Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 16:26

Właśnie miałem pisać. Kun nie wygląda na człowieka, który do wtorku miałby zostać postawiony na nogi. Zobaczymy jak w debiucie wypadnie De Bruyne, ale jemu pewnie też będzie trzeba trochę czasu na adaptację, chociaż pamiętam jak szybko Oscar z Chelsea się z nami 'zaadoptował' ;)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 16:30

Paulo pisze:Wiem że to tak nieładnie, ale Aguero out i to na dłużej chyba...znakomity napastnik, ale szklane nogi...w każdym razie dla nas plus bo Bony to kompletna Mongolia w ataku :D
Spytam z ciekawości, na jakiej podstawie oceniasz ?
Paulo pisze:Co oceniam ? Bony'ego czy Aguero ? Pierwszy to wiadomo że przepłacony grajek ;)
Oczywiście pytałem o Bony'ego. Że przepłacony = Mongolia w ataku ? Czy oglądałeś go w dłuższym wymiarze czasowym w kilku meczach czy rzucasz osądy niczym Zeus piorunami, od tak ?
Ostatnio zmieniony 12 września 2015, 17:40 przez wagner, łącznie zmieniany 4 razy.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 16:33

Co oceniam ? Bony'ego czy Aguero ? Pierwszy to wiadomo że przepłacony grajek ;) a Kun podjął próbę powrotu na boisko i z jeszcze większym grymasem zszedł utykając więc w Jego przypadku zawsze diagnoza jest prosta z 99% prawdopodobieństwem trafienia w sedno...nie wiem po co drążysz ale tak jak kolega wyżej napisał nie wygląda na człowieka którego mieliby do wtorku postawić na nogi.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 19:15

Jeśli ktoś się zastanawia czy oglądać mecz Man Utd z Liverpoolem to z czystym sumieniem moge odradzić. Mam wrażenie straconych 43 minut mojego życia. Manchester United ładnie klepie na środku boiska, ale im bliżej bramki Mignoleta tym gorzej. Odnośnie gry FCL nie ma co komentować, chaos i przypadek rządzi grą. Ja rezygnuje z ów meczu. Głowa mnie tylko boli. :facepalm:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 20:30

wagner pisze:Jeśli ktoś się zastanawia czy oglądać mecz Man Utd z Liverpoolem to z czystym sumieniem moge odradzić. Mam wrażenie straconych 43 minut mojego życia. Manchester United ładnie klepie na środku boiska, ale im bliżej bramki Mignoleta tym gorzej. Odnośnie gry FCL nie ma co komentować, chaos i przypadek rządzi grą. Ja rezygnuje z ów meczu. Głowa mnie tylko boli. :facepalm:
druga połowa całkowicie inna. Zrezygnowałeś w najlepszym momencie. Gra przyspieszyła + 2 naprawdę ładne bramki. Martial wejście idealne, Benteke pokazał znowu, że jak na tak wielkiego chłopa jest giętki jak atleta :prochno:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2015, 20:30

wagner pisze:Jeśli ktoś się zastanawia czy oglądać mecz Man Utd z Liverpoolem to z czystym sumieniem moge odradzić. Mam wrażenie straconych 43 minut mojego życia. Manchester United ładnie klepie na środku boiska, ale im bliżej bramki Mignoleta tym gorzej. Odnośnie gry FCL nie ma co komentować, chaos i przypadek rządzi grą. Ja rezygnuje z ów meczu. Głowa mnie tylko boli. :facepalm:
Chyba trochę przedwcześnie...a gol Benteke poezja :whistle: Bramka Martiala w debiucie te niczego sobie.

p.s Eric, dzisiaj mnie śledzisz nasz forum :smile:


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 14:44

Ogladam Chelsea - Arsenal i "podziwiam" popisy Costy. :facepalm: Az dziw bierze, ze nikt tego boiskowego chama nie ustawi do pionu. Wywraca innych, bije po twarzy, odpycha, a przez jego prowokacje wyrzucono z boiska Gabriela (kontrowersyjna decyzja sedziego, ktory wyraznie traci kontrole nad tym pojedynkiem).


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 14:48

CavAllano pisze:Ogladam Chelsea - Arsenal i "podziwiam" popisy Costy. :facepalm: Az dziw bierze, ze nikt tego boiskowego chama nie ustawi do pionu. Wywraca innych, bije po twarzy, odpycha, a przez jego prowokacje wyrzucono z boiska Gabriela (kontrowersyjna decyzja sedziego, ktory wyraznie traci kontrole nad tym pojedynkiem).
Costa to jednak dziad jeden, od którego pomarszczony ogórek z zeszłego tygodnia wygląda młodziej. Ze też nikt tego pastucha nie ustawi do pionu.
Rozumiem, że Gabriel to idiota bo dał się sprowokować, ale Costa za to, co zrobił z kościelnym powinien mieć żółtą. :mad2:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 14:57

Osgiliath pisze:
CavAllano pisze:Ogladam Chelsea - Arsenal i "podziwiam" popisy Costy. :facepalm: Az dziw bierze, ze nikt tego boiskowego chama nie ustawi do pionu. Wywraca innych, bije po twarzy, odpycha, a przez jego prowokacje wyrzucono z boiska Gabriela (kontrowersyjna decyzja sedziego, ktory wyraznie traci kontrole nad tym pojedynkiem).
Costa to jednak dziad jeden, od którego pomarszczony ogórek z zeszłego tygodnia wygląda młodziej. Ze też nikt tego pastucha nie ustawi do pionu.
Rozumiem, że Gabriel to idiota bo dał się sprowokować, ale Costa za to, co zrobił z kościelnym powinien mieć żółtą. :mad2:
macie jakiegos vine gifa z tego "wydarzenia" bo kompletnie nie wiem o co chodzi a tu wszyscy larum podnosza.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 18:54

No i pierwsza bramka w PL stracona przez MC w dodatku u siebie Na Etihad Stadium. Strzelcem zawodnik West Hamu, Moses, pokonuje Harta ładnym strzałem z za pola karnego. Jeszcze daleko do końca, ale coś ostatnio karta odwróciła się Obywateli. Najpierw Juve , no a teraz to przegrywanie z Młotami. Grają chyba najlepszym składem a mimo to nie mogą przebić się przez obronę West Hamu.

EDIT:
Kłopotów City ciąg dalszy. 31' i 2-0 dla młotów. Strzelcem gola D.Sakho po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 20:48

Koniec meczu i 2-1 dla młotów. Oglądał ktoś spotkanie?
Liga Mistrzów może wszystko odmienić :prochno: słaba Chelsea pokonuje w LM i wygrywa teraz z Arsenalem (czyżby przełamanie w lidze?)
Arsenal grał nieźle w lidze, przegrał w LM i teraz znowu porażka :prochno:
City wymiatało w lidze > porażka w LM > porażka w BPL

Czyli jutro ManU też porażka? :prochno:

I od razu napiszę, że oglądałem Chelsea - Arsenal i moim zdaniem Costa powinien dostać kilka kolejek kary za ogólne zachowanie podczas spotkania. Niestety wywieranie takiego wpływu na innych zawodników jest zawsze celowe i w tym przypadku prawdopodobnie dało Chelsea 3 pkt. Gabriel wymiatał w obronie, a granie przez cała połowę w 10 musiało się zakończyć porażką. Za kilka kolejek wszyscy zapomną w jakim stylu wygrała Chelsea, zaś ci będą mieli 3 pkt :ok:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 20:59

Eric6666 pisze:Koniec meczu i 2-1 dla młotów. Oglądał ktoś spotkanie
Oglądałem od 60 minuty. Mecz polegał na tym,że piłka szła do Toure, ten zagrywał do Navasa na skrzydło i akcja była kończona niecelnym podaniem w pole karne. Ewentualnie de Bruyne coś szarpał, ale z tego wszystkiego wychodziło jedno wielkie NIC. Pewnie dlatego, że po prostu postawili autobus i wszystko kasowali.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 19 września 2015, 21:10

Eric6666 pisze:Koniec meczu i 2-1 dla młotów. Oglądał ktoś spotkanie?
Oglądałem pierwszą połówkę i ostatne 5 minut drugiej i w tym czasie muszę przyznać, że gra City wyglądała tak, że niby atakowali, ale wyglądało to jakby walili głową w mur. Myślę, że szczególnie w czasie tej mojej oglądalności zawiódł ich as atutowy czyli Kun Aguero, który chyba nie miał dobrego dnia bo jak strzelał to albo walił nad bramką albo obok a miał trochę tych strzałów. Co innego ten ich nowy nabytek De Bruyne jak już strzelił pierwszy raz na bramkę to od razu celnie i to z za pola karnego w doliczonym czasie pierwszej połowy.
Mało oglądam PL, prawie, że w ogóle (w tym sezonie zdarzyło mi się obejrzeć dwa mecze właśnie City), ale chyba można powiedzieć, że ta wygrana West Hamu nie może być zbytnio zaskoczeniem bo z tego co mówili komentatorzy mają już w tym sezonie na rozkładzie ekipy, chyba Arsenalu, Liverpoolu no i teraz City i to wszystko grając na wyjezdzie.

No cóż każdemu chyba zdarza się jakaś mała zadyszka kiedyś i tak się właśnie stało chyba w tej chwili z Manchesterem City.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 01:24

zbysioJuve & mazi12 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

West Ham jest bajeczny w tym sezonie. Wręcz cudownie trafili z transferem Payeta, który będzie perłą w tym sezonie. Gdyby tylko był młodszy... Właśnie chciałem obejrzeć to spotkanie, bo przyznam, że byłem ciekawy, czy znowu coś pokaże. Druga sprawa, że ciekawi mnie Bruyne, który z nami nic nie pokazał (fakt mało minut) i obawiam się, że powrót na wyspy dla niego znowu zakończy się hucznym upadkiem.

Ps. West Ham
Live- West 0 - 3
Arsenal - West - 2
City - West 1 - 2
:prochno:

Inna sprawa, że zdobywając trzy takie twierdze potrafili przegrać u siebie z Bournemouth i Leicester.

Tabela dalej zabawna.

13 - Live
14. Southampton
15. Tottenham
16. Chelsea

:prochno:

Ps. Juve zepsuł świetnie działającą maszynę, a West Ham ją dojechał do końca :prochno: Pellegrini znowu od ubóstwiania przeskoczy do nienawiści.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2015, 13:15

dobrze ze Citizen traca punkty w lidze to napewno im n,ie ulatwo zadanie w fazej grupowej LM, i to potwierdza ze mozna z nimi walczyc nawet jesli chodzi o wygrana grupa.


ODPOWIEDZ