Ekstraklasa 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem w sezonie 2011/2012?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 19:18

trayor pisze:, a Śląsk w tym sezonie zagrał nieźle w el. LE.
Zapomniałeś o kompromitacji z cyganami. ile było 4-1 czy 4-0 ? No tak całkiem niezły wynik.

O przegranym sezonie napisze później, jak usłyszę że Skorża odchodzi.
Cóż tak to się kończy jak gra się 5 obrońcami, z jednym napastnikiem, który jest rozgrywającym.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 19:25

oliver pisze:O przegranym sezonie napisze później, jak usłyszę że Skorża odchodzi.
Ziomek, wierzysz w to?! :lol:

Ja nie. Nie uwierze, ze gosc zrezygnuje ze 100.000 zł meisiecznie. Gosc nie ma honoru.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 19:26

oliver pisze:
trayor pisze:, a Śląsk w tym sezonie zagrał nieźle w el. LE.
Zapomniałeś o kompromitacji z cyganami. ile było 4-1 czy 4-0 ? No tak całkiem niezły wynik.
No tak Warszawka... Jad i Trucizna... Co tam u Was? :lol:

Polecam wywiad z Lenczykiem przeprowadzony świeżo po meczu. "Potężne" drużyny miały zmieść Śląsk? Chyba nie są takie potężne.

Przeciętny Śląsk wygrał słabą ligę. Pozdrawiam.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 21:53

oliver pisze:
trayor pisze:, a Śląsk w tym sezonie zagrał nieźle w el. LE.
Zapomniałeś o kompromitacji z cyganami. ile było 4-1 czy 4-0 ? No tak całkiem niezły wynik.
Widzę, że w stereotypach o kibicach Legii jest więcej niż ziarno prawdy. :wink: Jeśli mówisz o meczu z Rapidem, a nie "cyganami" to nie było ani 4-1, ani 4-0.

Trzeba przyznać, że marny był poziom rozgrywek w tym sezonie i nikt na to mistrzostwo w pełni nie zasłużył, ale bardzo się cieszę, że zdobył je Śląsk. 8) Należało się Lenczykowi za to co zrobił, z niema co ukrywać, nie najmocniejszą drużyną.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:18

No co tu dużo mówić - mimo wszystko gratulacje dla Śląska. Mistrz to zawsze mistrz a Śląsk zdobył go będąc underdogiem za co należą się dodatkowe gratulacje.

Poziom tej ligi jest żenujący i nie mówię tego tylko dlatego, że nie wygrała jej Legia. Z jednej strony, bardzo dobre występy w pucharach, zwycięstwo z Rapidem, Hapoelem, Spartakiem i wyrównana walka ze Sportingiem. Z drugiej takie cyrki i wyjątkowo marna walka o mistrza - naprawdę nie wiem co o tym sądzić. Czy w tym roku nie mamy najsłabszego mistrza wszechczasów?

Liczę na dymisję Skorży i małą rewolucję w klubie bo tak dalej być nie może.
trayor pisze:Widzę, że w stereotypach o kibicach Legii jest więcej niż ziarno prawdy. Jeśli mówisz o meczu z Rapidem, a nie "cyganami" to nie było ani 4-1, ani 4-0.
Było 4-1 w dwumeczu. Robi to jakąś różnicę? Nie wydaje mi się, żeby występ Śląska był niezły - ja bym powiedział, że to co zrobili to był ich obowiązek a że nie pokonali Rapidu? No cóż, nie zamierzam się napinać ale Legia pojechała ich w obydwu meczach.


trayor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2007
Posty: 181
Rejestracja: 28 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 23:38

Mietson pisze:
trayor pisze:Widzę, że w stereotypach o kibicach Legii jest więcej niż ziarno prawdy. Jeśli mówisz o meczu z Rapidem, a nie "cyganami" to nie było ani 4-1, ani 4-0.
Było 4-1 w dwumeczu. Robi to jakąś różnicę? Nie wydaje mi się, żeby występ Śląska był niezły - ja bym powiedział, że to co zrobili to był ich obowiązek a że nie pokonali Rapidu? No cóż, nie zamierzam się napinać ale Legia pojechała ich w obydwu meczach.
Chyba jak nie napiszę to nikt nie sprawdzi - w pierwszym meczu we Wrocławiu było 1-3, w drugim 1-1. No dobra, może ich występ w pucharach nie był dobry. Ale nazywanie go kompromitacją z powodu porażki z drużyną, której liga była w tamtym momencie kilkanaście miejsc wyżej w rankingu UEFA to już jest ok? Nikt nie wymagał od Śląska więcej. Kadrę mają jaką mają. Przeszli dwie rundy, odpadli w "przedsionku" fazy grupowej. Dla mnie w porządku.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 11:21

Jeszcze tylko chciałem wrzucić filmik z Poznania ukazujący elokwencję i nienaganne maniery Semira Stilicia:
http://www.youtube.com/watch?v=9a6ZXWAZ1_o


pawełek89

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 stycznia 2009
Posty: 241
Rejestracja: 26 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 15:48

Liga slaba ale emocje do ostatniej sekundy :)
Śląsk mial rewelacyjna runde jesienna w tedy inne druzyny dolowaly na wiosne to sie odwrocilo to Śląsk dolowal a reszta ciulala punkty.

wedlug mnie Śląsk zasluzyl na Mistrzostwo.Zaraz ktos posadzi mnie o brak obiektywizmu bo jestem z Motoru,ale taka jest moja ocena tego sezonu.


Mistrz mistrz WKS 8)


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 17:49

Fragment artykułu z Weszło:

- Do zobaczenia za rok - powiedział reporter.
- Zobaczymy, czy za rok - odparł Kafarski i wymownie się uśmiechnął.


Osobiście wątpię w fuzję Termalici i Cracovii. To byłby już gruuuba przesada...



Stilić niestety chce zostawić po sobie jak najgorsze wrażenie. Umiejętności ma ogromne. Lech powinien sobie pluć w brodę, że nie sprzedał go wtedy, gdy mógł zarobić ogromną na polskie warunki forsę. Oby z Rudniewem nie popełnili tego błędu.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 20:11

Wiecie co? Ja nie znoszę Legii. Nie lubię ich piłkarzy, kibiców i sposobu prowadzenia klubu. Jednak muszę powiedzieć o Legii jedną rzecz: świetnie zareagowali na odpał Stilicia. Napisali oficjalne pismo, którego najlepszy fragment brzmi:

"Rozumiemy euforie zawodnikow z Poznania wywolana wywalczeniem zaszczytnego czwartego miejsca w lidze, ale sposob, w jakis swietowali ten niezwykly sukces jest nie do przyjecia."
:lol:
Dobra polewka, czy to mi się dzisiaj, w ten radosny dzień, wszystko podoba?


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 21:04

Kolego z Warszawy proponuję pogodzić się z tym, że 'piłkarze' Legii zwyczajnie dali... dali ciała. Mając mistrzostwo już prawie w kieszeni dostają w twarz od Lechii i zostają sprowadzeni na ziemię. Takiego frajerstwa nie da się puścić płazem. Jednak zostańmy przy krytyce naszych, a nie jeździmy po Śląsku. Śląsk wygrał mistrzostwo bo w decydujących momentach potrafił dać z siebie wszystko.

Gdy w zeszłym roku Skorża doprowadził Legię do zdobycia PP całowalibyście go po tyłku najchętniej, gdy Legia pokonała Spartak znów był prawie jak Bóg, gdy w tym roku wygraliśmy PP też było jak to wspaniale nas poprowadził, gdy znienawidzony zarząd szukał nowego trenera staliście za Maciejem murem, a teraz gdy piłkarze zlali sobie wszystko... 'po co walczyć, przecież pieniądze dostaniemy i tak'... oczekujecie jego dymisji.

Jestem silnie związany z Legią. Nie mogę wybaczyć naszym 'piłkarzom' takiego frajerstwa ale swej złości nie będę wyładowywał na tych, którzy po prostu okazali się od nas lepsi.

Śląsk - gratuluje wam mistrzostwa, woli walki i konsekwencji oraz z pełną szczerością życzę powodzenia w drodze do LM. Może w końcu się Polakom uda.

Pozdrawiam wszystkich kibiców i 'kibiców'.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 13:14

yanquez pisze:Wiecie co? Ja nie znoszę Legii. Nie lubię ich piłkarzy, kibiców i sposobu prowadzenia klubu. Jednak muszę powiedzieć o Legii jedną rzecz: świetnie zareagowali na odpał Stilicia. Napisali oficjalne pismo, którego najlepszy fragment brzmi:

"Rozumiemy euforie zawodnikow z Poznania wywolana wywalczeniem zaszczytnego czwartego miejsca w lidze, ale sposob, w jakis swietowali ten niezwykly sukces jest nie do przyjecia."
:lol:
Dobra polewka, czy to mi się dzisiaj, w ten radosny dzień, wszystko podoba?
No ja też nie lubię zarządu Legii, sposobu prowadzenia klubu (ale lubię piłkarzy i kibiców :D) ale to mi się podoba. Jeszcze wrzucę odpowiedź Stilicia na zarzuty:

http://legionisci.com/news/48283_Stilic ... walem.html

A może głupiutki Semirek dalej nie wie co mówi? :rotfl: Oczywiście żartuję, przecież on dobrze mówi po polsku a do tego jest bośniakiem więc dobrze wiedział co to znaczy. Pewnie teraz zpeniał bo sobie zdał sprawę z tego, że mogą go czekać niemiłe konsekwencje.

Swoją drogą, to równie śmieszni są kibice Lecha, że to podchwycili. Stilić od dawna nosi się z zamiarem odejścia i nigdy na lechitę nie pozował ale niektórzy momentalnie mu wszystko po tym zajściu wybaczyli :lol:
qUIET pisze:Gdy w zeszłym roku Skorża doprowadził Legię do zdobycia PP całowalibyście go po tyłku najchętniej, gdy Legia pokonała Spartak znów był prawie jak Bóg, gdy w tym roku wygraliśmy PP też było jak to wspaniale nas poprowadził, gdy znienawidzony zarząd szukał nowego trenera staliście za Maciejem murem, a teraz gdy piłkarze zlali sobie wszystko... 'po co walczyć, przecież pieniądze dostaniemy i tak'... oczekujecie jego dymisji
Dlaczego piszesz "całowalibyście", "staliście"? Przecież Ty też jesteś za Legią. A nawet jeśli nie podzielasz tej opinii to wypadałoby nie generalizować. No i w sumie to nie wiadomo za bardzo do kogo kierujesz zarzuty.

Ja nigdy Maciusia nie całowałem po tyłku. Szanowałem go, aczkolwiek po zeszłym sezonie miałem mieszane uczucia kiedy zostawał na stanowisku. Uważam, że to dobry trener ale w Legii jest już skończony. Tłumaczenie go tym, że rozmontowali mu skład zimą to bzdury - nawet jeśli to nie tłumaczy go aż tak fatalna gra i wyniki. Owszem, stracił kluczowych graczy na 3 pozycjach ale wciąż miał mocną kadrę. Przez długi czas uważałem go za trenera, który przedkłada styl nad skuteczność i długo stałem po jego stronie ale ostatnio graliśmy w żenującym stylu i wygrywając 1 mecz na 5. Jego czas w Legii dobiegł końca. Nieco pogubiłem się w tym zamieszaniu ale czym z nim przedłużono kontrakt, czy nie? W każdym razie, oczekuję, że jeśli Skorża nie podda się sam, to zarząd podziękuje mu za pracę.


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 19:55

Mietson pisze:
qUIET pisze:Gdy w zeszłym roku Skorża doprowadził Legię do zdobycia PP całowalibyście go po tyłku najchętniej, gdy Legia pokonała Spartak znów był prawie jak Bóg, gdy w tym roku wygraliśmy PP też było jak to wspaniale nas poprowadził, gdy znienawidzony zarząd szukał nowego trenera staliście za Maciejem murem, a teraz gdy piłkarze zlali sobie wszystko... 'po co walczyć, przecież pieniądze dostaniemy i tak'... oczekujecie jego dymisji
Dlaczego piszesz "całowalibyście", "staliście"? Przecież Ty też jesteś za Legią. A nawet jeśli nie podzielasz tej opinii to wypadałoby nie generalizować. No i w sumie to nie wiadomo za bardzo do kogo kierujesz zarzuty.

Ja nigdy Maciusia nie całowałem po tyłku. Szanowałem go, aczkolwiek po zeszłym sezonie miałem mieszane uczucia kiedy zostawał na stanowisku. Uważam, że to dobry trener ale w Legii jest już skończony. Tłumaczenie go tym, że rozmontowali mu skład zimą to bzdury - nawet jeśli to nie tłumaczy go aż tak fatalna gra i wyniki. Owszem, stracił kluczowych graczy na 3 pozycjach ale wciąż miał mocną kadrę. Przez długi czas uważałem go za trenera, który przedkłada styl nad skuteczność i długo stałem po jego stronie ale ostatnio graliśmy w żenującym stylu i wygrywając 1 mecz na 5. Jego czas w Legii dobiegł końca. Nieco pogubiłem się w tym zamieszaniu ale czym z nim przedłużono kontrakt, czy nie? W każdym razie, oczekuję, że jeśli Skorża nie podda się sam, to zarząd podziękuje mu za pracę.
Piszę do osób, które tak bardzo domagają się porzucenia stanowiska trenera Legii przez Maćka. Co on winny, że piłkarze w decydującym momencie sezonu zlali sobie wszystko kompletnie? Myślę, że przy ich nastawieniu żadna, nawet najlepsza taktyka czy motywacja nie dałyby nic. Przegrany (a tak właśnie należy go nazwać - zdobycie pucharu krajowego to znów tylko nędzna nagroda 'pocieszenia' (choć mnie jakoś nie cieszy)) sezon jest głównie winą piłkarzy. Jeśli na miejscu Skorży miałbym się podać do dymisji to nie ze względu na klęskę, a na to, że z taką zgrają kopaczy nie da się pracować.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:24

Nie mamy słabych piłkarzy Śląsk potrafiliśmy ograć 4-0 w pucharach walczyliśmy jak równy równy z drużynami z Rosji Rumuni Izraelu Turcji czy Portugalii a nie umiemy z Lechia Cracovia Jagiellonią czy Podbeskidziem. Na pewno nie mamy kopaczy. Trener jest do bani niech zjeżdża z Ł3. W jakiej lidzie drużyna która walczy o mistrza swojego kraju gra bez napastnika i 5 obrońcami. Ok Ljuboja to napastnik, ale to znaczy na papierze normalnie gra jako rozgrywający bo takowego w Legii nie ma. Nasz jedyny snajper do Blanco gdzie nie dano mu szansy, lepszy Kucharczyk (Smuda drugi mądry). Skorża out out out.

Co do kibica z Wrocławia nie będziemy kłócić się o jedną bramkę z cyganami. 4-2 4-1 czy 4-0. Leje na to. Zdobyliście mistrza i cieszcie się tym. Czy zasłużony?? kogo to obchodzi. Co do pucharów większe szanse daje Lechowi czy Legii niż Śląskowi.

Stilic podobno chciał grać na Legii. hehe W ogóle z jakiej paki Lech zrobił sobie fetę z zaszczytnego 4 miejsca. U nas 3 to porażka , a tam 4 euforia. Kompleksiarze!


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
lesiu89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2007
Posty: 25
Rejestracja: 13 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 20:49

Wybiegajac poza temat chcialbym sie spytac czy ktos bylby zainteresowany kupnem tej oto koszulki
http://www.juvestore.com/en/frontend/ho ... ce=StoreAd
Jesli bylby ktos zainteresowny niech da odp tu w tym zalaczonym linku
http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... 205#630205


ODPOWIEDZ