Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 marca 2021, 19:04

Grają lipną piłkę, czy może inaczej, grają gorszą wersję swojej piłki. Drużynę buduje się od tyłu co wbrew pozorom nie dotyczy tylko ekip z Serie A. Pomyśl sobie czy czułbyś się pewnie będąc piłkarzem formacji ataku i mając za plecami dwójkę ŚO w postaci Benty - Rabjo, albo Dragusina z Makenim :prochno: Poza tym panuje na tym forum przekonanie, że przez pandemię tylko biedaczek Pirlo jest poszkodowany, a żaden inny klub nie ma z tym problemów, a sytuacja dotyczy przecież wszystkich.
dimebag11 pisze:
05 marca 2021, 18:04
Salah, Mane i Firmino bez względu na poziom ich wyeksploatowania
Egipcjanin w poprzednich 3 sezonach przekroczył granicę 4000 minut we wszystkich rozgrywkach klubowych. W tym licznik zaraz przekroczy 3000. Dorzuć do tego kadrę, w tym wyjazd na Puchar Murzyna w środku sezonu (Salah i Mane). Cała trójka wygląda gorzej zarówno indywidualnie jak i jako formacja, brakuje też zrozumienia i automatyzmów na bokach.
dimebag11 pisze:
05 marca 2021, 18:04
Allison
Alisson ;) miał kilka pauz i generalnie w tym sezonie wygląda jakby był zupełnie wybity z rytmu meczowego.

Jeśli nie jesteś przekonany to najlepszym sposobem będzie samemu obejrzeć i ocenić ich występy. Możesz też poczytać opinie na przykład tu https://forum.lfc.pl/ albo nawet zarejestrować i zapytać o to, co dokładnie cię interesuje.

Jeśli formuła się wyczerpała i czas Jurgena w Liverpoolu dobiegł końca, to płakał nie będę, bo taki trener nie zostanie długo na lodzie. Wierzę też, że latem pewien klub z Turyn będzie poszukiwał nowego szkoleniowca :)
Ostatnio zmieniony 05 marca 2021, 19:25 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 05 marca 2021, 19:13

@jackop
Właśnie chciałem napisać parafrazując klasyka: Kloppuś jest nasz, Kloppuś do nas należy :P


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 17:06

Liverpool nie dość, że przegrał dziś z kandydatem do spadku, to jedyną bramką pokarał ich Mario Lemina :prochno:

To by było na tyle, jeśli chodzi o ligę :whiteflag:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 17:14

Kurde 6 porażka z rzędu u siebie, to wręcz niemożliwe.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 17:21

Tego się nie spodziewałem, przynajmniej top4 powinni mieć, a tu się zapowiada brak pucharów. Czyżby czas Kloppa w Liverpoolu zwyczajnie dobiegł końca?


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 17:35

2 min. i 1-0 dla United po karnym. Nawet jeśli zgarną 3 pkt. to nadal musiałby zdarzyć się cud, żeby City roztrwoniło pozostałe 11 pkt. przewagi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 18:53

Volto pisze:
07 marca 2021, 17:21
Tego się nie spodziewałem, przynajmniej top4 powinni mieć, a tu się zapowiada brak pucharów. Czyżby czas Kloppa w Liverpoolu zwyczajnie dobiegł końca?
Na złość wszystkim swoim antyfanom mogą jeszcze wygrać LM i dzięki temu zapewnić sobie miejsce w następnej edycji tych rozgrywek. Ciekaw jestem czy rzeczywiście jeśli nie dostaną się do Champions League jakimkolwiek sposobem, to czy władze Liverpoolu rzeczywiście zdecydują się na zwolnienie Kloppa i przekazanie drużyny w ręce Gerrarda.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 951
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 19:37

dimebag11 pisze:
07 marca 2021, 18:53
Volto pisze:
07 marca 2021, 17:21
Tego się nie spodziewałem, przynajmniej top4 powinni mieć, a tu się zapowiada brak pucharów. Czyżby czas Kloppa w Liverpoolu zwyczajnie dobiegł końca?
Na złość wszystkim swoim antyfanom mogą jeszcze wygrać LM i dzięki temu zapewnić sobie miejsce w następnej edycji tych rozgrywek. Ciekaw jestem czy rzeczywiście jeśli nie dostaną się do Champions League jakimkolwiek sposobem, to czy władze Liverpoolu rzeczywiście zdecydują się na zwolnienie Kloppa i przekazanie drużyny w ręce Gerrarda.
Pytanie tylko gdzie leży rzeczywisty problem. Wypalenie Kloppa/plaga kontuzji/zajechanie zawodników przy zbyt wąskiej ławce/konieczność "świeżej krwi" w zespole - nie interesuję się zbytnio PL to nie wiem. Dziwne tylko, że pokonują więcej niż solidne RB Lipsk a przegrywają z drużyną ze strefy spadkowej (Lemina :ahsisi: ).


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 20:06

widzisz, jedni jak Inter odpadają z LM i mogą się skupić na lidze, inni jak np. w obecnej sytuacji Liverpool może już się skupić na LM. A Juventus na wszystkich frontach jeszcze ma szansę. Tylko gdzie jest złoty środek? Jak przejdziemy Porto, to próbować walczyć o Scudetto i jednocześnie LM. czy przed meczami w LM w lidze wystawiać rezerwowy skład, hmmmmm

co do tematu, 6 porażka z rzędu Liverpoolu na własnym stadionie i przerwana passa zwycięstw City, to wydarzenia tego weekendu w Premier League


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 20:30

@Volto
Jak zwykle przyczyna jest zapewne kombinacją wszystkich tych czynników aczkolwiek zdziwiłem się działaczom Liverpoolu, iż wiedząc o ogromnych problemach ze środkowymi obrońcami nie zdecydowali się w zimie na zakup jakiegoś stopera (czyżby mieli aż taką pustkę w klubowej kasie). Mimo, że przez pandemię i brak kibiców atut własnego boiska stracił wiele na znaczeniu, to jednak RB Lipsk rozgrywał spotkanie jako gospodarz w Budapeszcie. Zobaczymy co się stanie w rewanżu, bo w lidze wydarzyło się coś niespotykanego i The Reds przegrali na Anfield szóste spotkanie z rzędu, ale wątpię, że to samo powtórzy się w LM.
@rammstein
My niestety (a może na szczęście) nie mamy możliwości odpuszczenia sobie jednych rozgrywek kosztem drugich. Rywalizacja w Serie A o czołowe cztery miejsca jest na tyle zacięta, że choćbyśmy przed półfinałem LM grali z Parmą, to i tak będziemy musieli wystawić na nich praktycznie najmocniejszy skład (chyba, że do dyspozycji Pirlo będą dostępni praktycznie wszyscy zawodnicy co umożliwi mu jakąś rozsądną rotację). Na chwilę obecną w walce o udział w Champions League jest aż 7 ekip, więc trójka z grona Inter, Milan, Juve, Roma, Atalanta, Napoli, Lazio obejdzie się smakiem.
Odnośnie Premier Leaguea, to zobaczymy co się stanie za jakieś 2 kolejki, bo jeśli bezpośredni rywale Liverpoolu do gry w LM odjadą im na tyle, że będą nikłe szanse, iż przegonią ich w ciągu 8 kolejek pozostałych do końca, to rzeczywiście ekipa Kloppa może rzucić wszystkie siły na Champions League.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 07 marca 2021, 23:31

dimebag11 pisze:
07 marca 2021, 20:30
choćbyśmy przed półfinałem LM grali z Parmą, to i tak będziemy musieli wystawić na nich praktycznie najmocniejszy skład
Chyba ci umknęło, że wczoraj Ronaldo sobie odpoczywał przed LM.

To co się dzieje w FCL w tym roku jest jednak trochę niepojęte...

ps. Rewanż w LM grają chyba też na Węgrzech.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 16:16

@Maly
Wyciąłeś sobie dalszą część mojej wypowiedzi, która wyjaśniała temat. W sobotę do składu wrócił Cuadrado, a Morata miał wreszcie siły aby rozegrać więcej niż 20-30 minut, więc Pirlo posiadał chociaż częściową możliwość rotacji, a Ronaldo mógł wejść w końcówce (i wcale nie po to, by ratować wynik, ale by sobie potruchtać).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 16:21

Nie wyciąłem tylko chciałem pokazać podejście Ronaldo do LM oraz do Serie A.

Ronaldo wszedł żeby postraszyć, Morata nie ma jeszcze sił na 90 minut a jakby wpuścił jakiegoś Di Prado to Lazio rzuciłoby się na nas jak Bayern po zmianie Morata/Mandzukic w 2016.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 17:03

@Maly
Rozumiem niechęć do Ronaldo ,ale w jaki sposób miało to pokazać podejście Cristiano do LM w porównaniu do Serie A. Portugalczyk spędził w tym sezonie na boisku 2571 minut we wszystkich rozgrywkach (więcej od niego ma tylko Danilo - 2851 minut), a ostatni raz wolne otrzymał 27 stycznia w meczu Coppa Italia przeciwko SPAL. Od tego czasu rozegrał 9 meczów i tylko w jednym zszedł szybciej, bo po 76 minutach, więc chyba jednak mógł się czuć zmęczony (zresztą gdyby był potrzebny, to pewnie zostałby wpuszczony od początku drugiej połowy z Lazio). Ponadto, gdyby Morata nie złapał tego urazu, to pewnie CR7 odpoczywałby sobie w którymś ze wcześniejszych spotkań (np. ze Spezią).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 22:54

Chcesz mi powiedzieć, że jak łoiliśmy Crotone 3-0 to nie mógł sobie zejść w np. 66 minucie? Albo ze Spezią w 71? Przypadkiem postanowił sobie odpocząć tuż przed LM, no co za zbieg okoliczności.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ