Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 31 maja 2017, 11:58

Aubamayeng bardzo blisko PSG. Borussia zaakceptowała ofertę Paryżan na kwotę 70 mln euro. Teraz już tylko uzgodnić kontrakt i mamy niezły transfer.

Coś mi się wydaje, że Juve najwięcej może zyskać uważnie obserwując rynek i wyłapywać tych, którzy mogą chcieć odchodzić z klubów po dużych transferach. Sporo bardzo dobrych piłkarzy nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 12:24

Manchester City closing in on £40m deal for Monaco left back Benjamin Mendy - SKY


Ile oni już wydali w tym okienku ? 110 mln euro? Teraz kolejne 47 mln ?

Mają rozmach sku..czybyki . Tylko co z tego.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 13:06

Cabrini_idol pisze:Manchester City closing in on £40m deal for Monaco left back Benjamin Mendy - SKY


Ile oni już wydali w tym okienku ? 110 mln euro? Teraz kolejne 47 mln ?

Mają rozmach sku..czybyki . Tylko co z tego.
Mendy i Silva już odeszli. Wiele źródeł ostnio coraz śmielej mówi o Bakayoko w kontekście transferu do UTD. Fabinho też wydaje się być jedną nogą poza Księstwem, mowa o... a jakże, Manchesterach. :prochno: A także o Juve. O Lemarze i Mbape też się sporo mówi. Czyżby pół składu objawienia tegorocznej LM zostało rozprzedane?

Swoją drogą te kwoty nigdy nie przestaną mnie zaskakiwać. Raptem 5 lat temu Torres dołączył do Chelsea za 50 baniek. Wówczas była to ogromna kwota, a sam Hiszpan był niesamowitym kozakiem przed kontuzją. Cały świat żył tym transferem. Dzisiaj? Martial po jednym sezonie za 60, lewy obrońca za 40. Silva za 50, a z bonusami ma dojść podobno nawet do 70. Jakiś 23-letni bramkarz z Benfiki również za 40. Jeszcze trochę i okaże się, że 90 baniek za Higuaina wcale nie było aż tak astronomiczną kwotą.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 13:11

pablo1503 pisze:Jeszcze trochę i okaże się, że 90 baniek za Higuaina wcale nie było aż tak astronomiczną kwotą.
możesz spać spokojnie :) minie jeszcze co najmniej kilka lat zanim takie pieniądze będzie dawało się za 29 latków jako "normę"


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 13:15

Maly pisze:
pablo1503 pisze:Jeszcze trochę i okaże się, że 90 baniek za Higuaina wcale nie było aż tak astronomiczną kwotą.
możesz spać spokojnie :) minie jeszcze co najmniej kilka lat zanim takie pieniądze będzie dawało się za 29 latków jako "normę"
Porównując siłę ,,pieniądza'' to za Nedveda w 2001 roku też przepłaciliśmy i to grubo, też miał 29 lat. Transfer zamknął się w oklicach 45 mln euro. W 2001 r !!.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 14:07

Wzrost kwot transferów przestaje zaskakiwac kiedy zestawi się go ze wzrostem obrotów klubów.
Polityka Monaco jest według mnie właściwa. Nieoczekiwany wybuch formy zakończyli mistrzostwem a teraz konsumują druga część tego tortu. Szanse na to, że powtórzą tak dobry sezon a wartość graczy jeszcze wzrośnie albo przynajmniej się utrzyma, są ograniczone. Mahrez i Vardy przespali swoją szansę a Lisy na wycięgnięcie za nich maksymalnych kwot.
Ciekawe co z Mbappe, zatrzymanie go siłą kiedy w klubie panuje wyprzedaż byłoby bardzo nie fair, Real jest wielce prawdopodobny.


calma calma
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 15:21

Cabrini_idol pisze:Porównując siłę ,,pieniądza'' to za Nedveda w 2001 roku też przepłaciliśmy i to grubo, też miał 29 lat. Transfer zamknął się w oklicach 45 mln euro. W 2001 r !!.
patrząc z perspektywy 2001 roku to tak właśnie było (zauważ zresztą, że nie bardzo inni po nas powtarzał powtarzali takie transfery), patrząc zaś na to że grał u nas 8 lat na poziomie cena nie jest już taka straszna

jak Igła rozegra 5-6 na poziomie pierwszego składu będę zadowolony i także wtedy powiem, że cena nie była aż taka zła ale z perspektywy 2016 roku wygląda na przesadzoną (inna sprawa, że zgodnie z tym co nie raz pisałem chciałbym już w sobotnią noc powiedzieć, że warto było wydać te 90mln)

a co do Monaco to Pluto ma rację, wykorzystali moment doskonale bo za rok mogłoby być różnie, lepiej zgarnąć kasę i kupić następnych zawodników przy czym niekoniecznie stracić na wartości zespołu, nie wiem jaką mają politykę ale to się może udać


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Teo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2007
Posty: 96
Rejestracja: 15 września 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2017, 22:00

Roberto Mancini trenerem Zenita Petersburg,czyli jak Carrera zostanie w Spartaku będziemy mieli włoską rywalizację na szczycie również w Rosji.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2017, 12:42

Nieoficjalnie Perisic za 52mln euro w ManUtd.
Serio? Tacy pilkarze niedawno chodzili po 12mln...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 09:28

SKy Italia podaje, że Real Madryt odrzucił ofertę MU za Moratę w wysokości 52 mln funtów, FUNTÓW !!! REAL oczekuję 78 mln FUNTÓW. Toż to jakieś 90 mln euro. Kto to wymyśla. Gościu jest wart max 40 mln euro.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 09:36

Szikit pisze:Nieoficjalnie Perisic za 52mln euro w ManUtd.
Serio? Tacy pilkarze niedawno chodzili po 12mln...
To tylko pokazuje, że trzeba inwestować w szkółkę...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 11:03

Cabrini_idol pisze:SKy Italia podaje, że Real Madryt odrzucił ofertę MU za Moratę w wysokości 52 mln funtów, FUNTÓW !!! REAL oczekuję 78 mln FUNTÓW. Toż to jakieś 90 mln euro. Kto to wymyśla. Gościu jest wart max 40 mln euro.
rano pisałeś, że 30 ;) może do wieczora przejrzysz na oczy


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 11:08

Maly pisze:
Cabrini_idol pisze:SKy Italia podaje, że Real Madryt odrzucił ofertę MU za Moratę w wysokości 52 mln funtów, FUNTÓW !!! REAL oczekuję 78 mln FUNTÓW. Toż to jakieś 90 mln euro. Kto to wymyśla. Gościu jest wart max 40 mln euro.
rano pisałeś, że 30 ;) może do wieczora przejrzysz na oczy
40 to jak ktoś przepłaci ;)


Obrazek
Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 14:23

Dla mnie Morata jest bezcenny. To on "zrobił mi" sezon 14/15. Dałbym za niego nawet sto baniek, ale nie mam takiej kasy.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2017, 14:38

Grzegorz Jaskólski pisze:Dla mnie Morata jest bezcenny(...) Dałbym za niego nawet sto baniek
Coś słaba ta Twoja 'bezcenność' :)
Grzegorz Jaskólski pisze:To on "zrobił mi" sezon 14/15
Ale co zrobił? W sensie, że strzelił w półfinałach i przyczynił się do awansu do finału? To samo można powiedzieć o Alvesie czy Higuainie.

Strasznie ciekaw jestem jak sobie poradziłby będąc podstawowym zawodnikiem. W tym roku kończy 25 lat, a na dobrą sprawę całą swoją karierę był rezerwowym. Historia znała już przypadki zawodników, którzy świetnie radzili sobie jako dżokerzy, ale niekoniecznie potrafili stanowić o sile zespołu, gdy byli już tym pierwszym wyborem. Niemniej życzę mu jak najlepiej.


Obrazek
ODPOWIEDZ