Anderlecht- Wisła 3-1!!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 11:41

Niestety to nie ta sama Wisła co w meczach z pucharu UEFA w zeszłym sezonie. jeden piłarz który mi sie podobał to był Kompany z Anderlechtu - 17 latek a brał ich jak chciąl, od razu przyszła mi myśl zeby go do juve z rok , dwa ściągnać i potem wypożyczyć na dwa trzy sezony do jakiegoś średniego włoskiego klubu zeby sie ogrywał , a potem jak by przyszedł do Juve to mógłby to być obrońca klasy światowej , co wy na to ?


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 12:11

A jakby Anderlecht wykorzystal wszystkie to by bylo z 8:3!!!
To porownywanie Wisly do Juventusu bylo ZALOSNE!!!


LOL


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 12:24

mr.krzysiek masz sojego czranego konia LM. Zalosny wystep. Nawet Zurawski gral zle. mimo ze bylem za Wislo spodziewalem sie ze to tak sie zakonczy. Moze i uda sie im wygrac w Krakowie ale napeno nie tyle zeby awansowac. Po raz kolejny zegnaj LM dla Polski


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 19:17

Dramat. Przewyższali nas o głowę w każdej sytuacji. No może poza bramkarzem, ale Zidek nie miał okazji się wykazać. Skoro taki czrnuch jak Aruna zrobił z nas miazgę to nie wiadomo czym taki Zidek mógłby zaskoczyć. Jestem zdruzgotany nawet nie wynikiem, a stylem gry i różnicą umiejętności. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: No i jeszcze mi za nich wstyd :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


adams

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 19:59

Marcin-IRONEK pisze:Ale dostali baty niewiedzieli co się dzieje na boisku. Mimo, że nie lubie wisły to chciałem żeby awansowała, ale jak nie awansuje to nie będę płakał. W dzisiejszym meczu widać było różnicę umiejętności piłkarskich. Ci co porównywali wisłę do JUVE i żurawskiego do TREZEGUET'a mają odpowiedź na swoje bzdurne gadanie. !!! :D
tez nie przepadam za wisla ale zuraw chociaz karnego potrafil strzelic!!!!!! juve jest boskie ale treze to wg mnie chyba kluby pomylil, nawet zalayeta gra lepiej od niego


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 20:21

Baszczynski: Obrona bedzie nie do przejscia

Obronca Wisly Kraków Marcin Baszczynski zapewnil, ze blok defensywny krakowskiej druzyny bedzie nie do przejscia w dzisiejszym meczu przeciwko Anderlechtowi.

„Wypadlo kilku zawodników. Musimy liczyc na siebie, na tych, którzy sa zdolni do gry. Zdajemy sobie jednak sprawe z ogromnej szansy, dlatego jestem przekonany, ze jesli kazdy, kto wyjdzie na boisko, pokaze maksimum swoich mozliwosci, to wywieziemy z Brukseli dobry wynik. A awans zapewnimy sobie meczem u siebie” - powiedzial Baszczynski.

„Dobrze, ze Jacek Paszulewicz po zakazeniu reki juz sie pozbieral, niezle sie prezentuje, dlatego blok defensywny z nim, Mariuszem Jopem, Lukaszem Nawotczynskim i ze mna powinien byc zapora nie do przejscia. Wazne jest równiez to, ze w koncu nie stracilismy bramki - i to w meczu ligowym” - dodal obronca Wisly.

Wypowiedź z onetu


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 20:52

Andrewtbg pisze:Baszczynski: Obrona bedzie nie do przejscia

Obronca Wisly Kraków Marcin Baszczynski zapewnil, ze blok defensywny krakowskiej druzyny bedzie nie do przejscia w dzisiejszym meczu przeciwko Anderlechtowi.

„Wypadlo kilku zawodników. Musimy liczyc na siebie, na tych, którzy sa zdolni do gry. Zdajemy sobie jednak sprawe z ogromnej szansy, dlatego jestem przekonany, ze jesli kazdy, kto wyjdzie na boisko, pokaze maksimum swoich mozliwosci, to wywieziemy z Brukseli dobry wynik. A awans zapewnimy sobie meczem u siebie” - powiedzial Baszczynski.

„Dobrze, ze Jacek Paszulewicz po zakazeniu reki juz sie pozbieral, niezle sie prezentuje, dlatego blok defensywny z nim, Mariuszem Jopem, Lukaszem Nawotczynskim i ze mna powinien byc zapora nie do przejscia. Wazne jest równiez to, ze w koncu nie stracilismy bramki - i to w meczu ligowym” - dodal obronca Wisly.

Wypowiedź z onetu
]

To wypowiedz przed meczem i niestety niezbyt trafna. Jak widac obrona jest w strasznym stanie. Dobrze ze na rewanż Stolarczyk wróci, a Głowacki niech sie szybko kuruje....... :?


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 20:57

Shadow_Alex pisze:A jakby Anderlecht wykorzystal wszystkie to by bylo z 8:3!!!
Ale chyba źle mnie zrozumiałeś :-D To był żart. Ja jestem szczęśliwy, że Wisła nie przegrała więcej. Bo sytuacji dla Anderlechtu było sporo, oj sporo...


Obrazek
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 21:02

a_gu_nia pisze:Tak jak sądziłam- typowo polska polutyka transferowa przyniosła "ogromne" korzyści- Wisła się kompromituje! Po pięknych meczach z Parmą i Schalke, po nadziejach na Champions League- taka kompromitacja... Całe szczęście że jeszcze bramkarz miał jakieś przebłyski lepszej gry, bo gdyby nie to, Wisła dostalaby chyba 10-0... Nie widzę szans na awans, poczekajmy może następne kilka lat na jakąkolwiek nadzieje :evil: ...

Agnieszka
Już bez przesady!!! wystarczyło zobaczyć że w 2 połowie Wisła grała lepiej!!! Anderlecht to lepsza drużyna od Wisły ale jakby byli tacy dobrzy to by prowadzili 5:0 lub więcej!!! ale jeżeli jakiś murzyn nie umie trafić do pustej bramki !!!!! i stara siię wymusić rzut karny to naprawdę ręce opadają !!!!!!!! na jakich przeciwników trafiła Wisła którzy fuksem zdobywają bramki!!! za kilkanaście dni rewanż !!!!!!!! wierzę w Wisłę do ostatniego gwizdka tak jak w JUVE!!!!!!!!
jak powiedział Henio Kasperczak w piłce wszystko jest możliwe!!!!! nie ma na co czekać kilka lat!!!!! zwróć uwagę że w Pucharze UEFA mamy jeszcze 3 drużyny!!!! a o LM walczy co roku mistrz kraju!!!!!
trzeba być optymistą!!!!!!! a nie wszystko od razu na NIE!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 21:23

. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: No i jeszcze mi za nich wstyd :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:[/quote]

wstydzić to by się można było jakby dostali 5 do koła lub więcej!!!!!!!!!!a nie 3-1 !!!!!!!!! Wisła ma bardzo dobrego bramkarza!!!!!!!!!!który nie pozwolił na większą stratę!!!!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 21:28

2. zawiodlem sie na Szymkowiaku (zreszta nie tylko na nim)
5. Dubicki jest szybszy niz myslalem

Szymkowiak grał dobrze tylko go b. często faulowali!!!!!!!! ten człowiek gra prawie z kontuzją!!!!!!!!
a Dubicki to wspaniały zawodnik!!! jak wszedł na boisko od razu ruszyła się gra!!!!!!! ( nie dziwię się w końcu wychowany na gdyńskich boiskach!!!!!!!)


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9969
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 23:29

Ja wiedzialem ze tak będzie....................... i bardzo sie ciesze z tego wyniku :D i to bardzo i zycze z calego serca nastepnej porazki wisle :D
Wisla to cieniasy :D

Sylwio ani chrzty obiektywizmu nie ma w Twoim poscie..... 8)

A jeszcze jedno---jakos niggdzie nie widze zadnego posta od mojego glupiego kumpla Krzysia ktory za wisla sie oglada :wink: :lol:


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 23:35

Wisla to cieniasy :D

Sylwio ani chrzty obiektywizmu nie ma w Twoim poscie..... 8)

Jakoś Wiła jest lepsza od jakiejś tam Legii!!!!!!!!!
Jestem kibicem Wisły !!!!!!!!!!! i tak jak pisałam wcześniej!!!!!!!!! kibicuję im do ostatniego gwizdka !!!!!!!!! tak jak JUVE!!!!!
jestem z nimi na dobre i na złe!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 23:48

Nieukrywam, że jestem bardzo rozczarowany postawą Wisły :? Spodziewałem sie innego scenariuszu. Obrońcy to poprostu kabaret :? Wypadliśmy bardzo słabo...Brasilia nawet w 1% niepotrafi zastapić Kosowskiego :? W sumie szansa jest...2-0 wystarczy, ale trzeba zagrać wspaniały maecz a czy na taki stać Wisłę :?: ...


Obrazek
RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 23:57

Jasne wsyzscy mowimy ze Anderlecht nie wykorzystal okazji i takie tam wiec wnioske jest banalny. Anderlecht nie jest zadna dobra druzyna tylko zwyklym przecietniakiem a ze Wisal zagrala tragicznie to skonczylo sie jak sie skonczylo


FORZA JUVE
ODPOWIEDZ