Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2017, 19:28

LukaszG / DLuGi pisze:Ja sie zastanawim kiedy władze Arsenalu uświadomią sobie, że w końcu trzeba by zmienić trenera (z całym szacunkiem do niego).
Mi się wydaję, że prędzej Wenger sam zrezygnuje, niż zostanie zwolniony. Władzom Arsenalu widocznie wystarczy zdobywanie nic nieznaczącego w świecie piłki Pucharu Anglii. Jestem ciekaw, jak Kanonierzy będą wyglądali po odejściu Sancheza i Oezila. Dla mnie to jest niepojęte, jak oni mogli dopuścić do sytuacji, w której latem stracą dwóch najlepszych piłkarzy (w przypadku Oezila bardziej teoretycznie).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2017, 21:49

Chyba czas zrobić sobie przerwę od Chelsea. A przeczucie po spojrzeniu na podstawową 11stkę mówiło: odpuść sobie, nie warto :facepalm: Odbiłem sobie oglądając przełamanie Tottenhamu.

Jutro Niedziela z PremierLeague: Derby Liverpoolu i Manchesteru :happy:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 02:01

jackop pisze:Chyba czas zrobić sobie przerwę od Chelsea. A przeczucie po spojrzeniu na podstawową 11stkę mówiło: odpuść sobie, nie warto :facepalm: Odbiłem sobie oglądając przełamanie Tottenhamu.

Jutro Niedziela z PremierLeague: Derby Liverpoolu i Manchesteru :happy:
W derbach Manchesteru to mogę w ciemno stawiać remis, 1:1 albo 0:0 :prochno:
Inny wynik będzie dla mnie sporym zaskoczeniem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 18:37

Dla Kanonierów 1 pkt przeciwko Świętym to niebywały sukces. Gospodarze podwójnie sfrajerzyli mając okazję do podwyższenia i ten jeden raz nie przykładając się do krycia w polu karnym.

Mogą przybić sobie dziś przybić piątkę z The Reds. Sytuacja Mane z końcówki to powinien być gwóźdź do trumny Evertonu. Do tego Salah w najlepszym wydaniu, najpierw FIFA mode i cudowny rogal w boczną siatkę, po czym koncertowo spartolony strzał głową. Do cyrku w obronie Liverpoolu jestem przyzwyczajony, więc widząc pokaz amatorszczyzny Loverna nie byłem zbytnio zdziwiony.

Delph nie chciał być gorszy i odstawił prawdziwy majstersztyk niwecząc wysiłki kolegów. Podłączył do prądu United które nie istniało całe 45 minut. KbB chyba miał śnieg w oczach grając prostopadłe podanie przy kontrataku City w końcówce :D

@panlider masz swój wynik, aczkolwiek nie wydaje się, by Obywatele zadowolili się remisem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 19:53

Dotychczasowy bilans meczów pomiędzy dwoma Józkami wynosił 9-6-4 na korzyść Hiszpana. Dzisiaj hiszpański Josep potwierdził, że ma większego od portugalskiego Jose i wygrał na Old Trafford. Manchester City jest na kursie na mistrzostwo, mam nadzieję, że przynajmniej nie wygrają Ligi Mistrzów.


Obrazek
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 20:22

Jestem przeciwnikiem rozdawania mistrzostwa na tym etapie sezonu, ale kwestia mistrzostwa w PL jest rozstrzygnięta. Miliardy od szejków w końcu odpaliły, przewaga lidera większą niż w lig ą.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 20:28

Przewaga City na tym etapie rozgrywek imponująca. Liczę,że Juventus tak reszcie odskoczy w drugiej części sezonu :smile:


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2017, 20:57

widać ile znaczy dla MU Pogba a na nieszczęście dla Diabłów wszystkie ważne mecze grali bez niego

EDIT:
o widzę, że Herrera za to że był faulowany w polu karnym dostał żółtą kartkę :D


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 13:02

jackop pisze:@panlider masz swój wynik, aczkolwiek nie wydaje się, by Obywatele zadowolili się remisem.
No i się nie zadowolili, jestem zaskoczony :D City jest piekielnie mocne w tym sezonie, zdobyć 3 pkt na Old Trafford, szacun.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2017, 15:44

Nie oglądałem meczu, ale widziałem skrót i problemem United było to, że Lukaku grał dziś w drużynie City...dwie asysty przy bramkach szejków, dramat :facepalm2:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 19:19

City nie daje szans Tottenhamowi. Brak centymetra przestrzeni na murawie, gdzie Spurs mogliby rozegrać jakąkolwiek akcję bez presji. 1-0 do przerwy to najniższy wymiar kary.

Pod batutą Pepa niesamowicie rozwinął się Sane. W ekipie walczącej o pełną pulę na wszystkich frontach. Motywator Allegri mógłby się czegoś nauczyć zamiast stawiać na nie tego Chorwata. Niestety Marko 20 mln Pjaca stawia się częściej w gabinecie medyków z Turynu, niż na boisku.

Kevin De Bruyne :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 21:44

Tottenham nie wyglądał lepiej niż Napoli przy okazji konfrontacji z ekipą Guardioli. Dajcie spokój z tymi Kogutami.


calma calma
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2017, 21:49

A może to City jest po prostu tak dobre hę? Uwielbiam oglądać futbol totalny. Raz uda się przełamać, ale w 9/10 przypadkach kończy się deklasacją.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 23:38

Niedawno skończył się mecz Leicester z Man City. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego karne w pucharze ligi angielskiej (Carobao Cup?) strzela się nie na przemian tylko "co dwa "? :prochno: Czy w tej Anglii wszystko musi być inaczej :rotfl:


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 00:39

Piotr Juvefan pisze:Niedawno skończył się mecz Leicester z Man City. Wytłumaczy mi ktoś dlaczego karne w pucharze ligi angielskiej (Carobao Cup?) strzela się nie na przemian tylko "co dwa "? :prochno: Czy w tej Anglii wszystko musi być inaczej :rotfl:
Za niedługo wszyscy będą strzelać "po dwa" czyli systemem ABBA. Chodzi o to by nie faworyzować drużyny, która strzela pierwsza.


ODPOWIEDZ