Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 września 2020, 21:39

My tu gadu gadu, a Thiago oficjalnie w LFC.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 12:13

Thiago, Jota.

Patrzac na składy innych oraz jakość jaka maja na ławkach, to wyglądamy już naprawdę biednie.

Ciekawe czy w tym sezonie spadniemy z rowera w Serie A, bo inne kluby nie próżnują.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 12:44

Adrian27th pisze:
19 września 2020, 12:13
Thiago, Jota.

Patrzac na składy innych oraz jakość jaka maja na ławkach, to wyglądamy już naprawdę biednie.

Ciekawe czy w tym sezonie spadniemy z rowera w Serie A, bo inne kluby nie próżnują.
Widze kolega uskutecznia dzisiaj jakieś czarne scenariusze.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 13:31

Bertrand Traoré z Lyonu w Aston Vilii za 18,4 mln. Czyżby zbierali kasę żeby zatrzymać Aouara?

Bramkarz Arsenalu Emiliano Martínez również w Aston Villi za 17,4 mln

Dwa transfery z Milanu: Lucas Biglia oddany za darmo do Turcji, André Silva wykupiony przez Eintracht za 9 mln.

Éver Banega (32) wybrał emeryturę w Arabii Saudyjskiej - Sevilla puściła go za darmo. Jeden z najbardziej przehajpowanych pomocników w historii tego forum.
Ostatnio zmieniony 19 września 2020, 13:36 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 13:35

Jacky pisze:
18 września 2020, 21:39
My tu gadu gadu, a Thiago oficjalnie w LFC.
Jestem fanem Thiago i byłem fanem jego ewentualnej współpracy z Pirlo. Czuję, że będziemy go żałować za jedyne 30 mln, patrząc na poczynienia naszych graczy w środku pola. Swoją drogą w to lato za 80 mln można było zbudować co prawda nie najmłodszy, ale potężny środek pomocy: Kante-Thiago-Vidal.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 13:38

Crunny pisze:
19 września 2020, 13:35
Swoją drogą w to lato za 80 mln można było zbudować co prawda nie najmłodszy, ale potężny środek pomocy: Kante-Thiago-Vidal.
Nie wiem jak to wyliczyłeś, ale właśnie czytam, że Chelsea za Francuza oczekuje 80 mln funtów (90 mln €) :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 13:50

jackop pisze:
19 września 2020, 13:38
Crunny pisze:
19 września 2020, 13:35
Swoją drogą w to lato za 80 mln można było zbudować co prawda nie najmłodszy, ale potężny środek pomocy: Kante-Thiago-Vidal.
Nie wiem jak to wyliczyłeś, ale właśnie czytam, że Chelsea za Francuza oczekuje 80 mln funtów (90 mln €) :prochno:
Do tego Barca nie chce puścić Vidala i najprawdopodobniej zostnie.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 13:50

Koeman miał przekazać że Puig nie znajduję się w jego planach i może szukać nowego klubu.


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 19 września 2020, 14:02

Kolega fan Barcy bardzo go chwalił, ale tak to bywa jak trafia nowy trener.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2020, 10:15

jackop pisze:
19 września 2020, 13:38
Crunny pisze:
19 września 2020, 13:35
Swoją drogą w to lato za 80 mln można było zbudować co prawda nie najmłodszy, ale potężny środek pomocy: Kante-Thiago-Vidal.
Nie wiem jak to wyliczyłeś, ale właśnie czytam, że Chelsea za Francuza oczekuje 80 mln funtów (90 mln €) :prochno:
Do tej pory cały czas pisało się o Kante za 50 mln: https://intermediolan.com/news/30372/co ... golo-kante


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 19:00

Aż dziwne, że jeszcze nikt o tym nie napisał: Gareth "Golfista" Bale w końcu wypchnięty z Realu! Powrót na stare śmieci, czyli wypożyczenie do Tottenhamu. Za 30 mln € do Spurs powędrował też Sergio Reguilón.

Diogo Jota klepnięty przez Liverpool. 44,7 mln € czyli w granicach przyzwoitości. Do tego w drugą stronę powędrował 18letni PO z drużyny LFCu23 Ki-Jana Hoever - 9,8 mln €

Roma puściła Undera na wypożyczenie do Leicester za 3 mln €


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 21:57

jackop pisze:
22 września 2020, 19:00
Diogo Jota klepnięty przez Liverpool. 44,7 mln € czyli w granicach przyzwoitości.
jakiej przyzwoitości? gość w poprzednim sezonie 7 goli i 1 asysta... rozumiem, że młody i fajny ale to jak kupowanie Chiesy za 70 z tym, że Włoch jest młodszy i ma lepsze statystyki


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2020, 23:08

Odlicz dychę za gówniaka (nie wiem czemu to pominąłeś) i robi się 35 mln, czyli tak ani dużo, ani mało biorąc pod uwagę obecne warunki na rynku. Kwota, którą zaakceptowałbym gdybyśmy szli po Chiesę i 5 mln mniej niż daliśmy 3 lata temu za Bernę. Weź też poprawkę na to, że jest to transfer wewnątrz PL, gdzie takie City zapłaciło spadkowiczowi za Ake (o potencjale porównywalnym do Ruganiego) 45 mln €

Wolverhampton to nie jest klub, który musi sprzedawać, więc skoro Klopp dał zielone światło (Niemiec to nie gość, który da sobie wcisnąć ciulowy zamiennik), to trzeba było przekonać właścicieli Wilków szelestem banknotów. Wszystko sprowadzi się do tego, ile Jurgen będzie w stanie wyciągnąć z zawodnika przeznaczonego do rotacji. Jeśli dołoży swojego pustaka do potencjalnego sukcesu jak Sturridge, to nikt nie będzie wspominał o cenie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 00:19

ten młodziak to nie jakiś kompletny ogórek żeby wyceniać go na 0mln jak to zrobiłeś, nie widziałem go w akcji ale dobrze o nim mówią, grał już w 1 kadrze Liverpoolu i nawet strzelił gola, no ale powiedzmy, że ma tyle lat co Frabotta - jakbyśmy go oddali za 3mln pewnie byłby tu płacz, obstawiam więc, że ten młodziak był realnie wyceniany na 5-7mln, kto wie może i na dokładnie 10?

Jota może i wypali ale po prostu pisanie, że to przyzwoita cena to moim zdaniem gruba przesada, jakoś nie wróżę by na nim zarobili a to oznacza, że nigdy nie będzie wart tych 40-45mln, porównywalnie za tyle samo i w tym samym wieku kupili Mane, który był gwiazdą w South, miał nieporównywalnie lepsze statystyki i był kupowany na pierwszy skład, wiadomo - ceny się zmieniły ale grono potencjalnych graczy na ławkę w FCL też nie jest aż tak wąskie by płacić aż tyle, no ale może Klopp widzi więcej i trafi tu jak z Salahem chociaż szczerze wątpię


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2020, 00:56

1. Napisałem 'w granicach przyzwoitości'
2. Podejrzewam, że była to transakcja wiązana (nie chce mi się sprawdzać), więc tak ją rozpatruję. Inaczej Wilki nawet nie spojrzałyby na młodziaka z The Reds, tak jak my nie kiwnęlibyśmy palcem w kierunku Arthura za 72 mln
3. Nie wiem czemu zniesmaczył cię akurat ten transfer, gdy na rynku transferowym działy się inne cuda (chłopak z Chamionship w AV za 31 mln, Rodrigo w Leeds za 30 mln) :dontknow:
4. Czy byłbym zadowolony z tego transferu gdybym był kibicem LFC? Nie. Wolałbym nie kupować Thiago, albo wypchnąć kogoś z klubu tylko po to by dopiąć Wernera zamiast Joty.

Nie wnikam, nie dyskutuję dalej, temat uważam za zamknięty.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ