Liga Europy 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 12:52

Dobry Mudżyn pisze:Trafia na dobry kolektyw typu Włochy, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Urugwaj - czy ostatnimi czasy nawet - Francja czy Brazylia i polegna.
Coś nie przemyślałeś chyba do końca tej wypowiedzi... :)

Podobało mi się Basel w dwumeczu z Kogutami. Liczę, że pogonią Chelsea.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 17:22

wojczech7 pisze:
Dobry Mudżyn pisze:Trafia na dobry kolektyw typu Włochy, Niemcy, Hiszpania, Holandia, Urugwaj - czy ostatnimi czasy nawet - Francja czy Brazylia i polegna.
Coś nie przemyślałeś chyba do końca tej wypowiedzi... :)

Podobało mi się Basel w dwumeczu z Kogutami. Liczę, że pogonią Chelsea.
Brazylia to w chwili obecnej bardziej kolektyw niz za czasow Kaki, Ronaldyni czy Grubego Ronaldo.
Wystarczy posadzic Neymara, i mozna mowic o kolektywie :ok:
Zreszta, graja u siebie, a to bardzo duzo daje.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2013, 19:49

Dobry Mudżyn pisze:Wystarczy posadzic Neymara, i mozna mowic o kolektywie :ok:
To ja mam wątpliwości, czy rozumiesz znaczenie słowa "kolektyw". Tak czy siak zacytowane zdanie bez sensu.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 09:15

Mamy za sobą pierwsze półfinały LE. Po ostatnich wydarzeniach w LM mało kto zwraca na nie uwagę. Nawet największe portale informacyjne w większości dalej piszą o Lewandowskim, pomijając inne sportowe wydarzenia.

Do finału przybliżyła się znacznie Chelsea po zwycięstwie w Bazylei 2-1. Drugi mecz Fenerbahce rozstrzygnęło na własną korzyść wygrywając 1-0 z Benficą.

Temat finału jest dalej otwarty. Chelsea jest w najlepszej sytuacji dzięki dwóm bramkom na wyjeździe, Fenerbahce natomiast ma małą przewagę nad Benficą, ale ciężko nazwać ich faworytem przed rewanżem.

Słaby jakiś ten finał będzie w tym roku. Chelsea jest jednak głównym faworytem do zwycięstwa. Jedyna drużyna broniąca honoru angielskich drużyn w Europie.


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 21:43

Właśnie oglądam Benfica - Fenerbahce i muszę powiedzieć że to przebija wszystkie mecze w LM, po prostu znakomity mecz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 22:16

Principino pisze:Właśnie oglądam Benfica - Fenerbahce i muszę powiedzieć że to przebija wszystkie mecze w LM, po prostu znakomity mecz.
Kolego, argumentuj...

Kompletnie jest mi obojętne kto będzie w finale.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 22:29

Benitezowi można wiele zarzucić, że sprowadza do klubu pupilków, popełnia irracjonalne decyzje co do składu, jego drużyny grają w kratkę w lidze itd. Jednak trzeba przyznać, że do europejskich pucharów ma po prostu nosa. Wygrał LM i Puchar UEFA, kilka razy grał w finałach i półfinałach. Teraz po raz kolejny ma spore szanse na trofeum. Założę się, że Di Matteo czy ktokolwiek inny na jego miejscu olałby ten Puchar, ale nie Benitez.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 23:08

Co do meczu Benfica - Fenerbache to widziałem pierwsze 30 minut i tempo byłoby bardzo dobre, widać, że dwóch drużynom mocno zależało na zwycięstwie.
Karny dla Turkow z kapelusza kompletnie. Fajnie, że Benfica awansowała dalej a dwie brameczki Cardozo nasz przyszły , niedoszły zawodnik.
W drugim meczu Londyńczycy wchodza do finału i trochę żal tych Szwajcarów bo jakoś im kibicowalem.
Ale finał Benfica - Chelsea zapowiada się całkiem dla oka przyjemnie i ja będę jak najbardziej kibicował Portugalczykom.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 23:11

Turcy na sam koniec ostro spięli poślady i szaleńczo gonili wynik. Fani obu drużyn na pewno nie mogli narzekać na brak emocji, bo te udzielały się nawet postronnym widzom. Bardzo fajnie, że w LE też można oglądać pasjonujące mecze na dobrym poziomie.


Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 21:26

Nie wiem czy oglądać właśnie finał, ale wola walki, prędkość i pressing, które prezentuje Benfica to jest... poezja.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 21:35

Problemem Benfiki jest jej "wesoła" gra w obronie. Zobaczymy jaki będzie rezultat, bo Chelsea ma chyba tą samą strategię co rok temu w finale, tylko że bez Drogby może nie wyjść ;)

Spodziewam się w tym tygodniu newsa na TuttoJuve o naszym zainteresowaniu Gaitanem, Cardozo i Maticiem ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 21:36

Benfica wjeżdża w defensywę Chel$ea bez kremu nawilżającego używanego przez wszystkich wielbicieli Pana Z. No po prostu niszczą ich dziś poziomem piłkarskim.

Ile bym dał, za tak chodzące skrzydła w Juventusie. Te kombinacje, wymienność pozycji, bezpardonowe rajdy, dryblingi. Obrona The Blues wygląda jak banda Januszów z orlika.

Strzał Lampsa i parada Arturo :shock:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 22:05

1-0 chelsea, podobał mi sie garay w tym spotkaniu a tu nieźle zmaścił przy bramce, torres za to ładna bramka.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 22:35

Szkoda Benfiki... wygląda na to że drużyna z Lizbony będzie największymi przegranymi sezonu.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 maja 2013, 22:40

e tam, kogo tam obchodzi jakis puchar dla druzyn drugiej kategorii. Chelsea musi leczyc kompleksy i sie zadowalac takimi trofeami, bo czyms musza upchac te gabloty, bo przed przyjsciem Romka byli marna druzyna bez sukcesow :smile:


Zablokowany