Serie A: Mercato 2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2011, 22:44

Szikit pisze:Antonio? Kurka, nie śledzę tak ligi, jak on sobie teraz poczyna? Bo w Juve grał kiepsko i gdyby miał do nas przyjść, w pierwszej chwili uznałbym go za szrot... On nie latał po niższych ligach przypadkiem?
Nocerino od sezonu 2008/09 grał w Palermo i grał jest tutaj bardzo odpowiednim słowem, bo w ciągu tych trzech sezonów wystąpił w 106 spośród 114 meczów ligowych sycylijczyków.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 18:19

Transfer Nocerino to dla mnie niespodzianka. Szkoda, że nasi wychowankowie muszą tułać się po Włoszech i Europie zamiast grać w Turynie.
Poza tym jak widać nie ma już przeciwwskazań, żeby juventino grał w Milanie (Nocerino), a milanista (Matri) czi interista (Bonucci) w Juve. Tylko Inter niezmiennie unika Włochów :twisted: choć ciekawym posunięciem jest pozyskanie Poliego :think:


Trudno powiedzieć, który zespół wzmocnił się najlepiej, choć moim faworytem jest Napoli. Natomiast ewidentnie Palermo zasługuje na miano najbardziej 'rozkupionego' zespołu.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 20:39

Sprzedaży Nocerino również żałuję. Nie spisywał się u nas dobrze, ale był dosyć młodym zawodnikiem i można było dać mu jeszcze szansę. Lecz przecież nasz guru transferowy wiedział lepiej i wolał go dorzucić do kilkunastu mln w zamian za bombardiera Palermo. Dzisiaj reprezentant kraju Nocerino gra w drużynie mistrza Włoch, a my musimy się użerać z brazylijską pijawą.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 21:48

A skąd mógł wtedy wiedzieć, że Amauri się tak stoczy? Nie przesadzajmy, Nocerino grał u nas conajmniej przeciętnie i ta transakcja (wykluczając pensje) wydawała się być bardzo korzystna.


#AllegriOut
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 01 września 2011, 22:14

WYKLUCZAJĄC PENSJĘ - no właśnie. Nie wiem co takiego wielkiego osiągnął Amauri przed przejściem do Juve, żeby dawać mu taką pensję i zagwarantować jej coroczny wzrost. Nie był to czołowy snajper lig europejskich i transfer za takiego pieniądze był obarczony ryzykiem. Wielu ludzi krytykuję Marotte za przepłacenie Matriego, a przecież facet kosztował mniej od Amauriego, był trochę młodszy i co najważniejsze strzelił więcej goli. Może gdyby Secco miał trochę większe pojęcie o zawodnikach, to wypożyczyłby Nocerino, nawet do tego Palermo, ale teraz to sobie możemy gdybać. Fakty są takie, że transakcja okazała się zupełnie nie opłacalna.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 10:20

No, transfery Pjanicia i Zarate bardzo ciekawe. Zobaczymy, jak się będą prezentować w nowych klubach. No i Forlan - ciekawe jak mu pójdzie, i jak bardoz przeszkodzi mu Gasp ze swoim 3-4-3.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 10:24

Nocerino za 1 mln + jakiś śmieszny juniorek to masakryczna promocja. Reprezentant Włoch, gość wypruwający sobie flaki na boisku, będzie świetnym następcą Gattuso w przyszłości. Zawsze go ceniłem, mimo, że kreatywnym zawodnikiem nigdy nie był to takich walczaków zawsze się lubi.

A jego odejście martwi podwójnie - w końcu odszedł w rozliczeniu za Amaurusa.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2011, 13:56

Dużo latania i granie bez składu wystarcza na Palermo. W Juventusie wymagali od niego dużo więcej, więc po pół roku po przyjściu Sissoko stał się zbędny.
Przejdzie do Milanu i zacznie się to samo.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2011, 12:59

Moim zdaniem Nocerino jednak się rozwinoł w Palermo. Zawodnik bez fajerwerków typowy boiskowy robotnik, ale do kadry się załapał kilka razy, a to zawsze plus do oceny teraz transfer do Milanu co prawda jako uzaupełnienie i to jest kolejny krok do przodu


LeonadroAmauri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 września 2011
Posty: 15
Rejestracja: 01 września 2011

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 13:15

ewerthon pisze:Fakty są takie, że transakcja okazała się zupełnie nie opłacalna.
Ale nikt tego nie był wstanie przewidziec. Amauri miał wyrobioną markę we Wloszech, znacznie wieksza niz Matri, byl stale rozwijajcym sie graczem (mimo wieku) i poza strzelaniem bramek, byl bardzo przydatny w grze kombinacyjnej, umial z latwoscia przedryblowac rywali, przytrzymac pilke, podac. Po pierwszych pol roku w Turynie, byl tu obwieszczany nowym Ibra, wiec skonczcie teraz pierniczyc.
Vincitore pisze:gość wypruwający sobie flaki na boisku, będzie świetnym następcą Gattuso w przyszłości. Zawsze go ceniłem, mimo, że kreatywnym zawodnikiem nigdy nie był to takich walczaków zawsze się lubi.
Przeceniasz sporo Nocerino. Styl byc moze trochge podobny, ale to nigdy nie bedzie nowy Gattuso. Poziom Nocerino to kilka polek nizej niz Gattuso/. Az takiego serca do walki nie ma, az tak nie biega, tyle nie przechwyci. Czesto po kilkadziesiat minut niewidoczny, biegajac bez ladu, nie przechwytujac nic.
Paolo#3 pisze:Za rok wolny będzie Montolivo, może De Rossi... ;)
haha, nawet sie nie napalaj na De Rossiego.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 14:18

francois pisze:Transfer Nocerino to dla mnie niespodzianka. Szkoda, że nasi wychowankowie muszą tułać się po Włoszech i Europie zamiast grać w Turynie.
Weź po uwagę, że jak już u nas grają to wszyscy narzekają. Poczytaj sobie komentarze pod tym newsem:

http://www.solojuve.com/komentarze_pras ... _parme.php

Mnie nie dziwi, ze gra Marchisio. Wiadomo, że Vidal będzie grzał na początek, bo zmeczony po Copa, nie umie gadać po włosku i musi przyswoić schematy taktyczne.
Tata pisze: rozwinoł
Uuuaaa, jakby powiedział Szpakowski.
Ostatnio zmieniony 05 września 2011, 17:56 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 16:55

Arielinho13 pisze:Mnie nie dziwi, ze gra Marchisio. Wiadomo, że Vidal będzie grzał na początek, bo zmeczony po Copa, nie gadać po włosku i musi przyswoić schematy taktyczne.
Copa się skończyło ponad miesiąc temu a Vidal miał chyba ze trzy tygodnie urlopu zaraz po podpisaniu kontraktu tak że... Wątpię, też żeby Chilijczyk nauczył się wiele niemieckiego w Leverkusen :D
Ale nie mam nic do Markizjo. Niech gra. Trener go w końcu namaścił na swoje wcielenie na boisku.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2011, 17:45

Wydaję mi się, że następne mercato będzie jeszcze większą rewolucją niż ten !

odejdzie na pewno VI+Amauri+ Qua(który nie jest chyba mile widziany przez Conte :x )

Myślę, że jak nie rozwinię się sprawa z lewą stroną obrony to Grosso+Aston do wymiany !

Wraca w następnym sezonie eloMELO ale chyba nie na długo !

Jeżeli wywalczymy awans do LM będziemy potrzebowali naprawdę kilku Mistrzów by zaistnieć w edycji !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ODPOWIEDZ