Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 19:28

Chelsea wygrala ale to Liverpool ma najwieksze szanse zeby wywalczyc tytul mistrza kraju.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 21:06

juvemaroko pisze:Chelsea wygrala ale to Liverpool ma najwieksze szanse zeby wywalczyc tytul mistrza kraju.
genialny sezon za sobą mają... duże szczęścia, bo obiektywnie spojrzeć i kilka kontuzji i mogło być zdecydowanie inaczej. Juventus już wrócił na swoje miejsce, zawsze chciałem by i Live tam wróciło, gdzie powinno być. Atak SS skuteczny jak nazwa wskazuje ;x


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2014, 21:20

przestań, sturridge był połamany prawie 1.5 miesiąca (w tym święta gdzie oni grają 3 mecze "w 5 dni"), suarez zawieszony na 6 czy 7 meczów... czego ty chcesz? kontuzji całej obrony na pół sezonu?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2014, 22:42

Dwa mecze, dwie niespodzianki.

Everton skomplikował sobie właśnie walkę o LM przegrywając u siebie, a szkoda bo gdyby Arsenal w końcu nie wszedł do LM to może wreszcie by coś tam ruszyło.

Także City, które uratowało remis z ostatnim w tabeli Sunderlandem. Tym samym jeśli Lpool pokona Chelsea to spokojnie zdobędzie mistrzostwo :ok:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2014, 22:48

Warto dodać, że Gacek dał dobrą zmianę i zaliczył dwie asysty. Też chciałbym aby Liverpool wygrał ligę.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2014, 23:32

Szkoda,że Everton zaprzepaścił szanse, bo teaz raczej nie wyprzedzą już Arsnealu;/
Szkoda bo Juventus też mógł an tym zyskać, brak LM dla Arsenalu i porto przy wyprzedzeniu PSG i BvB dałoby 1 koszyk i łatwiejszą grupę.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 00:32

AdiJuve pisze:Szkoda,że Everton zaprzepaścił szanse, bo teaz raczej nie wyprzedzą już Arsnealu;/
Szkoda bo Juventus też mógł an tym zyskać, brak LM dla Arsenalu i porto przy wyprzedzeniu PSG i BvB dałoby 1 koszyk i łatwiejszą grupę.
Nie róbmy maślanych oczów w kierunku pierwszego koszyka. Zasłużmy na niego, a nie liczmy że drużyna X czy Y się nie dostanie i dlatego wylądujmy w jedynce.

Chyba większość kibicuje Liverpoolowi w walce o mistrzostwo. No dobra prócz kibiców Men. City i Chelsea
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2014, 21:09 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 09:29

Ja tam chyba jednak wolę Chelsea, choć fanem nie jestem. No, ale Liverpoolu dawno nie widziałem. Ciekawe tylko, że wszyscy mają zawsze zlewę z Arsenalu, ale to nie oni czekają na mistrzostwo 24 lata (!) i są po trzech 7. miejscach :)
Chelsea ma o tyle trudniej, że łączy Premiership z LM a i tak idzie łeb w leb z Liverpoolem. No zobaczymy, myślę, że walka będzie do ostatnich kolejek.

Co do tekstu który wrzucił Ouh_yeah... Myślę, że piłkarze nie tyle marzą o konkretnym klubie angielskim, tylko o lidze jako takiej. Jak by zapytać młodego zawodnika jaki ma cel, gdzie chchiałby grać, to powie albo: "Real, Barca, Bayern" albo "w Anglii". Rzadko ktoś wymieni konkretnie: MC czy Arsenal (kiedyś może by jeszcze taki łebek wspomniał o MU), ale działa to też w drugą stronę, nikt nie powie, że marzeniem jest gra Bundeskopance czy Primera Division.
Krótko mówiąc, Anglia jest chyba bardziej kusząca jako liga, nawet jeśli w rankingu Hiszpania mocno odbiła a Niemcy doganiają.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 10:39

Gacek takie dwie piły dał :płaczę: Wróć!


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 10:47

Fajnie jakby Liverpool wygrał i mam nadzieję, że tak się stanie właśnie po tylu latach im się należy, a za rok czas na Arsenal bo nie mogę patrzeć jak co roku przez pół sezonu walczą o mistrza, a potem tłuką się o LM.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 11:00

Mecz sezonu bedzie za 10 dni na Anwild pomiedzy The Reds i The blues. Kto wygra zostanie mistrzem, remis zblizy gospodarze do tytul mistrza kraju szczegolnie ze The citizen stracili wczoraj punktow.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 21:06

Kibice Juventusu kibicujący liverpoolowi w walce o tytuł.... :doh: Naprawdę każdy ma prawo do swojego zdania, ale tego nie wypadać głośno mówić. Ogarnijcie się i szanujcie trochę historię....
Niech sobie wygrają wszystko co mogą, ale naprawdę kibice Juventusu powinni być ostatnimi, którzy życzą im jakiegokolwiek trofeum.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 21:21

Dragon pisze:Kibice Juventusu kibicujący liverpoolowi w walce o tytuł.... :doh: Naprawdę każdy ma prawo do swojego zdania, ale tego nie wypadać głośno mówić. Ogarnijcie się i szanujcie trochę historię....
Niech sobie wygrają wszystko co mogą, ale naprawdę kibice Juventusu powinni być ostatnimi, którzy życzą im jakiegokolwiek trofeum.
Ja tutaj nie widzę nigdzie kibicowania. Ktoś po prostu napisał, że fajnie by było gdyby wygrali i ja również jestem tego samego zdania, bo nudne jest oglądanie niemal co roku tych samych klubów na pierwszym miejscu. Bez urazy, ale szczerze mówiąc denerwuje mnie takie podejście. Szanując historię mamy nadal nienawidzić Liverpoolu za to co zrobiła garstka idiotów (w porównaniu do wszystkich fanów) prawie 30 lat temu? Z takim podejściem można by też hejtować wszystkich polskich kibiców klubów niemieckich, bo 70 lat temu była wojna. Trzeba pamiętać o tej tragedii, żeby nigdy więcej do czegoś takiego nie doszło, ale żywienie urazy do klubu w nieskończoność to moim zdaniem dziecinada i niewiele mnie obchodzi są myślą na ten temat "prawdziwi" fani z Włoch. Możecie mnie nazwać kibicem kanapowym, który gówno widział, ale takie jest moje zdanie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 21:21

Dragon pisze:Kibice Juventusu kibicujący liverpoolowi w walce o tytuł.... :doh: Naprawdę każdy ma prawo do swojego zdania, ale tego nie wypadać głośno mówić. Ogarnijcie się i szanujcie trochę historię....
Niech sobie wygrają wszystko co mogą, ale naprawdę kibice Juventusu powinni być ostatnimi, którzy życzą im jakiegokolwiek trofeum.
może lepsze od kibicowania byłoby słowo sprzyjają? Ja osobiście należę do osób, którą wolą na podium Liverpool, niż Chelsea i City.

Tak samo A.Madryt, niż Real i Barcę :prochno:

chyba kibicowanie Juventusowi nie zmusza do oglądania pozostałych lig bez jakiś swoich faworytów :prochno:

charles w sumie jestem za nimi, bo bliźniaczo podobna sytuacja do Juventusu mi się wydawała, gdzie poszli "na dno" i dopiero z niego wychodzą, ale jak wiadomo Juventus już tam jest, a najwidoczniej Live tam dochodzi.

Btw. jeżeli ludzie lubią kibicować średniakom to dużo osób pewnie kibicuje w walce o scudetto Romie i Napoli :prochno:
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2014, 22:34 przez Eric6666, łącznie zmieniany 1 raz.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2014, 22:13

Dragon pisze:Kibice Juventusu kibicujący Liverpoolowi w walce o tytuł.... :doh:
niestety czas leci, coraz mniej osób pamięta czy interesuje się historią wiec coraz więcej będzie takich stwierdzeń o kibicowaniu Live. Osobiście już mnie to nie dziwi tym bardziej że kibiców a raczej sympatyków Juve z roku na rok jest więcej. Live od 4 sezonów kręcił się miedzy 6-8 miejscem a słabeuszom czasem lubi się pokibicować tak można to sobie tłumaczyć :wink:
Eric6666 pisze:może lepsze od kibicowania byłoby słowo sprzyjają? Ja osobiście należę do osób, którą wolą na podium Liverpool, niż Chelsea i City.
normalnie też bym tak powiedział bo fajnie jak średniak ostatnich sezonów który gra fajną dla oka piłkę strzela pstryczka gigantom ligi no ale to Liverpool :wink:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
ODPOWIEDZ