Ronaldo kończy karierę

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2011, 20:04

Dzisiaj Ronaldo Luis Nazario da Lima (popularny Ronaldo) zakończył karierę. Mimo, iż nie byłem nigdy jego wielkim fanem, to ciężko nie docenić talentu. To kolejny zawodnik, który stał się gwiazdą, kiedy byłem małym dzieciakiem, a teraz kończy swoją przygodę z futbolem. Trochę dziwne uczucie, hehe. Oto krótki przewodnik po jego karierze: Klik


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2011, 20:55

Również nigdy nie przepadałem za Ronaldo. Ponad dekadę grał w klubach których nie lubię (inter, Real, Milan) i w dziecięcych czasach był obok Beckhama najmniej ulubionym przeze mnie piłkarzem na świecie :P. Jak ja nie lubiłem tamtego Realu, tego się nie da opisać... Poza tym, pamiętam wypowiedzi Brazylijczyka na temat scudetto 1998 i 2002.
Kilka lat temu jednak zaczynałem doceniać jego klasę i umiejętności, dlatego sam muszę przyznać, że był jednym z najlepszych napastników świata w historii piłki nożnej. Dzisiaj mamy następnego Ronaldo w Realu, ale z obu tych piłkarzy zdecydowanie wolę tego pierwszego.


Filippo911

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 531
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2011, 21:06

Niezaprzeczalnie , Ronaldo był ikoną - gwiazdą największej wielkości . również nigdy nie byłem jego wielkim fanem , ale byłbym niepoważny gdybym nie doceniał jego umiejętności .
Tzw. "kontuzjogenność" trochę mu namieszała w karierze , dodatkowo dziwne wzrosty formy proporcjonalne do wzrostu wagi :prochno:
wszystko się kiedyś kończy - c'est la vie


fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2011, 21:07

I właśnie tamten Real z 02/03 został zmieciony przez Juventus i tak to się wszystko dla wielu zaczęło :)... Mimo wszystko piłkarz niesamowity, w szczególności na MŚ w 2002.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 lutego 2011, 15:56

Kolejna legenda futbolu kończy karierę :płaczę:

W prawdzie z Juve nie miał nic wspólnego (oprócz kilku bramek, które nam strzelił :( ), ale tacy piłkarze rzadko się trafiają. Szkoda, że od czasu kontuzji kolana w Milanie całkiem obniżył już loty...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 15:36

wywołuje emocje... Szacunek dla Ronaldo, piłkarz klasowy, nie da się ukryć, mimo, że grał w interze, czapki z głów.
Faktycznie dziwne uczucie jak się widzić kogoś kto zaczyna karierę i widzi jak ją kończy. Ale bylo już kilku takich piłkarzy ostatnimi latami.
Nalezy podziękować za złotą kartę w historii piłki nożnej.


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 15:45

Krystyna powinna czyścić mu buty aby mógł nosić to nazwisko na plecach...


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 16:02

ja zawsze go ceniłem, zawsze miałem go za lepszego od kryśki. Niezaprzeczalnie jeden z najlepszych napastników i ogólnie zawodników w historii futbolu. Nawet, gdy śmiali się z niego, że jest gruby to na lajcie wyprzedzał wszystkich obrońców. jak dla mnie wielki piłkarz.

gOOD bYE Ronaldo


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 16:14

bajbek17 pisze:Krystyna powinna czyścić mu buty aby mógł nosić to nazwisko na plecach...
Dokładnie. Dla mnie zawsze był tylko jeden Ronaldo


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 16:31

Nigdy nie lubiłem Ronaldo, jakoś go zawsze za dużo - numer "9", łyżwa Nike i zęby Ronniego w swoim czasie były wszędzie - to taka obrzydliwa piłkarska popkultura, w której cieniu swoje rekordy po dziś dzień śrubuje Del Piero.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 18:02

Zacząłem interesować się futbolem gdzieś 96 roku, wtedy Ronaldo już brylował. Nigdy jakoś szczególnie nie zwracałem jednak na niego uwagi, przede wszystkim koncentrując się (śledząc telegazetę:) ) na Juventusie i Alexie Del Piero. Był to też czas kiedy moim idolem był Marek Citko.

Dzisiaj kiedy nie widzę już w Ronaldo zagrożenia bramki Juventusu i na spokojnie oglądając jego wyczyny mogę stwierdzić z całą pewnością, że był to piłkarz wybitny. Obok Zidane, najlepszy jakiego miałem okazję oglądać. Na boisku był niezwykły - drybling, swoboda i determinacja z jaką gnał na bramkę. Nawet z nadwagą stanowił największe zagrożenie z tego co pamiętam. Za kilka lat będę mógł pewnie wypowiedzieć się o Messim w podobnych superlatywach.

Cóż. Wielka szkoda, ale czas płynie nieubłaganie.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 16 lutego 2011, 18:03

ja to od zawsze mam tak, ze nie lubię tych, nad którymi wszyscy się spuszczają - Beckham, Ronaldinho, Ronaldo, teraz CR, Messi, Galaktyczny Real czy obecna Barca. Becksa, i Ronnich doceniłem dopiero kiedy zeszli z 'topu', tak samo przeszedł mi 'afront' do Realu, a przeszło na Barcę.

No i tak właśnie ostatnimi czasy nabrałem szacunku dla Ronaldo (chociaż jego życie pozaboiskowe kłóci się z moimi przekonaniami). Naprawdę był genialny, świetny technicznie, mimo tego, że miał trochę ciałka, to był niesamowicie zwinny, naprawdę mistrz.

w sumie troszkę jednak serce boli, że odchodzą zawodnicy, którzy (mimo ówczesnej niechęci) byli najlepszymi...


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
Junakson

Madridista
Madridista
Rejestracja: 07 sierpnia 2004
Posty: 213
Rejestracja: 07 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 lutego 2011, 13:09

Co to w ogóle za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> porównania obu panów Ronaldo? Tak, wiem, przez nazwisko porównania wysuwają się same, ale to zupełnie inny zawodnicy. Poza tym Krysia w najlepszej formie ma zdecydowanie większy wpływ na przebieg meczu przez swoją wszechstronność niż miał Grubcio.


ODPOWIEDZ