Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 14:20

Griezmann sporą pracę na boisku wykonuje. Można powiedzieć, że niewdzięczną. Trochę jak Gruby w drugim sezonie u nas. Nie da się tak grać cały czas trzymając takie tempo i być dobrym w ataku i dobrym w odbiorze/destrukcji. Griezmann tam się dwoił i troił i nic mu to nie dało. Nie wiem czy dla Felixa Atletico to dobra opcja. Może się mylę.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 14:30

MRN pisze:
Maly pisze:szkoda tego Felixa, dobrze się zapowiadał ale niestety zmarnuje się u Simeone, tzn przepraszam - rozwinie piłkarsko poprawiając grę w defensywie ;)
Ok Maly, czyli Allegri kastrował zawodników z walorów ofensywnych a Simeone rozwija ich piłkarsko poprawiając walory defensywne :-) :D :ok:
obaj robią to samo, nie wyłapałeś ironii

na wiosnę chyba Święcicki na FB pochylał się nad tematem ofensywnych zawodników w AM, co prawda chodziło o skrzydłowych bardziej niż o środkowych napastników ale jednak, zresztą Felix nie wygląda na 9 tylko kogoś kto właśnie będzie musiał popracować z tyłu


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 14:52

Bo to raczej nie była ironia, trzeba było dosadnie, jak w przypadku Maxa ;)


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 15:07

przecież napisałem dosadnie, że się zmarnuje :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 18:02

Nie sądzicie, że Neto trochę dziwnie postąpił? Odszedł od nas, bo nie chciał być zmiennikiem, krótko pograł w Valencii, która miała świetny sezon i grałby sobie w Lidze Mistrzów, a teraz odszedł do Barcy, w której znowu będzie zmiennikiem, a w LM pewnie nawet nie wejdzie na boisko...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 18:14

Jeśli Valencia uznała, że przed LM trzeba zakupić bramkarza i uparła się Cillessena, to Neto raczej by nie sobie nie pograł. Brazol posiedzi sobie na ławce Camp Nou, cyknie fotkę z Messi, żyć nie umierać :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 19:18

Ja wiem czy Valencia była tak uparta, żeby kupić Cillessena? To raczej nadarzyła się taka dogodna okazja wymiany, więc skorzystali. Gdyby nie chęć odejścia Cillessena i to FFP Barcy, to nie wiem, czy Valencia by go kupiła, z Neto byli ponoć zadowoleni.
jackop pisze:Brazol posiedzi sobie na ławce Camp Nou, cyknie fotkę z Messi, żyć nie umierać
No karierę to on ma całkiem udaną, Juventus, Barcelona, dwa mistrzostwa i puchary Włoch, dojdzie pewnie mistrzostwo Hiszpanii, grywa sobie ze świetnymi piłkarzami, wywalczył LM z Valencią, na Olimpiadzie był z Brazylią. Nie ma na co narzekać :D


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 19:29

Forza Juve pisze:Ja wiem czy Valencia była tak uparta, żeby kupić Cillessena? To raczej nadarzyła się taka dogodna okazja wymiany, więc skorzystali. Gdyby nie chęć odejścia Cillessena i to FFP Barcy, to nie wiem, czy Valencia by go kupiła, z Neto byli ponoć zadowoleni.
Nie jest takie pewne, że byli zadowoleni: https://vcf.pl/?id=11213


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2019, 22:44

Faktycznie, mi też gdzieś się przewinęła informacja o konflikcie z trenerem. I to jest dość dobre wyjaśnienie, bo z tym zadowoleniem, to chodziło mi bardziej o poziom sportowy, prezentował się całkiem nieźle, więc z tego powodu by raczej nie odszedł.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 01:13

San Holo pisze:Atleti musi zapełnić kimś lukę po Griezmannie, gdziekolwiek ostatecznie Francuz wyląduje. Felix jest młody, ma talent, ale nie jest to napastnik "na teraz", będzie musiał zarówno on jak i Simeone włożyć dużo pracy, by stał się kimś na poziomie choćby Griezmanna.
Napastnicy Atleti od ok 2002:
Torres-> Aguero/Forlan->Falcao->Costa->Griezmann

Każdy był uważany za znacznie lepszego piłkarza, kiedy stamtąd odchodził. Praktycznie natychmiast na miejsce odchodzącej gwiazdy wskakiwała nowa, zerowy okres przejściowy.

Myślę, że młody sobie poradzi :)


Szymon JUVEMAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2005
Posty: 22
Rejestracja: 21 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 05:53

Oferta Totków za Ndombele podobno odrzucona i transfer nie jest przesądzony.


FORZA JUVE !!!
San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2019, 11:09

SKAr7 pisze:
San Holo pisze:Atleti musi zapełnić kimś lukę po Griezmannie, gdziekolwiek ostatecznie Francuz wyląduje. Felix jest młody, ma talent, ale nie jest to napastnik "na teraz", będzie musiał zarówno on jak i Simeone włożyć dużo pracy, by stał się kimś na poziomie choćby Griezmanna.
Napastnicy Atleti od ok 2002:
Torres-> Aguero/Forlan->Falcao->Costa->Griezmann

Każdy był uważany za znacznie lepszego piłkarza, kiedy stamtąd odchodził. Praktycznie natychmiast na miejsce odchodzącej gwiazdy wskakiwała nowa, zerowy okres przejściowy.

Myślę, że młody sobie poradzi :)
Atleti zawsze miało rękę do wychowywania dobrych napastników, ostatnia trójka to dzieło Simeone, ale większość z nich nie robiła furory w swoich pierwszy sezonach. Costa - 6 bramek, Aguero - 6 bramek, Torres - 6 bramek. Nie spodziewałbym się po Felixie gry na najwyższym poziomie od pierwszych chwil w Hiszpanii, raczej spokojnej adaptacji - od strzelania bramek na razie są Costa, Morata, Vitolo czy Correa. Na Felixa jeszcze przyjdzie czas, choć jest jakaś szansa, że okaże się nowym Falcao i z miejsca załaduje dwadzieścia-kilka bramek w LL.

Niemniej sądzę, iż Portugalczyk w przyszłości będzie naprawdę top napastnikiem i może się okazać, że był wart całych 126 milionów euro.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 01:00

Aaron Wan-Bissaka piłkarzem Manchesteru United. 5 lat kontraktu z opcją przedłużenia o rok. Według nieoficjalnych informacji 45+5 mln £ (55 mln € za tm). Piąty najdroższy zawodnik United w historii po Fredzie, Di Marii, Lukaku i Pogbie.

Antonio Valencia w wieku 33lat wraca do ojczyzny. Nowym klubem Ekwadorczyka został LDU Quito. Całkiem spory szum na twitterze:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2019, 09:16

I stał się drugim najdroższym angielskim graczem w historii :-) w ogóle cała ta lista jest dobra:
1. Stones 47,5m£
2. Wan Bissaka,
Walker 45m£
4. Sterling 44m£
5. Caroll,
Drinkwater 35m£
Co jeden to lepszy.


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2019, 10:49

Matteo Kovacić wykupiony przez Chelsea z Realu za 45 mln €. Kontrakt na 5 lat.

Pablo Sarabia przeszedł z Sevilli do PSG za 18 mln €.

Gelson Martins wykupiony przez Monaco z Atletico za 30 mln €.

Pablo Fornals zamienia Villareal na West Ham United, 28 mln €.

Danny Ings wykupiony przez Southampton z Liverpoolu za 22,2 mln €

Quincy Promes po roku w Sevilli przenosi się do Ajaxu za kwotę 15,7 mln €

Denis Suárez definitywnie żegna się z Barceloną, a jego nowym klubem zostaje Celta Vigo, która zapłaciła 12,9 mln €

Luuk de Jong z PSV do Sevilli za 12,5 mln €

Simone Zaza wykupiony z Valencii przez Torino za 12 mln €

Adem Ljajic z Torino do Besiktasu a 6,5 mln €

Prawy obrońca Ola Aina wykupiony przez Torino z Chelsea za 10 mln €

19stoletni utalentowany napastnik Timothy Weah kupiony przez Lille z PSG za 9,5 mln €

Ramires, były pomocnik Chelsea pozostający bez klubu podpisał kontrakt z brazylijskim Palmeiras

Denis Czeryszew wykupiony przez Valencię z Villareal za 6 mln €

Lucas Pérez kupiony przez Alaves z WHU za 2,3 mln € Jedna z dziwniejszych karier piłkarskich jakie widziałem

David Ospina wykupiony przez Napoli z Arsenalu za 3,5 mln €

Atletico za nieujawnioną kwotę sprowadziło 21letniego brazylijskiego lewego obrońcę Renana Lodiego z Athletico Paranaense
Ostatnio zmieniony 02 lipca 2019, 13:21 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ