Premier League

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 23:19

@Maly
To nie temat o Ronaldo czy nawet LM, ale nie ma takiej siły, która choćby ograniczyła Twe uprzedzenia do Ronaldo (o których wiedzą już chyba wszyscy). Jeśli dobrze kojarzę, to w normalnej drużynie to trener decyduje kto gra oraz kto kiedy schodzi. Skoro Pirlo nie miał jaj, aby ściągnąć Cristiano, to już jego problem, ale przypominam, że nawet Sarri potrafił to zrobić.

Wracając do głównego wątku, to dziś bezpośredni rywale Liverpoolu w walce o LM oddalają się od nich o kolejne 3 punkty.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2021, 23:51

Jutro otworzę lodówkę i wyskoczy mi z niej @Maly opowiadający o Kiepie i Ronaldo :stop:

Efekt nowej miotły zadziałał. Chelsea pod wodzą Tuchela jeszcze nie przegrała: 8w, 3r, 2,45 pkt. na mecz. Strefa LM coraz bliżej, a na deser zaliczka z Atletico. Może za wcześnie na takie wnioski, ale najwyraźniej to nie "wtopy transferowe" były problemem :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2021, 00:43

Tuchel to nie nowa miotła ale świetny trener. Jego PSG grało świetną piłkę jak dla mnie. Jestem jedynie zaskoczony jak szybko przeniósł swój zamysł na drużynę. Widać jakich my mamy zabetonowanych zawodników.

"Wtopy transferowe" to inna sprawa - przecież żaden nowy nawet za Tuchela nagle nie gra tego co po nim oczekiwano. Także ciekawe jak to się rozwinie bo na pewno po to też go zatrudniali żeby z tych nowych jednak coś zrobił, tym bardziej, że niektórzy to jego rodacy.
dimebag11 pisze:
08 marca 2021, 23:19
przypominam, że nawet Sarri potrafił to zrobić.
I od tamtego momentu jego dni były policzone ;) My nie jesteśmy normalną drużyną. Wywołany tu Tuchel i Chelsea jest dość dobrym przykładem, że nie trzeba mieć okresu przygotowawczego i miliona treningów by grać inaczej niż za poprzedniego trenera.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2021, 15:30

Klątwa "pochwały od jackopa" tym razem dosięgnęła Chelsea, która żenująco wtopiła z przedostatnim WBA. Sorry Tuchel. W poniedziałek WHU ma szansę wskoczyć na czwarte miejsce w tabeli. Zobaczymy jak Liverpool z nożem na karku zaprezentuje się dzisiaj przeciwko Arsenalowi i czy Guardiola minimalistycznie podejdzie do spotkania z Leicester, ze względu na wtorkowy mecz z BvB.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2021, 12:15

Mourinho leci ze Spurs. Ciekawe czy rozchwytywany Allegri będzie jednym z kandydatów na nowego trenera :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2021, 18:55

jackop pisze:
19 kwietnia 2021, 12:15
Mourinho leci ze Spurs. Ciekawe czy rozchwytywany Allegri będzie jednym z kandydatów na nowego trenera :prochno:
Oby nie, musi nas ktoś sensowny trenować w ESL. 😉


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2021, 19:03

Obrazek

Obrazek
Antichrist pisze:
19 kwietnia 2021, 18:55
Oby nie, musi nas ktoś sensowny trenować w ESL. 😉
:laugh2:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2021, 19:55

Swoją drogą ciekawe jak potoczy się teraz kariera Mourinho. Może jakiś klub z BPL będzie miał kasę na zatrudnienie jego, ale kariera Jose pójdzie pewnie już ścieżką Ancelottiego, dla którego Everton to chyba maksimum możliwości na obecne czasy.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2021, 23:03

Chelsea ładnie komplikuje sobie sytuację. W następnej kolejce grają z Leicester, a Liverpool może zniwelować stratę do Londyńczyków do 1 punktu. W takiej sytuacji jeśli The Blues wtopią z Lisami i przegrają w finale LM, to paradoksalnie mogą nie zagrać w tych rozgrywkach w następnym sezonie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Giuliano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2021
Posty: 8
Rejestracja: 22 marca 2021

Nieprzeczytany post 13 maja 2021, 22:42

Antichrist pisze:
19 kwietnia 2021, 19:55
Swoją drogą ciekawe jak potoczy się teraz kariera Mourinho. Może jakiś klub z BPL będzie miał kasę na zatrudnienie jego, ale kariera Jose pójdzie pewnie już ścieżką Ancelottiego, dla którego Everton to chyba maksimum możliwości na obecne czasy.
Mourinho powinien wrócić do ojczyzny i co nieco przemyśleć jak swego czasu van Gaal. Na tę chwilę Portugalczyk pozostaje poza trenerskim topem, a czy z niego wróci to już trzeba będzie gdybać. Z klubu na klub schodzi o półkę niżej.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 23:05

Bramka Tielemansa i parada Schmeichela palce lizać: https://sport.tvp.pl/53830927/chelsea-l ... wideo-gole

To co, City z Mistrzostwem Anglii, Leicester z Pucharem Anglii, Chelsea z Ligą Mistrzów, United z Ligą Europy i na Wyspach wszyscy zadowoleni oprócz Liverpoolu? :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 15 maja 2021, 23:14

Ja coś czuję, że Liverpool wyprzedzi Chelsea, ale The Blues wygrają Ligę Mistrzów. Wilk syty i owca cała.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 19:30

Liverpool tak walczy o LM, że nawet bramkarz Alison trafia w 95 minucie po rożnym!


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 19:47

@jackop
Liverpool zagra w przyszłej edycji LM. Największym przegranym może okazać się Chelsea, bo jak wypadną poza top 4 i wtopią w finale Champions League to nie zobaczymy ich w LM (swoją drogą, to ciekaw jestem ile było w historii przypadków, że finalista LM nie załapał się do fazy grupowej).


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 maja 2021, 21:03

Proszę bardzo


ODPOWIEDZ