Dudi zaczyna Gonić CZołówke!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 03:00

Cóż za zażarta dyskusja... Moja skromna sugestia: Sylwia, weź coś na uspokojenie... Jesteś tak przepełniona nienawiścią że aż mi Cię żal... Musiałaś być naprawdę wkurzona- przy każdym zdaniu wykrzykniki :roll:

Co do Dudka- nie raz było mi za niego wstyd... Jednak cieszę się że jest ktoś taki jak on- bo sławniejszego polskiego piłkarza w tej chwili nie ma. Cieszyłabym się gdyby mu się to udało jednak nie sądzę by był w stanie dogonić czołówkę. Mam wrażenie że wina lezy w psychice- że stąd właśnie biorą się wszystkie jego głupie wpadki... Choć może się mylę :roll:

Agnieszka


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 05:14

Syliwa nie chce być nieuprzejmy,ale twoje nerwowe reakcje na pewne sytuacje mogą być spowodowane stresem jaki przeżywasz na giełdzie 8) Rozumiem,że możesz nie darzyc sympadią Jerzego Dudka,ale nie musisz odrazu mieszać go z błotem :? Dudek jest reprezentantem Polski,nigdy nie uwarzał sie za wielką gwiazde,jest spokojnym człowiekiem,któremu się powiodło!Grał w Feyenoordzie a teraz gra w Liverpoolu,to o czymś świadczy!Jest piłkarzem,Polakiem,dobrym człowiekiem,więc nalezy mu sie troche szacunku.Pokój z tobą Sylwio.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 12:20

Nie narzucam sie ale jak z ta kawka i pifkiem ? ;)


FORZA JUVE
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 12:47

a_gu_nia pisze:Cóż za zażarta dyskusja... Moja skromna sugestia: Sylwia, weź coś na uspokojenie... Jesteś tak przepełniona nienawiścią że aż mi Cię żal... Musiałaś być naprawdę wkurzona- przy każdym zdaniu wykrzykniki :roll:

Co do Dudka- nie raz było mi za niego wstyd... Jednak cieszę się że jest ktoś taki jak on- bo sławniejszego polskiego piłkarza w tej chwili nie ma. Cieszyłabym się gdyby mu się to udało jednak nie sądzę by był w stanie dogonić czołówkę. Mam wrażenie że wina lezy w psychice- że stąd właśnie biorą się wszystkie jego głupie wpadki... Choć może się mylę :roll:

Agnieszka
1. po co mi coś na uspokojenie!!!?. tak jak kibice Juve nienawidzą Milanu i Interu tak ja nie przepadam za dudkiem !!!.
2. i jeszcze nie raz będzie się za niego naród wstydził!!!.Na pewno są sławniejsi polscy piłkarze od dudka!! ( chociażby piłkarze Wisły i Groclinu! rozegrają dobre mecze w pucharach i zaczną się nimi interesować!)


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 12:53

BIANCONERI pisze:Syliwa nie chce być nieuprzejmy,ale twoje nerwowe reakcje na pewne sytuacje mogą być spowodowane stresem jaki przeżywasz na giełdzie 8) Rozumiem,że możesz nie darzyc sympadią Jerzego Dudka,ale nie musisz odrazu mieszać go z błotem :? Dudek jest reprezentantem Polski,nigdy nie uwarzał sie za wielką gwiazde,jest spokojnym człowiekiem,któremu się powiodło!Grał w Feyenoordzie a teraz gra w Liverpoolu,to o czymś świadczy!Jest piłkarzem,Polakiem,dobrym człowiekiem,więc nalezy mu sie troche szacunku.Pokój z tobą Sylwio.
a przepraszam lekarzem jesteś czy co?!
żadnych stresów na giełdzie nie przeżywam ( poza tym w weekendy nie ma sesji!).
jeszcze i tak delikatnie na niego mówię!po tym co zrobił należy mu się bardziej ostro!
nie uważał się za wielką gwiazdę?! to co gada że chce wyprzedzić Casillasa? niedługo będzie mówił że jest lepszy od Buffona!(marzyciel)
wątpie żeby był dobrym czlowiekiem, po tym co zrobił to nie należy mu się żaden szacunek


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 12:57

Nie no, jush chyba przesadzasz. Nie lubisz piłkarza (co ja mowie, nienawidzisz) i jeszcze go oceniasz chociaz go nie znasz. A to że chce dążyć do klasy Casillasa, nie świadczy o tym że uważa sie za gwiazde tylko o tym że ma ambicje. I ja sie za niego nie wstydze. Bardziej wstydze sie za ciebie :oops:


srali muszki będzie wiosna
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 13:39

Jeśli wruci do formy sprzed dwóch lat!!!! Wtedy był w 1 piątce bramkarzy na świecie!!! :D
On potrzebuje wsparcia psychicznego. Polska jest troszkę pop....dolonym krajem. Jak odnosił sukcesy to wszyscy byli zachwyceni, a jak popełnił jeden błąd dto obsmarowały go wszystkie gazety w POLSCE, każdy by się załamał po takim czymś i przez to popełniał następne błędy. Ja w NIEGO wierzę i myślę, że w tym sezonie bedzię jak nie w 1 piątce to w 1 dziesiątce bramkarzy na świecie, ale najlepszy nigdy nie będzie bo najlepszy jest GIGGI i tak zostanie FOREVER!!! :D


BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 13:58

Śmieszna trochę ta dyskusja w tym temacie... tylko potwierdza, że dzieczynę/kobietę trudno przekonać... :D :D :D


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 14:16

Marcin-IRONEK pisze:Jeśli wruci do formy sprzed dwóch lat!!!! Wtedy był w 1 piątce bramkarzy na świecie!!! :D
On potrzebuje wsparcia psychicznego. Polska jest troszkę pop....dolonym krajem. Jak odnosił sukcesy to wszyscy byli zachwyceni, a jak popełnił jeden błąd dto obsmarowały go wszystkie gazety w POLSCE, każdy by się załamał po takim czymś i przez to popełniał następne błędy. Ja w NIEGO wierzę i myślę, że w tym sezonie bedzię jak nie w 1 piątce to w 1 dziesiątce bramkarzy na świecie, ale najlepszy nigdy nie będzie bo najlepszy jest GIGGI i tak zostanie FOREVER!!! :D
Kiedyś nawet Barthez był w 1 piątce bramkarzy na świecie 8)


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 14:27

Rasi pisze:
Pavel pisze:
Rasi pisze:
TKOCZ ????? BUAHAHAHAAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dudek żeczywiście nie jest w najlepszej formie ale Casilias nigdy w niej nie był. W bramce Realu równie dobrze mógłby stać Dudek.
Śmieszny jesteś :D (tak samo jak Dudek)Porównanie Dudka i Casillasa jest nie na miejscu.A po za tym co masz do Tkocza :?: To na prawdę dobry bramkarz, a na dodatek daje pewność, że nie puści jakiejś szmaty(w przeciwieństwie do Dudka :( )
Masz racje Pavel, że porównywanie Dudka i Casiliasa nie wypada najlepiej :-D . Ale Tkocz w reprezentacji ? To solidny bramkarz ale do reprezentacji nigdy nie bedzie sie nadawał. Dudek ma po prostu większy talent. Na Liverpool może i jest za słaby ale to i tak njlepszyu polaki bramkarz. :D
Nie patrz na nazwisko, ale na grę, a musisz przyznać, że Dudek w zeszłym sezonie grał fatalnie :(


azuriana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 321
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 14:52

Sylwia pisze:hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
ten człowiek jest śmieszny!!!!! chociaż nie lubie Casillasa to dudkowi bardzo dużo do niego brakuje!!!!!!!!!!!niech spojrzy na swoje interwencje!!!!! i na te szmaty które wpuszcza!!!!!!!!!(załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 5!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!) i to ma być jeden z lepszych bramkarzy świata!!!!!!!!! hahahahaha :D
a tak na marginesie to bardzo nienawidzę dudka!!!!!!!!! po meczach reprezentacji wątpie żeby go jeszcze ktoś lubił!!!!!!!a Buffon jest Włochem a nie polakiem!!!!!
Właśnie masz rację.Nie rozumiem dlaczego Dudek zaliczany jest do najlepszych bramkarzy świata,to chyba jakaś pomyłka. :?

Już lepszym bramkarzem jest Majdan.I to o wiele! :twisted:


Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 14:58

Dudek człowieku opamiętaj się!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 18:05

Pavel pisze:
Dionizos pisze:Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:
Ja mam takie zdanie, że jeżeli Dudek puszcza szmaty w klubie to w reprezentacji też będzie puszczał, a jeśli Tkocz gra wspaniale w Dospelu, to nie widzę powodu, aby w reprezentacji miało być inaczej.

Oczywiście gra wspaniale, ale w Dospelu! Co to jest za druzyna? Z kim oni ostatnio zremisowali? Chyba z Cementarnica? Nie wiem, nie śledze meczy polskich druzyn. Skoro Tkocz ma grac w reprezie to niech i Nalepa zagra on podobno tez gra w klubie swietnie. Liberda tez gral swietnie w Groclinie!


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 20:18

Dionizos pisze:
Pavel pisze:
Dionizos pisze:Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:
Ja mam takie zdanie, że jeżeli Dudek puszcza szmaty w klubie to w reprezentacji też będzie puszczał, a jeśli Tkocz gra wspaniale w Dospelu, to nie widzę powodu, aby w reprezentacji miało być inaczej.

Oczywiście gra wspaniale, ale w Dospelu! Co to jest za druzyna? Z kim oni ostatnio zremisowali? Chyba z Cementarnica? Nie wiem, nie śledze meczy polskich druzyn. Skoro Tkocz ma grac w reprezie to niech i Nalepa zagra on podobno tez gra w klubie swietnie. Liberda tez gral swietnie w Groclinie!
Nie wiem czy zauważyłeś, ale pozycja bramkarza jest dość specyficzna.Dla napastnika jest bardzo ważne przeciwko jakiej drużynie gra, bo nie ma co ukrywać, że taki Żurawski grałby znacznie gorzej w lidze angielskiej, ponieważ miałby przeciwko sobie znacznie lepszych obrońców, niż w Polsce.Natomiast bramkarz...czym według Ciebie różni się dobry strzał w lidze polskiej od dobrego strału w Anglii, Niemczech czy Hiszpanii :?: Według mnie niczym.Tak czy owak bramkarz musi go obronić.A Tkocz na prawdę broni dużo dobrych strzałów :D Natomiast Dudek...chyba każdy wie jak grał w poprzednim sezonie :(
PS.Rzeczywiście Dospel zremisował ostatnio bezbramkowo z Cementarnicą, głównie dzięki Tkoczowi :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 20:28

Dobry strzał u nas różni sie tym, że u nas jest mniej dobrych strzałów 8) A pozatym mówisz że Żurawski miałby w lidze angielskiej lepszych obronców. A bramkarz miałby lepszych napastników.


srali muszki będzie wiosna
ODPOWIEDZ