Dudi zaczyna Gonić CZołówke!!!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 14:34

nasz ulubiony bramkarz polski(nie bufon chociaz lubie go najbardziej) jerzy dudek na konferencji prasowej powiedzial ze w tym roku wyprzedzi na listach rankingowych chociaz ikera casilasa.A wiec panie jerzy czekamy z niecierpliwoscią.!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 14:43

hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
ten człowiek jest śmieszny!!!!! chociaż nie lubie Casillasa to dudkowi bardzo dużo do niego brakuje!!!!!!!!!!!niech spojrzy na swoje interwencje!!!!! i na te szmaty które wpuszcza!!!!!!!!!(załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 5!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!) i to ma być jeden z lepszych bramkarzy świata!!!!!!!!! hahahahaha :D
a tak na marginesie to bardzo nienawidzę dudka!!!!!!!!! po meczach reprezentacji wątpie żeby go jeszcze ktoś lubił!!!!!!!a Buffon jest Włochem a nie polakiem!!!!!
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 15:43 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 14:59

Sylwia zdziwisz sie bo ja naprzyklad nadal go lubie i szanuje mimo wpadek w reprezentacji . Mowisz ze przez Dudka Liverpool nie znalazl sie w czolowce ? Widocznie nie ogladalas zbyt wielu spotkan tej druzyny w lidze.To co mowisz jest takze bardzo smieszne bo cala druzyna grala ponizej swego poziomu . Po prostu Liverpool gral slabo, owszem Dudek zawalil kilka bramek ale z pewnoscia nie przez niego druzynie wiodlo sie tak kiepsko. A co do Casilasa to napewno klasowy zawodnik ale Dudek jest w stanie bronic na poziomie podobnych do jego


FORZA JUVE
Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:10

Sylwia pisze:hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 4!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!
Liverpool zajął piąte miejsce w lidze, a reprezentacji powinien bronić Tkocz.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:13

RUDI pisze:Sylwia zdziwisz sie bo ja naprzyklad nadal go lubie i szanuje mimo wpadek w reprezentacji . Mowisz ze przez Dudka Liverpool nie znalazl sie w czolowce ? Widocznie nie ogladalas zbyt wielu spotkan tej druzyny w lidze.To co mowisz jest takze bardzo smieszne bo cala druzyna grala ponizej swego poziomu . Po prostu Liverpool gral slabo, owszem Dudek zawalil kilka bramek ale z pewnoscia nie przez niego druzynie wiodlo sie tak kiepsko. A co do Casilasa to napewno klasowy zawodnik ale Dudek jest w stanie bronic na poziomie podobnych do jego
trudno!!!!! ja nie przepadam za dudkiem!!!!!!!
a co do ligi!!!!! to przypomnij obie mecze dudka jak mu piłka przez łapy przeszła!!!!! i wpadła do bramki!!!!! w końcówce sezonu dudek bronił fatalnie!!!!!wpuszczał bramki jak seamen!!!!!!!Hulier dawał nie potrzebnie szanse tej łamadze!!!!! Kirkland broni o wiele lepiej!!!!!!!!
watpie żeby dudek mógł bronić na poziomie Casillasa!!!
on broni raczej na poziomie Bartheza!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:17

Sylwia pisze:
RUDI pisze:Sylwia zdziwisz sie bo ja naprzyklad nadal go lubie i szanuje mimo wpadek w reprezentacji . Mowisz ze przez Dudka Liverpool nie znalazl sie w czolowce ? Widocznie nie ogladalas zbyt wielu spotkan tej druzyny w lidze.To co mowisz jest takze bardzo smieszne bo cala druzyna grala ponizej swego poziomu . Po prostu Liverpool gral slabo, owszem Dudek zawalil kilka bramek ale z pewnoscia nie przez niego druzynie wiodlo sie tak kiepsko. A co do Casilasa to napewno klasowy zawodnik ale Dudek jest w stanie bronic na poziomie podobnych do jego
trudno!!!!! ja nie przepadam za dudkiem!!!!!!!
a co do ligi!!!!! to przypomnij obie mecze dudka jak mu piłka przez łapy przeszła!!!!! i wpadła do bramki!!!!! w końcówce sezonu dudek bronił fatalnie!!!!!wpuszczał bramki jak seamen!!!!!!!Hulier dawał nie potrzebnie szanse tej łamadze!!!!! Kirkland broni o wiele lepiej!!!!!!!!
watpie żeby dudek mógł bronić na poziomie Casillasa!!!
on broni raczej na poziomie Bartheza!!!!!!!
Hmmm Gołoty nienawidzisz bo przegrał, Dudka nienawidzisz bo słabiej ostatnio grał...z czego wynika taka nienawiść ??? Ktoś by musiał mi wyrządzic duzą krzywde zebym miał go nienawidzić...ale cóż twoja sprawa, szkoda tylko ze nienawidzisz naszych rodaków......ehhh

Ja ich lubie i szanuje, a przede wszystkim WIERZE w nich i nie zachowuje sie jak chorągiewka....
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 15:18 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:17

Kurde, jush nie moge czytać, Sylwio, jak obrażasz, naszego najlepszego piłkarza. Dudek jako jedyny gra w klubie ze światowej czołówki. A to jak gra w reprezentacji.... A może nyś na innych spojrzała. Bo to raczej cała repreza jest beznadziejna. Aha i jeszcze Dudek nie dawno grał w towarzyskim meczu. Został wybrany bohaterem meczu i to on prawdopodobnie będzie stał na bramce The Reds,


srali muszki będzie wiosna
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:25

Pavel pisze:
Sylwia pisze:hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 4!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!
Liverpool zajął piąte miejsce w lidze, a reprezentacji powinien bronić Tkocz.
TKOCZ ????? BUAHAHAHAAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dudek żeczywiście nie jest w najlepszej formie ale Casilias nigdy w niej nie był. W bramce Realu równie dobrze mógłby stać Dudek.


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:33

Liverpool zajął piąte miejsce w lidze, a reprezentacji powinien bronić Tkocz.[/quote]

właśnie tak ię wahałam 4 czy 5 !!!!! dzięki za poprawę!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:42

RadeKas pisze:Kurde, jush nie moge czytać, Sylwio, jak obrażasz, naszego najlepszego piłkarza. Dudek jako jedyny gra w klubie ze światowej czołówki. A to jak gra w reprezentacji.... A może nyś na innych spojrzała. Bo to raczej cała repreza jest beznadziejna. Aha i jeszcze Dudek nie dawno grał w towarzyskim meczu. Został wybrany bohaterem meczu i to on prawdopodobnie będzie stał na bramce The Reds,

1. wg mnie dudek to nie jest najlepszy polski piłkarz!!!! są lepsi np. Żurawski który strzela barmki a nie wpada z piłką do własnej bramki!!!!!!!
2. raczej grzeje ławę w klubie ze światowej czołówki!!!!!!!!Kirkand jest o wiele lepszy!!!!!!!! i mam nadzieje że będzie bronił bramki The Reds!!!!!
3. Nie reprezentacja jest beznadziejna tylko bramkarz i trener!!!!! Janas ten grzmot w ogóle nie wie nic o reprezentacji!!!!!!!(kogo ma dać na jakiej pozycji!)
4. Tak a zkim oni grali!!!!!!!????? z 5 ligą???! to nawet by seamen został bohaterem meczu!!!
5. Wątpie mam nadzieję że Hulier sięgnie po rozum do głowy!!!!! i na bramce będzie stał Kirkland!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:42

Sylwia pisze:hahhahahahahah!!!!!!!! :D :-D :D :-D
ten człowiek jest śmieszny!!!!! chociaż nie lubie Casillasa to dudkowi bardzo dużo do niego brakuje!!!!!!!!!!!niech spojrzy na swoje interwencje!!!!! i na te szmaty które wpuszcza!!!!!!!!!(załatwił Liverpoolowi ligę!!!!zamiast 2 lub pierwszego miejsca zajeli 4!!! w reprezentacji wpadł z piłką do siatki!!!!!!!!) i to ma być jeden z lepszych bramkarzy świata!!!!!!!!! hahahahaha :D
a tak na marginesie to bardzo nienawidzę dudka!!!!!!!!! po meczach reprezentacji wątpie żeby go jeszcze ktoś lubił!!!!!!!a Buffon jest Włochem a nie polakiem!!!!!
Sylwiuniu Najdroższa! ( :D wybacz jeszcze większą poufałość niż przy Gołocie.. :D )
Jak przy Gołocie jeszcze jakoś to przeżyłem to teraz nie zdzierżę. Jak można obrażać swoich rodaków?! A w przypadku Dudka - kogoś kto niejednokrotnie ratował swoją drużynę przed kompletnym blamażem? Nie neguję pewnych oczywistych błedów które popełnił (MU- Liverpool....) ale w Liverpoolu miejsce w lidze zawaliła CAŁA drużyna a nie tylko Jurek (obejrzałem trochę ich meczy..;)) Następnym razem lepiej by było jakbyś zastanowiła się zanim wylejesz na kogoś kubeł bluzgów, ok?


miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:46

mam nadzieje ze nieoznacza to ze cassias zejdzie na psy a dudek wrescie snowu zacznie latac wsród najlepszych


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:49

Hmmm Gołoty nienawidzisz bo przegrał, Dudka nienawidzisz bo słabiej ostatnio grał...z czego wynika taka nienawiść ??? Ktoś by musiał mi wyrządzic duzą krzywde zebym miał go nienawidzić...ale cóż twoja sprawa, szkoda tylko ze nienawidzisz naszych rodaków......ehhh

Ja ich lubie i szanuje, a przede wszystkim WIERZE w nich i nie zachowuje sie jak chorągiewka....[/quote]

1. Gołota to zwykły matoł który zwiał z ringu!!!!!
2. grał bardzo słabo i pozbawił Liverpool szans na LM!!!!!
3. akurat tych którzy nie umieją dobrze reprezentować narodu za granicą!!!!!
Nic nie mam do A. Małysza, do reprezentacji Polski w siatkówce!!! bo przynoszą chwałę narodowi!!!!! z nich możemy być dumni !!!!! a nie się wstydzić!!!!!!! jak za gołotę i dudka!!!!!!!!!

a przepraszam bardzo!!! o co CXi chodzi z tą chorągiewką?!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:53

Sylwia pisze:
1. wg mnie dudek to nie jest najlepszy polski piłkarz!!!! są lepsi np. Żurawski który strzela barmki a nie wpada z piłką do własnej bramki!!!!!!!
2. raczej grzeje ławę w klubie ze światowej czołówki!!!!!!!!Kirkand jest o wiele lepszy!!!!!!!! i mam nadzieje że będzie bronił bramki The Reds!!!!!
3. Nie reprezentacja jest beznadziejna tylko bramkarz i trener!!!!! Janas ten grzmot w ogóle nie wie nic o reprezentacji!!!!!!!(kogo ma dać na jakiej pozycji!)
4. Tak a zkim oni grali!!!!!!!????? z 5 ligą???! to nawet by seamen został bohaterem meczu!!!
5. Wątpie mam nadzieję że Hulier sięgnie po rozum do głowy!!!!! i na bramce będzie stał Kirkland!!!!!
Kurde bez obrazy Sylwia ale jak narazie czytam Twe posty ( Dudek i Gołota ) i we wszystkich wykazujesz wielkie a nawet gigantyczne nie zadowolenie. Może więcej optymizmu :wink:

Ad 1. Ale jest najlepszy z Polaków na bramce. Poza tym jak ty chcesz porównywac bramkarza z napastnikiem ?! Po ilości strzelonych albo przepuszczonych bramek?! i małe pytanko jak Żurwaski miał by wpaść z piłką do własnej bramki jak żadko nawet jest na własnej połowie ?!
Ad 2. W meczach przedsezonowych Dudek okazywał sie lepszy od Kirklanda
Ad 3. W piłkę gra 11 a nie bramkarz i trener. Źle to oceniasz.
Ad 4. Z 5 czy z 10 nie ma znaczenia ale okazał sie lepszy od reszty piłkarzy Liverpoolu, może warto zwrócić na to uwagę ?!
Ad 5 Jeżeli sięgnie to postawi na Dudka albo conajmiej Kirkland nie będzie pierwszym bramkarzem ( on też chciał by pograc nie ?! :D )


< Dziękujmy BOGU za to, że stworzył dla nas JUVE i Kobiety >
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 15:54

Sylwia pisze: 1. Gołota to zwykły matoł który zwiał z ringu!!!!!
2. grał bardzo słabo i pozbawił Liverpool szans na LM!!!!!
3. akurat tych którzy nie umieją dobrze reprezentować narodu za granicą!!!!!
Nic nie mam do A. Małysza, do reprezentacji Polski w siatkówce!!! bo przynoszą chwałę narodowi!!!!! z nich możemy być dumni !!!!! a nie się wstydzić!!!!!!! jak za gołotę i dudka!!!!!!!!!

a przepraszam bardzo!!! o co CXi chodzi z tą chorągiewką?!
1. jak wygrywał to bylo ok ? tak ? a teraz to go wyzywasz ???

2. tylko złe mu pamiętasz ??? a ile razy nas ratował to nie ??

Małysz...a jakby mu nie poszło i nie wygrałby pucharu świata to tez byś powiedziała ze go NIENAWIDZISZ.....a przeciez on nie zawsze bedzie wygrywał, Michlczewski tez nie bedzie wicznie mistrzem i co ? powiesz wtedy ze go NIENAWIDZISZ BO ŹLE REPREZENTUJE NAS ZA GRANICĄ...??

Ja jestem z Polakami na dobre i na złe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a chorągiewka....no cóż....dziwne ze nie znasz powiedzienia BYĆ JAK CHORĄGIEWKA NA WIETRZE....a tak własnie sie zachowujesz.....
Ostatnio zmieniony 15 sierpnia 2003, 16:00 przez BIGGI, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ