Sezon 2011/2012 .

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 19:41

Jeszcze nikt nie założył tematu to postanowiłem ja to zrobić .
Piszemy tutaj wszystko co jest związane z meczami i wynikami serie A .

Przeczytałem ostatnio ciekawą teorie piłkarza Interu a mowa o Pandevie , który twierdzi ,że o scudetto będą walczyły 3 kluby milan , Juventus i inter.
Bardzo bym chciał ,żeby nasze Juve walczyło o mistrza ,ale ja uważam ,że w tym sezonie jest to jeszcze niemożliwe . Jeżeli będziemy grali w LM (min. 3 miejsce) to będe zadowolony.

Link do newsa: http://www.pilka.pl/goran-pandev-nie-od ... nem-i-juve


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 19:58

Myśle że niepotrzebny temat. Po zakończeniu mercato zmieni się ten temat na Serie A 11/12 i git.

Co do scudetto to mi też wystarczy żebyśmy grali za rok w Champions League.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 20:03

<<W@jTEk>> pisze:Myśle że niepotrzebny temat. Po zakończeniu mercato zmieni się ten temat na Serie A 11/12 i git.

Co do scudetto to mi też wystarczy żebyśmy grali za rok w Champions League.
No wiem ale na ten czas można podyskutować tutaj :D


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 21:48

No ja nie jestem optymistą po ostatnich sparingach. Będzie ciężko o podium, a kandydatów do niego sporo. Uważam, że nie mamy silniejszej drużyny, niż choćby Napoli.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 22:56

Przyznam że sparingów nie oglądałem, ale uważam że wyniki w nich to jedna z rzeczy które nie powinny nam zaprzątać myśli w kontekście nadchodzącego sezonu i szans na ewentualne sukcesy. Zwrócił bym raczej uwagę na kondycję fizyczną. Jak ona się prezentuje? Czy umożliwia równą walkę z innymi zespołami od pierwszej kolejki? Bo mam wrażenie, że od kilku lat piłkarze Juventusu są gotowi na rozegranie pełnego meczu na wysokich obrotach po 1-1,5 miesiąca. I to też tyczy się piłkarzy, którzy w tym okresie nie doznali jakichkolwiek urazów, nawet tych najdrobniejszych. A nawet jak zostanie osiągnięta pełna sprawność fizyczna czy zespół będzie zgrany? Wystarczająco zgrany? No właśnie mam pewne wątpliwości czy ta oczekiwana rewolucja podstawowego składu wyjdzie na dobre. Nie wiem czy nie działo się to za szybko o jeden sezon (złośliwy by powiedział że o jeden za późno). Ale oczywiście wszystko okaże się na murawie, a te coroczne gdybania mogą nam jedynie narobić apetytu na początek sezonu. Choć miewam wrażenie, że co poniektórzy tu próbują sobie na zapas zniesmaczyć najbliższy sezon. Okaże się czy słusznie...


JosefK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2010
Posty: 16
Rejestracja: 11 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 15:10

Juve vs. Roma H2H Sezon 2011



Jak sądzicie jaką szansę procentowo ma Juve na to, aby znaleźć się w tabeli wyżej niż Roma. Tak się składa, że BetSafe oferuje taki zakład długoterminowy, czyniąc z Juve faworyta Kurs 1.65

Widzę, że moi przedmówcy ( znawcy włoskiej piłki) są aktywni, więc pytam się o zdanie.

PS. Wiem, że na początku sezonu to trochę wróżenie z fusów, ale po dokonanych transferach, zmian na stanowisku trenera i pierwszych meczy * Roma przegrała ze Slovanem Bratysława 1:0 .


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 15:18

Obecnie dałbym 55% do 45% szansy na korzyść Juve. Jednak w ciągu kilku dni może się wiele zmienić, gdyby do nas dołączyli Lugano/Alex i Vargas, a do nich nikt znaczący, to zmieniłbym na 65 do 35.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 15:45

Ja się póki co nie wypowiem, bo nie wiem czy Conte to geniusz, czy idiota. Póki co bardziej skłaniam się ku drugiej opcji, ale sezon się jeszcze nie zaczął, dam mu czas przynajmniej do grudnia.
Moim zdaniem należy się spodziewać, odwrotnie niż w poprzednim sezonie, raczej "normalnych" wyników czyli wygranych ze słabszymi drużynami i porażek z silniejszymi. Ultraofensywna taktyka może przynieść oczekiwane efekty wówczas, kiedy rywal nie będzie się utrzymywał przy piłce, cofnie się do defensywy, odda nam inicjatywę. Ale jak trafimy na graczy, którym piłka w grze nie przeszkadza, to przy braku ludzi do odbierania piłki w środku pola mecze mogą wyglądać jak pierwsza połowa tego wczorajszego.
JosefK - jaki jest kurs na Romę w tym zakładzie? Ja osobiście bawiąc się w zakłady staram się obstawiać opcje niefaworyzowane, o wyższym kursie, jeżeli uznaję że szansa na niespodziankę jest jednak spora. Po Juventusie można się spodziewać zarówno trzeciego, jak i dziewiątego miejsca. W przypadku Romy te widełki są nieco węższe, myślę że jednak zaryzykowałbym zakład na Rzymian.


bbbbbbba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2011
Posty: 18
Rejestracja: 28 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 16:42

Kurs na Rome 2.10


JosefK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 grudnia 2010
Posty: 16
Rejestracja: 11 grudnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2011, 22:35

Są jeszcze takie pary H2H włoskich ekip :
Fiorentina 2.40 - Lazio 1.50
Roma - Napoli 1.60-2.20
Palermo - Genoa 1.72 2.00
Lazio - Udinese 1.72 2.00

Źródło : BetSafe
Zadziwiające jak często występuje w tych parach Lazio. Ciekawe, dlaczego?

Czyżby jakiś wałek?

Czas na obstawienie mamy do niedzieli 28.08.2011.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 11:50

Gigi dostał propsy od Artura :prochno:
A jak 46-krotny reprezentant Polski ocenia całą Serie A? - Gra tutaj wielu bardzo ważnych piłkarzy, a problemem jest tylko to, że jest nieco zbyt ciepło. Jeśli chodzi o bramkarzy, najsilniejszy w Italii jest Buffon - dodał Boruc.
Fajnie, że pomimo kolejnego słabego sezonu Buffon jest ciągle doceniany. Ostatnio czytałem jakiś wywiad z innym naszym golkiperem- Dudkiem, powiedział że Gigi to klasa galaktyczna :P


#AllegriOut
Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 11:55

Gigi w formie to klasa galaktyczna, to co pokazywał ostatnio to raczej poziom średni.


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 11:56

JosefK pisze:Juve vs. Roma H2H Sezon 2011

Jak sądzicie jaką szansę procentowo ma Juve na to, aby znaleźć się w tabeli wyżej niż Roma. Tak się składa, że BetSafe oferuje taki zakład długoterminowy, czyniąc z Juve faworyta Kurs 1.65
W takim razie postawie kilka stów. Katalońska ideologia w Romie będzie porażką, podczas mercato wręcz się osłabili. Prędzej czy później zawita tam Ancelotti ale nie na tyle szybko aby uratować sezon. Juventus w tabeli będzie trzeci.


Obrazek
Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 15:54

Teraz rozumiem dlaczego po każdym kolejnym przeciętnym meczu Buffonowi usmiech z twarzy nie schodzi w obliczu tylu pochlebnych wywiadów umocnił się w przekonaniu że wciąż jest świetnym bramkarzem i więcej nie musi się wysilać bo to co prezentuje wystarczy w zupełności.


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2011, 15:56

Być może i masz rację, że Buffon stracił determinację. Posadzenie go raz czy dwa na ławce powinno szybko mu ją przywrócić.
A co do słów, że Juve jest faworytem do scudetto... co roku to ktoś mówi i kończymy coraz gorzej.
Wolałbym, żeby nas nie uznawali za faworytów a żebyśmy sprawili miłą niespodziankę niż na odwrót.


ODPOWIEDZ