Jakie lubicie ligi piłkarskie (oprócz włoskiej)?!

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

jakie ligi piłkarskie lubicie?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
KRISTO JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2003
Posty: 35
Rejestracja: 28 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 08:32

moją najbardziej ulubioną ligą jest Liga Włoska , a poza nią lubie lige hiszpańską oraz angielską :-D :-D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2003, 13:18

Ti_Amo_Juventus_Dragon napisał

juveluck napisał:
Osobiscie lubie i interesuje sie tylko Calcio innych ligi mnie nie interesuja i ich nie lubie. Sa za to dwie ligi ktorych wyjatkowo nie trawie a mam na mysli Bundeslige ktorej styl gry bardzo mi sie nie podoba dla mnie jest to zwykla kopanina i liga w ktorej o uraz nie trudno czego bylismy swiadkami w niedawnych meczach Pucharu Ligi Niemieckiej. Druga liga ktorej nie lubei jest Premiership nie liczac Arsenalu to gra wszytskich angielskich druzyn polega na kopnieciu pilki do przodu, byle przed siebie, z buta i do przodu. Nie moge na to patrzec


Racja, i co tu dodać.
Jedyne co można powiedzieć to, że Francuska również stoi na bardzo niskim poziomie, jest brzydka dla oka. I pomyśleć, że reprezenatcja jest cudacza, no ale reprezentanci niegrają w rodzinnym mieście tylko za granicą. Szkocka to tylko pojedynki miedzy Celticiem i Glasgow. Belgia, totalna LIPA! 1 ligaangilska, DNO, Hiszpańska może nawet być, czasem co pokażą. Holenderska, równeiż dużo niewnosi do atrakcyjności widza...




w 100% wyraziliście moje zdanie :D


ODPOWIEDZ