Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 18:58

Co to United :O City mocno posrane, gdyby Rashford lepiej celował to oprócz hattricka miałby występ na miarę Złotej Piłki.

2:0 dla Czerwonych Diabłów :devil: Co za mecz, co za mecz :happy:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 19:15

@jackop
Mam takie wrażenie, że Guardiola wypalił się już w City. Bardzo możliwe, że Pepuś pasuje jedynie do Barcy, aczkolwiek realny obraz jego umiejętności mogą zamazywać sukcesy jakie osiągnął jako trener Blaugrany, gdy grali w niej będący w szczytowej formie Messi, Dani Alves, Xavi, Iniesta, Puyol, Mascherano. Ogólnie to Obywatele są tak bezjajeczni, gdy coś zaczyna iść nie po ich myśli (tak było m.in. chyba dwa lata temu w dwumeczu w LM z Liverpoolem), że aż wstyd ich kibicom spojrzeć na transfermarkt i sprawdzić ile są warci zawodnicy, którzy prezentują ich klub.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 19:55

No i w Anglii wyścig jednego konia trwa w najlepsze.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2019, 22:52

Poprostu pisze:
07 grudnia 2019, 19:55
No i w Anglii wyścig jednego konia trwa w najlepsze.
City nieźle się posypało a mam przeczucie, że w Live dopiero skupi się na lidze, jeśli w LM odpadną na jakimś miejscu odpowiednim finansowo. Nie żeby Live zasłużyło na majstra, bo Jurgen od kilku sezonów umiejętnie buduje zespół.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2019, 19:04

Po przerwie reprezentacyjnej coś zacięła się Lampardowi ta Chelsea. O ile porażkę z City można wkalkulować, to starta 3 pkt z dołem tabeli w postaci Bournemouth, Evertonu i West Hamu to lekka tragedia. Cała trójka mocno cieniuje w PL, zwłaszcza The Toffees i Młoty.

Leicester też w końcu ugięło kolano i przerwało passę zwycięstw z rzędu w PL. Po 8 wygranych dziś sensacyjny remis z czerwoną latarnią Norwich.

Myślałem, że postawiłem na pewniaków w Fantasy, a tu jeden wielki zonk. Liczyłem, że Salah się wystrzelał i wypoczęty Mane ukąsi, no ale skąd... Jeszcze gola Vardy'ego przypisano Krulowi :/ Trzeba liczyć na chłopaków z United i KdB.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:13

2 gole, asysta i słupek w 45 min. Ależ De Bruyne wyjaśnia Arsenal :laugh: Szkoda, że nie zrobiłem go kapitanem w Fantasy.

United oczywiście sfrajerzyło. Moise wszedł i zszedł - szukaj sobie chłopaku nowego klubu w styczniu :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 18:55

Oglądałeś może ten Everton? Kean naprawdę taki mierny był, czy może musiał do łazienki jak kiedyś Evra? Nawet jak był aż tak słaby, to średni sens jest w zmianie w 89 minucie... Czy on po prostu ma taki konfilt z trenerem?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 19:00

Oglądałem Juventus ;) Widziałem na twitterze cytaty Duncana Fergusona; że była to decyzja taktyczna spowodowana checią urwania minut w końcówce.



Najpierw Pogba, teraz Kean. Riaola powienien przemyśleć sobie pewne sprawy. Nie mam wątpliwości, że jego podopieczni (i on sam) zyskali finansowo, ale sportowo już niekoniecznie.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2019, 19:13

No tak, to było w tym samym czasie :D Ale właśnie dziwnie to wygląda, jakby specjalnie chciał go trochę upokorzyć. Niech młody ucieka stamtąd jak najszybciej :sad
A Raiola ma swój świat, ci piłkarze to nie jego niewlnicy, Kean ledwo tam poszedł, ale Pogbie gdyby to przeszkadzało, to chyba mógłby się ewakuować z United...


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2019, 11:49

Raiola to tę dwójkę może i ustawił finansowo, ale sportowo skazał na banicję. Pogbuś marnuje się w united, choć tu też rola Żoze nie do przecenienia, natomiast Kean pokazuje, że nie ma co po nim płakać. Imo, gdyby był agentem, który nie jest nastawiony na sam hajs, to nagadałby jednemu i drugiemu, że w Juve mieliby dobre warunki do rozwoju i gry i trofeów. Cóż, trudno. Z drugiej strony też nie ma co wieszać psów na nim, bo jednak DL wylądował u nas a pewnikiem mógł w Barcie z większymi finansami, albo tam PSG.


San Holo

Madridista
Madridista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2018
Posty: 425
Rejestracja: 12 lipca 2018

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 19:56

Carlo Ancelotti na 99% trenerem Evertonu :O

Straszny zjazd zalicza poczciwy Carletto, chyba jego czas już minął. Po co on się pcha do tego Evertonu, żadnych perspektyw, środek tabeli i zerowe szanse na trofea.


1902 Para Siempre

Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 20:11

emerytura, kontrakt zdaje się na 4 lata...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 20:25

Lipa panie. Ferguson zrobił 4 pkt. na Chelsea i United, teraz mecz z Leicester w pucharze i Arsenal w lidze. Chciałem zobaczyć jak daleko może zajść z Evertonem, a tu wzięli dziada Ancelottiego. Chyba w tym samym czasie wypłynęło info łączące Zlatana z ekipą z Goodison Park. Przypadek? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 grudnia 2019, 22:47

Dobry skład wystawił Liverpool na puchar :prochno: Arsenal nie skorzystał z darmowej przepustki, to przeszła na Aston Villę.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2019, 20:36

City ogrywa Leicester w sobotnim hicie kolejki i zbliża się do nich na 1 pkt. Ładna bramka podcinką Vardy'ego. Everton 3 raz z rzędu w lidze urywa punkty najbogatszym. Tym razem bezbramkowo zremisowali z Arsenalem. W środę ulegli jednak Leicester i po karnych odpadli z Pucharu Ligi.

W półfinale Carabao Cup Aston Villa zmierzy się właśnie Lisami, oraz City z United. Pierwsze spotkanie Derbów Manchesteru 8 stycznia.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ