Liga Europy 2010/11

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 22:51

jak w polskim filmie - nic sie nie dzialo...

a moze boas juz po wlosku chcial zagrac 1-0 i spokoj:D? heh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1034
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 22:53

PrzemasJuve pisze:jak w polskim filmie - nic sie nie dzialo...

a moze boas juz po wlosku chcial zagrac 1-0 i spokoj:D? heh
Nic się nie działo, bo w moim przekonaniu, taki Boas miał zamiar.
Strzelić bramkę i kontrolować. Sam zauważyłeś pewnie, że Braga nie istniała, mieli kilka pojedynczych epizodów ale nic większego nie było.
Porto im po prostu nie pozwalało. Wygrali zasłużenie :bravo:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2011, 23:09

W finale zagrał niejaki James Rodriguez, którego podobno Secco jakieś półtora roku temu zaklepał jako nowego piłkarza Juventusu.

Teraz się przekonujemy ile znaczą newsy z takich źródeł jak tuttosport, tuttojuve czy 4-4-2. Boas chyba nawet nie wiedział, że coś takiego o nim piszą, a z Juventusu pewnie nikt nigdy się z nim nie kontaktował.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2011, 08:38

Antichrist pisze:A więc jednak Porto. Nie zagrali dzisiaj takiego meczu, jak z Villarealem, czy Spartakiem, ale w pełni zasłużenie wygrali całą LE. Gratulacje dla Porto i ich kibiców. Jestem ciekaw, jak im teraz pójdzie pod wodzą VB w następnej edycji LM.
Dokładnie to samo powiedział Kołtoń w ostatnich sekundach meczu. Roman, to Ty?! :prochno:

ewerthon pisze:W finale zagrał niejaki James Rodriguez, którego podobno Secco jakieś półtora roku temu zaklepał jako nowego piłkarza Juventusu.

Teraz się przekonujemy ile znaczą newsy z takich źródeł jak tuttosport, tuttojuve czy 4-4-2. Boas chyba nawet nie wiedział, że coś takiego o nim piszą, a z Juventusu pewnie nikt nigdy się z nim nie kontaktował.
Ja zajrzysz do tematu "Jak powinno wygolądać zimowe mercato" to w pierwszym poście zobaczysz listę nazwisk łączonych z Juventusem. Mowa o :

-Benzema
-Lukaku
-Pazzini
-Cassani
-Tremoulinas
-Ziegler
-Capdevila,

zobacz teraz ile z nich ma jakiekolwiek odniesienie do teraźniejszości :D

Fajnie gra to Porto. Mogą namieszać w LM 2011/12. Myślę, że trener pozostanie i podstawowi piłkarze również. Z braku Juventusu w tych rozgrywkach, będę za nich trzymał kciuki.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 maja 2011, 12:29

Gratulacje dla Porto. Mecz może nie był porywający, ale cel został osiągnięty. Szczerze mówiąc to im zazdroszczę, ale nie pucharu, tylko ludzi potrafiących umiejętnie prowadzić ten klub. Pod względem finansowym nie mogą rywalizować z europejskimi potęgami, a pomimo tego w XXI wieku wygrali Ligę Mistrzów i dwa Puchary UEFA, nie wspominając o sukcesach na krajowym podwórku.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2011, 15:18

Wygrał poprostu lepszy ;) Mają świetnego trenera którego bym za nic nie wypóścił na ich miejscu.

Jestem tylko ciekaw jak daleko mogą zajść za rok w LM, bo np.Mourinho w 2003roku wygrał z Porto Puchar Uefa a rok później Champions League z tym zespołem :D


ODPOWIEDZ