Liga Mistrzów 2011/12

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 23:49

zahor pisze:Swoją drogą to jak myślisz, jaki wynik z tak grającym Arsenalem ugrałby na wyjeździe bajeczny Juventus z soboty?
Nie interesuje mnie to, bo nie gramy w LM, gdybyśmy w niej występowali, to Conte by inaczej wszystko rozplanował i przygotował zespół, a jak wiadomo tutaj wszystko jest możliwe. Można wygrać w lidze na trudnym terenie, a potem dostać baty w Champions League.
zahor pisze: Teraz okazuje się że Ibra to taki leszcz co drużynie powyżej poziomu Bari gola nie umie strzelić (mimo że w tym sezonie trafił już przeciwko Barcelonie i Arsenalowi)
Czyli Ibra trafił "Wielkiemu Arsenalowi"? Tak właśnie brzmi ton Twojej wypowiedzi. A jak nasi zawodnicy wygrywali z Milanem i interem oraz remisowali z Napoli, to oczywiście wg ciebie te zespoły były wtedy bez formy - i tutaj właśnie wychodzi obiektywizm zahora. Zmień sobie od razu rangę na "milanista" łatwiej będzie z tobą rozmawiać.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 23:53

Bubu1899 pisze:
pablo1503 pisze:
Bubu1899 pisze:No tak, Milan ma tylko 11 osobową kadrę, która gra cały sezon bez zmian, omijaja nas kontuzje itd
Zapomniałem, że Milan co tydzień wychodzi z inną kadrą na mecz. Sorry, my bad :oops:
Bycie w pierwszej 5 na 14 piłkarzy jest o wiele większym wyróżnieniem.
http://www.acmilan.pl/zespol/kadry_arch/kadra_11_12.php

Tak, mamy 14 osobową kadrę \o/
Uwielbiam takie dyskusje :D
Ja też lubię takie dyskusję.
Źle zinterpretowałeś moje słowa, gdy napisałem o 14-sto osobowej kadrze. Polska to kraj wolny, więc nie mam zamiaru Cię o nic obwiniać
8)


Obrazek
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 23:55

Ja nic nie musiałem interpretować.
Napisane było "czarno na białym" w piątce na czternastu. A Milan nie ma czternastu zawodnikow w kadrze, dlatego Nocerino nie może byc "tylko" w piątce spośród czternastu. Bo jest ich znacznie więcej.

Czternastu to w kluczowym momencie było kontuzjowanych.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 marca 2012, 23:58

Zahor, tak Cygan to leszcz bo wiesz... dla niektórych liczy sie cos wiecej niz umiejetnosci na boisku..dla mnie jest tania bardzo dobra ,,piiiiiiiii'' . Tak wole slabego Vucinica niz <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> cygana, dziwne ? nie , nie dla kogos dla którego futbol to nie tylko czysta kalkulacja i wyniki .


Obrazek
Marcin_ACM

Milanista
Milanista
Rejestracja: 14 lutego 2007
Posty: 291
Rejestracja: 14 lutego 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:00

Po pierwszym meczu wnioski, że Zlatan jest boski, a Arsenal cieniasy, a po rewanżu Zlatan cienias a Arsenal boski.. Jak fajnie się czyta te niektóre komentarze :smile:

Jesteśmy w 8 najlepszych LM. W końcu przeszliśmy drużynę angielską, bo takie nam ewidentnie nie pasują. Pozostanie 7 rywali. Właściwie poza Barcą i Realem, nie widzę żadnej rewelacji. Bayern cieniuje strasznie i jest skłócony, zresztą może nawet odpadnie z Basel. Ktoś z pojedynku przeciętniaków w swoich ligach a więc Marsylia - Inter? Napoli, które zaspiewa Chelsea football's coming home. APOEL? Lyon, który przegrał już 10 meczow w tej cienkiej lidze? Właściwie losowanie ćwierćfinałów będzie dla mnie jeszcze bardziej emocjonujące niż dzisiejszy mecz, oby nie trafić na "Hiszpanię" :pray: Jeszcze nie teraz.. 8)


Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:27

@ Cabrini jak myślisz, dlaczego gadasz tu sam ze sobą ? :prochno:
------------
Nie radzę oceniać Milanu na podstawie pierwszej połowy tego meczu, wiadomo że jak się ma zapas 4 goli to mogą być problemy z odpowiednim nastawieniem , a przede wszystkim - Arsenal rzucił się do furiackiego ataku od początku a takiego tempa się nie da utrzymać przez 90 minut... druga połowa była już zupełnie inna, Milan miał więcej z gry. 3-0 nie do końca oddaje przebieg tego meczu. Już zaczynacie z chimerycznym Milanem, spokojnie, pamiętajcie że granie na 3 frontach to masakra i trzeba się bardzo oszczędzać , szczególnie z takimi kontuzjami.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:33

Pontius21 pisze:Nie radzę oceniać Milanu na podstawie pierwszej połowy tego meczu, wiadomo że jak się ma zapas 4 goli to mogą być problemy z odpowiednim nastawieniem , a przede wszystkim - Arsenal rzucił się do furiackiego ataku od początku
nie obraź się, ale to bardzo słabe tłumaczenie się.
Jak ktoś prowadzi 4:0 to normalką jest, że po trzydziestu minutach ma prawo stracić przewagę?
Sorry, ale byliście o krok od (kolejnej) kompromitacji na oczach całej Europy i to, że doprowadziliście do takiej sytuacji to tylko wasz problem i wasza wina, a nie zasadnicza reguła dla każdej drużyny.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:41

No tak, bo każda inna druzyna majac zapas 4 bramek wychodzi (na boisku rywala) w najmocniejszym ustawieniu i rzuca sie na niego.
Tylko Milan tak nie robi.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Pontius21

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2008
Posty: 156
Rejestracja: 24 listopada 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:43

Każdej drużynie zdarzają się katastrofalne mecze/połowy, kibic Juve będzie chciał podkreślać te momenty w grze Milanu i wyciągać na ich podstawie daleko idące wnioski a kibic Milanu będzie to robić z Juventusem, taka kolej rzeczy (ja też nigdy nie przestałem się śmiać np. z dwumeczu Juve - Lech). Możecie sobie wmawiać że takie momenty w Milanie są regułą bardziej niż w innych drużynach jeśli to wam doda otuchy :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 00:48

Bubu1899 pisze:No tak, bo każda inna druzyna majac zapas 4 bramek wychodzi (na boisku rywala) w najmocniejszym ustawieniu i rzuca sie na niego.
Tylko Milan tak nie robi.
To tak jakby w pierwszych minutach strzelić 4 bramki. Nie wiem co wtedy robi Milan, ale byłoby wskazane, aby po pierwszej połowie z 4:0 nie zrobiło się 4:3. Prawda jest taka, że Milan dzisiaj w ogóle nie kontrolował gry, nie wiem po co szukać tutaj gdziekolwiek jakiegokolwiek usprawiedliwienia.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 01:02

Bubu1899 pisze:No tak, bo każda inna druzyna majac zapas 4 bramek wychodzi (na boisku rywala) w najmocniejszym ustawieniu i rzuca sie na niego.
Tylko Milan tak nie robi.
nikt tu nie mówi o rzucaniu się na rywala, ale o zwykłej kontroli tego, co się dzieje na boisku... Milan w pierwszej połowie był bezradny i nie miał kompletnie wpływu na przebieg gry. Tacy gracze jak Mesbah, Nocerino biegali z pełnymi portkami, Robinho odbijał się od obrońców a Ibrze włączył się tryb drewno mode.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 01:05

Bubu1899 pisze:No tak, bo każda inna druzyna majac zapas 4 bramek wychodzi (na boisku rywala) w najmocniejszym ustawieniu i rzuca sie na niego.
Tylko Milan tak nie robi.
Człowieku, to są piłkarze z ogromnymi kontraktami, ludzie którzy zarabiają miliony i walczą o najwyższe cele. Rusz trochę kaskiem, tu nie chodzi o to żeby Milan wyszedł ustawieniem 3-5-8, tylko o to, żeby pokazał dzieciakom z Arsenalu jak się gra w piłkę. Macie lepszych i bardziej doświadczonych zawodników, którzy powinni wiedzieć jak się gra w takich meczach, a zobaczyliśmy kompletnie co innego. Rozentuzjazmowany Arsenal i całkowicie sparaliżowany Milan, nie powiesz mi chyba, że Rossoneri zagrali dobry mecz? Zagrali fatalnie, róbcie zrzutkę na flaszkę dla Abiattiego, bo byliście o krok od kolejnej w Europie (po Deportivo i Liverpoolu) kompromitacji.

Co do Nocerino. Nikt nie mówi, że on nie potrafi grać w piłkę, bo nie grałby i w Juve i w Milanie. On po prostu tak jak nasz Pepe czy choćby Matri nigdy nie przeskoczy pewnego, solidnego poziomu.

I przestań zachowywać się jak nieogarnięte dziecko, bo dobrze wiesz, że cały zamęt w tym temacie wprowadzasz Ty, swoimi próbami docinek.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 01:05

Prawda jest taka, że Milan dzisiaj w ogóle nie kontrolował gry, nie wiem po co szukać tutaj gdziekolwiek jakiegokolwiek usprawiedliwienia.
Ostatnie 30 minut spotkania to zdecydowanie wiecej (+ bardziej groznych) akcji Milanu i nieudolne ataki Arsenalu, ktore rozbijały się o obrone.
To chyba jest kontrola?


EDIT: Batras_01 bo w Arsenalu graja wolontariusze, ktorzy nie maja pojecia co to profesjonalne granie, mecze o wysoka stawkę, wysokie kontrakty itd itp
Zamęt? Ja sie tylko nabijam z niektorych bredni ktore tu serwujecie.
Ostatnio zmieniony 07 marca 2012, 01:09 przez Bubu1899, łącznie zmieniany 1 raz.


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 01:08

Bubu1899 pisze:
Prawda jest taka, że Milan dzisiaj w ogóle nie kontrolował gry, nie wiem po co szukać tutaj gdziekolwiek jakiegokolwiek usprawiedliwienia.
Ostatnie 30 minut spotkania to zdecydowanie wiecej (+ bardziej groznych) akcji Milanu i nieudolne ataki Arsenalu, ktore rozbijały się o obrone.
To chyba jest kontrola?


EDIT: Batras_01 bo w Arsenalu graja wolontariusze, ktorzy nie maja pojecia co to profesjonalne granie itd itp
Uefa zmieniła zasady? Mecz trwa 30 minut?

Porównaj sobie składy obu drużyn i domyśl się o co mi chodzi. Takiej drużynie nie przystoi wyjść na boisko ze związanymi nogami a, lin pozbywać się po przerwie.
Ostatnio zmieniony 07 marca 2012, 01:12 przez Bartas_01, łącznie zmieniany 1 raz.


Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2012, 01:10

Uefa zmieniła zasady? Mecz trwa 30 minut?
Język polski przestał byc dla Ciebie zrozumiały? Ktos pisze, że Milan nie kontrolował w ogóle, a ja odpowiadam, ze to nie prawda bo ostatnie 30 minut bylo nadzwyczaj spokojne (a raczej cała druga połowa poza akcja VP) a Ty o jakis zmianach zasad? :rotfl:


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
ODPOWIEDZ