Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 13:34

Maly pisze:na moje to do transakcji doszło gdy została wpłacona klauzula ale co ja tam wiem :)
Niekoniecznie. Istnieje zakaz (choć zupełnie olewany) ustalania warunków kontraktu bez zgody jego aktualnego klubu zawodnika. W Hiszpanii ze względu na klauzule ten przepis jest częściowo martwy, jednak Atletico udowodni, że dochodziło do takich kontaktów może mieć szansę coś wywalczyć.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2550
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 13:51

@San Holo
Akurat obie informacje, które przytoczyłeś trochę sobie przeczą, bo jeśli Levy sam kontaktował się z Realem, to obala to mit o ciężkich negocjacjach. Zresztą podejrzewam, że to plotka, bo przez taki kontakt obniżyłby cenę za Eriksena, tak jak to zrobił Marotta i Conte swoimi wypowiedziami o Icardim.
Raczej pewne jest to, że Totki nie pozwolą sobie na to, by Duńczyk odszedł za rok za darmo, więc pewnie pod koniec okienka zgodzą się nawet na ofertę w okolicy 60 mln € i może właśnie na to czekają zainteresowane kluby.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 15:56

Poulinho pisze:Atletico udowodni, że dochodziło do takich kontaktów może mieć szansę coś wywalczyć.
mogą wywalczyć co najwyżej karę dla Barcelony za złamanie martwego przepisu o kontaktach i to wszystko, na pewno nie 80mln dla siebie, tzn ja tego zupełnie nie widzę, nie wiem za co

ale najlepszym podsumowanie sytuacji jest fakt, że FCB wcale tego Griezmana nie chce ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2932
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 20:04

Eriksen jezeli rzeczywiscie chce przejsc do lepszego klubu, to ma dosc maly wybor. Real, Barca, Juve, City i moze Bayern. Jakos nie widac, zeby ktorys z tych klubow byl nim bardzo zainteresowany.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 13 lipca 2019, 21:48

Real wciąż wierzy w swoją opcję numer 1 czyli Pogbę i nie zaczął jeszcze negocjacji z Totenhamem.

Barca nie ma pieniędzy na Eriksena i zbytnio go nie potrzebuje po transferze De Jonga (+ wciąż jest coś na rzeczy z Neymarem).

City ma od cholery pomocników w składzie i po prostu nie ma tam jak Duńczyka upchnąć, zresztą Levy nie sprzedałby tanio Eriksena do bezpośredniego konkurenta.

Bayern może i mógłby, ale póki co nie mieliśmy ani jednego newsa o tym, że Bawarczycy choćby wyrazili zainteresowanie.

Nie wiem jak Juve, ale naprawdę po transferach Rabiota i Ramseya potrzebujecie kolejnego wzmocnienia do drugiej linii?


1902 Para Siempre

Obrazek
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 01:32

San Holo pisze: Barca nie ma pieniędzy na Eriksena i zbytnio go nie potrzebuje po transferze De Jonga (+ wciąż jest coś na rzeczy z Neymarem).
A cholera wie czy Barca ma pieniądze czy nie. Co roku czytam komentarze (zazwyczaj kibiców innych klubów) troszczące się o finanse Barcelony. Powiem szczerze, że już przestałem się tym przejmować, dla mnie taka kasa to i tak abstrakcja więc niech robią co chcą :)

Jeszcze może słowem nawiążę do Griezmana. Atletico tych dodatkowych 80 mln nie dostanie, ale ich skargi mogą przysporzyć Barcelonie karę za nielegalne kontaktowanie się z zawodnikiem, ewentualnie jakieś odszkodowanie dla klubu z tego tytułu. Klauzula to umową pomiędzy zawodnikiem a Atletico, a nie pomiędzy Barceloną a piłkarzem, a nawet nie pomiędzy Barceloną a Atletico. Griezmann do końca czerwca był piłkarzem Atleti więc dlaczego Barcelona miałaby płacić 200 melonów. Aczkolwiek nie popieram takiego postępowania klubu z Katalonii i mogli to lepiej załatwić. Jednak mam taki sam wpływ na to jak Wy na transfery Juventusu. Mimo wszystko, już wcześniej pisałem, uważam że zapis o przedwczesnych kontaktach z zawodnikiem jest martwy. Nie miałem o to bólu z Neymarem, a tutaj wyjdzie jak wyjdzie, zobaczymy. Mimo wszystko AG miał tę klauzulę i raczej jest to logiczne, że najpierw ustala się czy w ogóle piłkarz chce przejść, zanim wystosuje się ofertę do klubu. A i tak dzięki tej informacji Atletico miało więcej czasu, na załatwienie zastępstwa. Niezależnie jaka będzie decyzja sądu to się z nią zgodzę (jakbym miał jakieś inne wyjście :P )


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 01:44

San Holo pisze:Nie wiem jak Juve, ale naprawdę po transferach Rabiota i Ramseya potrzebujecie kolejnego wzmocnienia do drugiej linii?
Ramsey to nie jest zawodnik, na którym można polegać w 100%. Niby każdy może się połamać, ale w jego przypadku jest to dość nagminne. Na marginesie to podobnie jest z Chiellinim i z tego względu sądzę, że nikogo z obrony nie sprzedamy, a sam Rugani wydaje się pogodzony z rolą rezerwowego. Także Eriksena przygarnąłbym z wielką radością przy założeniu, że odchodzą Khedira oraz Matuidi. Zresztą sam fakt, że chcemy Igłę wymienić na Zaniolo, który pełni na boisku podobną rolę, co Duńczyk pokazuje, że w pomocy mogą nastąpić jeszcze jakieś ruchy.

W takim przypadku na boisku nie ma miejsca dla Cancelo, ale całkiem możliwe jest to, że go sprzedamy, bo działa ludziom na nerwy :P


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lipca 2019, 19:52

Maguire za 80 mil funtów, a my zgarniamy De Ligta za 75 ojro.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 10:37

Fabian Delph powędrował z City do Evertonu za 9,5 mln €

Óliver Torres wykupiony z Porto przez Sevillę za 12 mln €

Fernando, były gracz City, pozyskany z Galatasaray przez Sevillę za 4,5 mln €

Roberto Soldado wyciągnięty przez Granadę za darmo z Fenerbahce.

Joachim Andersen za 24 mln € przeniósł się z Sampdorii do OL.

Jeison Murillo w Sampdorii na zasadzie wypożyczenia za 2 mln € z późniejszym obowiązkiem wykupu za 12 mln €


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 16 lipca 2019, 10:55

Kurde tego Andresena trochę szkoda bo to kawał dobrego piłkarza. Myślałem, że zostanie w lidze.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 670
Rejestracja: 01 września 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2019, 21:44

Trippier w Atletico.
Z kandydatow na zastapienie Cancelo przy jego ewentualnym odejsciu zostaje Hysaj i Darmian...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2019, 14:02

Kolejny duży transfer do Chin. Salomón Rondón za 18,27 mln € z grającego w Championship WBA do DL Yifang.

Exodus w zdegradowanym Palermo - https://www.transfermarkt.pl/us-palermo ... on_id/2019 Klub opuściło do tej pory 34 zawodników. Bez pracodawcy pozostają dwaj nasi rodacy Szyminski i Murawski.

PSG musiało obejść się smakiem w związku z DL, więc powędrowali do BvB i wyciągnęli Abdou Diallo za 32 mln €.

"Egzotyczny" transfery Atalanty. Za 13,7 mln € zakupili 26letniego ukraińskiego środkowego pomocnika Genk, Ruslana Malinovskyiego.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 lipca 2019, 23:18

Coś ostatnio zastój w interesie; cisza przed burzą? :think:

Miguel Veloso za darmo z Genoi do Hellas Verony.

Marcus Thuram (syn Liliana) kupiony przez M'gladbach z drugoligowego Guingamp za 9 mln €

Real nie ma problemu z puszczeniem Bale'a za darmo: https://www.realmadryt.pl/index.php?co= ... i&id=90181 :co?:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7071
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 11:16

Hazard już się upodobnił do swojego idola.




jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7335
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 lipca 2019, 11:34

@up Zły temat.

WTF???!!!!!! Nabil Fekir przeszedł z Lyonu do BETISU za 19,75 mln € :niewiem: Rok do końca kontraktu, do ceny doszły 10 mln w bonusach i 20% od następnego transferu, ale i tak niezła promocja.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ