Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2014, 21:47

Tom_my pisze:
Sila Spokoju pisze:Niech Vidal dziękuje Bogu, że nie przeszedł do tej gówno-drużyny jakim jest obecnie United. Wyobraźcie sobie, że wygrywali 3:1 i dostali 5:3 od Leicester.

:rotfl:
Nie chcę Cię martwić, ale Vidal przechodzi do ManU w zimie. Potwierdzone info od kibiców United.
Niech ManU przestanie robić z siebie pośmiewisko i kupi klasowego środkowego obrońcę, a nie kolejnego pomocnika. Niestety wygląda to źle i przy takiej obronie nie zapowiada się na poprawę.

Ps. taki radosny futbol grają :bravo: może Zemana niech zatrudnią?


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 00:31

Wielka zagadka ten Manchester, ale trzeba zaznaczyć że to nadal początek sezonu, ale ucieka im LM. Liczę że po sezonie zaczną sie pozbywać zawodników, a Evra kogoś zwerbuje :D


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 09:24

@zahor: trochę poleciałeś ;] nie ujmując nic PL bo ogląda się to tak jak piszesz dobrze - wynika to z tego, że taktycznie jest ona na dużo gorszym poziomie, linie są bardziej rozciągnięte i między nimi jest dużo więcej miejsca, zawodnicy mają dużo więcej miejsca i przez to łatwiej o drybling i akcje toczą się szybciej bo na połowę przeciwnika nie musi pobiec 3 zawodników tylko 4 od razy na niej jest i wystarczy do nich zagrać ;)

jak policzysz kilometry przebiegnięte przez zawodników z obu lig wyjdzie ci to samo także to nie jest tak, że w jednej lidze się biega a w drugiej stoi co zdajesz się sugerować ;] po prostu gra się inaczej taktycznie, bo kontry to robią i Anglicy i Włosi i Ruscy i Polacy, a i longballa także każdy umie zagrać ;) oczywiście grają tam także lapsi zawodnicy bo liga jest bogatsza ale te gadki o intensywności etc to bzdury ;] jakby PL była na innym poziomie ich drużyny dominowałyby w pucharach nieprzerwanie a jak jest wiadomo ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 09:45

United jest niesamowite, nikt tam naprawdę nie ogarnął, że chyba ich defensywa została trochę niedoinwestowana, w stosunku do reszy ? Dziwne zwłaszcza, że przecież kasy tam nie brakuje, co sami przyznali :think:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 10:22

Maly pisze:jakby PL była na innym poziomie ich drużyny dominowałyby w pucharach nieprzerwanie a jak jest wiadomo ;]
Porownywalem z Serie A i owszem, nad druzynami wloskimi angielskie w pucharach dominuja.
Gadki o intensywnosci to bzdura? Wlacz sobie dowolny mecz przy stanie 2:0 do przerwy w Serie A i opisz wrazenia, a nastepnie porownaj to z analogiczna druga polowa w PL. O to mi glownie chodzi - w Anglii zawsze gra sie do konca na pelnych obrotach, kibic ma niejako gwarancje widowiska wiec chetnie placi.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 10:41

bendzamin pisze:Manchester United z 3:1 do 3:5 z Leicester :lol: :bravo: Jedną z bramek dla beniaminka strzelił łysy z Interu.
ja pierdzielę, co za obrona :prochno: podłóżcie pod to muzykę z benny hilla, manutd to chyba najgorzej zarządzany klub w europie o takiej marce. Z klubu zdobwyającego seryjnie mistrzostwa anglii przeszli na instytucje płacącą miliardy rooneyowi, ściągającą blinda i rojo. Secco i Branca to tam chyba na praktyki jeżdżą :prochno:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 11:09

zahor pisze:Wlacz sobie dowolny mecz przy stanie 2:0 do przerwy w Serie A i opisz wrazenia, a nastepnie porownaj to z analogiczna druga polowa w PL.
ale to wynika z taktyki... włoskie MU prowadząc z włoskimi Lisami 3-1 cofnęłoby się do defensywy i wygrali to spotkanie, ale to jest PL więc wszystko się może zdarzyć, tam tacy "frajerzy" są co kolejkę i wynika to właśnie z podejścia taktycznego a nie intensywności bo to żadna intensywność gdy piłka szybciej przemieszcza się z jednego pola karnego pod drugie... piłkarze wcale nie biegają szybciej lub więcej - patrz statystyki ;] gra się inaczej, ładniej dla Janusza, jest więcej emocji ale intensywność o której piszesz to ułuda

ps. oglądałeś MC z Bayernem? widziałeś tam wielką intensywność o której tu piszesz? czy może to Guardiola zabił ten mecz? MC z Chelsea też nie było super widowiskiem ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 12:18

zahor pisze:Porownywalem z Serie A i owszem, nad druzynami wloskimi angielskie w pucharach dominuja.
Hmm.. Niby w ogólnym rozrachunku tak, bo ostatnią włosą drużyną która coś wygrała w pucharach był Inter w sezonie 2009/10, ale w pucharowych pojedynkach włosko-angielskich licząc od tamtego sezonu (czyli ostatnie 5 lat) Włosi z Anglikami spotykali się 36 razy (18 dwumaczów) i wyniki są takie, że Włosi wygrali 15 spotkań, 10 remisów i 11 porażek, więc ciężko mówić by Anglia tu dominowała. Ostatnie 2 lata to 5 wygranych, 4 remisy, 3 porażki.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 września 2014, 09:39

2 strony wcześniej poruszaliśmy temat TPO więc wrzucam tutaj - dziś w Anglii piszą, że być może już niedługo ten biznes zostanie zakazany przez UEFA... w końcu Platini dostałby jakiegoś plusa ;]
Uefa is poised to introduce new rules do rozwiązania w trybie pilnym what it sees as the scourge of third-party ownership of players in Europe as early as next season.
http://www.theguardian.com/football/201 ... ons-league


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 września 2014, 17:23

Obrazek

Powoli, ale chyba jednak tracą cierpliwość do Balotellego w Anglii.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 września 2014, 16:15

Czy ja wiem czy już tracą cierpliwość? W sumie, dużo za niego nie dali bo myślę, że każdy już wie, że Bario to nie jest nieoszlifowany diament a piłkarz bardzo chimeryczny. Uważam, że kiedy go ściągali to nie planowali uczynić go pierwszoplanowym piłkarzem.

Mnie ciekawi czy wyrobi co najmniej 3 lata w Liverpoolu bo do tej pory nigdzie nie był tak długo. Balotelli to takie kukułcze jajo, które podrzucił najpierw Inter Manchesterowi City, potem City Milanowi a teraz Milan Liverpoolowi :)


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2014, 14:53

Oglądam właśnie City-United i jak patrze na tę grę to płakać mi się chce że Juventus tak nie potrafi grać, akcja za akcja, najlepsze jest to że gdyby zamienić te zespoły na jakieś Sunderlandy to gra wyglądałaby tak samo, akcja za akcja, wszyscy biegaja na maxa.

Serie A oglądam z przymusu bo Juventus, ale tak ciężko się to ogląda, że ja się nie dziwie że wszystkie ''dzieci'' kibicują Hiszpańskim/Angielskim zespołom.

Chciałbym zobaczyć Pirlo w angielskiej lidze, zagubiony chłopiec, nie wiedziałby czy iśc do akcji czy już wracać do obrony, bo tam wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund.


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2014, 15:06

juventussek pisze:Oglądam właśnie City-United i jak patrze na tę grę to płakać mi się chce że Juventus tak nie potrafi grać, akcja za akcja, najlepsze jest to że gdyby zamienić te zespoły na jakieś Sunderlandy to gra wyglądałaby tak samo, akcja za akcja, wszyscy biegaja na maxa.

Serie A oglądam z przymusu bo Juventus, ale tak ciężko się to ogląda, że ja się nie dziwie że wszystkie ''dzieci'' kibicują Hiszpańskim/Angielskim zespołom.

Chciałbym zobaczyć Pirlo w angielskiej lidze, zagubiony chłopiec, nie wiedziałby czy iśc do akcji czy już wracać do obrony, bo tam wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund.
To sobie przypomnij jak Pirlo grał z Anglią na Euro czy na Mundialu. Zresztą mówimy tu o zawodniku który ma 35 lat. Taktycznie włoska piłka jest efektywniejsza od angielskiej. Różnicę robią wykonawcy.


Obrazek
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2014, 15:21

blackadder pisze:
juventussek pisze:Oglądam właśnie City-United i jak patrze na tę grę to płakać mi się chce że Juventus tak nie potrafi grać, akcja za akcja, najlepsze jest to że gdyby zamienić te zespoły na jakieś Sunderlandy to gra wyglądałaby tak samo, akcja za akcja, wszyscy biegaja na maxa.

Serie A oglądam z przymusu bo Juventus, ale tak ciężko się to ogląda, że ja się nie dziwie że wszystkie ''dzieci'' kibicują Hiszpańskim/Angielskim zespołom.

Chciałbym zobaczyć Pirlo w angielskiej lidze, zagubiony chłopiec, nie wiedziałby czy iśc do akcji czy już wracać do obrony, bo tam wszystko może zmienić się w ciągu kilku sekund.
To sobie przypomnij jak Pirlo grał z Anglią na Euro czy na Mundialu. Zresztą mówimy tu o zawodniku który ma 35 lat. Taktycznie włoska piłka jest efektywniejsza od angielskiej. Różnicę robią wykonawcy.

Reprezentacja Anglii a Premier League to całkiem coś innego.
Zresztą piłkę nożną ogląda się przede wszystkim dla widowiska, tak też zdobywa się kibiców, później większe pieniądze, sory ale jak oglądam Serie A to ja ''umieram''.

Ja doceniam zasługi Pirlo, niestety ale żeby coś zmienić, potrzeba przemeblowania szczególnie z pozycją Pirlo, bo jeśli on gra to na pewno będziemy grać wolno, atakiem pozycyjnym, przeciwnik zdąży się ustawić i my walimy głową w mur. Dlaczego w Premier League gra się tak agresywnie, z zaangażowaniem, przecież to podobno Włosi są kondycyjnie potęgą, o taktyce już nie mówię, bo chyba głównym zadaniem jest strzelenie jednej bramki a później już pilnowanie żeby nie stracić bramki.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2014, 15:25 przez juventussek, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 02 listopada 2014, 15:23

juventussek pisze:Oglądam właśnie City-United i jak patrze na tę grę to płakać mi się chce że Juventus tak nie potrafi grać, akcja za akcja
Też oglądam i nie porównuje bo to po prostu nie ma sensu.
Co do meczu. Żal mi Van Gaala. Ci piłkarze są chorzy na głupotę. Wcześniej Van Persie głupio złapał kartkę w meczu z Chelsea, dziś Smalling dostał pierwszą żółtą kartkę za przeszkadzanie Hartowi w wykopie piłki. W Men Utd oprócz Januzaja który szarpał znacznie lepiej od Di Marii (którego nie widać w tym meczu), do wyróżnienia De Gea który wybronił dwie świetne okazje dla City. Niebiescy grają znacznie lepiej i stwarzają więcej sytuacji. Najlepsi Yaya Toure i Aguero, za to nasz stary znajomy Jovetic bardzo słabo.


ODPOWIEDZ