Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 14:21

Dobra. Już wiem czemu ludzie to tak pasjami oglądają. Nie wyobrażam sobie takich dziur i tylu błędów rodem z orlika w szlagierze Serie A. A tak gawiedź ogląda i się cieszy.

Bravo zasługuje na brawa bo nieźle się kamufluje jako 12 zawodnik ManUnt. Z drugiej strony obrona United gra tak, że ostatni występ Chielliniego w reprezentacji to world class.

Liczę na więcej śmiechu w drugiej połowie i wygraną $ity. ;)


Tobor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2013
Posty: 298
Rejestracja: 02 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 14:33

Ale obrona w tych zespołach jest żałosna. City rozgrywające na spokojnie piłkę na linii pola karnego. Asekuracja bocznych obrońców na poziomie 0. Bramkarz nieumiejący łapać piłek z brakiem komunikacji z obrońcami. Kopanina w środku pola... jak za takie coś można płacić takie chore pieniądze...

Przy cenie wydanych przez Angoli na parodystów typu David Luiz, Otamendi czy Bailly to 60 Baniek za Bonucciego to nieśmieszny źart


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 14:52

To co panowie, karniak dla United, za rękę Otamendiego raczej być powinien, co?

Druga połowa i jeszcze więcej Drewnoligi w najlepszym wydaniu. Fantazja na całym boisku :D Dobrze dla Diabłów, że Mourinho zdecydował się jednak zmienić Lingarda. Mkhitaryan to osobna historia, bo typowego skrzydłowego to on z Ormianina nie zrobi.

Bravo dzisiaj zapomniał chyba mózgu z szatni. Po tym zderzeniu z Rooneyem już widziałem jednego z nich ze złamaną nogą.

Człowiek od wygrywania ważnych spotkań Raheem S. dzisiaj więcej nie pomoże. Czekam na próbkę umiejętności tego Sane.
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 14:54 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 14:52

gucio_juve pisze:Widzę, że nie tylko mnie będą cieszyć większe lub mniejsze porażki United :C
Szczerze powiedziawszy, że nigdy nie spodziewałem się, że do tego dojdzie bo nie akceptuję drużyn szejków napchanych petrodolarami. Ale obecnie są dwa plusy na korzyść MC dla mnie, które wynikają z bilansu ;

MC - na plus Guardiola, którego mimo wszystko szanuję.
MU - na minus Pogba oraz pakiet w postaci Mou + Zlatan bo przypomina mi się okres dominacji interu.

Zdecydowanie wolę MC obecnie i to im będę kibicował w walce o krajowy prymat.


Obrazek
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 14:55

Ja naprawdę nie rozumiem fenomenu tej ligi. Grube miliony na piłkarzy, którzy co drugie podanie kierują do rywali. Niby najlepsi trenerzy świata, a zero taktyki tylko radosne kop do przodu. Serio ten mecz, który tak wszyscy zapowiadali wygląda jak Polska B-Klasa tylko murawa równiejsza i więcej kibiców na trybunach.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 15:05

Ibra nie daje kolegom strzelać goli - albo on, albo nikt :prochno: Kolejny dowód na to, że lecznicza "metoda Glika" działa. Potraktowany nią Otamendi od razu przestał zwijać się z bólu :smile:

Panowie powyżej, bo w PL chodzi o widowisko i emocje. 0 męczenia buły. "Staramy się i cały czas do przodu" ;)
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 15:22 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 15:20

Tak jak kolega wyżej napisał, gdzie jest fenomen tej ligi ? Chłopy w 80 minucie nie mają sił, oddychają rękawami, miejsca na boisku jak na lotnisku we Frankfurcie, dziury między formacjami wielkości mojej teściowej :prochno:

Później się dziwią Anglicy dlaczego regularnie od kilku lat ich drużyny dostają oklep od średniaków w Europie


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 15:33

alessandro1977 pisze:Zdecydowanie wolę MC obecnie i to im będę kibicował w walce o krajowy prymat.
A ja tam kibicuję w Premier League "swojemu" czyli Antkowi Conte :)

Pod koniec meczu City parę razy wyszło z kontrami 3 vs 3, 3 vs 2 nawet, a i tak za każdym razem zamiast dobić rywala na 3:1 to każdą akcję spowalniali albo zaczynali się bawić przez co tracili piłkę...Sane mnie irytował, nie potrafił przyśpieszyć, wszystko spowalniał, wg mnie słabo.

Rashford to mega grajek. Zrobił różnicę po wejściu ;)


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 15:50

zgaduję, że większość nienawistnych komentarzy do ligi angielskiej i United spowodowana jest sprzedażą Pogby? Zrozumcie, że zrobiliśmy na nim świetny transfer, a ja osobiście będę mu kibicował w United, bo po prostu go lubię.

MOIM ZDANIEM, mecz był naprawdę dobry. W pierwszej połowie bałem się, że City zamknie United i zakończy się 3/4-0. United po stracie bramki zero reakcji, dopiero w końcówce jak sami strzelili ruszyli do ataku.

Rashford :dance: kozak. Zero szacunku dla przeciwnika, jeździł po nich jak chciał.

Zero taktyki? To co zrobił Guardiola w drugiej połowie jak wstawił Fernando pokazuje, że mylisz się i to bardzo. United drugą połowę zaczęło naprawdę dobrze. Cisneli i przewaga była po ich stronie. Guardiola dorzucił ŚPD i zakończyła się zabawa. Świetny ruch.

PS. Jedyną osobą, która może pokonać Guardiolę na dłuższą metę jest Antek. Nie lubię Chelsea, ale póki on tam będzie życzę im jak najlepiej :ok:


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 16:53

Ależ to było dobre... show. Bo na pewno nie nazwałbym tego dobrym meczem piłki nożnej :smile: Jakie tam były dziury w środku pomocy. Mniej więcej od 60min. City wychodziło takimi kontrami, że głowa mała. Totalnie pusty środek boisku. Obywatele oddawali już strzał, a tam dopiero Pogba w ostatnich chwilach wracał we własne pole karne. Potem się dziwić, że ośmieszają się w LM.

Widzę, że Mou robi z Pogby to, co robił Deschamps. Długimi momentami Fellaini grał wyżej od Paula. :doh: Im bardziej od Pogby przydałby się Pjanić, ale cóż. Nie mają rozgrywającego, a ściągają za astronomiczną kwotę dryblera. Niezła logika. Pogba ma prawo bytu grać tylko w trójce. Inaczej chłop traci wszystkie walory. Potrzebuje kogoś, kto odciąży go z rozgrywania i destrukcji.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 23:11

4rta kolejka PL prawie za nami. Na tą chwilę Obywatele samodzielnym liderem z kompletem punktów, aczkolwiek zagrozić im może jutro ekipa Conte.

Pechowy Cech, ale fartowny Arsenal, który 3 pkt zdobywa w ostatniej minucie doliczonego czasu gry, dzięki bramce Cazorli z rzutu karnego.

Tylko 3 pkt po 4 kolejkach WHU. Słabiutki start, aczkolwiek poza dzisiejszą wysoką porażką zaliczyli już (przegrane) spotkania z Chelsea i City.

Gładka wygrana Spurs. 2 asysty Eriksena przy bramkach Sona. Piłkarz z TejDobrejKorei odblokowuje ostatnim podaniem Kane'a (gol nr 50 na ligowych boiskach).

Na uczczenie ponownego otwarcia trybuny "Main Stand" The Reds demolują Leicester 4-1. Gospodarze to zespół równie nieprzewidywalny co chimeryczny. Ponadto Klopp lubi zaskakiwać i wymyślił sobie, że do skrzydłowego na lewej obronie (Milner) dołoży defensywnego pomocnika na środku obrony (Lucas). Jak to się skończyło? Trzeba zobaczyć bramkę Vardy'ego. Prawie oplułem monitor :prochno: Dodając Arsenal(w) i Tottenham(r) ograli się na początek rozgrywek z pierwszą trójką poprzedniego sezonu. Jedyna porażka to ten śmieszny mecz przeciwko Burnley.

Przy całym szacunku do Mistrzów Anglii, ale w tym sezonie największą ich radością będzie chyba możliwość brania udziału w Lidze Mistrzów. Nie pomógł Schmeichel; boli brak Kante.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Zlatan&Pogba

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2016
Posty: 1
Rejestracja: 11 września 2016

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 13:41

Tutaj znajdowało się biadolenie kibica jednej z drużyn drewnoligi, jeśli dobrze pamiętam - Arsenalu. Gościu wielokrotnie banowany wraca tutaj niczym zaraza, której nikt nie chce. Nikt go nie słucha, jest jak pryszczaty nastolatek, który bity w szkole pragnie wyżywać się na innych w internecie korzystając z dobrodziejstwa anonimowości.

Post sam w sobie zachowuję, żeby kolejni czytelnicy nie zgubili wątku czytając odpowiedzi, aby mieli świadomość, że użytkownicy poniżej nawiązywali do lamentu, który się tutaj znajdował.

Vanquish


Hshsjjaj
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 14:05

Mocne słowa...kibic MU wchodzi tutaj i pokazuje oblicze szybko zaszczepione przez Mourinho zawodnikom i kibicom MU czyli buractwo i prostactwo :smile:
Nie wiedziałem, że tak szybko to nastąpi. Ten marny trenerzyna ma jednak zdolności wybitne - głupotę potrafi przekazać nawet kibicom drużyny, która trenuje... :rotfl:
A co do mocy ligi zobaczymy w najbliższym tygodniu bo LM rusza...oops, zapomniałem, że MU nawet nie zagra w tych rozgrywkach bo jakieś ogony zajęło za Leicester między innymi przed którym cała Europa się kłania ;) :bravo:


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 14:10

"Scholes: 'Juve beat any English club'", dlatego piłkarzy United szanuję :). Natomiast szkoda, że mają takich buraczanych fanów, nie karmcie tego trolla :stop:.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 września 2016, 17:24

Może skończyłeś, ale gimbus z ciebie najwyraźniej nie wyszedł koleżko. W ogóle całe 5 lat temu? No po prostu szacuneczek, ale nadal jesteś młodszy od 3/4 stałych bywalców tego forum ;)

Chelsea prowadzi ze Swansea 1:0 po ładnym uderzeniu Costy.

Wow, Łabędzie nieźle przycisnęły The Blues.

Vanquish do boju, bo Ci rodzinę sprzedajo :prochno:

Przyjdzie taki, narobi zamieszania aż mu mama odłączyła kabel... Niedziela się kończy, to chyba do kolejnego weekendu mamy z nim spokój? /Vanqush

1:1 po rzucie karnym :dance2: Po popisach Bravo i pechu Człowieka w Kasku, tym razem 'Kurtua' odstawia niezły numer :D

2:1. Trzymajcie Conte, bo wyrwie sobie przeszczepy :rotfl: Cahill ma dużą szansę pokonać Blinda w walce o tytuł 'flopa' kolejki :smile:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ