Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 13:32

pośrednio przyznał się już tutaj , jak znajdę cały wywiad to wrzucę :

http://www.borussia.com.pl/news/Watzke- ... -zly-10142


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 18:37

Wnioskujesz to na podstawie tych słowach, tak?^^
- Jest oczywistym, że Robert skoncentrował swoją złość na mojej osobie. Jednakże muszę podejmować decyzję w imieniu całego klubu. Mogę zaakceptować to, że Robert żywi do mnie urazę.
To co napisałeś 3 posty wyżej(czyli: "Jeden z dyrektorów BVB przyznał że taka obietnica padał, ale on musi dbać o dobro klubu i to jest dla niego ważniejsze.") to jest czyste kłamstwo(z mojego punktu widzenia). Jestem kibicem BVB i na 99% wiedziałbym gdyby takie słowa padły. Ale zawsze pozostaje ten 1%... dlatego tez czekam na ten wywiad ;]

Jak było nie wiem, jednak Robert ma kontrakt do 2014 roku więc nie wiem w czym problem. Sam podpisał umowę i do tego czasu powinna obowiązywać.

A Cezary Kucharski taki profesjonalista i nie zapewnił sobie na piśmie tej deklaracji? Czy może był zajęty kolejnym udziałem w telewizji śniadaniowej?
Słowa w dzisiejszym świecie nic nie znaczą i taka jest prawda. Kucharski, który transferował Roberta do wszystkich największych klubów w Europie, powinien to wiedzieć najlepiej.
Więc jeśli Robert ma do kogoś żal to powinien mieć do swojego agenta o amatorszczyzne. Wynegocjował coś i uwierzył na słowo :rotfl: ? Tym bardziej, że stosunki miedzy zarządem BVB a Kucharskim są od dawna napięte. Prezes BVB, Watzke już z 2 lata temu mówił po jakims wywiadzie Kucharskiego, że jak tak dalej pójdzie to pan Kucharski sam będzie musiał sobie załatwiać bilety na SIP, a przy takiej publiczności nie jest to wcale takie łatwe.

Tak mi się przypomniała jeszcze jedna rzecz. Od wielu miesięcy jak padało pytanie czy Lewandowski zostanie sprzedany to zarząd nie odpowiadał jednoznacznie tylko zastanawiał się i mówił, że z jednej strony byłby duży przypływ gotówki, ale z 2 strony Robert gwarantuje dobrą gre i strzelanie sporej ilości bramek co się równa przychodom z Bundesligi, Ligi Mistrzów itp i muszą sie zastanowić co jest korzystniejsze.
Czemu Robert wtedy nic nie mówił skoro obiecano mu odejście?

EDIT: No i znalazłem przykład takiego wywiadu z 3 marca
Watzke: Nie musimy się zgodzić na transfer Roberta nawet za dużą kwotę. Może się okazać, że bardziej będzie nam się opłacało zatrzymać go w klubie, żeby odnieść sukces w przyszłym sezonie. W tym roku mamy już wygenerowane 40 milionów euro za Ligę Mistrzów. Jest to o wiele więcej niż moglibyśmy dostać za transfer Lewandowskiego. Jednak jeśli jakiś klub zaoferuje bardzo wysoką cenę, to zastanowimy się nad tym


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 20:38

Może zabrzmi to nacjonalistycznie, ale ten hymn niemiecki na inaugurację Bundes, śpiewany przez tego tenora brzmiał jakby 4 Rzesza szykowała sie na jakąś inwazję.


No to startujemy 1 z 4 wielkich lig.
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2013, 23:24 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 23:04

Dobry poczatek Bayernu mimo iz Gladach pokazala ze mozna powalczyc z druzynie Guardioli>


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 23:22



:angry: :angry:


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 23:41

Alaba powinien był jeszcze spudłować, wszędzie by ich pokazywali :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 10:06

Napisze mi jakaś dobra dusza coś o stylu gry Bayernu w tym meczu? Tiki-taka, czy pozostałości po Heynckesie? Wprawdzie skróty widziałem, ale ciężko z nich cokolwiek wywnioskować.

Widzę, że Bayern grał takim ustawieniem, jakie kiedyś zapodał na forum Effe. Na papierze wygląda to bardzo, bardzo ofensywnie, ciekawy jestem, czy Pep odważy się wystawić taką 11-tkę na inny topowy zespół :think:


Obrazek
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 11:35

To jest coś pomiędzy Bayernem Heynckesa, a tiki-taką Guardioli. 92% celnych podań Bawarczyków w pierwszej połowie, świetny wynik, ale aż tak często jak Barca Pepa nie byli przy piłce - posiadanie 58:42.

Te ustawienie 4-1-4-1 to kaplica i kompletnie nie pasuje do Bundesligi. Tym bardziej z zawodnikiem 50/50 na DM (Schweinsteiger). Wiele akcji przechodziło od razu przez dwie linie, z obrony Borussii do Kruse, a ten dobrze wychodził na pozycję i się zastawiał, z tego często były akcje dla Gladbach. Trochę lipa z tym Dominguezem i zmarnowanymi czterema-pięcioma sytuacjami na bramkę. Wracając do ustawienia FCB - według mnie im szybciej Guardiola zrozumie, że 4231 jest o niebo lepsze tym lepiej dla nich.

Jednak jestem umiarkowanie zadowolony z gry, po pierwszych 20 minutach zanosiło się na ostry łomot, ale na szczęście później był ogar.


frequenweiche

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lipca 2013
Posty: 32
Rejestracja: 27 lipca 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 12:59

zobaczymy co w tym sezonie pokaże bundeskopanka. Myślę, że będzie więcej walki o podium.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 14:32

kejker pisze:Trochę lipa z tym Dominguezem i zmarnowanymi czterema-pięcioma sytuacjami na bramkę.
No przed tym karnym byłem bardzo zdziwiony, że Bayern pozwolił sobie na taką wymianę ciosów, akcje były od pola karnego do pola karnego i z powrotem. I nie zwalałbym wszystkiego na to, że Schweinsteiger jest po kontuzji. Taktyka "bożka mainstreamu" Głardjoli - jest dyskusyjna. Źrebaczki zagrały naprawdę dobry mecz.

Dżianni jak zwykle w formie "Dlatego trener jest w Polsce" :rotfl:
http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo/ ... andzukicia
http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo/ ... -Guardiola
Ostatnio zmieniony 10 sierpnia 2013, 17:11 przez Ivory, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 17:07

Aubameyang właśnie wsadził hat-tricka w swoim debiucie. :bravo:
Taki piłkarz za tak niewielkie pieniądze. No cóż, mówi się trudno.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 17:08

Aubameyang na skrzydle pokazał, że w Dortmundzie nie tylko jedna osoba umie strzelać gole. A Lewy - słabiutko, bez udanej akcji.
Jeszcze jeden taki mecz i z wami nie gram.
Edit: No, dobra, Lewy asystent :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 19:33

No to chyba mamy debiut roku w Europie. Ciekawe czy Auba potwierdzi klasę w następnym meczu. Jeśli tak to chylę czoła. I proszę, nie mówcie, że Kuba będzie skazany na ławkowanie, bo sezon jest bardzo długi. Jeszcze tylko niech Ormianin wróci:-) Atak wygląda kapitalnie.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 20:00

Bruce Badura pisze:I proszę, nie mówcie, że Kuba będzie skazany na ławkowanie, bo sezon jest bardzo długi.
Jeśli nie będzie wiele kontuzji, a Ormianin będzie grał na swoim poziomie to Kuba będzie skazany głównie na ławkowanie. Wszystkie ważniejsze mecze będzie zaczynał na ławce. Pogra tylko w ramach rotacji.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 20:43

francois pisze: ...a Ormianin będzie grał na swoim poziomie to Kuba będzie skazany głównie na ławkowanie. W
Nie rozumiem za bardzo co ma jedno do drugiego? Ormianin to 10, Kuba gra na prawym skrzydle.


ODPOWIEDZ