Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 14:11

white_wolv pisze:wy tu bedziecie sie na tym pluc jeszcze 2 miesiace.
Paulo pisze:Wasze gimbusowe kłótnie są śmieszne
Uwielbiam użytkowników, którzy włączając się do dyskusji zaznaczają jak bardzo jest ona głupia i szczeniacka a oni są ponad to.

Dzieciak go przeprosił? Co Hazardowi po przeprosinach jak pewnie dostanie z pięć meczów zawiechy i kilkadziesiąt tysięcy funtów kary od klubu?


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 14:42

Ouh_yeah pisze:
white_wolv pisze:wy tu bedziecie sie na tym pluc jeszcze 2 miesiace.
Paulo pisze:Wasze gimbusowe kłótnie są śmieszne
Uwielbiam użytkowników, którzy włączając się do dyskusji zaznaczają jak bardzo jest ona głupia i szczeniacka a oni są ponad to.

Dzieciak go przeprosił? Co Hazardowi po przeprosinach jak pewnie dostanie z pięć meczów zawiechy i kilkadziesiąt tysięcy funtów kary od klubu?
"Dyskusja" jak to nazwałeś opiera się na rzeczowych argumentach a nie pluciu się, że ja mam rację a reszta jest bee, może stąd wynika podkreślenie faktu "gimbusowej kłótni" kolego. W dyskusji trzeba przyjąć różny punkt widzenia, a nie tylko jedno stanowisko że kopnął i koniec, bo tak nie bylo jak wynika z doniesień prasy i z jakiegoś powodu koleś przeprosił. Fakt, że nic Hazardowi po tym co zrobił bo karę dostanie. To dobrze, że masz jakichś ulubionych użytkowników - trzeba mieć swoich idoli w różnych kręgach :)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 14:43

Przypominam, że Cantonę angielska federacja zawiesiła kiedyś na 8 miesięcy za pobicie kibica, a za same słowne przepychanki dała bana Evrze na 8 spotkań, więc podejrzewam, że jak się dziadki na stołkach wściekną, to Belg może odpocząć od piłki przez dłuższy okres


Obrazek
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 14:59

[quote="pumex"]Przypominam, że Cantonę angielska federacja zawiesiła kiedyś na 8 miesięcy za pobicie kibica, a za same słowne przepychanki dała bana Evrze na 8 spotkań, więc podejrzewam, że jak się dziadki na stołkach wściekną, to Belg może odpocząć od piłki przez dłuższy okres[/quote]

Jeśli przeanalizują zapis wideo to max 3 mecze, albo żaden.


Zero szacunku dla Pogby
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 15:39

Vimes pisze:
pan Zambrotta pisze:Domagać się opanowania, racjonalnego myślenia i dojrzałości u piłkarza w 80 minucie, kiedy ucieka mu szansa na jedyny puchar w sezonie - mistrzowskie. Zidane też mógł się opanować, jak Materac mu siostrę obrażał. Najlepiej zza komputera na chłodno oceniać.
Mówisz o działaniu w emocjach. Zatem założmy taką hipotetyczną sytuacją, że kiedyś w przyszłości wrócisz sobie wkurzony z roboty, posprzeczasz się z żoną, a Twój syn złośliwie wyleje Ci zupę na przygotowywany do pracy projekt, bo zapomniałeś mu kupić nową zabawkę. Zatłuczesz ### na miejscu, bo nie można wymagać od Ciebie odpowiedzialności, racjonalnego myślenia i dojrzałości w takich okolicznościach?

Poza tym, kary cielesne wymierza się taki sposób:

Obrazek

a nie tak jak zrobił to Hazard.
Ja w tym przypadku gdyby chodziło o 7-latka to pewnie wyszedłbym z domu, wypalił 2 fajki i wrócił jak ochłonę. Jeśli jednak by chodziło o 17-latka to nie wiem. Możliwe, że w ryj od ojca by dostał, a na pewno co najmniej jakiś długi szlaban tak, żeby ucierpiał (lecz co ja mogę rozmyślać o karaniu nastolatka w wieku blisko 20 lat).
Chłopak, który ma 17 lat, jest synem udziałowców klubu. Ja na miejscu Hazarda nie wiem jak bym postąpił. Może tak jak on, może gorzej, ale raczej bym nie czekał, aż to rozstrzygnie sędzia (choć uważają mnie za w miarę spokojnego). Co by nie mówić to coś od podawania piłek osiągnęło cel.

Osobiście jako kibic Juve bym się źle z tym czuł gdyby na JS w meczu o finał chłopak zrobił coś takiego rywalowi. Tak samo jak osiągnięcie finału LM przez Barce w 2009 r w 1/2 z Chelsea przy pomocy sędziego.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 16:30

Jeszcze koleś zapowiedział, że będzie kradł czas, w meczu pewnie tylko szukał na to okazji. No bezczelny typ! Mam nadzieję, że Hazardowi nie strzelą więcej niż 3 mecze.

PS: W Wydarzeniach na Polsacie dopiero odwalili. Był o tym reportaż, oczywiście pokazywali zdjęcia, nie filmik, i powiedzieli, że "piłkarz Chelsea zaczął brutalnie kopać młodego chłopaka po żebrach" , podczas gry trafił w piłkę, na której młody leżał i przy okazji może był kontakt z żebrami !!! Zero obiektywności. Ale w końcu media to media :doh:


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 17:09

A ja nie widze NIC na usprawiedliwienie Hazarda. Jak dla mnie jest to ewidentny ban do końca sezonu. Dzieciak oczywiście swoją drogą zachowal się beszczelnie, ale kurde ludzie jak już agresje dorosłego faceta na jakiegoś gnojka uznajmy za 'normalną i usprawiedliwioną' to gdzie w takim razie zaczynają sie jakieś granice? Zresztą ile on tego czasu ukradł? 10 sekund? Hazard jakby nie był tępym bucem to by od razu poleciał do sędziego i bez dwóch zdań osiągnąłby więcej niż wyżywając się za swoje niepowodzenia i lamerską gre na jakimś nastolatku.
Jeżeli Suarez zbierał bóg wie jakie kary za pare obraźliwych słów, to Hazard musi wylecieć do końca 12/13. W innym przypadku coś tu będzie ewidentnie nie halo.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 17:14

[quote="Dante93"]A ja nie widze NIC na usprawiedliwienie Hazarda. Jak dla mnie jest to ewidentny ban do końca sezonu. Dzieciak oczywiście swoją drogą zachowal się beszczelnie, ale kurde ludzie jak już agresje dorosłego faceta na jakiegoś gnojka uznajmy za 'normalną i usprawiedliwioną' to gdzie w takim razie zaczynają sie jakieś granice? Zresztą ile on tego czasu ukradł? 10 sekund? Hazard jakby nie był tępym bucem to by od razu poleciał do sędziego i bez dwóch zdań osiągnąłby więcej niż wyżywając się za swoje niepowodzenia i lamerską gre na jakimś nastolatku.
Jeżeli Suarez zbierał bóg wie jakie kary za pare obraźliwych słów, to Hazard musi wylecieć do końca 12/13. W innym przypadku coś tu będzie ewidentnie nie halo.[/quote]

Zapisz się do PiSu....


Zero szacunku dla Pogby
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 17:40

Wasza dyskusja jest bardziej absurdalna niż ta sytuacja. Dzieciak czy już nie dzieciak, nie ważne. Nie powinien dostać kopa. Zrobił głupio i tyle. Emocje nie usprawiedliwiają Hazarda. Wyobrażacie sobie sytuacje w której gramy np. z Milanem o Superpuchar Włoch, przegrywamy i jakiś smarkacz w ostatnich minutach przetrzymuje piłkę. Podchodzi Del Piero i go butuje..
bo ja sobie nie wyobrażam, piłkarz powinien mieć poziom. 10 s by ich nie zbawiło.


mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 17:50

jaki dzieciak? Gość ma 17 lat! W Polsce mógłby przed sądem odpowiadać jako dorosły. Niektórzy pewmie sądzą, że to chłopczyk, który ma jeszcze mleko pod nosem.


Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 18:10

A co to ma za znaczenie? Kogo kopnął? Co to za sportowiec co jak mu nie wychodzi to się wyżywa na innych? Tragedii nie było to nie lata 20-te, że jest jedna piłka na boisku.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 18:42

Padoin pisze:Podchodzi Del Piero i go butuje..
bo ja sobie nie wyobrażam, piłkarz powinien mieć poziom. 10 s by ich nie zbawiło.
Ale Hazard mu chciał wybić piłkę z rąk a nie walnąć go w żebra :roll: Szkoda że nie wyłapał w mordę za te żałosne symulowanie...


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2013, 18:47

DiaVolO pisze:
Padoin pisze:Podchodzi Del Piero i go butuje..
bo ja sobie nie wyobrażam, piłkarz powinien mieć poziom. 10 s by ich nie zbawiło.
Ale Hazard mu chciał wybić piłkę z rąk a nie walnąć go w żebra :roll: Szkoda że nie wyłapał w mordę za te żałosne symulowanie...
Mnie nie obchodzi, gdzie go chciał kopnąć, po prostu nawet nie musiał go dotykać. Tak jak mówię, jedną piłką nie grają. Chłopak zachował się śmiesznie z tą symulacją i trzymaniem piłki a Hazard też nie za dobrze i tyle.
''szkoda, że nie wyłapał w mordę''
Boże, :shock: Opanuj się.


DiaVolO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2010
Posty: 487
Rejestracja: 09 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 00:15

Jestem spokojny, po prostu denerwuje mnie te młode pokolenie pipek którzy są pozbawieni męstwa i godności na każdym kroku, wystarczy katarek a oni już wielce chorzy a najlepiej to do szpitala, lekki kontakt i już łzy w oczach, ten dzieciak jest tego idealnym przykładem, nawet nie wiem czy Hazard go kopnął a ten nędzny symulant ma taką minę jakby co najmniej cała drużyna Chelsea go przekopała, jeszcze później dwóch innych ballboyów go podtrzymywało jak schodził z boiska, no kurde, mogli go jeszcze na noszach ściągnąć bo przecież to było tak agresywne zachowanie że masakra :doh: I tak, powinien dostać w łeb za to od swojego ojca za takie zachowanie, ja to bym od razu utemperował takie coś gdyby mój syn odwalił taką szopkę.

Cóż, ja to się np. wychowałem na takim Montero,Iuliano, Pesotto, Maldinim, Nescie, Cannavaro czy Hierro i ogólnie pokoleniu tych wielkich mistrzów a dzisiaj co jest wzorem dla tych młodych dzieciaków? te nędzne aktorzyny z Barcelony i Madrytu - widać efekt!


Padoin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2012
Posty: 153
Rejestracja: 19 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2013, 12:49

Wcześniej się chwalił na necie tym co zrobi, więc to, że symulował było oczywiste. Też mi się to nie podoba, ale tatuś to raczej go nie ukaże :prochno:
Chodziło mi o to, że zgodnie ze starym przysłowiem Hazard mógł nie tykać, tego co potem śmierdzi, a teraz jest obsmarowany przez prasę bo nie grał fair. :roll:


ODPOWIEDZ