Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 października 2021, 21:38

Beckenbauer, przejdź się może do jakiegoś psychologa bo wypisujesz straszne brednie egzaltując skrajności. Nigdy nie jest tak, że drużyna cały sezon niszczy bez wysiłku wszystkich rywali. Są lepsze i gorsze tygodnie. Nagelsmann to inwestycja. Mega utalentowany, już nieźle doświadczony młody trener, który od dziecka kibicował Bayernowi, marzył, że będzie kiedyś tu pracował. Naturalny wybór. Ale nawet jak będzie świetny, to nie zawsze będzie pięknie. A Ty piszesz o nim takie bzdety bo parę spotkań nie ułożyło się dobrze? Człowieku... jak wygrają z Neverkusen to znów napiszesz tu orgazmiczny post.

A czy Bayern jest najlepiej zarządzanym klubem... nie wiem. To tylko hasło. Błędy robią wszyscy, a i Bayern ich nie uniknął (Breno :laugh: ), ale jak popatrzeć na nakłady, możliwości i osiągnięcia to chyba jest całkiem nieźle i nie ma powodów do wstydu.

Mam alergię na typów, który przy byle okazji chcą wywalać swoich zawodników. Pamiętam jeszcze takich mądrali z forum Bayernu, którzy ponad 10 lat temu Schweinsteigera oddawali do Interu za mielone i czipsy, gdy ten miał słabszy czas. Już dawno dali sobie spokój z kibicowaniem.

To jest takie Mia San Mia, ale jak nie idzie to "jesteś szajsem i spadaj". Co ja tu właśnie przeczytałem?
"Kieliszkami wódki muszę zapijać oglądanie tego syfu,"
"Nie widzę sensu kontynuowania współpracy z kolejnym trenerem wuefistą."
"hasanowski burdel"


Gardzę.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2021, 22:37

Przecież ten Beckenbauer to jakiś troll, pomijając już te wypowiedzi to jest to gość, który wchodzi na czat Juve podczas meczów kobiecej drużyny Bayernu i zdaje relacje z tego co się dzieje.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 17 października 2021, 19:20

Dzisiejszy mecz wyglądał tak, jakby Neverkusen desygnowało team U21 :D Nagelsmann z tym pełnym energii spojrzeniem kojarzy mi się z jakimś szalonym naukowcem z kiczowatych filmów z lat 80ych, który właśnie tworzy maszynę zagłady.

Forumowy Beckenbauer (co za profanacja!) pewnie niestety nie oglądał, bo "kieliszkami wódki musiał zapijać oglądanie tego syfu" i teraz lezy gdzieś pod krzakiem.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 17 października 2021, 19:49

Nie jestem pewny czy on legalnie może kupić alko.

Robercik ładny gol.


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 18 października 2021, 01:29

Słuchajcie, po takich słabych występach, czułem się bardzo rozgoryczony. Być może pojechałem z emocjami, ale nie jestem żadnym trollem ani tymbardziej psychopatą. Uważam, że będąc młodocianym dorosłym, trudno jest zachować zimną krew i w takich ciężkich momentach, tracisz nad sobą kontrolę. Ponadto jako kibic tej drużyny, przeżyłem zbyt wiele upokorzeń. Raczej wolałbym uniknąć powtórki tamtych czasów, bo wtedy wiele bólu mi zadano. Dla mnie był to swego rodzaju survival ...

Każdy ma inną osobowość i też różne zainteresowania. Gdyby wszyscy ludzie myśleli tak samo, świat stałby się, jedną wielką monotonią.
Jeszcze odnośnie tych "kieliszków" oraz reszty mojej dawnej wypowiedzi. Istnieje coś takiego jak ironia i satyra, więc oszczędzę sobie tłumaczenia.
Zachęcam do czytania książek :hello:

Dzielenie się emocjami na czacie, jest zupełnie naturalne i nie widzę w tym niczego szkodliwego dla środowiska.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 listopada 2021, 12:52

Bayern Monachium podjął decyzję, że niezaszczepieni gracze przebywający w izolacji nie będą mieli wypłacanej pensji. To dotyczy między innymi Joshuy Kimmicha - informuje „Bild”.

Ciekawe podejście tam mają... ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 22 listopada 2021, 13:46

Jakoś nie widzę w tym nic niezwykłego.


Obrazek
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1191
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 22 listopada 2021, 13:55

Robi tak bo mogą i przy okazji chronią swoje zady przed jakimś linczem ze strony społeczeństwa. Nawet nie zdziwiłbym się gdyby powiedzieli jedno, a i tak mu płacili. Dużo decyzji w futbolu w ciągu ostatnich lat podejmowanych jest przez wzgląd na PR.


Beckenbauer Sn

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2021
Posty: 27
Rejestracja: 01 września 2021

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2021, 18:26

14. Kolejka Bundesligi

Der Klassiker tym razem nie zawiódł. Pojedynek był wyrównany, przepełniony licznymi comeback'ami. Wojna totalna, bezwzględne starcia i inne aspekty meczowe, doprowadziły do wielkiego 🔥, który płonął do samego końca spotkania.Takiego 🇩🇪 klasyka, dawno nie widziałem. To było stracie 🐓🐓 na bokserskim ringu, po prostu ⛏ z prawdziwego zdarzenia ...

Ostatni 🔴 💥, posłał 🟡⚫ prosto na deski i pozostało im, jedynie zbierać z parkietu swoje tępe🦷🤣

Ostatecznie to bawarska bestia wygrała batalię 3:2, ale dzięki waszemu poświęceniu, ciągle mamy szansę pobić futbolowy rekord Europy, należący do Juventusu Turyn.

Pamiętając zachowanie bydła z bvb, mam do was wielką prośbę ... Poślijcie były klub Messiego, prosto do Ligi Europy 🙏😂

Co by się tam nie stało, pamiętajcie, że jesteśmy z was bardzo dumni ☺️ Dobra robota, tak trzymać 💪

Dla Bayernu Monachium bramki zdobyli następująco : 9' ⚽ Robert Lewandowski, 44' ⚽ Kingsley Coman, a doppelpacka ustrzelił w 77' ⚽⚽ Robert Lewandowski 😍

Klub rozpłynął się nad kapitanem Reprezentacji 🇵🇱, stwierdzając : "Żywa legenda Bawarii. Geniusz, który pozostał lodowaty w gorączkowym zgiełku" 🤩

💖🎅 Mia San Mia 🔴⬜🔷


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 maja 2022, 19:47

Jak już jadę z gratulacjami to nie wypada pominąć Bayernu, który zgarnął 10 mistrzostwo z rzędu, czym przebił nasze osiągnięcie.

Według Hasana Lewy nie zostanie sprzedany i wypełni kontrakt.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Effe

Bawarczyk
Bawarczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2008
Posty: 367
Rejestracja: 17 lipca 2008

Nieprzeczytany post 22 lipca 2022, 15:47

Fajnie napisane o odejściu Lewego. Zgadzam się z tymi słowami: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ich-opinia

Plus warto dodać, że Barca za rok przeleje jeszcze 10 mln euro, czyli kwota transferu to w sumie 55 mln. Może być jeszcze plus 5 jak wygrają CL, ale tego lepiej jeszcze nie wydawać :P


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lipca 2022, 09:41

Trudno się z nimi nie zgodzić, szczególnie gdy rok wcześniej wielki Ronaldo poszedł za 1/4 tego co Lewy.

Nie odbiegając od Bayernu - wasz trener powiedział o MDL, że w poprzednim sezonie "nie rozegrał zbyt wiele minut" - czy on jest tak niedoinformowany, że nie wie że rozegrał najwięcej z całego Juve a z Bayernu tylko Lewy zagrał więcej czy to jakiś błąd tłumaczenia z niemieckiego?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2022, 09:52

Chyba po prostu plecie co mu ślina na język przyniesie. O Lewym też dał dość dziwną wypowiedź, ostatnio Conte też stwierdził, że wypowiadanie się Negelsmana o Kane jest nie na miejsce.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 25 lipca 2022, 15:26

Effe pisze:
22 lipca 2022, 15:47
Fajnie napisane o odejściu Lewego. Zgadzam się z tymi słowami: https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... ich-opinia
Nie dziwię się, że się zgadzasz, bo tekst jest mocno jednostronny :) Zresztą w przejściu Lewandowskiego do Barcelony nie chodzi o aspekty sportowe. Facet jest u schyłku swojej kariery. To ostatnim moment kiedy może urosnąć medialnie, więc nawet zgadzając się na niższy kontrakt w Barcelonie, ma zdecydowanie większe szanse na wysokie kontrakty poza klubem.

A Nagelsmann nic jeszcze nie osiągnął więc próbuje zaistnieć kontrowersyjnymi wypowiedziami


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 lipca 2022, 15:29

Bayern piecze dupa, że najlepszy napastnik świata od nich odszedł i tyle.


ODPOWIEDZ