Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:28

Uważasz że Gattuso,Van Bommel są w stanie zdominować środek pola z taką Chelsea,United,Realem,Barcą itd. ? są solidni,nic poza tym. Jeżeli Milan na prawdę chce się odbudować to muszą ściągać cracków. Na takim Robinho czy Boatengu daleko nie zajadą,w Serie A są nieźli (to potwierdza jak żałosny poziom jest we Włoszech) ale w Europie moim zdaniem nie mają czego szukać.

zoff pisze: Podobnie jak Ballack.
Ballack w ostatnim sezonie w Bayernie sam mówił że chciałby spróbować swoich sił na wyspach jak swego czasu interesowało się nim United i chyba Liverpool,poza tym Bastian jest wychowankiem,kapitanem,liderem zespołu a Uli wie jak takich piłkarzy zatrzymać,wątpię że Basti przejdzie do Milanu (czy gdziekolwiek).


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:37

DiaVolO pisze:Uważasz że Gattuso,Van Bommel są w stanie zdominować środek pola z taką Chelsea,United,Realem,Barcą itd. ? są solidni,nic poza tym. Jeżeli Milan na prawdę chce się odbudować to muszą ściągać cracków. Na takim Robinho czy Boatengu daleko nie zajadą,w Serie A są nieźli (to potwierdza jak żałosny poziom jest we Włoszech) ale w Europie moim zdaniem nie mają czego szukać
No masz rację ale poprzednio użyłeś określenia "tragiczna" a to jednak prawdą nie jest.

Nawet jeśli na to się nie zanosi, to Milan ma szanse zawalczyć w CL bo zarówno w 2003 i w 2007 nie byli raczej stawiani w gronie murowanych faworytów a jednak wygrali. Dużo będzie zależało od tego pana X.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:51

DiaVolO pisze:poza tym Bastian jest wychowankiem,kapitanem,liderem zespołu a Uli wie jak takich piłkarzy zatrzymać,wątpię że Basti przejdzie do Milanu (czy gdziekolwiek).
A Ballack to nie był liderem i kapitanem?


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:21

zoff pisze:
DiaVolO pisze:Bastian ? No way,sądzę że w Bayernie zostanie do końca kariery,zbyt ważny jest dla nich,poza tym to pupil kibiców i ikona tego klubu.
Podobnie jak Ballack. Mam wrażenie, że od 2008 roku Bastian stanął w miejscu.
No nie wiem, przesunięcie go ze skrzydła na środek pomocy przez Van Gaala pomogło mu odżyć, wszak przed mundialem imponował grą na nowej dla siebie pozycji. A i w RPA godnie zastapił Ballacka.

Villarreal typuje Canalesa na następcę Cazorli. Czyżby Garrido planował majstrować przy dobrze spisującej się w zeszłym sezonie taktyce? :think:

Dziwi mnie też fakt, że klub z La Liga zadłużony na 110mln ojro, który ogłosił bankructwo, a lada dzień ma w nim pojawić się zarząd komisaryczny, dokonuje wzmocnień. :doh:


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:23

DiaVolO pisze:Uważasz że Gattuso,Van Bommel są w stanie zdominować środek pola z taką Chelsea,United,Realem,Barcą itd. ? są solidni,nic poza tym. Jeżeli Milan na prawdę chce się odbudować to muszą ściągać cracków. Na takim Robinho czy Boatengu daleko nie zajadą,w Serie A są nieźli (to potwierdza jak żałosny poziom jest we Włoszech) ale w Europie moim zdaniem nie mają czego szukać.
Nie sądzę żeby było aż tak źle, chociaż faktycznie w zeszłym roku w LM czy nawet wczoraj w Audi Cup środek pola nie przekonywał. Moim zdaniem brakuje tylko jednego elementu - światowej klasy rozgrywającego, reżysera gry. Kogoś takiego jak chociażby omawiany przeze mnie Fabregas. Jeden taki gość + solidny Boateng + porządny przecinak w środku pola w zupełności wystarczą.
Ouh_yeah pisze:
DiaVolO pisze:poza tym Bastian jest wychowankiem,kapitanem,liderem zespołu a Uli wie jak takich piłkarzy zatrzymać,wątpię że Basti przejdzie do Milanu (czy gdziekolwiek).
A Ballack to nie był liderem i kapitanem?
Ballack grał w Bayernie raptem cztery lata, więc robienie z niego jakiegoś symbolu zespołu z Bawarii raczej nie jest na miejscu. Cannavaro też u nas był kapitanem, a jakoś nie miał oporów żeby odejść, a i pupilem kibiców nie jest :-D A Schweinsteiger to co innego, wychowanek, od dziewięciu lat w seniorskiej drużynie Bayernu. Nie zdziwię się jak pozostanie tam do końca kariery.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:31

Ouh_yeah
No niby tak ale tak jak wspomniałem Ballack już sam mówił że chciały zagrać w Anglii (czy coś takiego :think: ) poza tym kończył mu się kontrakt chyba za rok więc to był ostatni dzwonek aby dostać za niego trochę kasy. Nie wiem czemu ale jakoś czuję że kibice bardziej kochają teraz Bastiana niż kiedyś Ballacka. Sądzę że jest nie do ruszenia :P

Mietson pisze: No masz rację ale poprzednio użyłeś określenia "tragiczna" a to jednak prawdą nie jest.

Nawet jeśli na to się nie zanosi, to Milan ma szanse zawalczyć w CL bo zarówno w 2003 i w 2007 nie byli raczej stawiani w gronie murowanych faworytów a jednak wygrali. Dużo będzie zależało od tego pana X.

Fakt,trochę się zagalopowałem ale nie mogę patrzeć jak ta liga jest słaba,mistrzem Włoch jest drużyna która w środku pola ma Ambrosiniego,Gattuso,Flaminiego i od czasu do czasu Seedorfa,no i wiadomo Pirlo. Oczywiście nie ujmuję umiejętności tych piłkarzy ale no Ambro i Rhino najlepsze lata mają za sobą,powinni już siedzieć na ławie i pełnić taką rolę jak Materazzi w Interze za Mourinho a oni są podstawowymi grajkami Milanu. To już nie to co kiedyś,taki Robinho nie powąchałby murawy więcej niż 20min. w cały sezonie a obecnie jest jednym z "filarów" Rossonerich. W Europie każda większa ekipa ich zdominuje. To już zdziadziały Inter chyba ma lepszą pomoc od nich.

Według mnie Milan nie ma szans na wygranie LM,po pierwsze już nie mają takich piłkarzy jak kiedyś (nie tylko chodzi o umiejętności),np. zamiast Maldiniego czy Szewczenki mają Mexesa i Zlatana,kiedyś po prostu mieli świetnego trenera,genialnych piłkarzy,aż serce ściska,nawet mnie...
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2011, 18:32 przez DiaVolO, łącznie zmieniany 1 raz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:32

zahor pisze:Cannavaro też u nas był kapitanem
Yyy... Był?

@ewerthon - Bayern nie chciał sprzedać Ballacka na rok przed zakończeniem kontraktu, uważając, że piłkarz jednak go przedłuży... Trochę się przeliczyli. A status w ówczesnym Bayernie Ballack miał nawet lepszy niż obecny Schweini - był absolutnym liderem zespołu.
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2011, 18:46 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:41

DiaVolO pisze:Ouh_yeah
No niby tak ale tak jak wspomniałem Ballack już sam mówił że chciały zagrać w Anglii (czy coś takiego :think: ) poza tym kończył mu się kontrakt chyba za rok więc to był ostatni dzwonek aby dostać za niego trochę kasy.
Czy ja dobrze rozumiem? Uważasz, że Bayern sprzedał Ballacka do Chelsea na rok przed zakończeniem kontraktu? Jeśli tak, to sprawdź jeszcze raz, ale jeśli nie, to być może ja coś źle zrozumiałem.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 20:28

A nie,sory,my bad. Nie wiem co mi się pogmatwało :doh:
W każdym razie zahor fajnie to opisał i sądzę że tak będzie.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 20:49

Łukasz pisze:
zahor pisze:Cannavaro też u nas był kapitanem
Yyy... Był?
Ale wtopa Zahora. :P
Będzie co wypominać. ;)


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 01:11

Juras_Senat pisze:
Łukasz pisze:
zahor pisze:Cannavaro też u nas był kapitanem
Yyy... Był?
Ale wtopa Zahora. :P
Będzie co wypominać. ;)
Eee, wybaczcie ale nie załapałem. Z tego co pamiętam to za Capello nasz kapitan czyli Alex Del Piero często zaczynał mecze z ławki. A kto wówczas grał z opaską kapitana jak nie Cannavaro?


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 01:28

zahor pisze: Eee, wybaczcie ale nie załapałem. Z tego co pamiętam to za Capello nasz kapitan czyli Alex Del Piero często zaczynał mecze z ławki. A kto wówczas grał z opaską kapitana jak nie Cannavaro?
Najstarsi stażem: Zambrotta->Thuram/Buffon/Nedved (przynajmniej ja tka to pamiętam, niech ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę). No, chyba że na boisku był Tacchinardi, ale on u Capello grał w pierwszej jedenastce mało. Nie przypominam sobie żadnego meczu, w którym Canna dostałby opaskę.

Edit:
Jednak nie do końca mam rację - Zambro u Lippiego stał ponad tą trójką, jednak u Capello w kolejce po opaskę wyżej był Thuram).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 18:47

Na WP przeczytałem ciekawy news:
http://sport.wp.pl/kat,32272,title,Port ... omosc.html
Nie wiem jakie tam oni mają źródło, ale nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek dawał tyle za Hulka, a na pewno Porto nie odrzuciłoby takiej oferty.
Hulk to bardzo dobry zawodnik, ale wart góra 30 mln :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 20:13

Nie ma takiej siły by Porto nie zgodziło się na taki transfer! Za taką kase kupiliby trzech porządnych grajków, plota!


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 21:53

Ponoć 40 baniek za Ganso daje PSG. :shock: Powariowali w tym Paryżu. Jak dla mnie on nie jest wart owych 30 mln, które oferowano za niego wcześniej.


Obrazek
ODPOWIEDZ