Ligi w Europie. A Ty komu kibicujesz ?

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:12

pan Zambrotta pisze: Ktoś chce się bawić w "tru" kibica, trzaskać dziary sobie, tańczyć w kółeczku pod stadionem jako fanatycy i bawić się w Włochów, ich sprawa. Nic negatywnego, zawsze spoko. Gorzej jak zaczynają się pyskówki do innych osób, że nie są tacy "tru" jak oni. (...)
Co do tematu, kibicuję Juventusowi. żadnemu innemu, ale zawsze spoko jeśli ktoś tam sympatyzuje z BVB, czy innym Atletico czy Legią.
Chyba najmądrzejsza wypowiedź w tym temacie. Obok mojej, oczywiście.

Miśku, ukłon w Twoją stronę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:13

deszczowy pisze:
rad pisze:Ciekawe, że "dyskusja" ta nabrała rozpędu, kiedy Juve wymiata w lidze, co może być powodem (nie)oczekiwanego napływu tak zwanych "sezonowców"... Teraz każdego przecież duma rozpiera, że jest kibicem Juve !!!
Chyba to nie do końca tak.
Miałem na myśli tylko tyle, że jeżeli ktoś "będzie chciał zostać" kibicem Juve i poczyta w tym temacie, to jakiś "alert" mu się włączy i kilka razy się zastanowi co do swojego przedsięwzięcia :wink:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:13

deszczowy pisze:Miśku, ukłon w Twoją stronę.
przestań mi lizać dupę, jeszcze ktoś pomyśli że się lubimy.

kiedyś lubiłem AS Monaco, ale mi przeszło


EDIT: bohdan, twoje słowa ostre jak brzytwy.
Ostatnio zmieniony 02 maja 2012, 00:31 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:22

pan Zambrotta pisze:Staszku, racja. strach się bać bohdana. tak jak i 50% tego narodu. tutaj chłopski rozum to nadal podstawa.
Dalej masz pretensje do Juventusu, że jednak nie przegrał meczu z Milanem w Pucharze Włoch i tym samym skompromitowałeś się, szczekając na lewo i prawo, że przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie ? :rotfl:

A może masz pretensje do ustalonych zasad w lidze włoskiej ? Bo przecież takie logiczne jest, że w razie równej liczby punktów rozgrywa się dodatkowy mecz :rotfl:

Sympatyzujcie sobie z kim chcecie. Ale jeśli stawiacie jakikolwiek klub (polski, cypryjski czy każdy inny) przed Juventusem, to zastanówcie się nad tym, co robicie na tym forum z rangą Juventino.

Moim zdaniem, niepojęte jest to, że można tak po prostu, ot tak wymieniać kilka zespołów, które się lubi poza tym jedynym.
pan Zambrotta pisze: EDIT: bohdan, twoje słowa ostre jak brzytwy.
Gratuluję riposty godnej internetowego "znawcy". Szkoda, że nawet nie wysiliłeś się, żeby napisać zdanie. Zaiste jest to piękny równoważnik zdania.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:36

pan Zambrotta pisze:
deszczowy pisze:Miśku, ukłon w Twoją stronę.
przestań mi lizać dupę, jeszcze ktoś pomyśli że się lubimy.
Nie kadź mi, tylko pisz suchy pojazd po LJ'u.


Po cichu sympatyzuję z Porto.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 02 maja 2012, 00:48

pan Zambrotta pisze:
taki z Ciebie wielki kibic, a jak kibice wywiesili transparent "VIKING" na stadionie, to nie wiedziałeś o co chodzi i się pytałeś czy to nie na cześć Ibry. hehehe
Nawet taki internetowy kibic jak ja od razu wiedział ocb.
pan Zambrotta pisze: Ktoś chce się bawić w "tru" kibica, trzaskać dziary sobie, tańczyć w kółeczku pod stadionem jako fanatycy i bawić się w Włochów, ich sprawa. Nic negatywnego, zawsze spoko. Gorzej jak zaczynają się pyskówki do innych osób, że nie są tacy "tru" jak oni. (...)
Seems legit

To ze nie mam wielkiej wiedzy na temat grup kibicowskich i zrobilem wielka gafe z tym Vikingiem to juz nie jestem fanem Juve (bo tak zadecydowal pan Zambrotta, a bo co?). I nigdzie nie mowilem ze nie jestem internetowym kibicem, bo sklamalbym jesli bym zaprzeczyl.

PS. Bez urazy i na luzie. ;)


ODPOWIEDZ