Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 18:08

Ziółi pisze: Śmieszne, bo ty napisałeś największą brednie na stronie. Murzyn błyszczał trochę w Eredivisie. Generalnie zawsze był marny. Czekano aż wystrzeli i się nie doczekano. Aż przyszedł zezol i dał za niego pieniądze :|
Widziałem jego parę meczów Hamburgu i były naprawdę dobre w jego wykonaniu, poza tym z tego co czytałem to ludzie oglądający Bundesligę również zachwalali go jako piłkarza HSV.


Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 21:48

rufi8 pisze:
Alfa i Omega pisze:
rufi8 pisze: Czyli M'Vila to taka piłkarska prostytutka.
Łoooo, rozmach niezły. Uzasadnij?
Już uzasadniam: M'Vila został okrzyknięty swego czasu niesamowitym talentem, media prześcigały się w informacjach jaki będzie jego następny klub, Arsenal, Milan, QPR ( zawsze to Premier League, jest możliwość wypromowania się do lepszego zespołu)
Jasne, awansem sportowym byłoby dla niego przejście do drużyny niemal pewnej spadku z ligi, bo to PL. Daj spokój, Loric Remy ma zarobić w QPR 160tys funtów tygodniowo, czyli ok. 8,3mln ojro na rok, ale to M'Vila przechodząc do Rubinu staje się piłkarską dziwką.
DiaVolO pisze:
Ziółi pisze: Śmieszne, bo ty napisałeś największą brednie na stronie. Murzyn błyszczał trochę w Eredivisie. Generalnie zawsze był marny. Czekano aż wystrzeli i się nie doczekano. Aż przyszedł zezol i dał za niego pieniądze :|
Widziałem jego parę meczów Hamburgu i były naprawdę dobre w jego wykonaniu, poza tym z tego co czytałem to ludzie oglądający Bundesligę również zachwalali go jako piłkarza HSV.
Więc nie znasz się na piłce a koledzy Cię oszukali, każdy mający oczy i TV powie Ci, że Elia się kopał po czole w HSV.


Obrazek
rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 23:22

Alfa i Omega pisze: To już tam Twoja sprawa do kogo masz szacunek a do kogo nie, tylko mi jeszcze sensownie uzasadnij co jest dziwkarskiego w kibicach Rubina, jego działaczach i w samej rosyjskiej lidze, bo nie rozumiem. Z kim M'Vila będzie miał sypiać?

Bo chyba musi komuś wystawiać tyłek. Jeśli ma tylko grać w piłkę, to - rozczaruję Cię! - w Milanie i Arsenalu też tylko to by musiał robić by wypełnić kontrakt.
Żeby była jasność, nie mam oczywiście nic do Rubina, ani jego kibiców czy działaczy. Nazwałem M'Vilę jak nazwałem z jednego powodu: jest jeszcze młody i cała kariera przed nim, a on wybiera ligę rosyjską tylko i wyłącznie z powodu pieniędzy jakie dostał w kontrakcie. Generalnie wisi mu gra w Lidze Mistrzów a być może i w reprezentacji Francji. Nie wiem czy Deschamps będzie miał ochotę na wojaże do mroźnej Rosji, ale mniejsza o to. Podpisując kontrakt z Rubinem udowodnił, że nie zależy mu na piłkarskim rozwoju, bo niby jakie gwiazdy miałby podpatrywać na treningu. Dla mnie zwyczajnie się sprzedał.
Ktoś tu podaje przykład Samuela Eto' o. Błąd, to jest inna sytuacja, piłkarz ten ma już swoje lata i wszystko co najlepsze za sobą, więc dlaczego ma sobie nie dorobić na stare lata.
Wydaje mi się, że ja na pewne sprawy patrzę odmiennie niż większość forumowiczów, być może dlatego, że jestem jednak sporo starszy od wielu z Was (rocznik 78). Kiedyś były inne czasy w piłce, według mnie lepsze mimo wszystko, nie ma już przywiązania do barw klubowych, choć zdarzają się wyjątki oczywiście. Pamiętam gdy dla przykładu Buffon, Del Piero, Maldini, Bergkamp, Papin, Lineker, Mc Manaman itp.( przykładów można mnożyć) zasypywani byli lukratywnymi ofertami, jednak mimo wszystko odmawiali, bądź opuszczali swoje kluby mając już uznaną markę. Dziś dla pierwszego lepszego małolata liczy się tylko kasa. M'Vila się do nich zalicza.
Takie jest moje podejście do sprawy i nie zamierzam nikogo przekonywać na tym forum do przyznania mi racji, bo nie mam ani na to czasu, ani chęci, a poza tym to by była walka z wiatrakami. Zresztą mamy demokrację i komfort, że każdy może wyrażać swoją opinię na dany temat.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 23:29

rufi przykład sedziego Tuleya mówi co innego :p jeżeli chodzi o ostatnie zdanie. A tak na poważnie całkowicie się z Tobą zgadzam, choć jestem sporo młodszy :), to muszę przyznać, że w ostatnich latach piłka traci nieco na swojej magii.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2013, 01:09 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 23:38

Lopez w Realu. Ciekawa sprawa, kupić sobie bramkarza na 4 mln, który będzie potrzebny przez 2 miesiące.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 00:12

MishaAveJuve pisze:rufi przykład sedziego Tuley mówi co innego :p jeżeli chodzi o ostatnie zdanie. A tak na poważnie całkowicie się z Tobą zgadzam, choć jestem sporo młodszy :), to muszę przyznać, że w ostatnich latach piłka traci nieco na swojej magii.
Miło jest wiedzieć, że ktoś podziela jednak moje zdanie :-D Niestety, ale na tym forum ktoś, kto ma nieco inne spojrzenie na pewne sprawy, jest zaraz tępiony i uznany za Persona non grata, czego wielokrotnie doświadczałeś.
A wracając do tematu, to chyba jeszcze nie było tego niusa:
http://www.transfermarketweb.com/?actio ... sel=115157
Ciekawe ile w tym prawdy


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 00:37

Bocchetti wylądował Spartaku Moskwa.

4,5-5 mln eurasków kosztował Moskwiczan.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2013, 01:54

couec pisze:Lopez w Realu. Ciekawa sprawa, kupić sobie bramkarza na 4 mln, który będzie potrzebny przez 2 miesiące.
i to jeszcze rezerwowego Sevilli;) kontrakt do 2017 roku.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 19:20

Jakby to kogo interesowalo, to nasz byly wychowanek, za czasow gry w Serie B okreslany nawet "wloskim C. Ronaldo", Davide Lanzafame, zostal wypozyczony do budapesztu. Najwyrazniej w catanii tez maja go dosyc.

No i w ramach ciekawostki, bologna pozyskala na zasadzie wypozyczenia niejakiego Naldo, czyli brazylijskiego srodkowego obronce z niezlym kopytem do wolnych.

EDIT: to jednak nie ten Naldo, tylko inny. Ale tak czy siak, srodkowy obronca rodem z brazylii.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 19:23

Tharp pisze:Jakby to kogo interesowalo, to nasz byly wychowanek, za czasow gry w Serie B okreslany nawet "wloskim C. Ronaldo", Davide Lanzafame, zostal wypozyczony do budapesztu. Najwyrazniej w catanii tez maja go dosyc.

No i w ramach ciekawostki, bologna pozyskala na zasadzie wypozyczenia niejakiego Naldo, czyli brazylijskiego srodkowego obronce z niezlym kopytem do wolnych.

EDIT: to jednak nie ten Naldo, tylko inny. Ale tak czy siak, srodkowy obronca rodem z brazylii.
A obecnie to czyim jest wychowankiem :prochno: A włoskim Ronaldo to go chyba nawet Conte nazwał :-P


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 19:35

rammstein pisze:
couec pisze:Lopez w Realu. Ciekawa sprawa, kupić sobie bramkarza na 4 mln, który będzie potrzebny przez 2 miesiące.
i to jeszcze rezerwowego Sevilli;) kontrakt do 2017 roku.
Jakoś chyba niedawno Mourinho posadził na ławce Casillasa, bo Adan ponoć był w lepszej dyspozycji. Teraz jak Casillas się kontuzjował to Adan stracił formę czy ten Lopez tylko na ławkę?


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2013, 20:01

Czekając na (kocie ruchy) Marotty zimą, porządniej przyjrzałem się transferom poza Juve (czyt. odpaliłem goal.com) i uderzyło mnie, że czas szybko leci, a (mniej znani ogółowi) solidni kopacze mojej późnej młodości powoli usuwają się w futbolowy cień...

- Lionel Scaloni (Lazio -> Atalanta)
- Emanuel Pogatetz (Wolfsburg -> WHU)
- Juanma (free -> Villarreal)
- Danijel Pranjic (Sporting -> Celta)
- Gaetano D'Agostino (Siena-> Pescara)
- Djibril Cissé (QPR -> Al Gharafa)
- Juan Ángel Albin (Espanyol -> Nacional)
- Carlos Aranda (Zaragoza -> Granada)
- Martin Petrov (Bolton -> Espanyol)
- David Di Michele (Chievo -> Reggina)
- Paulo Assunçao (Sao Paulo -> Deportivo)
- Cris (Galatasaray -> Gremio)
- Mickaël Landreau (Lille -> Bastia)
- Juninho Pernambucano(Vasco -> NY Red Bulls) :płaczę:
- Rafa Márquez (NY Red Bulls -> Leon)

... a to tylko jedno okienko. :cry:

Kto grał w FM'a ten wie o co kaman. Pamiętamy <świeczka>

Poza tym sporo wypożyczeń/transferów, niespełnionych talentów sprzed paru ładnych lat. Jak widać football nie wybacza niewykorzystanych szans.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2013, 22:47

Seriea.pl pisze: 21:30 - Willian przenosi się do Anży Machaczkała z Szachtara Donieck. Kwota odstępnego wyniesie 35 milionów euro.l
Ehh, Ci to mogą szaleć. Bardzo podobał mi się William w pojedynkach z Szachtarem, ale petrodolary robią swoje.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2013, 22:49

Brutalo pisze:
Seriea.pl pisze: 21:30 - Willian przenosi się do Anży Machaczkała z Szachtara Donieck. Kwota odstępnego wyniesie 35 milionów euro.l
Ehh, Ci to mogą szaleć. Bardzo podobał mi się William w pojedynkach z Szachtarem, ale petrodolary robią swoje.
Spokojnie, nigdzie nie odchodzi i kwestie ewentualnego transferu odkłada do lata ;)

E: A jednak poszedł. Pff :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 01 lutego 2013, 12:21

D-Rose pisze:
Brutalo pisze:
Seriea.pl pisze: 21:30 - Willian przenosi się do Anży Machaczkała z Szachtara Donieck. Kwota odstępnego wyniesie 35 milionów euro.l
Ehh, Ci to mogą szaleć. Bardzo podobał mi się William w pojedynkach z Szachtarem, ale petrodolary robią swoje.
Spokojnie, nigdzie nie odchodzi i kwestie ewentualnego transferu odkłada do lata ;)

E: A jednak poszedł. Pff :prochno:
Staram się nie żyć we własnym, wyimaginowanym, wyidealizowanym świcie i wiem, że teraz większość kręci się wokół pieniędzy, więc w zasadzie nie dziwi mnie, że Willian zgodził się przejść do stolicy Dagestanu. Jednak wolałbym, żeby piłkarze byli bardziej szczerzy i żeby nie robili z siebie idiotów, jak to zrobił Brazylijczyk jeszcze kilka dni temu mówiąc, że marzy mu się dołączenie do absolutnie topowego klubu i tylko w takim przypadku opuści Donieck :lol:


Obrazek
ODPOWIEDZ