Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 16:12

A więc wczoraj ruszyła Niemiecka Bundesliga,na inaugurację bitwę stoczyła Borussia broniąca trofeum i HSV Hamburg,szczerze to byłem ciekawy jak Dortmund będzie się prezentował w nowym sezonie,ale moje wątpliwości szybko zostały rozwiane,piękna gra,klepki,kontry,technika,moc,świetnie się ich ogląda w akcji (no i tak akcja Lewego przy bramce Gotze :bravo: ).
Choć jednak wątpię że uda im się obronić majstra,swoją drogą to też jest podejrzane że co dwa lata na zmianę wygrywa Bayern z kimś innym,hhmmm :think: Dlatego właśnie czuję że Bayern będzie chciał powrócić na tron i w tym sezonie pod warunkiem że duet Robbery będzie zdrowy to nie mają się czego obawiać.


Juventino79

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2009
Posty: 193
Rejestracja: 18 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 16:31

Również oglądałem wczorajszy mecz, głównie z 2 powodów - też zastanawiałem się jak będzie prezentować się Borussia w nowym sezonie oraz po to by obejrzeć w akcji Elję za którego rzekomo złożyliśmy ofertę. Szczerze mówiąc nie sądziłem ,że Borussia od 1 kolejki będzie się tak prezentować. Na pewno będę śledził ich wyniki, poza tym mam nadzieję na kolejny słabszy sezon Bayernu ;), choć ze strefy gwarantującej LM to niemal na pewno nie wypadną, zwłaszcza ,że od następnego sezonu Bundesliga ma 4 drużyny w LM :| :angry:


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 16:37

bundesliga zrobila wielki skok jakosciowy, maja wielu mlodych swietnych pilkarzy, jestem kibicem juve ale musze przyznac ze bundesliga jest lepsza od serie a


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 16:49

19 pisze:bundesliga zrobila wielki skok jakosciowy, maja wielu mlodych swietnych pilkarzy, jestem kibicem juve ale musze przyznac ze bundesliga jest lepsza od serie a
Jest na poziomie co najmniej porównywalnym, jednak rok temu to Inter wygrał LM. A nie jest moim zdaniem najlepszym świadectwem, jeśli drużyna, która 3 lata wcześniej pyknęła mistrza ratuje się przed spadkiem... Ja ich jakoś nie lubię. Ligi, znaczy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 17:18

deszczowy pisze:
19 pisze:bundesliga zrobila wielki skok jakosciowy, maja wielu mlodych swietnych pilkarzy, jestem kibicem juve ale musze przyznac ze bundesliga jest lepsza od serie a
Jest na poziomie co najmniej porównywalnym, jednak rok temu to Inter wygrał LM. A nie jest moim zdaniem najlepszym świadectwem, jeśli drużyna, która 3 lata wcześniej pyknęła mistrza ratuje się przed spadkiem... Ja ich jakoś nie lubię. Ligi, znaczy.
Wystarczy spojrzeć na wartość zawodników w klubach.

Bayern 320 , drugi Dortmund 158.

Pierwsza Trójka Serie A jest warta tyle co TOP5 Bundesligi.

Wszyscy teraz się jarają bo Dortmund gra pięknie.
Nie jest to sarkazm. Naprawdę pozazdrościć im talentów piłkarskich.
Jeżeli się nie wyprzedadzą jak niektórzy Turcy to stworzą zespół na wiele lat.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 17:24

Mam nadzieje że w tym sezonie Borussia obroni tytuł. Przed chwilą oglądałem mecz Vfb z Schalke.. 3:0 dla gospodarzy. Nawet Molinaro zaliczył asystę z dośrodkowania ! :prochno:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 17:27

Ładnie BVB, brawo Lewy! Mam nadzieje że obronią trofeum a o to może być ciężko ze względu CL. Oby ich CL nie zjadła :whistle:

Koeln przegrał z Wolfsburgiem 0-3. 75minut Hasana ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2011, 17:49

Asysta Molinaro

Nie wierzę, matko przenajświętsza, nie wierzę. W Juventusie ani razu mu taki cross nie wyszedł, a teraz!? Beckham by się nie powstydził takiego crossa...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2011, 20:15

Bayern też nieźle zaczął sezon... :smile:


czarny93

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2009
Posty: 146
Rejestracja: 25 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2011, 20:48

DiaVolO pisze:Bayern też nieźle zaczął sezon... :smile:

Kapitalnie :-D
Ale pomimo tego Bawarczycy będą w tym sezonie groźni i będzie im zależeć na walce o mistrzostwo.


DejW
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2011, 22:37

pan Zambrotta pisze:Asysta Molinaro

Nie wierzę, matko przenajświętsza, nie wierzę. W Juventusie ani razu mu taki cross nie wyszedł, a teraz!? Beckham by się nie powstydził takiego crossa...
To na bank Molinaro?
Ten Cacau może coś tam strzelił, ale ogólnie mecz-rozpacz, zwłaszcza w 3 minucie filmiku mnie rozbawił i ten lob pod koniec (ale to już inny zawodnik), że niby ktoś tam chciał sprytnie bramkarza przerzucić :D
Ogólnie jedni i drudzy spokojnie mogli jeszcze 2-3 gole strzelic.


probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2011, 23:07

"Nasz Ojgen" zaczął sezon w swoim Mainz od pokonania Leverkusen i żółtej kartki w 66. minucie :prochno:


In Marotta I trust...
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 08:27

pan Zambrotta pisze:Asysta Molinaro

Nie wierzę, matko przenajświętsza, nie wierzę. W Juventusie ani razu mu taki cross nie wyszedł, a teraz!? Beckham by się nie powstydził takiego crossa...
Oglądałem kawałek tego meczu i na jego początku jeden z komentatorów nieźle pastwił się nad Molinaro. Użył nawet stwierdzenia, że nie dziwi się że nikt go nie chciał - patrząc na jego postawę w ubiegłym sezonie :prochno:

W tej kolejce Borussia zagrała fajny mecz. Asystę, dość efektowną, zaliczył Lewandowski. Największą niespodzianką chyba trzeba nazwać porażkę na własnym stadionie Bayernu.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2011, 09:50

Leverkusen- bez Vidala już kuleją i to widać :D . Skompromitowali się najpierw w DFB Pokal w meczu z Dynamem Drezno. Teraz wtopili z Mainz. Można powiedzieć, że sami sobie strzelili te gole. Bramkarz Aptekarzy, obsłużył świetnym podaniem zawodnika Mainz, nie powstydziłby się Marco Motta :lol: , drugi gol to samobój.

Werder- widać, że dobrze zaczęli sezon. Co mnie cieszy, oby wrócili na czołowe miejsca w lidze, po fatalnym ostatnim sezonie. Przyjście Wolfa, Rosenberga, Ekiciego jak najbardziej na plus, chociaż nie są to wielkie persony, ale powinny one wreszcie Bremeńczykom zapewnić stabilizację.
Teraz w sumie czeka ich mecz prawdy na wyjeździe z Leverkusen, które pewnie spadnie w ligowej tabeli, bo nie wierzę aby powtórzyli 2 miejsce z tamtego sezonu. Jeśli Werder nie przegra, to mogą mieć udany sezon.

Bayern- rozpoczął świetnie :D . Macie karę za ten szum z Vidal i Juve :D . Neuer i Boateng się nie popisali. Mimo wszystko myślę, że powalczą o mistrzostwo. Bo to dopiero 1 mecz.

Borussia- jeśli utrzyma grę i styl tak jak w meczu z HSV to powinni powalczyć o mistrza. Jeszcze zobaczymy ile są warci jak dojdą do tego rozgrywki Champions League.

Poza tym myślę, że wszystko wróci w tej lidze po staremu. Czołowe drużyny powinny wrócić na czołowe lokaty, czyli Werder, Stuttgart, Bayern. Do tego myślę, że BVB za 1-4 nie zejdzie. Schalke, HSV, Leverkusen mogą być za tymi drużynami. A pewnie środek tabeli będzie należeć do Mainz, Norymbergii, Hannoveru, Hoffenheim. Takie moje zdanie. Ciekawy jeszcze jestem co z Moenchengladbach. Drużynę mają na środek tabeli, a nie na walkę o utrzymanie jak sezon temu. Rok temu zaczęli super od wygranej w Leverkusen 2:6,a potem prawie cały czas okupowali ostatnie miejsce w lidze. Teraz wygrali z Bayernem 0:1 na wyjeździe, zobaczymy jak to dalej będzie.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2011, 09:39

W weekend odbyła się druga kolejka Bundesligi.

W jednym z ciekawszych spotkań Bayern wygrał na wyjeździe z Wolfsburgiem 1-0. Bramkę Bayern zdobył w ostatnich minutach meczu. Trzeba przyznać, że miał trochę szczęścia. Wcześniej Wilki strzeliły bramkę, ale sędzia jej nie uznał. Póki co Bayern prezentuje się przeciętnie i nie wygląda na drużynę która jest zdecydowanym faworytem na mistrza. No ale sezon jest długi.

W innym spotkaniu, Borussia po fatalnej grze przegrała z Hoffenheim. Wydaje się, że przyda się piłkarzom z Dortmundu taki zimny prysznic. Mogli czuć się za pewnie po gładkim zwycięstwie z HSV w pierwszej kolejce.

Póki co z kompletem zwycięstw w tabeli przewodzą : Mainz i Hannover. Niedługo Sobiech wróci po kontuzji i zobaczymy co wniesie do gry Hannoveru.


ODPOWIEDZ