Uche nie chce grać w wiśle

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 09:58

Kalu Uche oświadczył że nie chce grać w Wiśle Kraków i chce rozwiązać umowe ponieważ klub nie wywiązuje się ze swojich obowiązków czyli
1:Nie wypłacono mu premii za puchar polski
2:Nie dopuszczono go do treningu Wisły 31.07
3:Nie wie za co dostał pół roczną karę


Dawniej Virus[Mauro].
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:01

w Ajaxie było by mu lepiej dlatego chce zerwać umowe bo wisła nie chce go sprzedać do Ajaxu.Tak więc jak klub z nim zerwie umowe to przejdzie do Ajaxu za DARMO!!!!!!!!!i wisła na tym straci


JESTEM OSZUSTEM
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:03

Ma rację ja też bym tam nie chciał grać!!! :D
A karę dostał dlatego, że nie chiał grać w meczu z Omonią.
A nie chcial grać dlatego bo władze klubu nie zgodziły się na jego transfer do Ajaxu. :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:16

Dla mnie to Uche jest po prostu chamem. Tak sie nie postepuje. Mam nadzieje ze nikt mnie o rasizm nie posadzi, ale Uche to dla mnie bambus. Sory nie jestem rasistą.


srali muszki będzie wiosna
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:55

RadeKas pisze:Dla mnie to Uche jest po prostu chamem. Tak sie nie postepuje. Mam nadzieje ze nikt mnie o rasizm nie posadzi, ale Uche to dla mnie bambus. Sory nie jestem rasistą.
Zgodze sie, nie to nie. Nie bedzie łaski robił, niech sobie spada do Ajaxu grzać ławe. I tak Wisełka awansuje do LM :twisted:


Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:56

RadeKas pisze:Dla mnie to Uche jest po prostu chamem. Tak sie nie postepuje. Mam nadzieje ze nikt mnie o rasizm nie posadzi, ale Uche to dla mnie bambus. Sory nie jestem rasistą.
Masz 100% racji!!!!!!!!!!!! niech ten karierowicz sobie nie wymyśla!!!!! że go nie dopuszczono do treningu!!!!!!!!!! to on sam na znak protestu nie chciał trenować!!!!!!!!!!!! za co takiemu premia za Mistrzostwo Polski?! Lepiej gdyby Kosowski albo Kużba taką premię dostali choć już nie grają w Wiśle!!!!!!! jeszcze ufdaje głupka bo nie wie za co dostał dyskwalifikację na 6 miesięcy!!!!!!!!! odpowiedź jest prosta za to że opuszczał treningi, strajkował olewał wszystko!!!!!!!!! widać że dla niego tylko kasa się liczy!!!!!!!!!!!!!!! Ajaks powinien się dobrze zastanowić zanim to kupi!!!!!!!!
a zresztą po co on im?!! mają dobry skład i bez niego!!!! wygrywają mecze!!!!!! a ten by tam tylko ławę grzał!!!!!!!!!


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
Sylwia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 168
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 10:57

Zgodze sie, nie to nie. Nie bedzie łaski robił, niech sobie spada do Ajaxu grzać ławe. I tak Wisełka awansuje do LM :twisted:[/quote]

Mądre słowa!!!!!!! Wisła i bez niego może wygrywać!!!!
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2003, 21:27 przez Sylwia, łącznie zmieniany 1 raz.


Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba!.
Podatek zabije giełdę!.
Prezes Wiesław Rozłucki 4ever!!!.
Co jest prawem zezwolone jest prawem zabronione. - J.J.
www.gpw.com.pl
www.parkiet.com.pl
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 11:04

to nie tak jak myślicie Uche chce odejść z Ajaxu ponieważ będzie mieć miejsce w składzie.A jak klub puścił Kosowskiego to niech też puści Uche.


JESTEM OSZUSTEM
whiteman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 sierpnia 2003
Posty: 10
Rejestracja: 06 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 11:07

Uche nie jest potrzebny w Wisle (mam nadzieje jak wy ze Wisla awansuje bo byloby ciekawie). Ale klub musi skorzystac z transferu do Ajaxu!!!


JUVE!!!ANWIL!!!
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 11:26

W ajaksie posiedzi na ławie 2 lata i wróci do Polski(szczakowianki) :D


Obrazek
Kink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2003
Posty: 66
Rejestracja: 25 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 12:26

Głupi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!! Tak się odwdzięcza za to, że tu go wypromowano? Przeceż zabraliśmy go z Hiszpani gdy jego klub chciał wywalić go z drużyny rezerw bo był za słaby!!! To tu nauczył się grać w piłkę!!! Sodówka mu odbija i zapomniał jak tu się znalazł!!! Dać czarnemu pieniądze to jak małpie brzytwę!!! Wisła go zdyskwalifikowqała posiedzi na dupie pół roku to może coś mu się pod deklem przejaśni!!! Jak nie to następna dyskwalifikacja!!! I nikt nie powie, że wisła złamała mu karierę!!! to będzie tylko i wyłącznie jego wina!!!I jak tu nie być rasistą!!!??? Pojedzie do Ajaksu i zniknie jak inne czarne gwiazdy naszej ligi którym mażyła się kariera na zachodzie. Ot taki zeigbo zn legi. Pamiętacie gwiazdę polskich boisk? transfer do włoch, 30 minut w ciągu sezonu na boiskach serie A i teraz błyszczy w pierwszej lidze jakiegoś kuwejtu czy gdzieś tam!! A może ktoś ma świeższe informacje o losach naszego superstrzelca z legii? Po pół roku dyskwalifikacji Wisła powinna wypożyczyć murzyna jeszcze na pół roku do klubu z władywostoku, albo jakiegoś równie udanego na syberii.Przyjedzie do Polski na mecz pucharowy z drużyną z tamtego regionu to zobaczy jak mu tu było dobrze!


bartol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 126
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 13:27

Kink pisze:Głupi <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>!! Tak się odwdzięcza za to, że tu go wypromowano? Przeceż zabraliśmy go z Hiszpani gdy jego klub chciał wywalić go z drużyny rezerw bo był za słaby!!! To tu nauczył się grać w piłkę!!! Sodówka mu odbija i zapomniał jak tu się znalazł!!! Dać czarnemu pieniądze to jak małpie brzytwę!!! Wisła go zdyskwalifikowqała posiedzi na dupie pół roku to może coś mu się pod deklem przejaśni!!! Jak nie to następna dyskwalifikacja!!! I nikt nie powie, że wisła złamała mu karierę!!! to będzie tylko i wyłącznie jego wina!!!I jak tu nie być rasistą!!!??? Pojedzie do Ajaksu i zniknie jak inne czarne gwiazdy naszej ligi którym mażyła się kariera na zachodzie. Ot taki zeigbo zn legi. Pamiętacie gwiazdę polskich boisk? transfer do włoch, 30 minut w ciągu sezonu na boiskach serie A i teraz błyszczy w pierwszej lidze jakiegoś kuwejtu czy gdzieś tam!! A może ktoś ma świeższe informacje o losach naszego superstrzelca z legii? Po pół roku dyskwalifikacji Wisła powinna wypożyczyć murzyna jeszcze na pół roku do klubu z władywostoku, albo jakiegoś równie udanego na syberii.Przyjedzie do Polski na mecz pucharowy z drużyną z tamtego regionu to zobaczy jak mu tu było dobrze!
Nie tak ostro. Zgodze się z tym że w głowie się mu przewróciło. Chce po prostu odejść do lepszego klubu. I tu musicie go zrozumieć. Wisła postąpiła słusznie, posiedzi na zawieszeniu te pół roku, to zachce się mu grać. Czas pokarze.


RUDI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 13:32

Sylwia pisze:
RadeKas pisze:Dla mnie to Uche jest po prostu chamem. Tak sie nie postepuje. Mam nadzieje ze nikt mnie o rasizm nie posadzi, ale Uche to dla mnie bambus. Sory nie jestem rasistą.
Masz 100% racji!!!!!!!!!!!! niech ten karierowicz sobie nie wymyśla!!!!! że go nie dopuszczono do treningu!!!!!!!!!! to on sam na znak protestu nie chciał trenować!!!!!!!!!!!! za co takiemu premia za Mistrzostwo Polski?! Lepiej gdyby Kosowski albo Kużba taką premię dostali choć już nie grają w Wiśle!!!!!!! jeszcze ufdaje głupka bo nie wie za co dostał dyskwalifikację na 6 miesięcy!!!!!!!!! odpowiedź jest prosta za to że opuszczał treningi, strajkował olewał wszystko!!!!!!!!! widać że dla niego tylko kasa się liczy!!!!!!!!!!!!!!! Ajaks powinien się dobrze zastanowić zanim to kupi!!!!!!!!
a zresztą po co on im?!! mają dobry skład i bez niego!!!! wygrywają mecze!!!!!! a ten by tam tylko ławę grzał!!!!!!!!!
A mialem o nim takie dobre zdanie niestety kasa niektorym uderza do glowy :(
Kalu mam cie gdzies tak samo jak ty masz gdzies kibicow wisly. A niech go oddzadza do tego ajaxu nawet za pol darmo nie chce zeby ktos taki gral w wisle

Ale troche niektorzy przesadzaja wyzywajac go od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i tak dalej, pochamujcie sie troche


FORZA JUVE
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 13:54

Mialem takie dobre zdanie o Uche.Ale po tym co zrobil Wiśle nienawidze go!Gdyby krakowski klub sprzedal go do Ajaxu to po roku siedzenia na lawce wrocilby do ligi polskiej (albo jeszcze gorszej) i nie bedzie nic umial!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2003, 14:08

Po prostu przewróciło mu się we łbie :evil: :!: Usłyszał "Ajax :!: " i już szczał ze szczęścia... :evil: Ale nie tak łatwo, tylko szkoda że Wisła może na tym stracić ale tylko finansowo, bo sportowej straty po tej "pirmadonnie" nie będzie. Wiśle na nim zależy to trep próbuje to wykorzystać i wykyckać klub ile się da, a jak się nie da - to nie będę grał :!: :evil: Opchnąć go byle gdzie a sprowadzić zdolnego, któremu zależy na grze.. :!:


ODPOWIEDZ