Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:47

@Maly
Wyciągnąłeś zdanie jackopa z kontekstu, napisał o Hazardzie "crack" ale dodał w nawiasie, że musi się odbudować ;) Więc dla mnie to jasne, że na chwilę obecną facet ma możliwości ale gra kiepsko.

PS. Vardy na 1-0, ale polecam interwencje Schmeichela z 2 minuty :jaw:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 14:54

Maly pisze:byłem przekonany, że oceniasz po prostu zawodników jacy są obecnie w Chelsea i ich potencjał...
Ok, można dopatrzyć się niekonsekwencji z mojej strony. Mea culpa. Sezon 14/15 Fabs faktycznie miał bardzo dobry.


Leicester właśnie objęło prowadzenie. Strzelcem Vardy, asysta Kante.
pumex pisze:to ten typowy przecinak z przeciętną techniką wyglądający trochę jak Sissoko.
N'golo pozdrawia :papa:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 15:20

Leicester coraz blizej jedna z najwiekszych sensacji w sportu w ostatnich lat!
Mam nadzeje ze w kolejnym sezonie nie tylko beda sprzedawac czolowych pilkarze, ale tez madrze sie wzmocna. Jesli nie to moga isc droga odwrotna niz tej ktore do tej pokonali i tym razem z nieba do piekla.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 16:25

Nie wytrzymałem, musiałem obejrzeć. Co się działo w tym meczu :jaw:

Vardy wylatuje po drugiej żółtej za symulkę. Kontrowersyjny karny daje West Hamowi wyrównanie. Chwilę później pada bramka na 2-1 i porażka wydaje się faktem... gdyby nie jeszcze bardziej kontrowersyjny karny dla gospodarzy w 90 min. spotkania. Żeby było śmieszniej, chwilę wcześniej Huth jest wyraźnie przytrzymywany przez Ogbonnę w 16stce - gwizdek sędziego milczy. Totalna niekonsekwencja arbitra.

Jeśli Spurs wygrają niełatwy pojedynek przeciwko Stoke, zbliżą się na 5 pkt. na 4 kolejki przed końcem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 16:33

Ta symulka wg mnie wcale tak oczywista nie była, sam z siebie Vardy nie upadł, chciał wymusić 11,ale ostatecznie padł po kontakcie, sędziowanie w Anglii wcale nie jest na wyższym poziomie niż we Włoszech, ba rzekłbym,że nawet na niższym.Tyle tylko,że tam nikt nie będzie miesiącami wypominał jednego czy dwóch błędów.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 16:42

Takich sędziów powinno się wsadzać do pierdla! Wszystko w temacie. Leicester nie dawać się!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 17:01

Tak jak sie spodziewalem, West Ham nie byl latwym przeciwnikiem dla Leicester pomimo ciezkiego spotkanie w tygodniu z MU.
Widzialem powtorki z faulu ktore dal gospodarzom rzut karny. Mysle ze inny sedzia mogl podyktowac rzut wolny zamiast jedenastka.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 21:29

Po pierwszej połowie i golu Sancheza do szatni w meczu Arsenal - Crystal Palace byłem pewny, że emocje już się skończyły i wyłączyłem. Kanonierzy jednak ostatnio "nie zawodzą" i tracą kolejne punkty :smile: A United powoli, ale konsekwentnie przybliża się do TOP4.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 20:26

Świeżo po obejrzeniu Everton - United w FA Cup. Sędziowska klaun-fiesta w Anglii trwa w najlepsze #pińciutozamało. Jagielka ma papiery na bramkarza :prochno: :ahsisi: https://streamable.com/g7bd

Gruby Benek dziś z sentymentalną wizytą na Anfield. Z meczu zapamiętałem przede wszystkim gola na 2-2 bo strzelił rudy i paskudne stroje Newcastle.

Klopp idzie na skróty. Pozycja w lidze może nie dać The Reds nawet kwalifikacji do LE, za to zwycięstwo w tych rozgrywkach zapewni Ligę Mistrzów.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 18:31

Może ktoś oprócz mnie ogląda i ma chęć skomentować jakiś mecz BPL, bo zaczynam prowadzić monolog :D Moderatorzy wybaczcie :pray:

Obejrzałem dziś (z drzemką w trakcie) męczenie buły i frajerstwo Arsenalu. Niech w końcu Wenger wyleci poza TOP4, może coś się ruszy w tym zardzewiałym klubie.

Po pierwszej połowie u Leicester wszystko zgodnie z planem. 2-0 do przerwy bez zawieszonego Vardy'ego. Mistrzostwo tuż tuż i może się okazać, że od czasu "polskiej Borussi" Wasyl będzie jedynym, oprócz Lewego, Polakiem który zwyciężył w TOPowej lidze europejskiej.

"Dzień dobry, nazywam się Marcin Wasilewski i jestem Mistrzem Anglii" :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 18:36

No to masz, Leicester dokłada trzecią bramkę i chyba tylko kataklizm mógłby im zagrozić. Ranieri ostatnio stwierdził, że w końcu można mówić o walce o mistrzostwo. To by chyba był jego pierwszy sukces, prawda?

Swoją drogą - jak poprawnie wymówić nazwę klubu?
Na kanale futbolove byłą wymowa lester, tymczasem Jeremy Clarkson wymawiał lesteszer i jestem skłonny uwierzyć raczej Brytyjczykowi.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 18:51

Vanquish pisze:No to masz, Leicester dokłada trzecią bramkę i chyba tylko kataklizm mógłby im zagrozić. Ranieri ostatnio stwierdził, że w końcu można mówić o walce o mistrzostwo. To by chyba był jego pierwszy sukces, prawda?

Swoją drogą - jak poprawnie wymówić nazwę klubu?
Na kanale futbolove byłą wymowa lester, tymczasem Jeremy Clarkson wymawiał lesteszer i jestem skłonny uwierzyć raczej Brytyjczykowi.
Słyszałem/czytałem i wszędzie Lejster/Lester. Nawet brytyjscy komentatorzy. Zresztą wpisz w google nazwę miasta+wymowa. Też Lester.


A co do mistrzostwa dla Leicester to bym się wstrzymał. Wiem, że zostały trzy kolejki. Ale te kolejki to ManU, Everton i Chelsea.
A Tottenham ma WBA, Chelsea, Southampton i Newcastle.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:01

Przyznam szczerze, że postrzegałem Ranieriego jako trenerskiego nieudacznika. Za to, jaką robotę zrobił w Leicester - dozgonny respekt dla niego i słowa uznania. Ten człowiek prawdopodobnie godnie zapisze się w historii Leicester na zawsze już.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:36

dokladnie, wszystko wydaje się, że już nic się nie wydarzy, ale moim zdaniem Leicester może stracić jezcze kilka punktów, dlatego Tottenham ma szansę, czuję, że Leicester przegra z Man Utd, pytanie czy Tottenham poradzi sobie z Chelsea, jeśli tak to zrobiloby się 2 pkt na 2 kolejki przed koncem, a w dwóch ostatnich zdecydowanie latwiejszych rywali będzie mialo Tottenham


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:46

Vanquish pisze:Swoją drogą - jak poprawnie wymówić nazwę klubu?
Na kanale futbolove byłą wymowa lester, tymczasem Jeremy Clarkson wymawiał lesteszer i jestem skłonny uwierzyć raczej Brytyjczykowi.
Nazwę klubu i miasta wymawia się Lester. Wspomniane "lesteszer" to angielska wymowa Leicestershire, czyli odpowiednika województwa, regionu Anglii.


Sky is the limit!
ODPOWIEDZ