Liga Mistrzów 2011/12

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 20 maja 2012, 18:06

Hardcore. Jak liga mistrzów przestała mnie jakoś wielce emocjonować 5 lat temu tak półfinały i finał były po prostu nieprawdopodobne.

Po wczorajszym meczu wiem tylko, że żadne statystyki, żadne prawdopodobieństwo, żaden zamysł, żadnej logiki koniec końców w piłce nożnej nie ma.

Jeżeli istnieje jakiś bóg footballu to robi sobie konkretne jaja.

ranking trenerów Chelsea:
1. gość którego CV nie dało 4mies. temu posady w Birmingham City.
2.Avram Grant
(...)
3. Mourinho, Hiddink,Scolari, Ancelotti, Villas Boas. Czyli gruby hajs w garniturach,

Można wymienić przynajmniej 3-4 kampanie LM w której Chelsea miała zdecydowanie lepszy zespół. Wczoraj wygrała bez 4 podstawowych zawodników, wygrała wystawiając do 1szego składu gościa, którego nazwiska nie kojarzyłem ( chyba pierwszy raz w "moich czasach" LM").
Wygrała mimo że fatalny mecz zagrał Mata, bardzo słaby- Lampard.. wygrała stwarzając pół sytuacji w ciągu 90min.
Na pewno wygrała bo miała Drogbę. Chapeau Bas. :bravo:

Widzieliście autorytet Drogby? Terryego i Lampsa w trakcie celebracji praktycznie nie widziałem, Drogba mówił i robił wszystko- teraz puchar tam, teraz trzyma go ten... szok. Obrazek- jak kłaniał się jako jedyny swoim kibicom. Absolutnie przepiękny. Zjawiskowy. Jaram się jego mentalną siłą.

Drogba Idelanie pokazuje wszystkim FM-owym baranom jakie znaczenia ma wiek piłkarza.
Przywódca i dowódca, harujący w defensywie, w pomocy, strzelający gola. Popełnił chyba najefektywniejszy faul w historii LM. Za jednym razem wywalił Ribberiego ( Olić przestrzelił!) i psychicznie zniszczył Robbena.
Jeszcze ta zmiana Muller - van Buyten, Muller by wsadził tą setkę ze 115 minuty. Każdy by to wsadził oprócz Belga.
Di Matteo? Nie wiem, o co tu chodzi. Gość wygląda na niesamowicie wychillowanego typa, który wie, że nie musi niczego dotykać, a jego fairy tale- na które być może niezasłużył- może "padło na niego" - trwa. i Trwa. I dotrwało do końca.

Wygrała Chelsea w stylu Grecji. Wygrała mając NIELIMITOWANE, niczym nieograniczone szczęście. 5cm w lewo, w prawo Napoli na Stamford, Barcelony x2 i wczoraj Bayernu i by tego pucharu nie podnieśli... A jednak.
Moim zdaniem wygrała grając antyfutbol, grając brzydko, technicznie.. Nie zasłużyła na ten tytuł. Nie wygrała go perfekcyjną grą obronną- wygrała bo Gomez i RR chcieli tak bardzo, że nie potrafili strzelić nic- mimo że normalnie zrobiliby to z zamkniętymi oczami.

Szczęście pomaga lepszym? Nie bo wtedy wygrałby Bayern, Bardziej chcącym- absolutnie nie - Bayern chciał najbardziej. Więc komu pomaga? Nie mam pojęcia - afrykańscy voodoo szamani - Drogbie - a poza tym?

Bayern przegrał okrutnie. Jak za nimi jakoś specjalnie nie przepadam ( poza Robberym) to było mi ich strasznie szkoda.
Robben przerypał im cały sezon, wszyscy podejmowali w tym finale wyłączeni złe decyzje ( Heynckes! Gomez, Robben, Ribery...) decydującego karnego na swoją trybunę nie strzelił chłopak stamtąd..

Hardcorem jest piłka nożna.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 17:23

Jedenastka sezonu wg WhoScored:
Obrazek
Jak dla mnie Gomez zamiast Benzemy i Ramirez zamiast Robbena i byłoby ok :ok:

Verthongena brać zanim go ktoś sprzątnie z Amsterdamu za drobne...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 17:54

No za Benzemę Gomez albo Drogba.
Messi po raz 4 z rzędu królem strzelców LM, nieźle.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 18:16

Supersonic pisze: Drogba Idelanie pokazuje wszystkim FM-owym baranom jakie znaczenia ma wiek piłkarza.
oho, kolejny argument na poczekaniu wymyślony przez fanboya ADP - skoro Drogba zagrał dobrze półfinały i finał, Del Piero musi zostać w Juventusie, też dobrze by zagrał w finale!
hm... czekaj, czekaj... ADP ostatnio zagrał w jednym finale, gdzie zagrał jak na prawdziwego inwalidę przystało :think: your argument is invalid.


Nie mogę wyjść z podziwu nad SI portalu whoscored. Co prawda nie jestem maniakiem tego portalu jak kilku użytkowników tego forum, jednak system oceniania piłkarza jest bardzo dobry, w granicach "akceptowania" przez ludzkie ocenianie piłkarzy.
Chociaz ja bym zamienił Kroosa na Ramiresa.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 maja 2012, 18:20

pan Zambrotta pisze:Chociaz ja bym zamienił Kroosa na Ramiresa.
Ramires w jedenastce powinien się znaleźć, ale IMO w miejsce Holendra. Brazol rozegrał się dopiero wtedy, gdy Di Matteo przestawił go na skrzydło.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 12:56

pan Zambrotta pisze:
Supersonic pisze: Drogba Idelanie pokazuje wszystkim FM-owym baranom jakie znaczenia ma wiek piłkarza.
oho, kolejny argument na poczekaniu wymyślony przez fanboya ADP - skoro Drogba zagrał dobrze półfinały i finał, Del Piero musi zostać w Juventusie, też dobrze by zagrał w finale!
Pięknie wychwytujesz delikatne aluzje :twisted: ale..
nie na poczekaniu. Teraz powiedz czy zapłaciłbyś piłkarzowi 1mln pensji, w zamian za tylko i wyłącznie- decydującego gola w prestiżowym finale?
Co i tak jest fikcją, bo taki Drogba - w pojedynkę wygrał półfinał plus i tak wrzucał co jakiś czas bramę w przekroju całego sezonu.

Zrozum zatem wreszcie, że piłkarze- talizmany naprawdę się przydają.
Del Piero i Drogba to tacy boiskowi Capello'wie, że tak Ci jeszcze naświetlę o co mi biega.


Powiem jeszcze, że jeżeli będzie dane nam w najbliższym czasie zobaczyć jakiś finał to na pewno nie wygra go nam Quagliarella/Boriello/Matri. Vucinic dostaje 0,5% szans na to ode mnie.

W whoscored ( i rzeczywistości) Messi rywalizuja tylko z sobą samym. 9,0 za LM, chyba 9,3 za ligę.. 4 raz z rzędu tytuł najlepszego strzelca LM, w przyszłym sezonie zaatakuje podium wszechczasów tych rozgrywek. Ja pieprze, co za dominacja...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 12:59

Supersonic pisze:Powiem jeszcze, że jeżeli będzie dane nam w najbliższym czasie zobaczyć jakiś finał to na pewno nie wygra go nam Quagliarella/Boriello/Matri. Vucinic dostaje 0,5% szans na to ode mnie.
racja, ostatni finał wygrał nam Del Piero, tak jak na wielkiego mistrza przystało.

Zaskakujące jest to, że angielskie drużyny w komplecie stawią się na LM. Z jednej strony dobrze, może Udinese trafi na kogoś łatwiejszego.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 13:20

Campagnaro naprawdę grał aż tak świetnie w tym sezonie? Grał dobrze w tych meczach Napoli, które akurat oglądałem ale myślałem że to tylko takie jednorazowe wyskoki.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 13:26

francois pisze:Jedenastka sezonu wg WhoScored
Rozumiem, że to '11' sezonu w LM 11/12, zgodnie z tematem? Bo ogólna '11' sezonu według whoscored wygląda następująco:

--------------ter Stegen-----------------
Piszczek-Chiellini-Mascherano-Marcelo
Cazorla-----Pirlo-----Xavi-----Ronaldo
-----------Messi-------Ibrahimovic------

natomiast '11' sezonu według Eurosportu to:

------------------Buffon--------------------
Piszczek-Hummels-Mascherano-Bedimo
-------------------Pirlo---------------------
-----Hazard----Kagawa----Ronaldo------
-----------Messi--------Huntelaar---------

Każdy portal proponuje coś innego.
francois pisze:Verthongena brać zanim go ktoś sprzątnie z Amsterdamu za drobne...
Chyba za późno. Ponoć jest bardzo blisko Tottenhamu


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 14:01

Ouh_yeah pisze:Campagnaro naprawdę grał aż tak świetnie w tym sezonie? Grał dobrze w tych meczach Napoli, które akurat oglądałem ale myślałem że to tylko takie jednorazowe wyskoki.
O.o gdzieś ty się uchował? Przewyższał resztę swoich kolegów z obrony o klasę albo i dwie.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 14:08

Być najlepszym obrońcą Napoli to akurat nie jest jakiś powalający wyczyn, ale ja widzę go w 11 Champions League i zastanawiam czy aż tak świetnie grał :think: Chyba po prostu chcieli dać kogoś z Napoli, żeby zaznaczyć ich fajną przygodę w tym roku.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 14:11

SKAr7 pisze:
Ouh_yeah pisze:Campagnaro naprawdę grał aż tak świetnie w tym sezonie? Grał dobrze w tych meczach Napoli, które akurat oglądałem ale myślałem że to tylko takie jednorazowe wyskoki.
O.o gdzieś ty się uchował? Przewyższał resztę swoich kolegów z obrony o klasę albo i dwie.
A jednak Vidal ładnie go wkręcił w ziemię.
Ale nie powiem, rzadko go oglądam, ale np. pierwszy mecz z Chelsea miał dobry.

Tymi "11" sezonu nie ma co się przejmować za bardzo, zawsze jest to mocno subiektywne, choć miło jak są tam "nasi".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 15:17

pumex pisze:Każdy portal proponuje coś innego.
to potwierdzone info?

dla mnie sprawa jest prosta:
Buffon - Piszczek, Lescott, Barzagli, Lahm - Pirlo, Kagawa, Alonso - Cristiano Ronaldo, Lewandowski, Messi


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Tacchinardi.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 stycznia 2012
Posty: 222
Rejestracja: 16 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 15:27

Ouh_yeah pisze:Być najlepszym obrońcą Napoli to akurat nie jest jakiś powalający wyczyn, ale ja widzę go w 11 Champions League i zastanawiam czy aż tak świetnie grał :think: Chyba po prostu chcieli dać kogoś z Napoli, żeby zaznaczyć ich fajną przygodę w tym roku.
WhoScored działa na ocenach poprzez statystyki, nie własne przemyślenia. Jest tam bo średnia jego ocen jest gorsza na tej pozycji tylko od Vertonghena, a nie żeby zaznaczyć przygodę Napoli.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 maja 2012, 15:36

pan Zambrotta pisze:
pumex pisze:Każdy portal proponuje coś innego.
to potwierdzone info?
Sam nie wiem :think:
pan Zambrotta pisze:Buffon - Piszczek, Lescott, Barzagli, Lahm - Pirlo, Kagawa, Alonso - Cristiano Ronaldo, Lewandowski, Messi
To żeś dowalił z tym Lescott'em :wink: Jeśli do '11' sezonu chciałbyś wrzucić stopera z City, to tylko Kompany'ego. Lescott grał o wiele słabiej od Belga. Podejrzewam, że nie byłby uwzględniany w '11' PL a co dopiero w europejskiej.
Ale wiem... sprawa subiektywna :wink: Statami nie będę zarzucał, bo to nie moja działka 8)


Obrazek
ODPOWIEDZ