Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!

Moderatorzy: Moderatorzy, Administratorzy

ODPOWIEDZ
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Podziękował: 0
Podziękowano: 0

28 lipca 2019, 12:33

Widzę że na forum jest kilka osób dobrze zorientowanych (mieszkających) w Niemczech. Będę w okolicy Bremy w okresie rozgrywania 3 pierwszych kolejek Bundesligi i chciałbym się wybrać na mecz. Ma może ktoś doświadczenie z kupowaniem biletów na mecz ? Ciężko je dostać ?

jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

04 sierpnia 2019, 17:19

Superpuchar dla BvB. Nie oglądałem całości, ale generalnie bardzo fajny mecz. Ewidentnie widać brak Robbery.

@mzm Ty mi lepiej napisz ile byście chcieli za tego Sancho. 100-120 baniek by starczyło? Przyznam, że do tej pory więcej o nim czytałem, niż widziałem w akcji, ale chłopak wygląda na konkretnego dzika. Gdzie byś go umieścił porównując talent do Dembele i Pulisicia?
Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

02 listopada 2019, 17:42

Baya od 9 min w 10tkę, ale mimo wszystko niezłe upokorzenie. Przyjemnie oglądało się bezradność bawarczyków i wykrsywioną gębę Mullera :D
Obrazek
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

03 listopada 2019, 06:06

Ponoć Kovac na wylocie z Bayernu. Jako potencjalnych następców wymienia się Mourinho i ten Haga. Ponoć José się nawet niemieckiego uczy.
The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

04 listopada 2019, 10:32

No i Kovac wyleciał. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że jednym z potencjalnych kandydatów do objęcia Bayernu jest... Max Allegri. Ciekawa kandydatura, chciałbym Maxa w Bayernie zobaczyć. :)
The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

09 listopada 2019, 19:02

Dla tych, którzy się dziwią dlaczego sapie do Sarriego. Kovac poleciał z klubu, gdzie jeden zawodnik jest pierwszy w klasyfikacji strzelców Bundesligi z 15 golami na koncie i 6 w LM. Dla porównania cały Juventus w Serie A strzelił 19 bramek i 9 w LM :facepalm:

Oglądam sobie Bayern - BvB (razem z Leicester - Arsenal) i jak na razie jestem zszokowany łatwością z jaką goście tracą piłkę w niemal każdym sektorze boiska. Gospodarze grają dyskretnie, ale są dużo bardziej konkretni.

Mistrz Beton albo The Special Five w Bayernie - byłaby beka :prochno:
Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika

09 listopada 2019, 19:04

Lewy robi coś niesamowitego. Świetne dogranie zamienione na bramkę po strzale głową.

Może to odważna teza, ale przy słabszej formie CR7 i Messiego, uważam, że Robert ma duże szanse na złotą piłkę (oczywiście jak utrzyma formę do końca sezonu).
ODPOWIEDZ