Serie A: Mercato 2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 01:04

mateusz6 pisze:Według mnie gra zawodnika zależy od jego umiejętności, postawy drużyny i przeciwnika. O ile Enrique to wszystko dobrze poukłada to ta hiszpańska Roma może zadziałać.
Co do transferów to moim zdaniem Juventus najbardziej się zmocnił tego lata. Pewnie przyjdzie jeszcze jakiś klasowy środkowy obrońca i będzie git. Roma to wielka niewiadoma. Napoli wzmocniło się tylko Inlerem. O Udinese nie będę nawet wspominał. Lazio tylko Cisse z lepszych. O mediolańskiej dwójce nie wspominam, bo mają o wiele lepszy skład. Powinno być podium.ać.
Co do transferów to moim zdaniem Juventus najbardziej się zmocnił tego lata. Pewnie przyjdzie jeszcze jakiś klasowy środkowy obrońca i będzie git. Roma to wielka niewiadoma. Napoli wzmocniło się tylko Inlerem. O Udinese nie będę nawet wspominał. Lazio tylko Cisse z lepszych. O mediolańskiej dwójce nie wspominam, bo mają o wiele lepszy skład. Powinno być podium.
Roma teraz bedzie ciezkim przeciwnikiem ;/
A na skrzydlo kto? ten Gia i Estigolababa? Dla mnie to dalej brakuje lewego skrzydlowego.
Napoli sie nie musialo za bardzo wzmacniac, ma swietnych zawodnikow, Inler to taka wisienka na torcie mi sie wydaje :)
A co do Interu to chyba jak narazie oni bardziej sprzedawali niz kupowali, wiec u nich chyba mercato sie dopiero zaczyna.
Dzisiaj kibic interu mi powiedzial, ze pozbycie Pandeva to jest ich wzmocnienie :D





KLIK ==>www
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 01:27

Jeśli chodzi o wzmocnienie to Napoli faktycznie pozyskało tylko Inlera. Jednak bardzo wyrównali sobie skład. Szczególnie w środku pola (Dzemaili, Donadel, Inler). Przyszli także środkowi obrońcy. Dla mnie anonimowi, ale Napoli potrafi trafić z takimi transferami.

Niedawno wypożyczyli Pandeva. W Interze człowiek się totalnie zatracił, ale takie Napoli może wyjść mu na zdrowie.

Jedyne, co mnie dziwi to, że nie ściągnęli kogoś bardzo dobrego na pozycję Dosseny. Dziwi i jednocześnie cieszy.


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 09:57

Marco Borriello prawdopodobnie w przeciągu kilku najbliższych godzin zamieni AS Roma na Paris Saint Germain. Zawodnik nie potrafi dojść do porozumienia z trenerem Luisem Enrique i będzie zmuszony odejść.


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:04

To Dossena gdzieś odszedł?


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 12:26

mateusz6 pisze:To Dossena gdzieś odszedł?
http://www.transfermarkt.de/de/andrea-d ... 21863.html

Napoli


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 21:39

Z nowości:

Forlan podobno unieważnił swój kontrakt z Atletico - kierunek Inter

Milan złożył oficjalną ofertę wartości 15 mln za Kakę.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 21:41

fallweiss pisze:Milan złożył oficjalną ofertę wartości 15 mln za Kakę.
Jak takie coś im się uda, to zrobią interes życia. Chociaż wątpię. Po pierwsze, Galliani wypowiedział się, że Aquilani jest ich ostatnim zakupem. Po drugie, Mourinho nie upadł na głowę aż tak bardzo, żeby sprzedać Kakę za 15 baniek


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 21:49

pumex pisze:
fallweiss pisze:Milan złożył oficjalną ofertę wartości 15 mln za Kakę.
Chociaż wątpię. Po pierwsze, Galliani wypowiedział się, że Aquilani jest ich ostatnim zakupem.
Te słowa akurat niewiele znaczą, Galliani, podobnie jak Moratti jest znany z tego, że jego wypowiedzi na temat transferów nie można traktować poważnie, ale to dobrze, bo nie jest przewidywalny i potajemne negocjację przebiegają spokojniej.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 21:50

pumex pisze:
fallweiss pisze:Milan złożył oficjalną ofertę wartości 15 mln za Kakę.
Jak takie coś im się uda, to zrobią interes życia. Chociaż wątpię. Po pierwsze, Galliani wypowiedział się, że Aquilani jest ich ostatnim zakupem. Po drugie, Mourinho nie upadł na głowę aż tak bardzo, żeby sprzedać Kakę za 15 baniek
Galliani różne rzeczy mówi i często specjalnie kłamie. Jest jeszcze kwestia tego pana X i może to być Kaka.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 22:29

ewerthon pisze:
pumex pisze:
fallweiss pisze:Milan złożył oficjalną ofertę wartości 15 mln za Kakę.
Chociaż wątpię. Po pierwsze, Galliani wypowiedział się, że Aquilani jest ich ostatnim zakupem.
Te słowa akurat niewiele znaczą, Galliani, podobnie jak Moratti jest znany z tego, że jego wypowiedzi na temat transferów nie można traktować poważnie, ale to dobrze, bo nie jest przewidywalny i potajemne negocjację przebiegają spokojniej.
Hehe, ja bym powiedział że nasz Marotta też czasem lubi przyblefować, ale nie będę sobie już robił jaj z pogrzebu.
pumex pisze: Po drugie, Mourinho nie upadł na głowę aż tak bardzo, żeby sprzedać Kakę za 15 baniek
Rok temu jak by Ci ktoś powiedział, że Barcelona odda Zlatana za 29 baniek to też byś pewnie nie uwierzył. Ostatnie dni mercato mogą być baaardzo ciekawe.

A tak swoją drogą Inter przegrał dzisiaj z Chievo grając swoją genialną taktyką 3-4-3. Jak zobaczyłem jak niejaki Moscardelli dwa razy robi z obroną merdaczy co chce, to uznałem że mogę w tym sezonie mieć jednak jakieś powody do radości.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 23:49

zahor pisze:A tak swoją drogą Inter przegrał dzisiaj z Chievo grając swoją genialną taktyką 3-4-3. Jak zobaczyłem jak niejaki Moscardelli dwa razy robi z obroną merdaczy co chce, to uznałem że mogę w tym sezonie mieć jednak jakieś powody do radości.
Inna rzecz, że Inter zmaścił mnóstwo sytuacji, skrót na seriea.pl
Dobrze grał Nagatomo.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 09:57

zahor pisze:Hehe, ja bym powiedział że nasz Marotta też czasem lubi przyblefować
Pewno. Tylko, że on odwrotnie niż Galliani, mówi że kogoś kupi a nie kupuje. Szczwany lisek.

Powrót Kaki to nie będzie wcale taki interes życia bo Brazol może już nigdy nie czarować formą [Sheva też przecież wrócił] a 10 baniek pensji będzie ciągnął.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 10:53

Ouh_yeah pisze:Pewno. Tylko, że on odwrotnie niż Galliani, mówi że kogoś kupi a nie kupuje. Szczwany lisek.
:rotfl: Mocne :) Marotta tego lata zwalił już tyle transferów, że hej. Galliani faktycznie potrafi blefować. Marotta natomiast nie kryje się z tym, kogo ma na rozjechanych oczach a i tak zazwyczaj tego kogoś nie kupuje.
Ouh_yeah pisze:Powrót Kaki to nie będzie wcale taki interes życia bo Brazol może już nigdy nie czarować formą [Sheva też przecież wrócił] a 10 baniek pensji będzie ciągnął.
Oj, nie porównuj Szewy do Kaki. Ukrainiec po przejściu do Chelsea był dramatem, Kaka w pre-season'ie prezentował się bardzo dobrze. Wczoraj też podobno zagrał nieźle. Myślę, że przez następne 2 sezony mógłby zrobić sporo dla Milanu. Tym transferem Rossoneri jakościowo odskoczyliby jeszcze dalej.


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 12:35

Santon sprzedany do Newcastle:
http://www.eurofutbol.pl/news/324985-Ne ... -Mediolan/
6 mln euro :think:
Dziwi mnie, że za te pieniądze nikt z Serie A go nie kupił.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 12:43

francois pisze:Santon sprzedany do Newcastle:
http://www.eurofutbol.pl/news/324985-Ne ... -Mediolan/
6 mln euro :think:
Dziwi mnie, że za te pieniądze nikt z Serie A go nie kupił.
tak ciężko zrozumieć, że klub z Serie A nie wyciągnąłby go za te grosze?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ