Anderlecht vs Wisla !!!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
RaYo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 100
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 10:25

Anderlecht-Wisła 1:2
Wisła-Anderlecht 2:2
a 1 fazie grupowej Wisła bedzie 3. i czeka ją Uefa


JUVE PER SEMPRE.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 12:07

RaYo pisze:Anderlecht-Wisła 1:2
Wisła-Anderlecht 2:2
a 1 fazie grupowej Wisła bedzie 3. i czeka ją Uefa
no w 1 fazie...bo przeciez drugiej nie bedzie od tego sezonu :wink:


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 14:56

Ja jestem optymistą. Jeżeli tylko obrona nie zawali ( Nawotczyński jest dobry, w końcu urodził się i grał najpierw w Ciechanowie :lol: ) Pomoc, Nio bo jeszcze te nasze akcje oskrzydlajęce - hehe, napewno będą groźne. Ale w końcu od czego jest Szymkowiak i Żurawski. Oni pokierują grą. A i jeszcze ten nieobliczalny Piekutowki ( i tak najśmieszniejsze było wyjście Angelo w meczu z Schalke :-D )


Obrazek
mazi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2003
Posty: 13
Rejestracja: 13 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 15:35

ja tez mam taka nadzieje ze biala gwiazda wygra a potem w grupie trafi na juve. to moje marzenie :-D jestem za juve 7 lat i marze o tym aby zobaczyc ich na zywo. a co do wisly to henio jest wspanialym trenerem i na pewno ustawi ich tak ze wygraja


mazi
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 17:54

Dziś mamy wielkie święto futbolu w Polsce. Pozostaje tylko siadać, kibicować i wierzxyć w sukces. Mój brat pojechał do brukseli więc jak dostanę relację to napiszę wam jak to wyglądało z bliska.
Co do meczu wisła juve to wydaje mi się mr. krzysiu, że trochę przeceniasz możliwości wisły. Drużyny, które zostawiła w pobitym olu nie dorównują juve. Przewidywał bym 3-0 i w pierwsym meczu, a w drugim wynik zależałby od składu w jakim juve wystąpi. Ale gratuluję Ci wiary w swoją drużynę. Pozdrawiam


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 18:15

HMMMMM dzziś chciałbym żeby wisła wygrała i na pewno będe oglądał w ten mecz oby wisła przeszła Anderleht ale będzie ciężko zwłaszczza że bramkarz wisły sie dziś przerziębił


Dawniej Virus[Mauro].
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 19:53

Ale tu zawiewa marzeniami :D
Bardzo bym chciała aby Wisła wygrała ten dzisiejszy mecz i mecz u siebie. Na serio będę trzymać kciuki zresztą jak w zeszłym sezonie w których to meczach z Parmą i Schalke pokazał kawał na serio dobrego grania ale tak tak jest ale po tym penegiryku na czaść Wisły chopy nie czarujmy się Wisła Juve :D :D :D
Ja bym baaaaaaaardzo chciała aby byli razem w grupie to bym nazbierała kase i jedziem na mecz oczywiście w pasiaku :D Patrzeć na pogrom nad Wisłą. Poprostu niestety Wisła jeszcze nie jest tak dobra Rozumiem Anderleht ale Juve.........sami wiecie


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2003, 11:23

Rozumie ktos co ona napisala??
Juz po meczu i Wisla dostala 3:1 (powinno byc z 6, 7:2) i zalosne bylo gadanie ze Wisla dorownuje klasa Juventusowi!! Czlowieku zejdz na Ziemie!!! LOL
Jeszcze sa nikle szanse w rewanzu, ale jakos w to watpie, lepiej niech cofna dyskwalifikacje Uche! :lol:


ODPOWIEDZ