Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2014, 20:37

ahojekk pisze:Troche śmiesznie, że 19 mln euro za rezerwowego Arsenalu zapłacili.
Śmieszne mówisz? To jak określić warunki przenosin Mathieu do Barcy? :smile: Generalnie dla mnie kampania transferowa z Barcelony wygląda... dziwnie. Suarez (żeby go przypadkiem Real nie ściągnął), a później chaos.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2014, 22:20

AdiJuve pisze:
ahojekk pisze:Troche śmiesznie, że 19 mln euro za rezerwowego Arsenalu zapłacili.
Dali 19 baniek na niezłego grajka, który był im potrzebny, w porównaniu z tym co zrobił Marotta z Moratą to Vermalen złym transferem nie jest:)
Dla Ciebie transfer za 19 milionów Vermaelena jest lepszym posunięciem niż kupno Moraty za 20?

Wiem, że to nie ten temat, ale w związku z odejściem Reiny z Napoli - czy oni kogoś kupili na bramkę, czy mają zamiar stawiać na tego młodego Argentyńczyka?


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2014, 22:55

gucio_juve pisze: Wiem, że to nie ten temat, ale w związku z odejściem Reiny z Napoli - czy oni kogoś kupili na bramkę, czy mają zamiar stawiać na tego młodego Argentyńczyka?
Wg gazzetty ma bronić Rafael, a poza tym jest Andujar i ten Rosati, więc źle nie wyglądają.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2014, 23:55

gucio_juve pisze:
AdiJuve pisze:
ahojekk pisze:Troche śmiesznie, że 19 mln euro za rezerwowego Arsenalu zapłacili.
Dali 19 baniek na niezłego grajka, który był im potrzebny, w porównaniu z tym co zrobił Marotta z Moratą to Vermalen złym transferem nie jest:)
Dla Ciebie transfer za 19 milionów Vermaelena jest lepszym posunięciem niż kupno Moraty za 20?
Vermalen 15mln+ 4 zmienne.
Morata 20mln(możliwość odkupu przez Real za 30mln chyba max 38mln).
Vermalen 28 letni obrońca, duże doświadczenie, ostatni słabszy sezon, ale poprzednie 3 bardzo dobre, niezły na MŚ grając na lewej obronie.
Morata młody, owszem talent ma, ale ma też 22 lata, a doświadczenie w dorosłej piłce znikome. W Realu głównie z ławki, głównie strzelał już przy ustalonym wyniku.
Barca potrzebowała dobrego obrońcy, stąd cena wzrasta rynek oszalał, ciężko byłoby im znaleźć kogoś lepszego za podobną kasę.

Gracz potrzebny drużynie, bo przychodzi w perspektywie gry w 11,doświadczony,potrafiący grać na światowym poziomie w sile wieku "vs" Młody,niedoświadczony gracz, który przychodzi na ławkę, na dodatek jego obecny klub może go odkupić za 30-35mln, jeżeli wypali i będzie wart znacznie więcej to i tak odejdzie za taką kasę,nie po to Real chciał tej klauzuli by w razie próby ściągnięcia chłopak im mógł odmówić.
Dla mnei ocena jest jasna i klarowna, Vermalen gracz na teraz gwarantujący poziom, Morata próba strzału w 10, która może okazać się strzałem kulą w płot.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2014, 14:17

Mathieu i Verma to nie jest to czego kibice Barcelony oczekiwali. Ciężko było wyciągnąć w tym okienku jakiegoś dobrego środkowego obrońcę za mniej niż 40 mln. Nawet oferta za Marquinosa na 43 mln została odrzucona. Barcelona potrzebowała do nowego systemu gry dwóch lewonożnych obrońców i takich właśnie sprowadziła. Ciężko jednoznacznie osądzić te transfery do obrony, szczególnie Vermalena bo jeśli kontuzje będą go omijały to jest szansa, że stanie się realnym wzmocnieniem. Transferów Barcelony nie określiłbym jako chaotycznych, jest po dwóch graczy na każdą pozycję. Na pewno niepotrzebnie wydano 12 mln na Bravo, bo drugim bramkarzem spokojnie mógł być Masip. Gdyby jakimś cudem udało się jeszcze sprowadzić Cuadrado to uznam to okienko za naprawdę udane. Na pewno kadra jest mocniejsza niż w poprzednim sezonie. No i oczywiście pozostaje najważniejsza rzecz, czyli trener musi to wszystko ogarnąć.

Zresztą Belg kosztował 10 mln, +5mln za określoną liczbę występów (co akurat w przypadku jego kontuzjogenności jest spoko) +4mln za sukcesy w LM.
EDIT: Mógł poczekać jeden dzień z transferem to miałby jedno trofeum więcej na koncie :lol:


Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2014, 19:01

Ja tam się cieszę. Co prawda Mathieu i Vermaelen to nie jest jakiś absolutny top, ale całkiem nieźli zawodnicy, do tego pasujący do koncepcji trenera. Wreszcie mamy kompletną kadrę - pytanie tylko jaki ta kadra będzie prezentować poziom.

Podobno zarząd myśli jeszcze o sprowadzeniu prawego obrońcy, ale nie jest to priorytet - jak się nie uda to płaczu nie będzie. Niech tylko gryzoniowi zredukują karę i jazda.


Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2014, 22:16

Dtmiu pisze:Ja tam się cieszę. Co prawda Mathieu i Vermaelen to nie jest jakiś absolutny top, ale całkiem nieźli zawodnicy, do tego pasujący do koncepcji trenera. Wreszcie mamy kompletną kadrę - pytanie tylko jaki ta kadra będzie prezentować poziom.

Podobno zarząd myśli jeszcze o sprowadzeniu prawego obrońcy, ale nie jest to priorytet - jak się nie uda to płaczu nie będzie. Niech tylko gryzoniowi zredukują karę i jazda.
Dobrze byloby jakby Piszczu przyszedl :bravo:
Alves jest juz po drugiej stronie rzeki.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2014, 13:03

Może mi ktoś wyjaśnić co chciał osiągnąć Real oddając Diego Lopeza do Milanu?


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2014, 13:09

szczypek pisze:Może mi ktoś wyjaśnić co chciał osiągnąć Real oddając Diego Lopeza do Milanu?
Potwierdził tylko jedno, że Casillas ma status świętej krowy i woleli wywalić Diego Lopeza. Szkoda mi tylko Keylora Navasa- udowodnił, że jest świetnym bramkarzem, ale niekoniecznie będzie grał regularnie.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2014, 17:00

Elo Vidal:) pisze:
szczypek pisze:Może mi ktoś wyjaśnić co chciał osiągnąć Real oddając Diego Lopeza do Milanu?
Potwierdził tylko jedno, że Casillas ma status świętej krowy i woleli wywalić Diego Lopeza.
...,który udowodnił, że jest w stanie zastąpić legendę i nie może sobie pozwolić na łatkę #2 oraz siedzenie na ławce mimo iż nawet jest w lepszej formie.
Nie rozumiem tylko dlaczego rozwiązali z nim kontrakt płacąc mu 12mln(!), a nie sprzedali go za większą gotówkę.


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2014, 17:59

nawiązując jeszcze do transferów Barcelony - co z tym ich banem?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2014, 10:28

Maly pisze:nawiązując jeszcze do transferów Barcelony - co z tym ich banem?
Niestety Barca to nie Legia. Ma wieksze plecy w takich sprawach ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2014, 12:45



AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2014, 12:56

Są równi i równiejsi.
Po prostu kpina, obkupili się to teraz im ten zakaz nic nie przeszkodzi, a dziwiłem się czemu Barca wydaje aż tak dużo, ściągając nawet kontuzjowanych graczy, czy dwóch bramkarzy teraz wszystko jasne. Na pewno wszystko było uzgodnione już dużo wcześniej jak ta kara ma wyglądać.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2014, 14:48

AdiJuve pisze:Na pewno wszystko było uzgodnione już dużo wcześniej jak ta kara ma wyglądać.
Przecież od początku było wiadomo, że do czasu rozpatrzenia odwołania kara została jedynie zawieszona i w razie podtrzymania zostanie przesunięta na 2 kolejne okienka.


ODPOWIEDZ