Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2017, 20:45

Cabrini_idol pisze:Ciekawe z kim skończy, będzie beka jak z 90 mln Moratą :prochno:
No i ponoć tak też się stało, ponoć done deal za 80+5 baniek! Brawo Chelsea, najdroższy rezerwowy świata!!

Przy tym transferze to żal było nie brać Igły za 90 :D


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 21 lipca 2017, 20:50

Nie jestem w stanie dojść do tego, co Conte chciał osiągnąć, odpalając Costę i ściągając Moratę za tak astronomiczne pieniądze. Starszy Hiszpan jest aktualnie lepszym piłkarzem, być może Morata będzie lepszy, ale raczej nie nastąpi to w przyszłym sezonie. Kabaret. :doh:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lipca 2017, 18:38

ale Costa strzelał w zimie fochy i był o krok od odejścia, został właściwie tylko dlatego, że nie byli w stanie nikogo w zimie kupić a strata napastnika równałaby się prawdopodobnie z brakiem mistrzostwa a z pewnością skomplikowałoby sprawę... dlatego Conte wysłał mu tego smsa (głupio zrobił) i musiał kupić nowego napastnika, który byłby oddany drużynie a nie myślał nie wiadomo o czym... sytuacja podobna do Bonucciego


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:12

Maly pisze:ale Costa strzelał w zimie fochy i był o krok od odejścia, został właściwie tylko dlatego, że nie byli w stanie nikogo w zimie kupić a strata napastnika równałaby się prawdopodobnie z brakiem mistrzostwa a z pewnością skomplikowałoby sprawę... dlatego Conte wysłał mu tego smsa (głupio zrobił) i musiał kupić nowego napastnika, który byłby oddany drużynie a nie myślał nie wiadomo o czym... sytuacja podobna do Bonucciego


Szkoda tylko, że to Morata i w Juve i w Realu miał ogromne problemy z koncentracją o czym wspominał choćby Max a nawet sam Morata.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 09:43

a co ma do tego koncentracja i skąd wziąłeś, że w Realu miał z nią problem?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 11:26

Maly pisze:a co ma do tego koncentracja i skąd wziąłeś, że w Realu miał z nią problem?
Maly pisze:
który byłby oddany drużynie a nie myślał nie wiadomo o czym...
No chyba to jedno i to samo?

A co do Realu to gdzieś mi kiedyś mignęło, że jeszcze przed transferem do nas zdarzały się takie sytuacje jak w Juve i problemy z głową przez tą jego dziewczynę. Pewnie tego teraz nie znajdę to załóżmy, że tak nie było i cofam swoje słowa.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 lipca 2017, 12:55

trochę wyciągnąłeś "nie wiadomo o czym" z kontekstu ale może i skojarzenie słuszne, tak czy inaczej nie przywoływałbym tu tego argumentu, chodziło mi o sprawy na linii zawodnik-klub, coś jak z Costą, Bonuccim czy Sanchezem, jak będzie grał to chyba nie ma się czego obawiać, nawet o Realu nie wypowiadał się już tak pochlebnie jak wcześniej więc jest prawdopodobne, że te problemu będzie miał kompletnie za sobą

ciekawi mnie tylko co na ten temat sądzi Vendetta1905, jak jemu podoba się to okno bo z tego co pamiętam trochę inaczej miało ono wg niego wyglądać ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7314
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 lipca 2017, 09:38

Guardiola wkracza do klubu Miliard+ ;)
http://transfery.info/103669,miliard-guardioli


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2017, 21:28

Maly pisze:Guardiola wkracza do klubu Miliard+ ;)
http://transfery.info/103669,miliard-guardioli
Śmieszni są Ci "najlepsi trenerzy świata". Taki Guardiola bez setek milionów euro czy funtów wydanych na piłkarzy byłby nikim, zresztą wydaje mi się, że Mourinho od kilku lat idzie tą samą drogą.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 17:08

No i Alvaro już zdążył przegrać drużynie jeden z pucharów :smile:
Tragiczny karny.



ps miał patelnie na 2 :1 w 91 minucie , no ale jak wiemy, skuteczność nie należy do mocnych stron Hiszpana. No i te kamery po meczu na Alvaro. Cóż...


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 17:18

Cabrini_idol pisze:No i Alvaro już zdążył przegrać drużynie jeden z pucharów :smile:
Tragiczny karny.



ps miał patelnie na 2 :1 w 91 minucie , no ale jak wiemy, skuteczność nie należy do mocnych stron Hiszpana. No i te kamery po meczu na Alvaro. Cóż...
Nie zwróciłeś uwagi na to, że nawet w Chelsea jest rezerwowym :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ale ciiii, zaraz przyjdzie Makiavel albo Maly, czyli wybitni znawcy futbolu i udowodnią, że biedny Alvaro nic nie mógł zrobić, bo przy karnym źle wiatr zawiał, a Chelsea kupiła prawdziwego topa, bo przecież za takie pieniądze nie kupuje się byle ogórka :prochno:
Swoją drogą to trzeba mu oddać, że Curtois też nie strzelił karnego, a Hiszpan tylko przypieczętował porażkę Chelsea. ;)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2017, 17:40

Antypucharowy trener Conte to ma antynosa do wyznaczania wykonawców jedenastek. Dzisiaj wyznaczył bramkarza do serii jedenastek :facepalm: , na Euro pamiętamy wprowadził w 119 minucie Zazę. Chelsea z tym betonem w pucharach nic nie osiągnie.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2017, 23:48

Na otwarcie sezonu 4-3 Arsenal - Leicester, kryminał w grze obronnej.Nic dziwnego, że Conte w pierwszym sezonie ogarnął mistrza.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 00:05

Jestem ciekawy czy w tym sezonie zespoły PL odpalą w LM. Szczególnie CFC i MC. Kiedyś ten hajs w końcu musi przynieść efekty.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2017, 09:52

Grad goli na inaugurację i comeback Kanonierów :snackgy:

Lacazette wyrównał rekord najszybciej strzelonej bramki w debiucie, pokonując Schmeichela pierwszym oddanym przez siebie strzałem na boiskach PL.

Z zaciekawieniem będę śledził korespondencyjny pojedynek między Francuzem, Lukaku i Moratą.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ