Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 11:51

Warto przeczytać: http://weszlo.com/2019/07/03/liverpool- ... sfer-mane/
Nie został jeszcze wydany nowy podręcznik z zasadami obowiązującymi w Premier League, ale z raportów, jakie pojawiły się w The Times wynika, że z przepisów znikają krótkoterminowe zasady kontroli kosztów. Co to znaczy? W zeszłym roku nie mogłeś wydawać na płace sumy większej o 7 milionów funtów niż w roku poprzednim, o ile nadwyżka nie została pokryta przez nowe przychody komercyjne. Wyjątkiem byli beniaminkowie, którzy – przy utrzymaniu innych zasad – mogli znacząco zwiększyć swój budżet płacowy.

Od nowego sezonu ta zasada przestaje obowiązywać[...]
Nie miałem pojęcia, że w ogóle istniał taki przepis :think:


W tym sezonie Aston Villa próbuje tego, co nie udało się ostatnio Fulham (-112 mln €). Kolejny projekt budowany na szybko mający na celu utrzymanie: https://www.transfermarkt.pl/aston-vill ... verein/405 148,70 mln € na minusie :whistle:

Miał być kotem, ale przegrał walkę ze zdrowiem: https://transfery.info/aktualnosci/ofic ... ere/127048


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mleko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 262
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2019, 13:24

zyx pisze:No i mamy bombe - Pepe w Arsenalu. (BBC)

Kanonierzy mogą rozerwać w strzępy całą LE z atakiem Laca-Auba-Pepe.
A ja bym się wstrzymał z zapowiedziami, że to będzie LE. Może sławny wyrok dla City jednak nadejdzie i transfery szykują pod LM, a nie LE.

Tak strzelam ;)


bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2019, 14:36

Zakładam, że są tutaj tacy, którzy z nie mniejszą ciekawością obserwują rozgrywki PL, co Serie A. Może ogarnęlibyśmy sobie ligę w Fantasy PL i trochę wprowadzili trochę rywalizacji. Co wy na to?


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2019, 14:46

Ja z chęcią bo moi rywale z roku na rok odpadaja i już nawet miałem i ja nie robić składu na ten sezon


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2019, 15:49

Ok, co będzie to będzie. Najwyżej temat nie wypali, choć liczę że się uda
Kod ligi: zvvdcp

Zapraszam do zabawy ;)


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 16:36

Panowie a na czym polega to Fantasy SerieA ?

I czy można się jakoś tam zapisać ? :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 20:24

Uznam, że to nie jest prowokacja ;)

Zasady w każdym fantasy są bardzo podobne. Żeby się nie rozpisywać tutaj ktoś to ładnie wytłumaczył:
https://www.youtube.com/watch?v=S4cXM53skZs


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 21:04

Sila Spokoju pisze:Panowie a na czym polega to Fantasy SerieA ?

I czy można się jakoś tam zapisać ? :think:
ale tutaj koledzy o Fantasy Premier League. ;)

Oficjalne fantasy Serie A jest biedne, ma oprawę rodem z lat 90. i często się zawiesza na całe kolejki. Praktycznie można uznać, że nie istnieje. Cali Włosi, po co przykładać wagę do takich rzeczy. Później to wszystko się odbija na wizerunku ligi.

A co do FPL, to ja też chętny. Mój trzeci sezon.


prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 04 sierpnia 2019, 23:21

bastek13 pisze:Ok, co będzie to będzie. Najwyżej temat nie wypali, choć liczę że się uda
Kod ligi: zvvdcp

Zapraszam do zabawy ;)
Zapisany ;)


bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2019, 15:44

Jest nas już niemal 30. Poszło lepiej niż myślałem :bravo:
Do zobaczenia w weekend na murawach PL ;)


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 20:35

Komplet transferów w Premier League lato 19/20: https://www.premierleague.com/news/1213395

6. Chelsa z powodu bana będzie grała tym co ma. Blado ich widzę z Lampardem i bez Hazarda. Z powodu kontuzji Rudigera będą zmuszeni startować parą Christensen-Zouma. Loftus-Cheek i Hudson-Odoi będą dostępni pewnie dopiero po Nowym Roku. Jeśli chcą myśleć o czymkolwiek to Pulisic będzie musiał okazać się rakietą.

5. Mocarstwowe plany Czerwonych Diabłów można chyba odłożyć na następny rok. Dwa transfery do obrony i gówniak z potencjałem na rezerwę. Cała chimeryczność w ataku i pomocy została, dodatkowo uszczuplona o Lukaku i Herrerę. OGS będzie miał cholernie ciężkie zadanie wykrzesania z tych nierobów 110% jeśli chcą się załapać do TOP4 :whistle:

4. Sytuację Arsenalu na środku obrony ratuje im transfer last minut w postaci Luiza. Tierney kupiony z kontuzją, nie wiadomo jak po powrocie prezentował się będzie Bellerin. Ceballos daje możliwość wyboru w pomocy, czytałem że (słusznie) chcą pożegnać się z Ozilem. Czekam na grę trójką Pepe-Lacazette-Auba, bo ten zestaw może dać im przepustkę do LM.

3. Spurs nawet po ewentualnej stracie Eriksena są dla mnie mocnym kandydatem do podium. Od Ndombele oczekuję równej walki o z Kante o tytuł najlepszego DP w Anglii.

2. Tak jak zapowiadał Klopp, w Liverpoolu spokój. Największymi wzmocnieniami będą powrót Oxa i dalszy rozwój Origiego. W zasadzie każda formacja w optymalnym dla piłkarza wieku. Może to wystarczy by w końcu zdobyć upragnione Mistrzostwo.

1. City podobnie jak The Reds, bez osłabień. Upgrade podstawowego składu w postaci zamiany Fernandinho/Gundogana na Rodriego. Sane i tak miał zostać sprzedany do Bayernu, ale jego kontuzja to mocny cios. Dwa motory napędowe zespołu, czyli Silva (33) i Aguero (31) młodsze nie będą. O ile można powiedzieć, że Bernardo już przejął pałeczkę, tak Jesus musi odnaleźć formę z początku jego przygody w Manchesterze by w razie potrzeby odciążyć Argentyńczyka. Zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja zdrowotna KdB.


Z pozostałych zespołów myślę, że warto będzie się przyjrzeć: Wolverhampton, Leicester, Evertonowi i Watfordowi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2019, 22:58

Liverpool w piątek, WHU vs City, Leicester vs Wolves i United vs Chelsea na deser. Pierwszy weekend zapowiada się emocjonująco.

Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 20:22

jackop pisze:Liverpool w piątek, WHU vs City, Leicester vs Wolves i United vs Chelsea na deser. Pierwszy weekend zapowiada się emocjonująco.

Siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i startujemy :D
Już sobie zaplanowałem oglądanie w weekend, to mi musiały wyskoczyć inne rzeczy :/ Mam nadzieję, że chociaż United z Chelsea obejrzę.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:27

Fajny mecz inaugurujący Premier League, Liverpool po tłamsi Norwich i po 25 minutach prowadzi 2:0. Dobrze się to ogląda.


1902 Para Siempre

Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2019, 21:40

4-0 i po frytkach, ale Jurgen chyba nie będzie mega zadowolony. Strasznie dużo nonszalancji w defensywie, od błędu Alissona, przez brak asekuracji, po gubienie krycia. Gdyby Kanarki nie były nieopierzonym beniaminkiem, to piłka pewnie znalazła by drogę do siatki w jednej z dogodnych sytuacji. Do tego niesamowita elektryczność w obronie, kilo kupy w gaciach i wynik jest taki, a nie inny.

Becker zszedł właśnie z urazem łydki... do tego Mane na ławce. To mi się zaczęła Fantasy :whistle:
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2019, 21:46 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ