Serie A: Mercato 2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 02:08

Jako, że jestem fanem całej ligi włoskiej, żyję również transferami innych klubów Serie A. A i tym, który mają gdzieś resztę ligi, polecam się przyglądać transakcjami w Romie, czy Napoli (może Lazio?) bo jak wiadomo w nadchodzącym sezonie będą tylko 3 miejsca w LM.

Przy okazji - z racji, że nie oglądam nic poza włoską piłką, wielu piłkarzy nie znam, o niektórych jednak co nieco słyszałem, dlatego przy kilku graczach dodam pytanie, co to za człowiek, jeżeli ktoś jest obeznany, to fajnie jakby jakoś przedstawił.

Z ciekawszych klubów póki co:

INTER - przyszli:
1. Emiliano Viviano z Bologni (4 mln za drugie 50%)
2. Luc Castaignos z PSV (3 mln) - zna ktoś?
3. Ricky Álvarez z Velez Sarsfield (11 mln) - ?
4. Jonathan z Santosu (5 mln)

odeszli:
Etoo do ruskich.
Obinna,
Suazo - Catania,
Kerlon
Materazzi.

dodatkowo wykupiony został Yuto Nagatomo, naprawdę bardzo mi się podoba ten gracz.


MILAN - przyszli:
1. Philippe Mexès z Romy (darmo)
2. Taye Taiwo z OM (darmo)
3. Stephan El Shaarawy z Genoa (10 mln)
4. Alberto Aquilani

dodatkowo wykupiony został: Ibra, Boateng, Amelia, a z wypożyczenia wrócił Paloschi.

odeszli:
Andrea Pirlo -> Juventus,
Marek Jankulovski,
Oguchi Onyewu -> Sporting Lizbona,
Sokratis Papastathopoulos -> Genoa,
Alexander Merkel -> Genoa,
Marco Borriello -> Roma (wykupiony)
Nicola Legrottaglie,
Dídac Vilà -> Espanyol Barcelona.


AS ROMA

Roma póki co wykupiła Borriello. W najbliższych dniach możemy się spodziewać kilku transferów: Bojan, Lamela, być może Stekelenburga i praktycznie dogadany jest Jose Angela ze Sportingu Gijón (zna ktoś?).

1. Stekelenburg
2. Lamela
3. Jose Angel
4. Bojan
5. Hnze
6. Osvaldo

Odeszli:
Philippe Mexès -> Milan



NAPOLI - przyszli:
1. Gökhan Inler z Udinese (17 mln)
2. Marco Donadel z Violi (darmo),
3. Blerim Dzemaili z Parmy (9 mln),
4. Daniele Mannini z Sampdorii,
5. Federico Fernández z Estudiantes de La Plata (3 mln) - zna ktoś?
6. Nicolao Dumitru z Empoli (1 mln) - tata Rumun, mama Brazylijka, urodzony w Szwecji, gra dla Włoch.

dodatkowo wykupiony Cavani za 17 mln i ponoć bliski jest transfer naszego Treze, Britosa z Bologni i cały czas Inlera.

odeszli:
Michele Pazienza -> Juve
Manuele Blasi -> Parma
Cribari -> Cruzeiro
Hassan Yebda -> Benfica (niewykupiony)


LAZIO RZYM - przyszli:
1. Miroslav Klose z Bayernu (darmo)
2. Federico Marchetti z Cagliari (5,5 mln)
3. Abdoulay Konko z Genoi (5 mln)
4. Senad Lulic z Young Boys (3 mln) - zna ktoś?
5. Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?

Wiadomo już, że do Lazio za niecałe 6 mln euro przejdzie Djibril Cisse i może Stankevicius z Sampdorii.


Odeszli:
Fernando Muslera -> Galatasaray,
Stephan Lichtsteiner -> Juventus,
Mourad Meghni.




GENOA - przyszli:
1. Valter Birsa z AJ Auxerre (darmo) - zna ktoś?
2. Sebastián Ribas z FCO Dijon (darmo) - zna ktoś?
3. Kévin Constant z Chievo (7 mln)
4. Andreas Granqvist z FC Groningen (2 mln) - zna ktoś?
5. Lucas Pratto z Boca Juniors (3 mln)
6. Zé Eduardo z Santosu (4,5 mln),
7. Sokratis Papastathopoulos z Milanu (4 mln)
8. Alexander Merkel z Milanu
9. Felipe Seymour z Club Universidad de Chile (1,7 mln)
10. Cristóbal Jorquera z Colo Colo (1,7 mln)


odeszli:
Rafinha -> Bayern
Boateng -> Milan (wykupiony)
Abdoulay Konko -> Lazio
Amelia - Milan (wykupiony)
Domenico Criscito -> Zenit za 11 mln.
Stephan El Shaarawy -> Milan



Później uzupełnię. Z innych ciekawych ruchów: Adrian Mutu przeszedł do Ceseny.
Ostatnio zmieniony 25 sierpnia 2011, 14:50 przez De Rossi, łącznie zmieniany 2 razy.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 02:53

De Rossi pisze:3. Ricky Álvarez z Velez Sarsfield (11 mln) - ?
No name totalny, nie kojarzę go nawet z FM'a. Cóż, może się (nie) wyrobi. Fajnie, że gorsza część Mediolanu wraca powoli na swój stary poziom transferów :wink:
De Rossi pisze:Jose Angela ze Sportingu Gijón (zna ktoś?)
Wiem tyle, że jest lewym obrońcą, grał na ME U21 oraz, że interesuje się nim Barcelona (bodaj od czasu kiedy piłkarska przyszłość Abidala nie była pewna).
De Rossi pisze:Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?
To on żyje ??? :prochno: Nie jestem w stanie powiedzieć jaki poziom reprezentuje w tej chwili, ale kiedy grał we PSG i OM (ach te złote czasy Lyonu, łezka się kręci w oku) był to solidny defensywny pomocnik. Takie połączenie francuskiej szkoły DM'ów z typowo bałkańskim wybieganiem i staminą.
De Rossi pisze:GENOA - przyszli:
Uuuuu... niezły południowoamerykański zaciąg. Ciekawe co im z tego wyjdzie. Z niewiadomych (oznaczonych - ?) kojarzę jedynie Birsę. W sumie, jest to piłkarz jakich wielu. We Francji nie błyszczy, w Auxerre walczył o miejsce w składzie z Irkiem Jeleniem. Także szau ni ma.


Bardzo fajne zestawienie, mam nadzieję, że będziesz robił upy na bierząco :ok:
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2011, 03:00 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 02:57

De Rossi pisze: 4. Federico Fernández z Estudiantes de La Plata (3 mln) - zna ktoś?
Tak. Wikipedia zna.
2 występy w kadrze Argentyny (oba w tym roku) i jedna bramka, bardzo dobry sezon w lidze (tryumfator Torneo Apertura 2010, ostatecznie 3 miejsce), mocny obrońca, rocznik 89'. Zobaczymy co potrafi.
De Rossi pisze: 6. Zé Eduardo z Santosu (4,5 mln)
On jest groźny.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 09:56

Birsa jest dobry, chyba większość kojarzy go przynajmniej z mundialu. Genoa jak zwykle robi CIEKAWE transfery bo czy dobre to się dopiero okaże. Rok temu też tak było ale wiele z nich kompletnie nie wypaliło.

Ten Castaignos to już zdążył zostać nazwany nowym Henrym i strzelił 15 bramek w sezonie. Niby wynik dobry ale jednak jak na Eredivisie taki sobie. Z drugiej strony on ma dopiero 19 lat :shock:


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 16:37

Temat bardzo ciekawy. :ok:
Trzeba śledzić poczynania bezpośredniej konkurencji. ;)
De Rossi pisze: 1. Emiliano Viviano z Bologni
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że długo w Mediolanie nie zostanie.
Dobrze dla niego samego byłoby gdyby trafił do Romy, gdzie zapewne miałby pewne miejsce w składzie.
De Rossi pisze: 3. Stephan El Shaarawy z Genoa (10 mln)
Naprawdę duże pieniądze za tak młodego grajka, ciekawe czy rzeczywiście dysponuje tak ogromnym talentem jak piszą.
De Rossi pisze: Roma póki co wykupiła Borriello. W najbliższych dniach możemy się spodziewać kilku transferów: Bojan, Lamela, być może Stekelenburga i praktycznie dogadany jest Jose Angela ze Sportingu Gijón (zna ktoś?).
Osobiście Romie przyglądam z największym zainteresowaniem. Współpraca Sabatiniego i Enrique zapowiada się na sielankę, nowy dyrektor sportowy Giallorossich uważnie słucha swojego podopiecznego, gotów zapewnić mu piłkarzy których potrzebuje, stąd zapewne już niemal pewny transfer Bojana i zainteresowanie Jose Angelem (przez wielu uważanego za najlepszego hiszpańskiego bocznego obrońce).
Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że jest świetnie zorientowany w rynku południowo-amerykańskim, można się spodziewać ciekawych ruchów ze strony Romy do końca obecnego mercato.
De Rossi pisze: NAPOLI - przyszli:
1. Marco Donadel z Violi (darmo),
2. Blerim Dzemaili z Parmy (9 mln),
3. Daniele Mannini z Sampdorii,
4. Federico Fernández z Estudiantes de La Plata (3 mln) - zna ktoś?
5. Nicolao Dumitru z Empoli (1 mln) - tata Rumun, mama Brazylijka, urodzony w Szwecji, gra dla Włoch.

dodatkowo wykupiony Cavani za 17 mln i ponoć bliski jest transfer naszego Treze, Britosa z Bologni i cały czas Inlera.
Bez rewelacji jak do tej pory, ale pewnie będzie dużo ciekawiej, w kręgu zainteresowań Napoli pozostaje Vidal, Sanchez, Pastore(:!:) czy Bovo. Jeśli uda im się sprowadzić choćby jednego z trójki latynoskich graczy, byłaby to wielka niespodzianka. Widać że neapolitańczycy mierzą wysoko.
jackop pisze:
De Rossi pisze:Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?
To on żyje ??? :prochno: Nie jestem w stanie powiedzieć jaki poziom reprezentuje w tej chwili(...)
Nie wiem jak w Galacie, ale w Wolfsburgu była beznadzieja, gdy przychodził z OM miał być liderem drugiej linii "Wilków", a został największym rozczarowaniem, nie wydaje mi się by wrócił do formy z czasów występów w Ligue One.
jackop pisze: Z niewiadomych (oznaczonych - ?) kojarzę jedynie Birsę. W sumie, jest to piłkarz jakich wielu. We Francji nie błyszczy, w Auxerre walczył o miejsce w składzie z Irkiem Jeleniem. Także szau ni ma.
Nie zgodzę się, to jeden z ciekawszych bocznych pomocników (nie przypominam sobie jego rywalizacji z Irkiem ;)) jaki biegał po francuskich boiskach w minionych latach, ostatni sezon miał słabszy, podobnie jak całe Auxerre, ale rok temu był czołową postacią drużyny która przecież zakwalifikowała się do LM.


Obrazek
Piotrekmmz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2010
Posty: 199
Rejestracja: 14 lutego 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 16:56

Juras_Senat pisze:
jackop pisze:
De Rossi pisze:Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?
To on żyje ??? :prochno: Nie jestem w stanie powiedzieć jaki poziom reprezentuje w tej chwili(...)
Nie wiem jak w Galacie, ale w Wolfsburgu była beznadzieja, gdy przychodził z OM miał być liderem drugiej linii "Wilków", a został największym rozczarowaniem, nie wydaje mi się by wrócił do formy z czasów występów w Ligue One.
Tylko że on nie grał w Wolfsburgu... Za pewne chodzi Ci o Sunderland.

Co do Viviano, to on raczej w Romie nie wyląduje. Prędzej już w Rzymie ujrzymy Stekelenburga niż Emiliano.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 17:08

Juras_Senat pisze:
jackop pisze:
De Rossi pisze:Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?
To on żyje ??? :prochno: Nie jestem w stanie powiedzieć jaki poziom reprezentuje w tej chwili(...)
Nie wiem jak w Galacie, ale w Wolfsburgu była beznadzieja, gdy przychodził z OM miał być liderem drugiej linii "Wilków", a został największym rozczarowaniem, nie wydaje mi się by wrócił do formy z czasów występów w Ligue One.
Coś Ci się pomerdało...może o Kahlenbergu mówisz? albo o tym Algierczyku nie pamiętam jak mu tam...

Edit

Ciekawe co ma w planach Ynter :think: Krążyły jakieś plotki o Tevezie, ale nie wiem czy On zechce grać we Włoszech


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 17:17

Piotrekmmz pisze: Tylko że on nie grał w Wolfsburgu... Za pewne chodzi Ci o Sunderland.
Masz oczywiście racje, pokiełbasiło mi się wszystko.
Pomyliłem albańczyka z Karimem Zianim. :prochno:
Piotrekmmz pisze: Co do Viviano, to on raczej w Romie nie wyląduje. Prędzej już w Rzymie ujrzymy Stekelenburga niż Emiliano.
Nie twierdzę że wyląduje, twierdzę że byłoby to dla niego najlepsze wyjście.
gruzin_juve pisze: Edit

Ciekawe co ma w planach Ynter :think: Krążyły jakieś plotki o Tevezie, ale nie wiem czy On zechce grać we Włoszech
Szczerzę wątpię by Inter zakontraktował kogoś za dużą kasę, Moratti powiedział ostatnio, że czas wielkich transferów się skończył.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 18:51

De Rossi pisze:Jako, że jestem fanem całej ligi włoskiej, żyję również transferami innych klubów Serie A. A i tym, który mają gdzieś resztę ligi, polecam się przyglądać transakcjami w Romie, czy Napoli (może Lazio?) bo jak wiadomo w nadchodzącym sezonie będą tylko 3 miejsca w LM.

Przy okazji - z racji, że nie oglądam nic poza włoską piłką, wielu piłkarzy nie znam, o niektórych jednak co nieco słyszałem, dlatego przy kilku graczach dodam pytanie, co to za człowiek, jeżeli ktoś jest obeznany, to fajnie jakby jakoś przedstawił.

Z ciekawszych klubów póki co:

INTER - przyszli:
1. Emiliano Viviano z Bologni (4 mln za drugie 50%)
2. Luc Castaignos z PSV (3 mln) - zna ktoś?
3. Ricky Álvarez z Velez Sarsfield (11 mln) - ?

dodatkowo wykupiony został Yuto Nagatomo, naprawdę bardzo mi się podoba ten gracz.


MILAN - przyszli:
1. Philippe Mexès z Romy (darmo)
2. Taye Taiwo z OM (darmo)
3. Stephan El Shaarawy z Genoa (10 mln)

dodatkowo wykupiony został: Ibra, Boateng, Amelia, a z wypożyczenia wrócił Paloschi.

odeszli:
Andrea Pirlo -> Juventus,
Marek Jankulovski,
Oguchi Onyewu -> Sporting Lizbona,
Sokratis Papastathopoulos -> Genoa,
Alexander Merkel -> Genoa,
Marco Borriello -> Roma (wykupiony)
Nicola Legrottaglie,
Dídac Vilà -> Espanyol Barcelona.


AS ROMA

Roma póki co wykupiła Borriello. W najbliższych dniach możemy się spodziewać kilku transferów: Bojan, Lamela, być może Stekelenburga i praktycznie dogadany jest Jose Angela ze Sportingu Gijón (zna ktoś?).


Odeszli:
Philippe Mexès -> Milan



NAPOLI - przyszli:
1. Marco Donadel z Violi (darmo),
2. Blerim Dzemaili z Parmy (9 mln),
3. Daniele Mannini z Sampdorii,
4. Federico Fernández z Estudiantes de La Plata (3 mln) - zna ktoś?
5. Nicolao Dumitru z Empoli (1 mln) - tata Rumun, mama Brazylijka, urodzony w Szwecji, gra dla Włoch.

dodatkowo wykupiony Cavani za 17 mln i ponoć bliski jest transfer naszego Treze, Britosa z Bologni i cały czas Inlera.

odeszli:
Michele Pazienza -> Juve
Manuele Blasi -> Parma
Cribari -> Cruzeiro
Hassan Yebda -> Benfica (niewykupiony)


LAZIO RZYM - przyszli:
1. Miroslav Klose z Bayernu (darmo)
2. Federico Marchetti z Cagliari (5,5 mln)
3. Abdoulay Konko z Genoi (5 mln)
4. Senad Lulic z Young Boys (3 mln) - zna ktoś?
5. Lorik Cana z Galatasaray - sporo słyszałem, zna ktoś?

Wiadomo już, że do Lazio za niecałe 6 mln euro przejdzie Djibril Cisse i może Stankevicius z Sampdorii.


Odeszli:
Fernando Muslera -> Galatasaray,
Stephan Lichtsteiner -> Juventus,
Mourad Meghni.




GENOA - przyszli:
1. Valter Birsa z AJ Auxerre (darmo) - zna ktoś?
2. Sebastián Ribas z FCO Dijon (darmo) - zna ktoś?
3. Kévin Constant z Chievo (7 mln)
4. Andreas Granqvist z FC Groningen (2 mln) - zna ktoś?
5. Lucas Pratto z Boca Juniors (3 mln)
6. Zé Eduardo z Santosu (4,5 mln),
7. Sokratis Papastathopoulos z Milanu (4 mln)
8. Alexander Merkel z Milanu
9. Felipe Seymour z Club Universidad de Chile (1,7 mln)
10. Cristóbal Jorquera z Colo Colo (1,7 mln)


odeszli:
Rafinha -> Bayern
Boateng -> Milan (wykupiony)
Abdoulay Konko -> Lazio
Amelia - Milan (wykupiony)
Domenico Criscito -> Zenit za 11 mln.
Stephan El Shaarawy -> Milan



Później uzupełnię. Z innych ciekawych ruchów: Adrian Mutu przeszedł do Ceseny.

Castaignos - ponoc mlody talent, znany z FMa, ale jakos tego talentu w realu nie przejawia.
Ricky Alvarez -w FMie z kolei no name, ale w rzeczywistosci interesowaly sie nim Valencia, Sporting, Arsenal i Inter, wiec taki zly nie jest :)
Roma - po wejsciu Amerykanow, kim oni sie NIE interesuja? :smile:
Napoli - slabiuuuuutko. Dzemmaili byl jedna z kilku "gwiazd" Parmy (ze wzgledu na dobra gre, nie nazwisko, zeby nie bylo) i mysle ze przychodzi za Yebde... Donadel z kolei za Pacienze. Dobre deale, ale szalu nie ma.
Lazio fajne transfery :) Lulić to skrzydlowy, w LE sobie niezle poczynal, w kwalifikacjach do LM rowniez :)
Genoa sie tez ostro wzmacnia (ale rok temu tez mialo byc ostro - Rafinha, Veloso, Eduardo i kilku innych i wyszla wielka upa :smile: ).
Granqvist - chlop jak dab, srodkowy obronca, nawet niezly, ale poza ojczyzną (Szwecja) i Holandia kariery nie zrobil. Nie poradzil sobie w Wigan, wiec nie widze przeslanek by zostal gwiazda Serie A. Ribas - niezgorszy goleador, krol strzelcow Ligue 2. Chcial go Sporting, i ktos tam jeszcze. Mysle, ze moze sie im przydac, ale czy wygryzie Palacio i innych graczy - nie wiem.
O Birsie juz pisali, wiec ja juz nie musze... Merkel to perelka, Papasthopoulos solidne wzmocnienie, o ile od grzania lawy w Milanie nie zapomnial jak sie gra, ale zapytam o innych

5. Lucas Pratto z Boca Juniors (3 mln)
6. Zé Eduardo z Santosu (4,5 mln),
9. Felipe Seymour z Club Universidad de Chile (1,7 mln)
10. Cristóbal Jorquera z Colo Colo (1,7 mln)

kojarzy ktos? Raczej nie kojarze tych pilkarzy naplywowych z Ameryki Płd. CHYBA, ze sa bardzo rozdmuchani przez ich transfer, jak swego czasu Higuain, Falcao, Riquelme czy niedlugo byc moze Neymar i Ganso.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 19:11

Ja jestem ciekaw planów transferowych Milanu na ten sezon. Szybko udało im się zakontraktować trzech bardzo ciekawych zawodników, teraz jakby coś przycichło. Wg. transfermarktu jedynie przyjście Ganso jest jako-tako realne (55%), reszta to plotki. Tymczasem nie tak dawno wujek Silvio obiecywał w przypadku wygrania scudetto sprowadzenie Ronaldo. Wiadomo że facet ma nie po kolei w głowie, ale mi się jednak wydaje że on jeszcze w tym mercato grubszym sianem sypnie. Ciekawe tylko na kogo.
Ciekawi mnie również co tam knują w gorszej części Mediolanu. Obecnie mają chyba najstarszy zespół w Serie A (albo przynajmniej jeden ze starszych). Brak wzmocnień dawałby nadzieję na to, że zakończą sezon nisko, na co bardzo liczę.
Co do Romy - jak na cały ten szum związany ze zmianą właściciela i spekulacje na temat transferów to póki co niewiele się tam dzieje. Do tego zastanawia mnie trochę strategia Luisa Enrique polegająca na sprowadzaniu tych graczy, których zna z Barcelony. Swego czasu strategia Beniteza w Liverpoolu polegająca na masowym kupowaniu Hiszpanów skończyła się klęską. Jak będzie w Rzymie?
Kolejna sprawa - Udinese. Spekuluje się że zespół się rozsprzeda i wyląduje w połowie stawki, ale póki co nie sprzedali chyba jeszcze żadnego zawodnika, zgadza się? Wiem, do końca mercato jeszcze sporo czasu, ale nie wydaje mi się żeby miała tam się odbyć jakaś sezonowa wyprzedaż. Sanchez raczej odejdzie, ale co np. Inlera to nie mam takiej pewności.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2011, 19:16

zahor pisze:Kolejna sprawa - Udinese. Spekuluje się że zespół się rozsprzeda i wyląduje w połowie stawki, ale póki co nie sprzedali chyba jeszcze żadnego zawodnika, zgadza się? Wiem, do końca mercato jeszcze sporo czasu, ale nie wydaje mi się żeby miała tam się odbyć jakaś sezonowa wyprzedaż. Sanchez raczej odejdzie, ale co np. Inlera to nie mam takiej pewności.
Znając życie oni za pieniądze uzyskane ze sprzedaży tych dwóch zawodników byliby w stanie kupić Aguero i opłacić jego półroczną pensję ;). Jakaś wielka krzywda im się nie stanie i myślę, że w nadchodzącym sezonie zajmą pozycję premiowaną grą w LE.

No i chyba Zapata ich już opuścił.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 17:58

Tylko Milan i Inter są silniejsze od Lazio. Tak przynajmniej twierdzi Stefano Mauri. Miejmy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie pokażemy jemu i całej ekipie Lazio, że się myli. :)


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 20:25

Jak jesteśmy przy Serie A to drużynę Palermo opuścił Kamil Glik, który przeniósł się do naszego rywala zza miedzy - Torino.

W kontekście Serie A nie ma to dużego znaczenia, ale ma duże w kontekście Reprezentacji Polski. Jeśli Glik będzie grał regularnie to powinien mieć pewne miejsce w kadrze i walczyć o pierwszy skład. Stoperów mamy jak na lekarstwo: wzmocnieniem zapewne będzie Perquis, jest Dudka (który powinien wrócić na środek obrony), może Jodłowiec, ale Głowacki wiecznie kontuzjowany, Augustyn się zapodział - bieda krótko mówiąc...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2011, 21:09

francois pisze:Jak jesteśmy przy Serie A to drużynę Palermo opuścił Kamil Glik, który przeniósł się do naszego rywala zza miedzy - Torino.

W kontekście Serie A nie ma to dużego znaczenia, ale ma duże w kontekście Reprezentacji Polski. Jeśli Glik będzie grał regularnie to powinien mieć pewne miejsce w kadrze i walczyć o pierwszy skład. Stoperów mamy jak na lekarstwo: wzmocnieniem zapewne będzie Perquis, jest Dudka (który powinien wrócić na środek obrony), może Jodłowiec, ale Głowacki wiecznie kontuzjowany, Augustyn się zapodział - bieda krótko mówiąc...
Wspolwlasnosc.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 15:27

mnie dziwi rozsprzedanie podstawowych zawodników udinese. inler, zapata i najpewniej sanchez. Jak klubik bez swoich gwiazd ma zawojować europę?


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ