Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 11:46

alina pisze:
zahor pisze:Swoją drogą, ktoś wie czemu umowę podpisuje Blanc, a nie Leonardo? Mi się wydawało że Brazylijczyk się zajmuje transferami, a Francuz siedzi w księgach i pilnuje żeby się forsa zgadzała.
Bo u nich Blanc to nie DF tylko Dyrektor Generalny, jak u nas Marotta. Też się chce trochę polansować fotkami 8)
...poza tym warto byłoby dodać, że Leonardo już nie pracuje w PSG. Zrezygnował/został zmuszony do rezygnacji po nałożeniu na niego 13-miesięcznej dyskwalifikacji. Może właśnie dlatego to Blanc szczerzy facjatę do obiektywu.


Obrazek
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2013, 12:30

pumex pisze:
alina pisze:
zahor pisze:Swoją drogą, ktoś wie czemu umowę podpisuje Blanc, a nie Leonardo? Mi się wydawało że Brazylijczyk się zajmuje transferami, a Francuz siedzi w księgach i pilnuje żeby się forsa zgadzała.
Bo u nich Blanc to nie DF tylko Dyrektor Generalny, jak u nas Marotta. Też się chce trochę polansować fotkami 8)
...poza tym warto byłoby dodać, że Leonardo już nie pracuje w PSG. Zrezygnował/został zmuszony do rezygnacji po nałożeniu na niego 13-miesięcznej dyskwalifikacji. Może właśnie dlatego to Blanc szczerzy facjatę do obiektywu.
Podobno pracuje do końca okienka.


Capo di tutti capi
juvefan999

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2010
Posty: 35
Rejestracja: 29 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 08:32

Pojawił się tekst o naszej gwieździe sprzed sezonu: http://krotkapilka.pl/artykul,jak_nie_s ... ndtner,893
Swoją drogą to bardzo ciekawe, dlaczego jeszcze nie może znaleźć sobie klubu :)


http://90minut.blogspot.com/ - blog o piłce nożnej. Zapraszam !
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 10:34

juvefan999 pisze:Pojawił się tekst o naszej gwieździe sprzed sezonu: http://krotkapilka.pl/artykul,jak_nie_s ... ndtner,893
Swoją drogą to bardzo ciekawe, dlaczego jeszcze nie może znaleźć sobie klubu :)
Przecież Wisła Kraków chętnie by go zatrudniła :C
Już na 1000% miał być we Frankfurcie niby nasz top player i co :shock:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 12:41

Marquinhos za niedługo wyrusza na testy medyczne do PSG.
Transfer ma wynieść 30-35 mln :shock: jeśli to prawda, to bardzo dobry transfer (dla Romy) i bardzo dobra kasa zważywszy że rok temu pozyskali go za 3 mln €. Nie widziałem nic szczególnego w jego grze (a Rome wyjątkowo czesto zdarzało mi się oglądać w ostatnim sezonie jak grali z Juve, Interem, Milanem i Napoli miedzy innymi) może się też okazać piłkarzem 1 sezonu jak dla mnie Roma zrobila swietny interes i mogą dokonywać kolejnych wzmocnień przy kolejnym zastrzyku pieniężnym (pewnie prócz Benatii przyjdzie kolejny obrońca w miejsce Marquinhosa) strzelam, że ktoś pokroju Adila Ramiego z Valencii.
No i dobrze by bylo jakby De Rossi został, dla dobra Italii, Serie A i samego klubu.
Ostatnio zmieniony 19 lipca 2013, 12:54 przez Piti, łącznie zmieniany 1 raz.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 12:47

Bazyliszek pisze:Marquinhos za niedługo wyrusza na testy medyczne do PSG.
Transfer ma wynieść 30-35 mln :shock: jeśli to prawda, to bardzo dobry transfer (dla Romy) i bardzo dobra kasa zważywszy że rok temu pozyskali go za 3 mln €. Nie widziałem nic szczególnego w jego grze (a Rome wyjątkowo czesto zdarzało mi się oglądać) może się też okazać piłkarzem 1 sezonu jak dla mnie Roma zrobila swietny interes i mogą dokonywać kolejnych wzmocnień przy kolejnym zastrzyku pieniężnym (pewnie prócz Benatii przyjdzie kolejny obrońca w miejsce Marquinhosa) strzelam, że ktoś pokroju Adila Ramiego z Valencii.
No i dobrze by bylo jakby De Rossi został, dla dobra Italii, Serie A i samego klubu.
Też dziwi mnie taka kwota. Wcześniej mówiło się o Barcelonie i podobnej sumie. Jak widać agenci potrafią czynić cuda :D
Lucas87 pisze:
juvefan999 pisze:Pojawił się tekst o naszej gwieździe sprzed sezonu: http://krotkapilka.pl/artykul,jak_nie_s ... ndtner,893
Swoją drogą to bardzo ciekawe, dlaczego jeszcze nie może znaleźć sobie klubu :)
Przecież Wisła Kraków chętnie by go zatrudniła :C
Już na 1000% miał być we Frankfurcie niby nasz top player i co :shock:
Ponoć poszło o kasę. Gwiazdor za dużo wymagał.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 13:14

Bazyliszek pisze:Marquinhos za niedługo wyrusza na testy medyczne do PSG.
Transfer ma wynieść 30-35 mln :shock: jeśli to prawda, to bardzo dobry transfer (dla Romy) i bardzo dobra kasa zważywszy że rok temu pozyskali go za 3 mln €. Nie widziałem nic szczególnego w jego grze (a Rome wyjątkowo czesto zdarzało mi się oglądać w ostatnim sezonie jak grali z Juve, Interem, Milanem i Napoli miedzy innymi) może się też okazać piłkarzem 1 sezonu jak dla mnie Roma zrobila swietny interes i mogą dokonywać kolejnych wzmocnień przy kolejnym zastrzyku pieniężnym (pewnie prócz Benatii przyjdzie kolejny obrońca w miejsce Marquinhosa) strzelam, że ktoś pokroju Adila Ramiego z Valencii.
No i dobrze by bylo jakby De Rossi został, dla dobra Italii, Serie A i samego klubu.
czyli prawdopodobnie niedługo Sakho będzie chciał odejść z P$G. W sumie Roma kupując Ramiego za jakieś 15 mln i mając do dyspozycji jeszcze 20 mln zrobi interes życia. Gdyby nie zainteresowanie Barcy to nawet bym chłopaka nie zauważył ( już większe wrażenie robił Ogbonna :D ). Naprawdę życzę Romie ciekawego mercato. Może wyjdzie im w końcu? robią ciekawe transfery.

Jeszcze jakby pozbyli się Lameli i Osvaldo za godziwe pieniądze, mając jednocześnie De Rossiego mogliby walczyć o top4.
Obrazek


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 13:28

Hulk podobno jest blisko Monaco. Kwota transferu ma wynieść jakieś 60 mln euro.
Jeśli doszłoby do transferu to niezły trójząb by był. Rodriguez - Falcao - Hulk. No i Hulk i Falcao znów w jednej drużynie.
We Francji zaraz będzie jak w Hiszpanii: Monaco - PSG jak Real - Barca.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 13:39

Eric6666 pisze:Gdyby nie zainteresowanie Barcy to nawet bym chłopaka nie zauważył ( już większe wrażenie robił Ogbonna :D
W zeszłym sezonie? Serio ?


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2013, 14:11

playmaker pisze:: Monaco - PSG jak Real - Barca.
No to może być całkiem ciekawe w przyszłym sezonie ;)


btw. w życiu bym nie pomyślał, że Zenitowi zwróci się kasa wydana za Hulka, a jednak! :lol:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 00:13

Obrazek
Obrazek

Będzie mu łatwiej w aklimatyzacji, bo rok temu do City dołączył Nastasić (też z Fiorentiny)

Powodzenia Jo-Jo, może kiedyś jeszcze zagrasz w Juve :)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 00:37

Na szczęśliwego to on raczej nie wygląda :D. Raczej ostra zamuła na twarzy się rysuje.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 09:41

Jojo ma minę pod tytułem: "Zabierzcie mnie stąd."

Ale nie jest wart tej kasy, może kiedyś jeszcze wróci jego temat, czuję że to nie koniec plotek o jego transferze do Juventusu.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 11:08

Melo oficjalnie w galacie.

http://www.tuttojuve.com/primo-piano/uf ... oni-148867

3.750.000 euro trafia do Juve.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2013, 13:03

Arbuzini pisze:Na szczęśliwego to on raczej nie wygląda :D. Raczej ostra zamuła na twarzy się rysuje.
Obrazek

Hłehłehłe.


Obrazek
ODPOWIEDZ