Dospel remisuje z cementarnica

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 11:04

obejrzałem lub raczej przespałem ten mecz niejestem niczym zaskoczony druzyna dospelu gra fatalnie a mecz idealnie opisał jeden z dziennikarzy akcja w meczu zmieniała sie jak w brazylijskiej telenowerze raz na 60 min


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 11:23

GKS Dospel Katowice to klub dziwny.W poprzednim sezonie trener Żurek osiągnął z tym klubem trzecie miejsce co jest według mnie wielkim wyczynem!Klub bez kasy,z mocno przecietną kadrą walczył o mistrzostwo Polski!Jednak nasz kraj należy do krajów dziwnych...Trener Żurek wyjechał na wczasy do Turcji a w między czasie w Dospelu zjawił sie Lorens z jakimś niby planem na zbudowanie silnego zespołu.........No i zbudował świetny zespół,który przegrał u siebie 4-0 z Groclinem i zremisował z jakimś dziwnym klubem w rundzie wstępnej Pucharu UEFA 8) Jest to dopiero początek sezonu,ale sądze,że GKSbędzie ligowym słabiakiem.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 11:38

Myślałem ze zasne na tym meczu....nudy nudy i jeszcze raz nudy.... :roll:


Pavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 96
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 12:37

BIANCONERI pisze:GKS Dospel Katowice to klub dziwny.W poprzednim sezonie trener Żurek osiągnął z tym klubem trzecie miejsce co jest według mnie wielkim wyczynem!Klub bez kasy,z mocno przecietną kadrą walczył o mistrzostwo Polski!Jednak nasz kraj należy do krajów dziwnych...Trener Żurek wyjechał na wczasy do Turcji a w między czasie w Dospelu zjawił sie Lorens z jakimś niby planem na zbudowanie silnego zespołu.........No i zbudował świetny zespół,który przegrał u siebie 4-0 z Groclinem i zremisował z jakimś dziwnym klubem w rundzie wstępnej Pucharu UEFA 8) Jest to dopiero początek sezonu,ale sądze,że GKSbędzie ligowym słabiakiem.
Taki jest czarny obraz polskiej piłki nożnej.Pan Żurek to na prawdę bardzo dobry trener, z klubem, który był skazany na spadek osiągnął trzecie miejsce w lidze.Ale to nie wystarczyło i prezes Dospelu postanowił go zwolnić i zatrudnić jakiegoś Lorensa.Myślę, że polskim klubom brakuje poprostu profensjonalizmu, i to nie pozwala zaistnieć na arenie międzynarodowej.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 12:50

E tam, w końcu zobaczyłem prawdziwe oblicze polskiego footbolu :oops: Mecz był niezwykle porywający, zacięty i każda drużyna dążyła do strzelania bramek, a potem kolejnych :lol: Nie ma to jak Groclin :-D


Obrazek
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9968
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 13:02

Nudy,nudy i jeszcze raz nudy...dawno juz nie obejrzalem tak nudnego spotkania :roll: Trafil swoj na swojego 8)


ODPOWIEDZ