Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 11:10

Liverpool to już od kilku dobrych lat jest w przebudowie. Nie liczyłbym na ich przebudzenie w tym sezonie. Okienko co najwyżej średnie.

Są już jakieś wieści co do zdrowia Aguero? Mówiło się o groźnej kontuzji, a później na jaw wyszła informacja o tym, że Argentyńczyk wybiegnie na boisku już w przyszłym tygodniu.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 13:27

Nike nie przestaje zaskakiwać :shock:
Obrazek


Juventusowi dostarczają komplety fuszerek, najwartościowszemu klubowi piłkarskiemu przekręcają nazwiska. Nikt za to nie beknie?


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 21:32

pumex pisze:Nike nie przestaje zaskakiwać :shock:
Obrazek


Juventusowi dostarczają komplety fuszerek, najwartościowszemu klubowi piłkarskiemu przekręcają nazwiska. Nikt za to nie beknie?
Wow, niezła wtopa :roll:

Pamiętam, jak swego czasu w Arce Gdynia Burkhardt miał błąd w nazwisku i na drugą połowę poprawili mu flamastrem :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2012, 21:37

A sam Anderson się zorientował, że mu przekręcili nazwisko czy dopiero prasa zauważyła?


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2012, 09:29

ciężko to znaleźć ale w MU to nie pierwszy przypadek
Beckam, Solksjaer, S’hea, Zuszczak were all figments of the Old Trafford kitman’s imagination.
http://www.metro.co.uk/sport/oddballs/9 ... z24DiTxlxv



z innej beczki, ktoś podliczył trofea byłych zawodników arsenalu z ostatnich siedmiu lat (bez superpucharów)
Arsenal... 0 Old Boys... 44
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... edals.html


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 15:30

Ciekawie się dzieje w MU. Van Persie wychodzi w pierwszym składzie, a Rooney siedzi. Sądziłem, że będą tworzyć duet marzeń, a tu taka niespodzianka. Jak tak dalej pójdzie, to Roo będze chciał odejść i może my go przygarniemy?
Ehhh.... marzenia :oops:


Obrazek
Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 17:17

Rooney jest bez formy, dobrze mu zrobi jak posiedzi troche na ławce,a co do Van Persiego to pierwszy jego mecz w pierwszym składzie,10 minut i od razu bramka i to jaka. Dla mnie jest to fenomenalny napastnik i ani przez chwile nie wierzylem że do nas dołączy a szkoda chociaż 230 tys. funtów tygodniowo byłoby dla nas nierealne


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 17:39

Ale Rafael wymiata w meczu z Fulham... Oby dzis Lichy tak samo zagral:p


Wojt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2006
Posty: 439
Rejestracja: 02 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 18:10

Mozna pisze:Rooney jest bez formy, dobrze mu zrobi jak posiedzi troche na ławce,a co do Van Persiego to pierwszy jego mecz w pierwszym składzie,10 minut i od razu bramka i to jaka. Dla mnie jest to fenomenalny napastnik i ani przez chwile nie wierzylem że do nas dołączy a szkoda chociaż 230 tys. funtów tygodniowo byłoby dla nas nierealne
Jasne, że by było realne, ale dawanie takie pensji szklanemu 29 latkowi nie byłoby zbyt mądrym ruchem.


From rivers of sorrow, to oceans deep with hope, I have travelled them.
Now, there is no turning back, the limit, the sky. I ask my questions:
Why? What today? When tomorrow?
Won't you join me on the perennial quest?
Mozna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2012
Posty: 133
Rejestracja: 25 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 19:37

Wojt pisze:
Mozna pisze:Rooney jest bez formy, dobrze mu zrobi jak posiedzi troche na ławce,a co do Van Persiego to pierwszy jego mecz w pierwszym składzie,10 minut i od razu bramka i to jaka. Dla mnie jest to fenomenalny napastnik i ani przez chwile nie wierzylem że do nas dołączy a szkoda chociaż 230 tys. funtów tygodniowo byłoby dla nas nierealne
Jasne, że by było realne, ale dawanie takie pensji szklanemu 29 latkowi nie byłoby zbyt mądrym ruchem.
Daruje sobie komentarz.

Widzieliście akcje Chelsea w meczu z Newcastle na 2:0 ? bajka
Jeśli do świetnie grającego Maty i Hazarda (jak narazie 3 mecz a on jeśli wliczyć wywalczone karne, ma 6 asyst i 1 bramke) na dobre odblokuje się Torres to może nie być w PL na nich mocnych.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2012, 22:00

Przejście Kagawy do MU automatycznie powoduje zmiane ustawienia z 4:4:2 na 4:2:3:1 aby Japończyk mógł grać na swojej naturalnej pozycji i kierować zespołem. Dokładamy kupionego do pierwszej 11 Van Persiego i brakuje miejsca dla Rooneya bo ze skrzydłowych SAF też nie może zrezygnować. Po dzisiejszym meczu Rooney chyba na dłużej zostanie na ławce bo RVP i Kagawa zaczynają grać na miarę oczekiwań.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 00:00

Kolejny dzień, kolejne niespodzianki.

Stoke - Arsenal 0-0 i znów beznadziejna postawa Kanonierów. Pod żadnym pozorem nie oglądajcie ich spotkań, chyba, że chcecie szybko zasnąć.

Na drugim biegunie starcie Liverpoolu z City 2-2 i konkurs: "kto sprezentuje rywalowi lepszą szansę na strzelenie gola" - wygrywa Sebastian Skrtel, tuż za nim Martin Kelly, a podium zamyka Joe Hart.

W Szejkostanie nonszalancja i liczenie na magię wyniku 3-2, w końcu nie zdały egzaminu. Szkoda The Reds bo jechali nimi jak z furmaną. Szczególnie niejaki Raheem Sterling. Maniacy FM'a, zanotujcie jego nazwisko.

Co poza tym: Koguty z pierwszym punktem w PL, Everton i Swansea z kompletem po 2 kolejkach.

Podoba mi się ten sezon i liczę na więcej niespodzianek.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Dtmiu

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2011
Posty: 526
Rejestracja: 27 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 00:32

Z ciekawości obejrzałem spotkanie Arsenalu ze Stoke i podzielam zdanie kolegi u góry. Mecz na bardzo słabym poziomie, Arsenal grał nie tylko bez pomysłu, ale też strasznie niedokładnie, a ich strzały wołały o pomstę do nieba. Stoke zresztą nie prezentowało się lepiej, ale miałem wrażenie że lepiej wykonywali swój plan taktyczny. Trochę dziwna wydawała mi się decyzja o zejściu Croucha, widziałem w nim kogoś kto może wygrać ten mecz dla gospodarzy.

W każdym razie Arsenal musi jak najszybciej ogarnąć organizację gry, bo póki co strasznie się miotają i kuleją taktycznie.

P.S Dałem temu postowi do usunięcia niebieską kartkę, nie wiem czy do tego służy bo w regulaminie nic na jej temat nie pisze :D
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2012, 00:36 przez Dtmiu, łącznie zmieniany 1 raz.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 00:44

Sorek21 pisze:Przejście Kagawy do MU automatycznie powoduje zmiane ustawienia z 4:4:2 na 4:2:3:1 aby Japończyk mógł grać na swojej naturalnej pozycji i kierować zespołem. Dokładamy kupionego do pierwszej 11 Van Persiego i brakuje miejsca dla Rooneya bo ze skrzydłowych SAF też nie może zrezygnować. Po dzisiejszym meczu Rooney chyba na dłużej zostanie na ławce bo RVP i Kagawa zaczynają grać na miarę oczekiwań.
Ronney na ławce sobie nie posiedzi bo ma rozcięte udo i wypadł podobno na miesiąc. Jak widziałem zdarzenie to koleś po strzale niefortunnie na nim stanął i miał spore rozcięcie. http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... a-miesiac/
Świetny wolny Suareza a podanie do Teveza obrońcy Liverpoolu pierwsza klasa :lol:


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2012, 09:33

Obejrzałem obszerne skróty, więc się wypowiem ;)

Chelsea - Ależ oni grają! Świetnie wkomponował się Hazard. Oglądamy najlepszego Torresa od kilku lat. Najsłabszym ogniwem tej drużyny w tym sezonie jest moim zdaniem... Cech :shock:

United - Kagawa z miejsca stał się architektem drużyny. Bardzo mądry chłopak, dużo widzi, narzuca tempo meczu - taki ofensywny Pirlo.

Świetnie sezon rozpoczął Fellaini w Evertonie. Wielgachny pomocnik, którego piłka szuka po całym boisku (znajdując go najczęściej w polu karnym przeciwnika). Drybluje, podaje, strzela, zgrywa... Bankowo pójdzie po sezonie do bardzo mocnej drużyny.


ODPOWIEDZ