Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 grudnia 2019, 17:54

Tytuł dzbana kolejki w pełni zasłużenie otrzymuje od mnie United :prochno: Jak można dostać dwójkę od obecnego Watfordu?

Pogba wszedł z ławki zaliczając pierwsze minuty od czasu kontuzji.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
miczbi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2019
Posty: 225
Rejestracja: 20 maja 2019

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2019, 20:36

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Pogba nie jest nawet wśród rezerwowych na mecz z Burnley ? Znowu kontuzja?


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2019, 23:34

"– Paul zagrał w 2 meczach, a był poza grą przez dłuższą chwilę. Nie byłoby to dobre rozwiązanie, aby dziś grał – stwierdził Solskjaer."


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 01:09

miczbi pisze:
28 grudnia 2019, 20:36
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Pogba nie jest nawet wśród rezerwowych na mecz z Burnley ? Znowu kontuzja?
Bo wraca po urazie. We wcześniejszej kolejce, tak jak pisałem, po raz pierwszy wszedł z ławki. Teraz znów grzał ławę.

Nie komentowałem aczkolwiek oglądałem kolejkę czwartkowo-piątkową i działy się niezłe cuda. Liverpool niby był na KMŚ, ale ograli Leicester jakby mieli 2 tygodnie wolnego. Jeszcze większa dominacja niż wcześniejszy pojedynek z City, które koncertowo wtopiło z Wolves. Jeśli jutro ekipa Pepa nie zdobędzie kompletu z hardkorową defensywą Sheffield, a The Reds ograją Wilki to losy Mistrzostwa będą przesądzone - I have spoken.

To co odjaniepawla się w tym sezonie PL przechodzi ludzkie pojęcie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 08:30

@jackop
Losy mistrzostwa i tak są już praktycznie przesądzone, bo Liverpool ma 14 pkt przewagi nad City i jeden mecz rozegrany mniej. Nie widzę możliwości, by The Reds w pozostałych do końca ligi spotkaniach przegrali aż 4 czy 5 razy, bo kto oprócz City i ewentualnie mającego lepszy dzień United lub Tottenhamu jest w stanie ich pokonać jeśli nawet będące na 2 miejscu Leicester dostaje lanie. Możliwe, że po drodze przydarzą im się jakieś dwa czy trzy remisy, ale to tyle. Zresztą Obywatele dowodzeni przez Pepa też nie wygrają wszystkich pojedynków do końca rozgrywek.
Odnośnie ostatniej potyczki Liverpoolu z Leicester, to sam przecierałem oczy ze zdziwienia, bo pod względem fizycznym wyglądali tak znakomicie, że robi się to aż podejrzane i chyba Klopp musi im aplikować jakiś koks do puddingu. Można było odnieść wrażenie jak podczas szkolnych meczów, że to ósma klasa gra przeciwko czwartej.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
harcownia

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2017
Posty: 137
Rejestracja: 17 maja 2017

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 10:13

jackop pisze:
29 grudnia 2019, 01:09
Nie komentowałem aczkolwiek oglądałem kolejkę czwartkowo-piątkową i działy się niezłe cuda. Liverpool niby był na KMŚ, ale ograli Leicester jakby mieli 2 tygodnie wolnego.
I to niestety pokazuje jak wiele dzieli nas od prawdziwej elity. Mecze, które my gramy od wielkiego dzwonu (Inter, Napoli, Lazio, LM) oni grają praktycznie co chwile i nie ma wymówek, że nogi bolą.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2019, 22:32

Ciekawe czy LFC utrzyma formę w LM do wiosny. Sprawa mistrzostwa raczej przesądzona.
Przypomina mi się sezon 12/13 Barcy i bilans w połowie ligi 18-1-0 i taki sam bilans MC chyba ze 2 lata temu, a potem obie ekipy baty w LM.
Czy możliwe jest grać z taką intensywnością kolejny sezon? zobaczymy.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2020, 10:15

nikt nie wrzucał jak Jose podgląda taktykę rywali :)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 19:46

City konkretnie zmasakrowalo Aston Ville i zasiadło na fotelu vice lidera. W końcu wrócił Aguero :happy: To, że United nic specjalnego nie grając jest 5te i wciąż ma szansę na LM to jakaś czarna magia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem Arsenal z ujemnym bilansem bramkowym po tylu kolejkach. Wenger siedząc na wygodnym fotelu w FIFA pewnie nie wie czy się śmiać czy płakać :D

Ten sezon jest strasznie nieprzewidywalny, bo co chwilę ktoś wtapia i następują przetasowania.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 20:30

jackop pisze:
12 stycznia 2020, 19:46


Ten sezon jest strasznie nieprzewidywalny, bo co chwilę ktoś wtapia i następują przetasowania.
Taki nieprzewidywalny, że zwycięzce ligi znamy już na półmetku :cooler:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 stycznia 2020, 21:40

A daj im panie, bo zasługują. Jedyny zespół zachowujący odpowiednią regularność. Z resztą kto przed sezonem przewidział, że na tym etapie przewaga lidera nad resztą będzie tak duża? :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2020, 09:23



jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2020, 23:05

Ależ szalona druga połowa w derbach Londynu :bravo: Dziwnie się patrzy na Chelsea frajerzącą bardziej od Arsenalu :prochno: Bardzo ładne bramki Kanonierów. Kante wyczerpał chyba limit baboli do końca kariery.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2020, 18:08

Ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego sędzia ukarał Davida Luiza czerwoną kartką skoro teraz miało nie być podwójnej kary, tzn. gdy był podyktowany karny, to za przewinienie dostaje się żółty kartonik. Rozumiem, gdyby Brazylijczyk faulował jakoś niezwykle chamsko czy niebezpiecznie, ale przecież nic takiego się nie wydarzyło.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2020, 18:24

Też się nad tym zastanawiałem oglądając powtórki. Przepisy niby jedne dla wszystkich, a sędziowie nadal gwiżdżą i używają VARu jak im się podoba :dontknow:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ