Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 października 2013, 20:36

Cabrini_idol pisze:
--Maq-- pisze:http://www.goalsarena.org/video/england ... ty_en.html
Pierwsza bramka Arsenalu... :o

W O W. To jest konkretna bramka, da sie lepiej rozmontowac obrone ?
Zobaczcie dalsze bramki bo też są niczego sobie.

Czyżby Arsenal przełamał impas? Wciąż można mówić o tym, że nie mieli naprawdę poważnego sprawdzianu ale jednak golą wszystkich jak leci. Regularność godna podziwu. Z Cazorlą, Wilsherem i Mesutem mogą klepać tiki-takę jak Barcelona :prochno:

A tak zauważyłem przy okazji, że wygląda na to, że kolejny raz przygoda Poldiego z większym klubem szybko się skończy. Wprawdzie jest kontuzjowany i przede wszystkim dlatego nie gra ale już chyba nie pasuje za bardzo do Arsenalu.....


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 października 2013, 22:27

Jestem zachwycony tym co zrobili przy pierwszej bramce. Na małej przestrzeni i na pełnym gazie takie podania. MAJSTERSZTYK! Na prawdę wielkie brawa!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 października 2013, 22:53

naros pisze:Jestem zachwycony tym co zrobili przy pierwszej bramce. Na małej przestrzeni i na pełnym gazie takie podania. MAJSTERSZTYK! Na prawdę wielkie brawa!
tyle tylko że to jedno z podań było przypadkowe, raczej instynktowne. Bardziej podobały mi się bramki Ozila i Ramsey'a

PS: Odpowiedź na bramki Arsenalu dał Cavani i Ibrahimović


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 października 2013, 01:09

wagner pisze:
naros pisze:Jestem zachwycony tym co zrobili przy pierwszej bramce. Na małej przestrzeni i na pełnym gazie takie podania. MAJSTERSZTYK! Na prawdę wielkie brawa!
tyle tylko że to jedno z podań było przypadkowe, raczej instynktowne. Bardziej podobały mi się bramki Ozila i Ramsey'a

PS: Odpowiedź na bramki Arsenalu dał Cavani i Ibrahimović
Cavani i Ibra naprawdę klasa, ale akcja Arsenalu to kosmos :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 października 2013, 17:48

mecz Chelsea z City a Joveticia nawet na ławie nie ma :lol: czuje ze go Marotta sciagnie do nas w lecie po promocyjnej cenie 10 mln :P


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 27 października 2013, 18:13

Nie wiem czy pozyskamy Joveticia, wiem natomiast że wbrew temu co sugerowali niektórzy dziennikarze, nie kupimy Kuna Augero. Rozpisywano się na temat tego, że Argentyńczyk pójdzie w odstawkę, że nowy trener preferuje wyższych napastników, a tymczasem niewykluczone że chłopak rozegra najlepszy sezon w karierze. Gra kapitalnie od dłuższego czasu, a dzisiejsza bramka przeciwko Chelsea - majstersztyk.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 27 października 2013, 18:15

Bazyliszek pisze:mecz Chelsea z City a Joveticia nawet na ławie nie ma :lol: czuje ze go Marotta sciagnie do nas w lecie po promocyjnej cenie 10 mln :P
Jeszcze nie doszedl do siebie po kontuzji? Ciekawe :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2013, 18:58

Boruc pozazdrościł Kuszczakowi: http://videa.hu/videok/sport/stoke-city ... tart=0.854 :prochno:.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 listopada 2013, 19:10

Boruc Borucem, ale co się dzieje z Jove. Dziś City wygrywa siedem do fajery a jego nawet na ławce nie ma.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 02 listopada 2013, 19:14

Vimes pisze:Boruc pozazdrościł Kuszczakowi: http://videa.hu/videok/sport/stoke-city ... tart=0.854 :prochno:.
Też dzisiaj sporo z tego brechtałem. Ta tak zwana polska szkoła bramkarska to świetni bramkarze ale i specjaliści od takich szmat po wykopach bramkarzy :lol:

Dobrze,że Soton chociaż remis wyciągnęło,życzę im jak najlepiej tak jak i Borubarowi który w tym sezonie jest(był....?) najlepszym golkiperem Premier League.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 listopada 2013, 14:06

- To fajne uczucie, ale sam gol był bardzo szczęśliwym zbiegiem okoliczności. Cieszę się, że wywalczyliśmy punkt w tym spotkaniu, ale współczuję Borucowi. Wiem, że takie coś nie stawia w dobrym świetle bramkarza i nie chciałem specjalnie celebrować gola ze względu na niego - powiedział po spotkaniu Begović.

Bramkarz Stoke przyznał, że w zdobyciu gola pomogły mu warunki atmosferyczne. - To były najgorsze warunki, w jakich można grać. Z deszczem można sobie jeszcze poradzić, ale wiejący wiatr sprawia ogromne trudności. Nie wiesz, w którą stronę leci piłka - dodał golkiper.
Antek666 pisze: Dobrze,że Soton chociaż remis wyciągnęło,życzę im jak najlepiej tak jak i Borubarowi który w tym sezonie jest(był....?) najlepszym golkiperem Premier League.
Boruc to klasa sama w sobie, pewnie w następnym meczu znowu wyciągnie "Świętych" z opresji. A o pomyłce Boruca nikt nawet nie zająknie. W sumie.. na tyle raz ile on ich tam ratował..


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 06 listopada 2013, 08:46

Zapomni nie zapomni, Kuszczakowi gola z Kolumbia jeszcze wypominaja, ale mysle ze Artur ma naprawde mocna psyche, tyle co mial perturbacji i poradzil sobie pokazuje jak silny jest to zawodnik, osobiscie nie przepadam zbytnio za nim, ale cenie za to co osiągnął i osiąga.


Juve, storia di un grande amore
Wilk79

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2013
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2013

Nieprzeczytany post 12 listopada 2013, 11:42

Mimo wszystko dla Boruca ten gol był wypadkiem przy pracy. Poza tym wykonuje naprawdę bardzo dobrą robotę i to m.in. dzięki niemu zespół jest na 3 pozycji w lidze.


Dziku1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2013
Posty: 147
Rejestracja: 02 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 listopada 2013, 16:56

Boruc w dzisiejszym meczu pojechał po całości, jego 'wirtuozeria' będzie nowym hitem internetów...


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 listopada 2013, 16:59

Dziku1897 pisze:Boruc w dzisiejszym meczu pojechał po całości, jego 'wirtuozeria' będzie nowym hitem internetów...
Haha jak to oglądnąłem to do tej pory się śmieje, ale prawie mu się udało :D


ODPOWIEDZ