Uche nie chce grać w wiśle

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
dolfuss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 15:35

Uche chce odejsc z Wisly do lepszego zespolu. Nie wiem czy siedzialby na lawie, ale napewno z piłkarskiego widzienia Ajax jest lepszym klubem dającym większe szanse zrobienia kariery. Myślicie że Uche przyszedł do Wisły bo sobie ją upatrzył. Sory ale byłby <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. Jemy zależy na zrobieniu kariery a nie graniu w piłkarskiej odchłani czyli w naszej lidze. Każdy normalny piłkarz chce grać w lepszym zespole. Myśleliście że on będzie grał w Wiśle cały czas? Bajki o pokazaniu się w LM piszczie jak Wisła się do niej dostanie, a moim zdaniem nic na to nie wskazuje. I teksty o tym co Wisła dla niego zrobiła i co on niby ma zrobic dla wisły to też proponuje do kosza. Jakby tak wszyscy patrzyli to nie byłoby transferów. Facet chce iść dalej a nie stać w miejscu.


taki finał Juventus- Cracovia!
W tym roku napisze HISTORIĘ CRACOVII
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 15:58

Częściowo ise zgadza. Wiadomo ze Ajax, a Wisła to jak niebo i ziemia, aleeee tak sie nie postępuje. Mówisz że nie było by transferów. Normalny piłkarz nie obraża sie na działaczy i nie wypina na nich, za przeproszeniem, dupy. Jeżeli on tak posepuje to sory ale jest <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>. A na pewno nie jest profesjonalistą :? Piłkarze tak nie postępują. Jeżeli chcą odejść to zasiadają do negocjacji, a nie grożą pozwaniem do sądu i sami chcą rozwiązać kontrakt bo Wisła sie nie wywiązuje. No ja nie wiem kto tu sie nie wywiązuje ale na pewno nie jest to Wisła.


srali muszki będzie wiosna
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 18:18

Zgadzam się z Radekasem
Uche powinien poczekać na koniec jego kontraktu i dopiero przejść do Ajaxu Jest to napewno chamskie z jego strony Wisła dobry klub (choć już osłabiony ) powinnien zostać jeszcze 1 sezon w Wiśle


Dawniej Virus[Mauro].
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 23:08

Ale troche niektorzy przesadzaja wyzywajac go od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i tak dalej, pochamujcie sie troche[/quote]

A jak go inaczej nazwać?! może białas?!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 23:19

bartol pisze:
Kink pisze:Głupi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!! Tak się odwdzięcza za to, że tu go wypromowano? Przeceż zabraliśmy go z Hiszpani gdy jego klub chciał wywalić go z drużyny rezerw bo był za słaby!!! To tu nauczył się grać w piłkę!!! Sodówka mu odbija i zapomniał jak tu się znalazł!!! Dać czarnemu pieniądze to jak małpie brzytwę!!! Wisła go zdyskwalifikowqała posiedzi na dupie pół roku to może coś mu się pod deklem przejaśni!!! Jak nie to następna dyskwalifikacja!!! I nikt nie powie, że wisła złamała mu karierę!!! to będzie tylko i wyłącznie jego wina!!!I jak tu nie być rasistą!!!??? Pojedzie do Ajaksu i zniknie jak inne czarne gwiazdy naszej ligi którym mażyła się kariera na zachodzie. Ot taki zeigbo zn legi. Pamiętacie gwiazdę polskich boisk? transfer do włoch, 30 minut w ciągu sezonu na boiskach serie A i teraz błyszczy w pierwszej lidze jakiegoś kuwejtu czy gdzieś tam!! A może ktoś ma świeższe informacje o losach naszego superstrzelca z legii? Po pół roku dyskwalifikacji Wisła powinna wypożyczyć murzyna jeszcze na pół roku do klubu z władywostoku, albo jakiegoś równie udanego na syberii.Przyjedzie do Polski na mecz pucharowy z drużyną z tamtego regionu to zobaczy jak mu tu było dobrze!
Nie tak ostro. Zgodze się z tym że w głowie się mu przewróciło. Chce po prostu odejść do lepszego klubu. I tu musicie go zrozumieć. Wisła postąpiła słusznie, posiedzi na zawieszeniu te pół roku, to zachce się mu grać. Czas pokarze.
Bardzo dobrze!!!!!!!!! jeszcze za delikatnie na taką ciemną masę!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
dolfuss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2003, 13:00

A ja tam popieram Uche. Przejscie do Ajaxu to jak bilet do lepszego świata. A jak czytam o tym że powinien sie odwdzieczać itd to boki zrywam ze śmiechu. Kalu chce zrobić kariere a nie garć w cyrku dla widzów. Wiem że jesteście źli bo nagle chce odejść a Wisłą bez Uche nie ma środka, ale on nie jest świętym mikołajem i interesuje go własny los. Nie znam go, ale gdyby brakowało mu profesjonakizmu to grałby w Wiśle jak Sandey lub zostałby regionalną gwiazdką typu tego troche łajzowatego Yachay (pewnie przekręciłem, chodziło mi o tego napastnika Legii). A pamiętacie jaką karierę zrobił ten nigeryjczyk, który grał w Hutniku? Bo ja nie - nie zrobł kariery po został dłużej w naszej lidze. Chcę aby Wisłą awansowała do LM ale stawiając grę w LM w Wiśle i grę w Ajaxie nawet bez LM każdy normalny zawidnik wybierze Ajax. A bajki o tym, że po LM zrobi wiekszą kariere to gdybanie. I z tego co ja wiem do negocjacji dojść nie mogło bo władxze Wisły negocjować nie chciały. temu też się nie dziwię bo Uche jest najlepszym piłkarzem Wisły (lepszy od Żurawskiegi i nawet Kossowskiego). Jedno jest pewne - władze Wisły powinny coś zrobić bo bez Uche nie ma II lini a mecz z Cypryjczykami to potwierdził. I zamiast wyzywania go od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> proponowałbym rozmowe bez chamskich wstawek


taki finał Juventus- Cracovia!
W tym roku napisze HISTORIĘ CRACOVII
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2003, 14:58

nie jestem rasista ani nie mam nic do murzynów ale
wykastrować bambusa


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2003, 15:13

On chyba zapomniał skąd do nas przyszedł. Ale tak już jest i będzie w polskim footbolu :( Piłkarz wyjedzie do Ajaxu i nawet siędząc na ławie będzie zarabiał pięć razy tyle co w Wiśle. Uche jest to talent na miare Smolarka, ale do tego drugiego nic nie mam. Wqrza mnie taka postawa. Lippi nie może wybaczyć spóźnienia na zgrupowanie Camoranesiemu, a co było z Ekwueme :?: Polska liga to dno. Tylko Wisła się potrafiła wybić.


Obrazek
mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2003, 12:09

dolfuss pisze:I teksty o tym co Wisła dla niego zrobiła i co on niby ma zrobic dla wisły to też proponuje do kosza. Jakby tak wszyscy patrzyli to nie byłoby transferów. Facet chce iść dalej a nie stać w miejscu.
Tak gościu zrozum jednak, że Uche przychodząc do Wisły był nikim, a Wisła zrobiła z niego "gwiazdeczke", mógł przecież podpisać z Wisłą kontrakt na 2 lata, a nie na 5 jak to uczynił, widać, że bambusowi tylko o kase chodzi. Wtedy pasowały mu pieniądze Wisły, a po drugie Ajax nie złożył żadnej konkretnej oferty Wiśle(co to jest 2 mln euro za Uche)!!! Tylko gazety nagłośniły całą sprawę.

A tak pozatym UCHE GO AWAY !!!


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 01:25

Jest to świetny piłkarz Ale jego zachowanie pozostawienie drużyny na dzień przed meczem zasługuje z pewnością na karę i nie wróży to dla niego nic dobrego Lepiej żeby nie rozwiązywali z nim kontraktu tylko go sprzedali szkoda jakby go się pozbyli . :( Ciekawe jak się potoczą jego losy


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ