Transfery w Europie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 16:01

Pan Mietek pisze:
Alfa i Omega pisze:
rufi8 pisze: Czyli M'Vila to taka piłkarska prostytutka.
Łoooo, rozmach niezły. Uzasadnij?
Mimo wszystko, Rubin to dość sensowna drużyna. Nie to co Anży czy inne szejki. Ale poszedłbyś grać do mroźnej Rasijii będąc utalentowanym, 23 letnim murzinem, którego kariera dopiero się zaczyna?

Podobno dostanie 5 mln euro za każdy sezon :whistle:
Po prostu uważam za niesprawiedliwe nazywanie kogoś prostytutką bez żadnego argumentu.

Jego wybór. Jak marka klubu i ligi jest mniejsza to od razu piłkarz się dziwczy?

To nie rycerz, ani bohater komiksu, tylko facet, człowiek, który ciuła sobie kasę na przyszłość.

Obrażał kibiców, działaczy, trenera? Zachowywał się bezczelnie wobec klubu, żeby wymusić transfer? Nic mi o tym nie wiadomo. Więc czemu go negatywnie oceniać?


jareckik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2009
Posty: 1163
Rejestracja: 20 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 16:16

5 mln E za sozen to faktycznie całkiem sporo, gwiazdy PL ledwo zarabiają więcej...


Obrazek

http://zmieleni.pl/ - postaw na jednomandatowe okręgi wyborcze!
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 16:28

Alfa i Omega pisze:Po prostu uważam za niesprawiedliwe nazywanie kogoś prostytutką bez żadnego argumentu.

Jego wybór. Jak marka klubu i ligi jest mniejsza to od razu piłkarz się dziwczy?

To nie rycerz, ani bohater komiksu, tylko facet, człowiek, który ciuła sobie kasę na przyszłość.

Obrażał kibiców, działaczy, trenera? Zachowywał się bezczelnie wobec klubu, żeby wymusić transfer? Nic mi o tym nie wiadomo. Więc czemu go negatywnie oceniać?
Nie no, ja go tak nie nazwałem i się absolutnie zgadzam, że takich słów używać nie można. Ale niewątpliwie jest bardzo łasy na pieniążki :)

Z ciekawych newsów: Ser Gumożuj zdobył kolejnego utalentowanego Anglika - Wilfried Zaha z Crystal Palace jedzie na testy do Manchesteru.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 17:56

Pan Mietek pisze:Z ciekawych newsów: Ser Gumożuj zdobył kolejnego utalentowanego Anglika - Wilfried Zaha z Crystal Palace jedzie na testy do Manchesteru.
Dodaj, ile będzie kosztował. Ponoć 15mln funtów. To tylko potwierdza moje wcześniejsze słowa skierowane do płaczących nad ceną Verrattiego: "chcesz mieć talent? płać!"


Obrazek
DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 18:38

jareckik pisze:5 mln E za sozen to faktycznie całkiem sporo, gwiazdy PL ledwo zarabiają więcej...
Ja czytałem gdzieś o 4 mln. za sezon :roll:


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:11

Moussa Sissoko przechodzi do Newcastle, powiększając francuską kolonie do 10 zawodników. Toulousa dostała za niego jedynie 2,5mln funtów. Mimo, że kończy mu się kontrakt za 1/2 roku to myślałęm, że z 7mln dostaną.
Szkoda, że nie trafi do Juventusu, w przyszłym sezonie byłby świetnym zmiennikiem [pewnie to go przekonało], a może nawet wdarłby się do pierwszej '11'.

pyk


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:31

Szkoda grajka , a macie może info ile będzie zarabiał ?


couec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 490
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:41

Obrazek
A w obwodzie pozostaje jeszcze Cisse z francuskim paszportem.

NUFC posiada 2 pkt przewagi nad strefą spadkową czy aby napewo Pardew dobrze wykorzystuje potencjał francuskiej kolonii, a może to taki mały sabotaż potomków Napoleona?
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2013, 22:02 przez couec, łącznie zmieniany 5 razy.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:42

A mnie nie szkoda kompletnie, bo pierwszym zmiennikiem nadal zostaje Pogba, a są jeszcze tacy gracze jak Asamoah ( na pewno nie zagrałby gorzej na swojej nominalnej pozycji od Sissoko, a i od Markiza i Vidala też pewnie nie ) Padoin i mniej, bądź bardziej nadający się na tą pozycję Gacek z Islą ( mam nadzieję, że po przepracowaniu okresu przygotowawczego w lato, zacznie w końcu ogarniać i pokazywać grę z czasów Udinese ).


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:51

couec pisze:A w obwodzie pozostaje jeszcze Cisse z francuskim paszportem.
co kołek to kołek :prochno:

@Marat87 , a jaka jest "nominalna" pozycja dla kwadwo, bo w reprezentacji z tego co wiem, to również gra na skrzydle?
żal mi moussy, ale wydawać 2,5 mln w zimie nie było sensu, jako zawodnik za darmochę w lecie był fajną opcją, przynajmniej Pogba będzie grał częściej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 21:58

Taka jak grał w Udinese, czyli środek pomocy, szeroko pojęta pozycja b2b. Na skrzydło z powodu dosyć słabej wrzutki i przewidywalnego dryblingu się nie nadaje, choć z racji wybiegania i niezłego zmysłu do gry kombinacyjnej ( a i odbiór ma dobry ) potrafi grać na tej pozycji co najmniej solidnie.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 22:33

Jak spadną do drugiej ligi można ich zapytać o cenę Ben Arfy i Cisse ;-)

Szkoda Sissoko, ale to zrozumiałe że w wieku 23 lat wolał grać w BPL niż siedzieć na ławce w Juve. Bo jakoś na jego szanse w pierwszej 11 wątpię, a na środku pola wolałbym dać pograć Marrone.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 00:20

Szkoda że włoskich klubów nie stać (nie tylko ze względu na finanse) na to aby przeprowadzać takie transfery, według mnie Ci wszyscy kolesi którzy poszli do Newcastle + M'Villa byliby bardzo dobrymi wzmocnieniami w Serie A, Roma, Milan? aż tak źle z nimi że nie mają nawet takich pieniędzy? :roll:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 02:15

Marat87 pisze:są jeszcze tacy gracze jak Asamoah ( na pewno nie zagrałby gorzej na swojej nominalnej pozycji od Sissoko, a i od Markiza i Vidala też pewnie nie )
Marat87 o nominalnej pozycji tegoż pisze:Taka jak grał w Udinese, czyli środek pomocy, szeroko pojęta pozycja b2b.
Sugerujesz że Asamoah jako b2b nie zagra gorzej niż Vidal ani Marchisio?? Ja rozumiem że w Udinese ogarniał, ale mimo wszystko stawianie go wśród najlepszych na świecie jest jednak w moim odczuciu przegięciem.
bramek pisze:Balázs Dzsudzsák też poszedł robić karierę na rosi , teraz świat o nim zapomina
A Elia poszedł robić karierę do Juventusu, świat o nim zapomniał. Kierując się tą samą logiką, kto idzie grać w Juve, ten frajer. A kierując się z kolei logiką standardową - nie deprecjonowałbym kursu na wschód, bo nie zdziwię się jak za kilka lat rywalizacja włoskich klubów z rosyjskimi zrobi się bardzo wyrównana. Ukraińcy konsekwentnie pakują forsę w piłkę nożną, co przynosi efekty (patrz chociażby Szachtar), z Ruskich też bym się nie nabijał. Wiadomo że ktoś musi ten szlak przetrzeć, kilku piłkarzy musi się tam zmarnować albo przynajmniej nie pokazać pełni możliwości, niemniej jednak nie wierzę że wszyscy pchają się tam tylko dla pieniędzy.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 10:38

Być może jakby Asamoah miał grać na środku raz na ruski rok, to by lepiej nie wypadł, ale przy regularnej grze, myślę że jednak dałby radę zbliżyć się do tego poziomu.


ODPOWIEDZ