Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 00:43

deszczowy pisze: Ja wiem? Wg mnie, to on przyszedł trochę dorobić po prostu... no, ale niech Ci będzie ;)
Hmmm... Gdyby miał grać na kartoflisku - pojechałby dorabiać gdzieś indziej...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 08:17

Kupa kasy za Mierzejewskiego. Idzie lepsze dla naszej ekstraklasy. Może za rok kolejny rekord transferowy. Tylko pytanie za kogo? Może Sandomierski...

Lech za to się wzmacnia. Piłkarz zupełnie w Polsce nie znany, młody, perspektywiczny... Trochę już takich w naszej lidze było, nieprawdaż? Mowa o Aleksandyrze Tonewie. Kapitan młodzieżówki kadry U-21 Bułgarii.

http://www.90minut.pl/news/159/news1598 ... Lecha.html

Legia przedłużyła wypożyczenie Hubnika o rok. Sam piłkarz w wywiadzie dał do zrozumienia, że jest lekko rozczarowany że nie został wykupiony. Ja zaś jestem lekko zdziwiony, że to kolejne wypożyczenie. Szczególnie czytając taką wypowiedź prezesa Sigmy : "Za dwa wypożyczenia dostaliśmy prawie tyle, ile byśmy zarobili na transferze definitywnym, a dodatkowo Michal jest wciąż naszym graczem".

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstra ... omosc.html

Górnik podobno chce ściągnąć Jana Kozaka. Piłkarz nie jest anonimowy.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/transf ... omosc.html


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 14:55

szczypek pisze:Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Trabzonspor to wicemistrz kraju, zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc dla Mierzejewskiego jest to również awans pod względem sportowym, a nie tylko finansowym.


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:05

Janas objął Bełchatów. Moim zdaniem dobry ruch GKS, Janosik nigdy nie był wybitnym trenerem, ale jak na polskie warunki jest dobry. W reprezentacji zjadła go prasa, bo medialny to on nie jest, ale przynajmniej wygrywaliśmy z kim mieliśmy wygrać (i to samo z porażkami ;) ale przynajmniej na stsie mozna bylo zarobic).


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 20:29

Szikit pisze:Janas objął Bełchatów. Moim zdaniem dobry ruch GKS, Janosik nigdy nie był wybitnym trenerem, ale jak na polskie warunki jest dobry. W reprezentacji zjadła go prasa, bo medialny to on nie jest, ale przynajmniej wygrywaliśmy z kim mieliśmy wygrać (i to samo z porażkami ;) ale przynajmniej na stsie mozna bylo zarobic).
Wg mnie Janas na polskie warunki jest (a przynajmniej był) genialnym trenerem. Pamięta ktoś jego pracę w Legii? W czasie gdy był trenerem wyciągnął z kadry absolutne maksimum, nigdy nie gubił punktów z zespołami pokroju Armenii czy Irlandii Północnej, co ostatnio zdarza się coraz częściej...
Nigdy nie mogłem przeboleć tego, że na kilka miesięcy przed mundialem nagle zmienił całą organizację gry na system z jednym napastnikiem :roll:
Polska nigdy nie powinna grać jednym zawodnikiem z przodu. Czy nikt tego nie widzi :doh:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 21:12

Co do taktyki... to się nie zgodzę ;) . Ale fakt, Janas jest jednym z lepszych polskich trenerów. A czy dalej trzyma formę? W Widzewie chyba nieźle sobie radził, w Bełchatowie poprzednio było co najmniej dobrze. Wiec raczej nie poszedł w ślady Heńka Kasperczaka ;)


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 22:02

Szikit pisze:Co do taktyki... to się nie zgodzę ;) . Ale fakt, Janas jest jednym z lepszych polskich trenerów. A czy dalej trzyma formę? W Widzewie chyba nieźle sobie radził, w Bełchatowie poprzednio było co najmniej dobrze. Wiec raczej nie poszedł w ślady Heńka Kasperczaka ;)
Ohoh. A, co on takiego osiągnął w Widzewie? Wywalczył awans z zdecydowanie najsilniejszą drużyną? Z atakiem Sernas-Robak do Ekstraklasy wprowadziłby zespół nawet Leszek Ojrzyński. Ktokolwiek to jest...


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 22:32

Nevermind pisze:
Szikit pisze:Co do taktyki... to się nie zgodzę ;) . Ale fakt, Janas jest jednym z lepszych polskich trenerów. A czy dalej trzyma formę? W Widzewie chyba nieźle sobie radził, w Bełchatowie poprzednio było co najmniej dobrze. Wiec raczej nie poszedł w ślady Heńka Kasperczaka ;)
Ohoh. A, co on takiego osiągnął w Widzewie? Wywalczył awans z zdecydowanie najsilniejszą drużyną? Z atakiem Sernas-Robak do Ekstraklasy wprowadziłby zespół nawet Leszek Ojrzyński. Ktokolwiek to jest...
Przeczytaj, później jeszcze raz i ponownie. A teraz wyślij to do pani od polskiego i razem przeanalizujcie.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 22:44

Widać pojęcia o polskiej piłce nie masz wcale. Atutem Janasa była odpowiednia motywacja zawodników i kompletnie nie wpierdzielanie się w taktykę. Chłopaki zawsze grali jak chcieli i zazwyczaj osiągali dobre wyniki. A tego, że Janas honor już stracił wieki temu już wszyscy wiedzą.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 23:03

Kurcze, może trochę ochłoń, bo widzę, że w temacie mercato też świetnie nadinterpretujesz to co piszą ludzie i starasz się zrobić z siebie fachowca nr 1. Niestety nie wychodzi Ci to, łapiesz ludzi za słówka albo nie rozumiesz co piszą, objeżdżając ich za to od góry do dołu :lol: Na koniec piszesz to co wszyscy już wiemy. :ok:
Nawet nie warto wchodzić z Tobą w dyskusję, skoro z tych dwóch postów wywnioskowałeś, że wychwalam Janasa na podstawie jego przygody z Widzewem i w dodatku nie mam pojęcia o polskiej piłce.
PS: Na więcej twoich postów nie ma sensu odpisywać.
PS2: Żeby nie było, że nie na temat. Janas to genialny trener, właśnie w Widzewie pokazał na co go stać i stamtąd się wypromował. W dodatku jest człowiekiem honoru. :lol:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2011, 23:28

Skoro już wszystko wiesz to zaprzestań pisania farmazonów.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 00:24

Vimes pisze:
szczypek pisze:Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Trabzonspor to wicemistrz kraju, zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc dla Mierzejewskiego jest to również awans pod względem sportowym, a nie tylko finansowym.
Mnie przekonują tylko transfery w stronę tych lig europejskich, które coś znaczą. Gra w pucharach przydarzyła się także Lechowi w ubiegłym roku. Gdyby poszedł do Francji, Niemiec, Anglii czy Włoch to nawet grając w mniej znaczącym zespole mógłby bardziej zaistnieć. Chociaż to moje subiektywne zdanie. Kilku zawodników przed ubiegłym sezonem zdecydowało się na transfery do zespołów z ligi tureckich. Wiele o nich nie słychać. Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, to o nich mówiło się najwięcej.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 10:25

szczypek pisze:
Vimes pisze:
szczypek pisze:Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Trabzonspor to wicemistrz kraju, zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc dla Mierzejewskiego jest to również awans pod względem sportowym, a nie tylko finansowym.
Mnie przekonują tylko transfery w stronę tych lig europejskich, które coś znaczą. Gra w pucharach przydarzyła się także Lechowi w ubiegłym roku. Gdyby poszedł do Francji, Niemiec, Anglii czy Włoch to nawet grając w mniej znaczącym zespole mógłby bardziej zaistnieć. Chociaż to moje subiektywne zdanie. Kilku zawodników przed ubiegłym sezonem zdecydowało się na transfery do zespołów z ligi tureckich. Wiele o nich nie słychać. Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, to o nich mówiło się najwięcej.
Ja bym właśnie powiedział, że o tych w Turcji było całkiem głośno, szczególnie o rewelacyjnym grosiku, który ustrzelił nawet hat-tricka. A trójka z Dortmundu to po prostu najlepsi Polscy piłkarze i wywalczyli mistrza więc nic dziwnego, że było o nich najgłośniej. Ciekawe jak sobie Mierzejewski poradzi. Jego zaletą jest uniwersalność więc powinien nie mieć problemu z regularną grą.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 11:15

szczypek pisze:
Vimes pisze:
szczypek pisze:Czyli jednak, pieniędzmi można ludzi przekonać. Nie wiem co Polakom dobrego przychodzi z tego grania w Turcji. Szkoda, że nie ma takiego zainteresowania ze strony klubów europejskich.
Trabzonspor to wicemistrz kraju, zagra w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc dla Mierzejewskiego jest to również awans pod względem sportowym, a nie tylko finansowym.
Mnie przekonują tylko transfery w stronę tych lig europejskich, które coś znaczą. Gra w pucharach przydarzyła się także Lechowi w ubiegłym roku. Gdyby poszedł do Francji, Niemiec, Anglii czy Włoch to nawet grając w mniej znaczącym zespole mógłby bardziej zaistnieć. Chociaż to moje subiektywne zdanie. Kilku zawodników przed ubiegłym sezonem zdecydowało się na transfery do zespołów z ligi tureckich. Wiele o nich nie słychać. Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, to o nich mówiło się najwięcej.
Wybrzydzasz, Mierzejewski przeszedł do silniejszej ligi, do silniejszego klubu, będzie więcej zarabiał, więc nad czym się tu zastanawiać? Miał czekać na ofertę z jakieś zachodniej ligi? Kto wie kiedy by się doczekał jakiegoś konkretu. A paradoksalnie z Turcji droga do Bundesligi może być krótsza niż z Polski.


Obrazek
Juras_Senat

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 1076
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 19:54

No no no..
Naprawdę coraz ciekawiej dzieje się na Łazienkowskiej.


Obrazek
ODPOWIEDZ