Dudi zaczyna Gonić CZołówke!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:57

Sylwiuniu Najdroższa! ( :D wybacz jeszcze większą poufałość niż przy Gołocie.. :D )
Jak przy Gołocie jeszcze jakoś to przeżyłem to teraz nie zdzierżę. Jak można obrażać swoich rodaków?! A w przypadku Dudka - kogoś kto niejednokrotnie ratował swoją drużynę przed kompletnym blamażem? Nie neguję pewnych oczywistych błedów które popełnił (MU- Liverpool....) ale w Liverpoolu miejsce w lidze zawaliła CAŁA drużyna a nie tylko Jurek (obejrzałem trochę ich meczy..;)) Następnym razem lepiej by było jakbyś zastanowiła się zanim wylejesz na kogoś kubeł bluzgów, ok?[/quote]

1. można tych którzy są słabi!!!!! w tym co robią!!!!!!!!
2. może kiedyś to on bronił przed blamażem ale teraz to przez niego są blamaże !!!!!!!!!!!!
3.ja też obejrzałam kilka ich meczy !!!!!!! i rozmawiałam z różnymi kibicami !!!!! którzy stwierdzili jednogłośnie że dudek jest za słaby żeby bronić bramki The Reds!!!!!!!
4. jakbyś chciał wiedzieć to się bardzo dobrze zastanowiłam nad tym tematem a wniosek jest prosty dudek jest kiepskim bramkarzem i daleko mu do światowej czołówki!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:02

Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:07

Kurde bez obrazy Sylwia ale jak narazie czytam Twe posty ( Dudek i Gołota ) i we wszystkich wykazujesz wielkie a nawet gigantyczne nie zadowolenie. Może więcej optymizmu :wink:

Ad 1. Ale jest najlepszy z Polaków na bramce. Poza tym jak ty chcesz porównywac bramkarza z napastnikiem ?! Po ilości strzelonych albo przepuszczonych bramek?! i małe pytanko jak Żurwaski miał by wpaść z piłką do własnej bramki jak żadko nawet jest na własnej połowie ?!
Ad 2. W meczach przedsezonowych Dudek okazywał sie lepszy od Kirklanda
Ad 3. W piłkę gra 11 a nie bramkarz i trener. Źle to oceniasz.
Ad 4. Z 5 czy z 10 nie ma znaczenia ale okazał sie lepszy od reszty piłkarzy Liverpoolu, może warto zwrócić na to uwagę ?!
Ad 5 Jeżeli sięgnie to postawi na Dudka albo conajmiej Kirkland nie będzie pierwszym bramkarzem ( on też chciał by pograc nie ?! :D )[/quote]


bo po nich można, TRZEBA oczekiwać czegoś więcej!!!!!!!
1. bo każdy ma grać na swojej pozycji jak najlepiej!!!a jeżeli dudek nie umie bronić bramki to niech lepiej zmieni zawód!!!! odp. mógłby chociazby podać za mocno do dudka a ten by przepuścił!!!
2. bo Kirkland wraca do zdrowia po kontuzji!!!!!
3. ale ta 2 jest najgorsza z całej reprezentacji!!!!!!!!
4. ma znaczenie bo jakby grali z MU i zostalby bohaterem meczu to wtedy byłoby dobrze!!oznaczałoby to że jest w formie!! a nie z 5 ligą!!!!!!!!
5. mam nadzieję że Kirkland pokaże że zasluguje na bramkę The Reds!!!! a nie na ławę!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:08

Rasi pisze:
Pavel pisze:
Sylwia pisze:hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 4!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!
Liverpool zajął piąte miejsce w lidze, a reprezentacji powinien bronić Tkocz.
TKOCZ ????? BUAHAHAHAAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dudek żeczywiście nie jest w najlepszej formie ale Casilias nigdy w niej nie był. W bramce Realu równie dobrze mógłby stać Dudek.
Śmieszny jesteś :D (tak samo jak Dudek)Porównanie Dudka i Casillasa jest nie na miejscu.A po za tym co masz do Tkocza :?: To na prawdę dobry bramkarz, a na dodatek daje pewność, że nie puści jakiejś szmaty(w przeciwieństwie do Dudka :( )


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:14

1. jak wygrywał to bylo ok ? tak ? a teraz to go wyzywasz ???

2. tylko złe mu pamiętasz ??? a ile razy nas ratował to nie ??

Małysz...a jakby mu nie poszło i nie wygrałby pucharu świata to tez byś powiedziała ze go NIENAWIDZISZ.....a przeciez on nie zawsze bedzie wygrywał, Michlczewski tez nie bedzie wicznie mistrzem i co ? powiesz wtedy ze go NIENAWIDZISZ BO ŹLE REPREZENTUJE NAS ZA GRANICĄ...??

Ja jestem z Polakami na dobre i na złe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a chorągiewka....no cóż....dziwne ze nie znasz powiedzienia BYĆ JAK CHORĄGIEWKA NA WIETRZE....a tak własnie sie zachowujesz.....[/quote]

1. ja gołoty nie lubiłam od samego początku!!!!!!!
2. poprostu patrze na przyszłość a nie na to co było!!!!! 2-3 lata temu!!!!bo to nam awansu do ME nie da!!!
3. jestem kibicem i z Małyszem byłam i będę zawsze!!nawet jak nie będzie wygrywał!!!!! ile razy broniłam go na forum w Onecie!!!!bo niektóre tepaki nie znające się na skokach się wypowiadały!!!!
narazie Michalczewski jest mistrzem!!!!!
a A. Małysz bardzo dobrze nas reprezentuje za granicą!!!!!!! ostatnio dostał za to nagrodę o Hubnerowej!!!!

Aha i nie jestem żadną chorągiewką!!!! bo jak kibicuje to do końca!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 16:20 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:18

Sylwia pisze: 1. ja gołoty nie lubiłam od samego początku!!!!!!!
2. poprostu patrze na przyszłość a nie na to co było!!!!! 2-3 lata temu!!!!bo to nam awansu do ME nie da!!!
3. jestem kibicem i z Małyszem byłam i będę zawsze!!nawet jak nie będzie wygrywał!!!!! ile razy broniłam go na forum w Onecie!!!!bo niektóre tepaki nie znające się na skokach się wypowiadały!!!!
narazie Michalczewski jest mistrzem!!!!!
a A. Małysz bardzo dobrze nas reprezentuje za granicą!!!!!!! ostatnio dostał za to nagrodę o Hubnerowej!!!!
Więc nie dziw sie ze bronimy innych, a poza tym jakby tak Małysz kilka razy praktycznie spadł z buli, to ciekawe czy dalej miał by takich wierych kibiców. Mistrzem sie nie jest wiecznie i to sie tyczy rózniez Michalczewskiego.....Polak to Polak...

ps. CYTUJ POPRAWNIE CZYJEŚ WYPOWIEDZI BO SIE ROBI NIECZYTELNE FORUM !!!!
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 16:21 przez BIGGI, łącznie zmieniany 3 razy.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:18

Dionizos pisze:Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:
oglądałam mecze Liverpoolu nie raz!!!! kilka razy nawet na zywo!!!
jeżeli on jest gwiazdą światowego formatu to kim musi być OWEN w tej drużynie!!!!!!! Dudek reprezentuje jakiś poziom?! to spojrz na Żurawskiego to jest poziom a nie jakiś dudek!!!!! Cieszmy się że mamy Żurawskiego!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:25

Więc nie dziw sie ze bronimy innych, a poza tym jakby tak Małysz kilka razy praktycznie spadł z buli, to ciekawe czy dalej miał by takich wierych kibiców. Mistrzem sie nie jest wiecznie i to sie tyczy rózniez Michalczewskiego.....Polak to Polak...

ps. CYTUJ POPRAWNIE CZYJEŚ WYPOWIEDZI BO SIE ROBI NIECZYTELNE FORUM !!!![/quote]

tak a kibicujesz dudkowi albo gołocie? lepiej sobie przypomnij ile razy zawiodłeś się na nich!!!!!!! wiernych na pewno by miał a nie takich co są z nim jak wygrywa!!!!!!!
ale narazie są mistrzami!!!!!

ps. przecież cytuję poprawnie!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:27

Sylwia pisze:
Dionizos pisze:Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:
oglądałam mecze Liverpoolu nie raz!!!! kilka razy nawet na zywo!!!
jeżeli on jest gwiazdą światowego formatu to kim musi być OWEN w tej drużynie!!!!!!! Dudek reprezentuje jakiś poziom?! to spojrz na Żurawskiego to jest poziom a nie jakiś dudek!!!!! Cieszmy się że mamy Żurawskiego!!!!!
Nie porównej napastnika z bramkarzem !!!!!!!!!!!!!!! Wątpie zeby Zurawski przebił sie do podstawowego składu LV tak jak to zrobił Dudek. To są dwie rózne sprawy...tak jak Zuraw nie strzela w kazdym meczu bramek tak Dudek puszcza bramki......


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:28

Sylwia pisze: tak a kibicujesz dudkowi albo gołocie? lepiej sobie przypomnij ile razy zawiodłeś się na nich!!!!!!! wiernych na pewno by miał a nie takich co są z nim jak wygrywa!!!!!!!
ale narazie są mistrzami!!!!!

ps. przecież cytuję poprawnie!!!!!

Tak oczywiscie ze sie zawiodłem na nich , ale nadal zycze im jak najlepiej a nie wyzywam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. nie cytujesz poprawnie bo nie ma cytatu w białej ramce....

Aha....a Ty sie nigdy na Małyszu nie zawiodłas bo ja tak ! Przeciez nie zawsze konkursy wygrywał, często był daleko.....a jednak nadal mu kibicuje, tak samo jak Gołocie i Dudkowi
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 16:31 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:30

Dionizos pisze:Powiedz mi Sylwio, ogladałaś moze choć jeden mecz LV :? ? Nie sądze. Dudek w porownaniu z reszta druzyny jest gwiazda światowego formatu. Dla przykladu podam chociażby Samiego Hyypie. 70% bramek straconych przed LV...padło z winny świetnego defensora z Finlandii. Ktos tu wspomniał o Tkoczu, jako kandydacie na bramkarza reprezy. Może jeszcze by tak sporbowali Nalepe albo niech wroci Wandzik 8) ! Ludzie, Dudek jest jedynym polskim zawodnikiem reprezentującym jakikolwiek poziom! Reszta to po prostu żenada. Jakieś Wichniarki i inne Kłosy. Nie potrafiace przyjac piłki. A może jeszcze gwiazdor Zdebel, ktory rzuca sie na ziemie za pilka? Cieszmy sie że mamy chociaż Dudka. :evil:
Ja mam takie zdanie, że jeżeli Dudek puszcza szmaty w klubie to w reprezentacji też będzie puszczał, a jeśli Tkocz gra wspaniale w Dospelu, to nie widzę powodu, aby w reprezentacji miało być inaczej.


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:34

Widze że chyba wszyscy są obecnie przy kompach bo tak szybko wpadają odpowiedzi to może spotkamy sie teraz na chacie JuvePoland i pogadamy na ten temat nie ganiając sie w tym temacie!?


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:46

BIGGI pisze:
Sylwia pisze: tak a kibicujesz dudkowi albo gołocie? lepiej sobie przypomnij ile razy zawiodłeś się na nich!!!!!!! wiernych na pewno by miał a nie takich co są z nim jak wygrywa!!!!!!!
ale narazie są mistrzami!!!!!

ps. przecież cytuję poprawnie!!!!!

Tak oczywiscie ze sie zawiodłem na nich , ale nadal zycze im jak najlepiej a nie wyzywam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. nie cytujesz poprawnie bo nie ma cytatu w białej ramce....

Aha....a Ty sie nigdy na Małyszu nie zawiodłas bo ja tak ! Przeciez nie zawsze konkursy wygrywał, często był daleko.....a jednak nadal mu kibicuje, tak samo jak Gołocie i Dudkowi
sory ale komputer mi się psuje!!!!
ja wierzę dokońca w Adama!!!!! tak jak w JUVE i Wisłę!!!!
a gołoty i dudka nie lubię!!!!!!!!!

i nie jestem żadną chorągiewką!!!!!!! bo kibicuje do końca!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:48

Sylwia pisze:
BIGGI pisze:
Sylwia pisze: tak a kibicujesz dudkowi albo gołocie? lepiej sobie przypomnij ile razy zawiodłeś się na nich!!!!!!! wiernych na pewno by miał a nie takich co są z nim jak wygrywa!!!!!!!
ale narazie są mistrzami!!!!!

ps. przecież cytuję poprawnie!!!!!

Tak oczywiscie ze sie zawiodłem na nich , ale nadal zycze im jak najlepiej a nie wyzywam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PS. nie cytujesz poprawnie bo nie ma cytatu w białej ramce....

Aha....a Ty sie nigdy na Małyszu nie zawiodłas bo ja tak ! Przeciez nie zawsze konkursy wygrywał, często był daleko.....a jednak nadal mu kibicuje, tak samo jak Gołocie i Dudkowi
sory ale komputer mi się psuje!!!!
ja wierzę dokońca w Adama!!!!! tak jak w JUVE i Wisłę!!!!
a gołoty i dudka nie lubię!!!!!!!!!

i nie jestem żadną chorągiewką!!!!!!! bo kibicuje do końca!!!!
Nie ma sie co kłucić bo widze ze szkoda słów......luknij lepiej na giełde czy złotówka stabilna i jak tam notowania WIG20.... :wink:


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 16:59

quote="BIGGI"]
Nie ma sie co kłucić bo widze ze szkoda słów......luknij lepiej na giełde czy złotówka stabilna i jak tam notowania WIG20.... :wink:[/quote]

też uważam że nie ma co się kłócić!!!
nie ma na co lukać!! bo dzisiaj jest święto kościelne i państwowe dlatego giełda nie pracuje a jeżeli GPW nie pracuje to indeksy też. na rynku walutowym panuje wakacyjna atmosfera czyli spokój!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
ODPOWIEDZ