Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 maja 2021, 01:09

Gratulacje dla Bayernu, ale nie bądźcie jak Lewy, dajcie się podzielić rekordem i zatrzymajcie na 9 mistrzostwach z rzędu ;) BvB i ty Lipsku, wiecie co macie zrobić w przyszłym sezonie :pray:

Nie wiem co to się podziało z Borussią Mönchengladbach po nowym roku. Obejrzałem kilka ich spotkań i grali całkiem fajną piłkę, a ostatecznie zanotowali rozczarowujący sezon. Jeśli brak europejskich pucharów zaboli ich finansowo, to Neuhaus i Thuram powinni się znaleźć na naszej liście życzeń.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2021, 13:35

W lidze nuda, Bayern się zgrywa, BVB już spuchło, ale napiszę Wam parę słów o Viaplay. Traktuję to jako naturalny krok w rozwoju przekazów sportowych. Najlepsza rzecz - oglądamy ten mecz, który chcemy. Nie ma tematu, że w TV akurat jest inny mecz niż chcemy zobaczyć. Wiadomo, że marki typu Bayern, tak jak Juve, są prawie zawsze, ale przecież wiemy, że w lidze potrafią być inne ciekawe starcia, które niekoniecznie były na antenie. Tutaj włączamy co chcemy, kiedy chcemy. Chciałby jeszcze, żeby kiedyś było jak w apkach z lig amerykańskich - wybór komentarza (neutralny, za gospodarzami, za gośćmi) ale to pewnie przynajmniej kolejna dekada (i raczej nie po polsku).

Była obawa o studio i poziom komentarza, ale parę transferów i jest naprawdę super. Studio rewelacyjne, nie można chcieć chyba niczego więcej. Borek robi tam świetną robotę, co by o facecie nie mówić, to on naprawdę czuje ten klimat i zna ligę od podszewki. Cieszę się, że Skandynawowie sięgnęli po niego, fajnie się komponuje jego obecność z Bundestalk na Kanale Sportowym.

Widziałem w sieci krytykę obrazu i opóźnienia w transmisji. Jednego i drugiego nie mogę potwierdzić. U mnie wygląda bardzo dobrze (oglądam na tablecie), u znajomych też (na TV, chyba 50 cali). Tematu opóźnień nie kapuję. Każda transmisja jest opóźniona z natury rzeczy. Włączyłem Flashscore podczas meczu z Kolonią i opóźnienie to jakieś 4-5 sekund, więc nic specjalnego. Na Eleven było podobnie. Przed pandemią w lokalu podczas CL miałem tak, że kumpel na apce miał info, że gol nie uznany, a na ekranie jeszcze nie strzelili :D Ogólnie krytyka mocno przesadzona i coś czuję, że najwięcej piszą o tym ci, którzy marudzą na cenę i po prostu nie wykupili dostępu.

Na dokładkę w apce są jakieś filmy i seriale, wygląda to jak na Netflix czy innym HBO GO ale nie oglądam tego więc się nie wypowiem, czy jest tam coś wartego uwagi. Kumpela mówiła, że dużo skandynawskich kryminałów, jak ktoś lubi, to pewnie będzie w zachwycie, bo chyba nie ma ich gdzie indziej.

BTW, fajnym bonusem jest są krótkie filmy dokumentalne o każdym z klubów Bundesligi. Podsumowując - przyłożyli się. To nie jest tak, że kupiono prawa do transmisji i teraz mają problem jak to pokazać, tylko zrobili to naprawdę dobrze.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2021, 13:46

A co tam jest oprócz niemieckiej, le i lk? Planują coś więcej?


Obrazek
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2021, 15:26

Od kolejnego sezonu będzie też Premier League. Jeszcze chyba Liga Europy.


mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2021, 19:02

Effe masz jakiś hajs za reklamę?

oglądanie meczy na życzenie? wybierasz który chcesz? KAŻDY szanujący się dostawca ma dekoder z możliwością nagrywania programów oraz możliwość przewijania x dni do tylu. Szanujmy się ;)

oglądałem (tylko) mecz o superpuchar i generalnie chodziło o opóźnienie obrazu względem komentarza. Prościej Bór krzyczał gol a na obrazku można było go zobaczyć 2 sek później ;) Oczywiście jest to problem techniczny łatwy do osunięcia ale niesmak u kibiców pozostał ;) (więcej na TT)

Niestety c+ traci PL po sezonie więc siłą rzeczy dam im szansę.
BTW. największy plus to łatwy sposób rezygnacji z subskrypcji ;)


Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2021, 20:01

mns pisze:
23 sierpnia 2021, 19:02
oglądanie meczy na życzenie? wybierasz który chcesz? KAŻDY szanujący się dostawca ma dekoder z możliwością nagrywania programów oraz możliwość przewijania x dni do tylu. Szanujmy się ;)
Nie. Dekoder z nagrywaniem nic Ci nie da, jeżeli meczu nie ma na antenie. W Viaplay, podobnie jak w apkach lig amerykańskich, możesz zobaczyć dosłownie każde starcie ligowe i nie interesujesz się tym, czy panowie z Eleven wcisnęli je do ramówki.

A rezygnacja natychmiastowa, o której napisałeś, to oczywiście kolejny plus, zgadzam się z Tobą. Bawienie się w wypowiedzenia i długie umowy z telewizjami to kolejna melodia poprzedniej epoki, która usilnie nie chce się wyciszyć.


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 01 września 2021, 05:07

Effe pisze:
25 sierpnia 2021, 20:01
mns pisze:
23 sierpnia 2021, 19:02
oglądanie meczy na życzenie? wybierasz który chcesz? KAŻDY szanujący się dostawca ma dekoder z możliwością nagrywania programów oraz możliwość przewijania x dni do tylu. Szanujmy się ;)
Nie. Dekoder z nagrywaniem nic Ci nie da, jeżeli meczu nie ma na antenie. W Viaplay, podobnie jak w apkach lig amerykańskich, możesz zobaczyć dosłownie każde starcie ligowe i nie interesujesz się tym, czy panowie z Eleven wcisnęli je do ramówki.

A rezygnacja natychmiastowa, o której napisałeś, to oczywiście kolejny plus, zgadzam się z Tobą. Bawienie się w wypowiedzenia i długie umowy z telewizjami to kolejna melodia poprzedniej epoki, która usilnie nie chce się wyciszyć.
Prawda jest w tym taka, że tradycyjna telewizja powoli odchodzi do lamusa :D


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 17:00

Leon Goretzka, przedłużając z nami kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, nie zhańbił honoru jak David Alaba 😡 Dziękujemy za lojalność i to się szanuje 🥰

💖 Mia San Mia 🔴⬜️🔷


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 20:21

Trening Bayernu na utrzymanie piłki i pressing


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 20:38

@Maly
Może za jakieś 20 lat jak Agnelli przejrzy na oczy i zrezygnujemy z włoskich, zadufanych w sobie trenerów i zatrudnimy kogoś z poza Italii, to wprowadzimy takie metody. Póki co biegajmy sobie i calma, calma.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 września 2021, 20:48

Beckenbauer Sn pisze:
16 września 2021, 17:00
Leon Goretzka, przedłużając z nami kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, nie zhańbił honoru jak David Alaba 😡
Bez przesady z takimi tekstami. Też nie mogę się wyzbyć romantycznej wizji futbolu, ale ostatecznie nie można mieć pretensji, że dla kogoś to głównie praca zarobkowa. Jestem pewny, że on zachowa sobie w sercu lata spędzone w Bayernie, ale różnica pomiędzy tym, co zarobi w Realu, a co mógł zarobić w Bawarii jest olbrzymia. Poza tym coś jest w tej potrzebie nowego wyzwania - jego ostatni czas w Monachium był przeciętny. Niech się chłopakowi wiedzie :)

Kolejny odejdzie Coman. Gościu chce kasę na poziomie Lewego, ale cóż. Nie jest Lewym :P

Ogólnie to tylko dodam, że po przyjściu Sabitzera jestem bardzo zadowolony z kadry. Dzięki temu transferowi, rozwojowi Musiali i niespodziewanie dobrych meczach Stanisicia skład jest naprawdę mocny.


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 18 września 2021, 21:51

Bawarska bestia unicestwiła przyjacielskie Vfl Bochum 7:0 :punish: Egzekturami zostali w : 12' ⚽ Leroy Sané , 27' ⚽ Joshua Kimmich , 32' ⚽ Serge Gnabry, 43' ⚽ Wasilios Lambropulos - Samobój 🤣 , 61' ⚽ Robert Lewangoalski, 65' ⚽ Joshua Kimmich i 79' ⚽ kończąc odstrzał 🦆 , Éric Maxim Chupa - Chups 🍭

Nie zmienia to faktu, że po takim łatwym meczu i tak mam ból dupy, bo Lewy strzelił tylko 1 gola, co na pewno cieszy 🇳🇴 🐷 z 🟡⚫ Btw, niech lepiej sobie przypomni, kto przez tyle lat, 👑 strzelców był :P

Mimo wszystko, życzę miłego spędzania Oktoberfest'u, Prost! 🍻

💖 Mia San Mia 🔴⬜️🔷


woe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 611
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2021, 13:29



Obrazek
Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 25 września 2021, 14:34

Bayern Monachium, w żenującym stulu, wygrał na wyjeździe Greuther Fürth, 3:1. Strzelcami bramek zostali następująco: 10' ⚽️ Thomas Müller, 31' ⚽️ Joshua Kimmich, 68' ⚽️ Sebastian Griesbeck, strzelając samobója, zabrał bramkę Robertowi Lewandowskiemu 😡, 87' ⚽️ Cedric Itten.

Podsumowując, to był bardzo smutny dzień naszego supersnajpera, ponieważ drużyna zagrała 🗑️ Na tym jednak nie koniec , bo Bejamin Pavard, robiąc ragequit, dostał 🟥 i od 48' musieliśmy grać w 10- tkę ...

Dla polskiego kibica Bawarczyków, Oktoberfestowy Paulainer, miał wyjątkowo gorzki smak 🤧

Prost ! 🍻🥨

💔 Mia San Mia 🔴⬜️🔷


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 13 października 2021, 00:16

Ostanie rezultaty Bayernu Monachium, pokazują obraz nędzy i rozpaczy. Marzenia o pobiciu rekordu Juventusu Turyn, mogą wylądować w 🗑️
Kieliszkami wódki muszę zapijać oglądanie tego syfu, aż się 🤮 na ten hasanowski burdel ! Wstyd mi zakładać koszulkę takiego losera ...
Te kanalie przegrały z takimi noobami jak SpVgg Greuther Fürth czy też Eintracht Frankfurt ! Żenujące, po prostu hańba 🤬

Nie widzę sensu kontynuowania współpracy z kolejnym trenerem wuefistą. Wierzę, że wyleci na zbity pysk jak Niko Kovač. Najlepiej to niech wraca do swojego NRD-owskiego zad*pia.
Powtórzyli ten sam błąd, przecież mogli zatrudnić wolnego Gennaro Gattuso, ale oni wolą chronić pupilka Uli'ego Hoeneß'a, któremu się bardzo spodobał taki posłuszny 🦮

Gratulacje dla ślepego zarządu, który zaufał "geniuszowi" Juliana Nagelsmanna 👍👌👏 Wydali w błoto 30 mln € i RB Lipsk zrobił na tym świetny interes 🤬

Drużyna jest obecnie zdemotywowana, pozbawiona dawnego błysku. Wtedy każdy czerpał radość z gry, a oponenci tylko nas błagali o najmniejszy wymiar kary ...
Dzisiaj żaden ligowy rywal nie wywiesza przed meczem 🏳️

Gdy wszystko szło w dobrym kierunku, tak teraz błędnie podjęte decyzje, zrujnowały ten klub. Jak widać, nasza okresowa czarna historia, lubi się powtarzać.

Takie zwroty wydarzeń tylko w FC Hollywood ...

💔 Mia San Mia 🔴⬜️🔷


ODPOWIEDZ